Spoločnosť FastForward oznamuje spoločnosti Factom Inc. vstup do nútenej správy

Protokol Factom je svedkom toho, že jeden z jeho prvých adoptujúcich spoločností, Factom Inc., potenciálne podniká posledné kroky, pretože spoločnosť vstupuje do nútenej správy.

Zatiaľ čo samotný protokol Factom bol vyvinutý a podporovaný v počiatkoch spoločnosťou The Factom Foundation, táto rada sa už dávno rozpustila. K tomuto rozpusteniu došlo po rokoch vývoja protokolu, až do bodu, keď bol schopný fungovať sám, decentralizovaným spôsobom.

Spoločnosť Factom Inc., ktorá využíva protokol Factom, bohužiaľ nešla so súčasnou ekonomickou situáciou dobre, čo viedlo k Súčasná situácia.

Factom Inc..

Spoločnosť Factom Inc., ktorá je úzko spojená s protokolom Factom, nepredstavuje ekosystém Factom ako celok. Sú to jednoducho jedna spoločnosť, ktorá vytvára riešenia využívajúce open-source a decentralizovaný protokol.

Niektoré z riešení, ktoré spoločnosť Factom Inc. vybudovala, zahŕňajú,

Duševné vlastníctvo obklopujúce tieto riešenia, ako aj aktíva spoločnosti, sa teraz dostanú do rúk primárneho veriteľa, spoločnosti FastForward. FastForward ako taký uľahčí nadchádzajúci proces nútenej správy.

Bude FastForward rebrandovať Factom Inc.? Zlikvidujú aktíva? Budú sa jednoducho reštrukturalizovať? Čo tento proces obnáša, ukáže čas.

Prevádzkovateľ autorizačného uzla (ANO)

Ako open-source a decentralizovaný protokol je blockchain Factom spravovaný prostredníctvom série operátorov autorizovaných uzlov (ANO). Tieto spoločnosti, ktoré musia spĺňať požiadavky na spôsobilosť a musia byť vyskúšané, sú označované ako blokové validátory.

V súčasnosti zastáva túto pozíciu 27 rôznych spoločností, pričom jedným z nich je aj Factom Inc..

Písanie bolo na stene

Novinky o vstupe do nútenej správy spoločnosti Factom Inc. by nemali byť úplným prekvapením. 19. marca 2020 veriteľ spoločnosti Factom Inc. „FastForward“ naznačil, že sa to môže stať.

V ich aktualizovať v tom čase mala spoločnosť nasledujúce slová,

„… Na konci marca 2020 bude spoločnosť Factom Inc. bez akejkoľvek ďalšej podpory alebo financovania nútená viesť diskusie s veriteľmi o rozdelení svojich aktív.“

Je potrebné povedať, že ďalšie financovanie sa neuskutočnilo, čo malo za následok vývoj, o ktorom sa tu dnes diskutuje. 2. apríla 2020 spoločnosť FastForward oznámila rozhodnutie spoločnosti Factom Inc.

Uviedol Ed McDermott, riaditeľ FastForward,

“Sme mimoriadne sklamaní z tejto správy od spoločnosti Factom.” Vo svetle tejto udalosti rozpustenia v rámci SAFE podnikáme rýchle kroky na ochranu našej pozície čo najlepšie za daných okolností, aj keď schopnosť generovať akýkoľvek zmysluplný výnos je neistá. Keď prechádzame procesom prijímania a rozumieme ďalším udalostiam, ktoré viedli k tejto pozícii, je naša pozícia investorov v spoločnosti Factom výslovne vyhradená. “ 

Nútenú správu

Nútená správa je proces zostavený tak, aby veriteľom umožnil získať kontrolu nad spoločnosťou. K tomu dochádza v ich snahe buď poskytnúť reštrukturalizačné úsilie, alebo zlikvidovať aktíva.

Účelom je umožniť príležitosti na návrat spoločnosti k ziskovosti a / alebo splatiť veriteľom ich prostriedky.

Priebežné aplikácie

Aj keď to môžu byť temné časy, zostáva niekoľko sľubných aplikácií / implementácií protokolu Factom, o ktorých sa očakáva, že nebudú ovplyvnené správcovským konaním spoločnosti Factom Inc. Nasleduje niekoľko príkladov tohto.

PegNet

Spustené v októbri 2019, PegNet je príkladom jednej z najsľubnejších a úspešnejších aplikácií, ktoré využívajú protokol Factom. Je to tiež príklad jednej z aplikácií, ktoré nie sú spojené so spoločnosťou Factom Inc. a ktorá bude naďalej fungovať bez zmeny.

K dnešnému dňu spoločnosť PegNet údajne uskutočnila transakcie v hodnote viac ako 1 miliarda dolárov.

Čo je to PegNet?Čo je PegNet?

Sledujte toto video na YouTube

Token aktív Factom (FAT)

The Protokol FAT je ďalším príkladom projektu postaveného na vrchole blockchainu Factom. Tento má predovšetkým prísľub a flexibilitu pri podpore digitálnych cenných papierov.

Predtým sme sa krátko pozreli na to, ako funguje FAT, vrátane jeho schopnosti podporovať nezastupiteľné tokeny.

Štandardy bezpečnostných tokenov – token faktických aktív (FAT)

Čo je protokol FAT (Factom Asset Token)?Čo je protokol Factom Asset Token (FAT)?

Sledujte toto video na YouTube

Minulé úspechy

Vo svete kryptomien a blockchainu existuje neblahý trend – príťažlivosť pre duté schémy „rýchlo zbohatnite“. Navštívte najlepšie spoločnosti uvedené na coinmarketcap.com a uvidíte, že sú tu zastúpené mnohé spoločnosti, ktoré majú, povedané bez obalu, dosiahnuté výsledky nulové.

Factom nie je schopný rozlúsknuť 100 najlepších coinov podľa marketcap už mesiace, nie je jedným z nich. Celkovo zaznamenal blockchain Factom a rôzne riešenia postavené na if, za tie roky niekoľko úspechov a legitímne prijatie. Pravdepodobne najvýznamnejším a najznámejším príkladom je ich sklon k dosahovaniu následných vládnych grantov a pilotných programov. Zatiaľ čo protokol žije, bohužiaľ, tieto príklady nestačili na to, aby zachránili spoločnosť Factom Inc. z jej súčasnej situácie.

Môže trpieť spoločnosť a protokol, na ktorom je postavená a ktorému sa dostalo tejto pozornosti od renomovaných organizácií, tak môže utrpieť každý.

V ďalších správach

Okrem toho, o čom sa tu dnes hovorilo, sa nasledujúce články dotýkajú viacerých nedávno ohlásených využití protokolu Factom.

Knabu na využitie IdentityMind a Factom v pilotnom programe

Sphereon sa rozhodol integrovať DAML do protokolu Factom

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map