Tezos, ktoré sa majú použiť na tokenizáciu 22 projektov

Dvadsaťdva projektov predstavujúcich kumulatívne 200 miliónov dolárov v digitálnych cenných papieroch. To sú počty nových tokenizačných snáh, ktoré podnikne dvojica spoločností prostredníctvom spoločnosti Tezos.

DealBox a Vertalo oznámili, že budú spolupracovať, pričom každý z nich prispeje do podniku rôznymi schopnosťami.

Očakáva sa, že Vertalo zvládne úlohy spojené s vydávaním a správou digitálnych cenných papierov. DealBox ich potom použije ako prostriedok na zabezpečenie prístupu ku kapitálu pre MSP.

Tezos

Očakáva sa, že digitálne cenné papiere, ktoré sa majú vydať počas tohto procesu, budú založené na blockchaine Tezos. Aj keď sa použitie Tezosu nad populárnym éterom môže spočiatku javiť ako prekvapivé, po bližšom pohľade na výhody, ktoré ponúka prvé, je zrejmé. Napríklad Tezos využíva POS, podporuje viac programovacích jazykov, rýchle transakčné rýchlosti a ďalšie.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tom, prečo sa spoločnosť Vertalo presne rozhodla spoliehať na Tezos, prečítajte si nasledujúci článok.

Vertalo vyberá pre bezpečnostné tokeny Tezos

Veľké písmená

Je zaujímavé, že spoločnosti Vertalo a DealBox si vo svojej tlačovej správe našli čas a zdôraznili načasovanie svojho oznámenia.

SEC nedávno navrhla uvoľnenie obmedzení týkajúcich sa rôznych metód získavania finančných prostriedkov. Ak budú schválené, projekty ako tie, o ktorých sa tu dnes diskutuje, budú mať veľký prínos.

Je však potrebné pamätať na to, že tieto zmeny sú v súčasnosti iba návrhom. Aj keď spoločnosti Vertalo a DealBox skutočne mohli oznámiť svoje partnerstvo v príhodnom čase, môže sa na ne vzťahovať aj súčasný stav.

HODL váš Hoopla cez zmeny SEC pre ponuky oslobodené od dane

Komentár

Pri ohlásení tohto nového vývoja si zástupcovia všetkých spoločností, spoločnosti Vertalo a DealBox, našli čas na vyjadrenie.

John Nance, Prezident a CIO v Deal Box, uviedol,

„V spoločnosti Deal Box je našou misiou pomôcť oslobodiť podnikateľov od neefektívnosti tradičného investičného bankovníctva a tvorby kapitálu a umožniť im pomocou najlepších technológií súčasnosti vo svojej triede dosahovať efektívnejšie a efektívnejšie výsledky, ktoré pomôžu ich spoločnostiam rásť. Po dokončení našej licenčnej zmluvy so spoločnosťou Vertalo to robíme práve preto, že začneme vydávať digitálne cenné papiere na našej platforme pomocou systémov spoločnosti Vertalo a blockchainu Tezos. Vzťah Deal Box x Vertalo podporuje našu schopnosť identifikovať príležitosti, ktoré napredujú v našom kolektívnom ekosystéme, keď všetci pracujeme na zjednodušení a rozvoji tohto odvetvia. “

Dave Hendricks, Uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Vertalo,

„Vertalo s nadšením poskytuje spoločnosti Deal Box a jej desiatkam klientov emitentov najkomplexnejšiu a najkomplikovanejšiu platformu na vydávanie a správu ponúk digitálnych aktív. Tím Deal Box predstavuje budúcnosť ekosystému digitálnych aktív: poradcovia v oblasti inteligentného kapitálu, ktorí pomáhajú ich portfóliovým spoločnostiam s funkciami získavania finančných prostriedkov a vzťahov s investormi pri nižších nákladoch a väčšej jednoduchosti. Vertalo sa snaží posilniť a podporiť Deal Box s nástrojmi, technológiami a technikami platformy, ktoré im umožňujú ísť na trh s vlastným riešením vydávania bezpečnostných tokenov označeným bielou značkou, podporené podporou tímu s rozsiahlymi skúsenosťami s kapitálovými trhmi, sa podieľa na regulovaných digitálnych aktívach od roku 2017. “

Stavebné bloky

Niektoré partnerstvá prichádzajú a odchádzajú, pretože dobrý úmysel nemusí nevyhnutne viesť k plodnému vzťahu. Zdá sa, že DealBoxu a Vertalu sa to podarilo vyhnúť a úspešne našli spôsob, ako spolupracovať.

Bolo to zrejmé z rôznych obchodov medzi týmito dvoma spoločnosťami v posledných mesiacoch. Napríklad 22 nových cenných papierov, ktoré sa majú tokenizovať, tu dnes diskutované, jednoducho predstavuje ďalšie kolo. To by teda naznačovalo, že každá spoločnosť bola spokojná s prvým kolom spoločností, ktoré dostalo token, čo ich láka k ďalšej spolupráci.

Jedným z príkladov minulých rokovaní je príklad spoločnosti Zapaygo a ich STO.

DealBox

DealBox, ktorý bol založený v roku 2016, pôsobí mimo Kalifornie. DealBox predovšetkým uľahčuje tvorbu kapitálu pre nádejné začínajúce podniky. DealBox ponúka aj doplnkové služby, ktoré zahŕňajú poradenstvo, investičné balenie a ďalšie.

Prezident John Nance v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Vertalo

Spoločnosť Vertalo, ktorá bola založená v roku 2017, pôsobí mimo texaského Austinu. Spoločnosť predovšetkým pracuje ako poskytovateľ služieb pre sektor digitálnych cenných papierov. Zvýraznením týchto služieb sú možnosti správy limitných tabuliek spoločností.

Výkonný riaditeľ Dave Hendricks v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

V ďalších správach

Rôzne blockchainy zaznamenali malú úroveň adopcie v rodiacom sa sektore digitálnych cenných papierov. Zdá sa však, akoby sa spoločnosti Tezos podarilo etablovať sa ako priekopník v úrovniach adopcie. Nasledujúce články sú príkladmi správ obklopujúcich spoločnosť Tezos za posledné mesiace, objasňujúc, prečo sa spoločnosti obracajú k populárnemu blockchainu.

Binance pridáva obchodné páry Tezos

TokenSoft prináša bezpečnostné tokeny spoločnosti Tezos

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map