10 najlepších odmien a zliav za aplikácie kryptomeny Cashback

Používatelia bitcoinu a kryptomeny, ktorí nakupujú online, sa musia oboznámiť s najlepšími platformami odmien a rabatov pre kryptomeny. Aj keď sme uviedli najlepšie spôsoby, ako zarobiť bitcoin, nasledujúcich 10 najlepších aplikácií na odmeňovanie a zľavové weby sú nevyhnutnými možnosťami, ktoré musia ľudia používať, vďaka ktorým môžu ľudia zarábať peniaze späť na svojich nákupoch platených kryptomenou.

Mnoho z nich môže byť oboznámených s populárnymi službami vrátenia peňazí, ako sú napríklad Rakuten, Honey, Ibotta alebo Drop, ale so vznikom bitcoinu mnoho z nich prepína, aby zistili, ako môžu získať kryptomenu späť ako skvelý spôsob, ako vložiť ďalšie mince za zadarmo.

Po celom svete existujú stovky miliónov Američanov a ďalšie stovky miliónov, ktorí radi objavujú ponuky, kupujú kupóny, uplatňujú promo kódy a využívajú vernostné programy – a teraz si toto hnutie za šetrenie peňazí razí cestu na trh s kryptomenami..

Zatiaľ čo programy odmeňovania zamerané na vrátenie peňazí zamerané na kryptomenu sú relatívne nové, platformy pre odmeňovanie a ukladanie odmien ešte nie sú, technológia znovu objavuje ich prípad použitia a zhodnotenie. Naučiť sa, ako začať nakupovať inteligentnejšie (míle na ceste, body na kreditných kartách, hromadné zľavy atď.) Získaním ponúk s odmenami v hotovosti, kombinuje schopnosť utrácať peniaze a zarábať peniaze z vašich obľúbených obchodov.

Všetci vieme, aké ľahké je minúť peniaze online, ale pochopenie toho, ako ušetriť peniaze nakupovaním na internete, nie je také ľahké. Tento sprievodca odmenami o bitcoinových cashbackoch vám má pomôcť naučiť sa, ako ľahko zarobiť kryptové zľavy na svojich každodenných nákupoch.

Samozrejme, že nie všetky programy kryptomenových odmien sú vytvorené rovnako, ako sa hovorí: „Neexistuje nič také ako obed zadarmo“, ale vďaka využitiu služieb aplikácie s možnosťou vrátenia peňazí môžete ušetriť peniaze zábavne a ľahko a zároveň optimalizovať zárobky. Aj keď to môže byť zrejmé, bitcoinové podvody sú divoké, takže venujte zvýšenú pozornosť a vykonajte svoju vlastnú náležitú starostlivosť.

Od dní prerušenia kupónov až po vrátenie zliav vyzývame všetkých používateľov kryptomeny, aby naplno využili výhody 10 najlepších programov odmeňovania založených na bitcoinoch uvedených nižšie na uzamknutie úspor.

Top 10 programov na odmeňovanie kryptomeny, ktoré sa dajú využiť

Dá sa dosť dobre povedať, že každá digitálna služba ponúkajúca bezplatné peniaze by sa mala stretnúť s okamžitou skepsou a veľkým pohľadom, ale nasledujúci zoznam platforiem online odmien za nakupovanie súvisiacich s bitcoinmi je osvedčený a najlepší z množstva programov. zvážiť.

Tieto krypto cashback aplikácie vám pomôžu zarobiť peniaze na oplátku po zakúpení tovaru alebo služby (kde sa pred platbou použije kupón alebo promo kód) podobné zľave.

Kryptomeny sa vyvinuli z technologicky zameraných hračiek na cenné tokeny so širokou škálou aplikácií.

Predtým, ako skočíme do 10 najlepších poskytovateľov odmien s vrátením peňazí, existujú tri rozdiely v vyplácaní, ktoré je potrebné skontrolovať pre každého z uvedených:

  • spôsob platby: preskúmajte, ako vám každý z týchto programov odmeňovania s hotovosťou zasiela vaše zárobky (pokyny pre nastavenie peňaženky)
  • frekvencia platieb: študujte, či dostanete odmenu okamžite alebo nie, či sú výplaty týždenné alebo mesačné
  • kvalifikácia minimálnej výšky platby: preskúmajte sumy potrebné na to, koľko musíte vygenerovať predtým, ako uplatníte svoje odmeny, a skontrolujte drobný výtlačok každého maloobchodníka

Poďme teraz priamo k najobľúbenejším programom na odmeňovanie a zľavy z kryptomeny, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze a zarobiť bitcoin pri online nakupovaní.

1) Lolli – krypto med

Je to viac než len jemná korelácia. Lolli funguje v podobnom duchu ako platformy odmien pre počítače ako Honey. Všetko, čo musia používatelia urobiť, je stiahnuť si doplnok pre počítač, ktorý je momentálne k dispozícii iba pre prehliadač Chrome.

Odtiaľ všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na rôzne kategórie obchodov, pre ktoré Lolli poskytuje stimuly, uskutočniť nákup a dokončiť objednávku pomocou pluginu Lolli a získať až 10% bitcoin v hotovosti na svojich nákupoch.

Celkovo podporuje spoločnosť Lolli stovky rôznych digitálnych obchodov, z ktorých každý ponúka svoju úroveň vrátenia peňazí za nákupy. Patria sem viaceré známe mená ako Macy’s, TopShop, Sears, Rag & Kosť a ďalšie.

Tento sa radí na 3. miesto vďaka relatívnej ľahkosti a intuitívnosti, a to nielen zapojením do prehliadača, ale aj čistému používateľskému rozhraniu a zjednodušenému štýlu..

2) Pei – automatické vrátenie peňazí v bitcoinoch

Zdá sa, že pre mobilnú aplikáciu má Pei podobný platobný systém ako MoneyBox, v ktorom na váš účet okamžite prispieva hotovosťou alebo bitcoinovými príspevkami, kedykoľvek uskutočníte nákup na pridruženej karte.

Všetko, čo musia používatelia urobiť, je stiahnuť si mobilnú aplikáciu, ktorá je zadarmo pre Android alebo iOS. Odtiaľ podstúpite registráciu, priložíte vybranú kartu a začnete zo svojich platieb generovať sekundárne zľavy.

Platby nie sú na váš účet okamžite pripísané ako fiat alebo bitcoin, čo sú dve možnosti poskytované používateľom. Každá platba z vašej karty, ktorá sa prejaví vo vašej aplikácii, však poskytuje body do vášho celkového súčtu.

Jednou z vecí, ktoré odlišujú Pei, je to, že čím viac ho použijete, tým lepší cashback a body získate.

Používatelia môžu momentálne získať iba USD alebo BTC prostredníctvom Pei, spoločnosť oznámila, že v dohľadnej dobe pridá ďalšie kryptomeny..

3) Earn.com – krypto pre príspevky

Ekonomika koncertov za posledných pár rokov pomerne dramaticky rástla a používateľom sa podarilo zvýšiť niektoré ďalšie príjmy prostredníctvom aplikácií ako Lyft, UberEats a ďalších.

Ďalšou aplikáciou pre ekonomiku koncertov je Earn.com, ktorá vám umožňuje zarobiť kryptomeny za plnenie rôznych úloh. Tieto úlohy môžu byť také priame, ako je odpovedanie na otázky z určených dotazníkov, účasť na štúdiách alebo odpovedanie na konkrétne e-maily..

Každá úloha vám poskytuje malú nominálnu hodnotu bitcoinu. Poskytnutie minima vášho času sa teda môže rovnať pekným slušným výnosom v budúcnosti.

Používatelia nastavia verejný profil Earn.com, ktorý umožní ostatným odosielať správy a úlohy používateľovi bez zverejnenia osobných kontaktných informácií. Po odpovedi na správu alebo dokončení úlohy získate odmenu za úlohu v bitcoinoch. Potom môžete previesť peniaze na svoju bitcoinovú peňaženku alebo na účet Coinbase.

4) Storm X – Speňaženie mikro úloh

Spolu s pomerne slušnými recenziami na Google Play, ako relatívne dobre prijatú mobilnú aplikáciu, kladie Storm X dôraz na gamifikáciu každodenných skutočných a digitálnych úloh, s ktorými sa často stretávame..

Používatelia sa môžu do aplikácie ľahko „zapojiť“ jednoduchým stiahnutím z obchodu Google Play alebo obchodu s aplikáciami pre iOS. Od tejto chvíle si stačí nastaviť účet a začať zarábať peniaze z úloh.

Každá úloha v aplikácii odmeňuje používateľov určitým objemom meny platformy v aplikácii, ktorá sa nazýva „Skrutky“. Ak chcete odomknúť finančné odmeny, musíte určitú sumu prekonať prostredníctvom množstva úloh, ktoré sú vám pridelené.

Jedna úloha vás môže požiadať o vyplnenie dotazníka pre podnik, ako je Lyft. Ďalšia úloha vás môže požiadať, aby ste si zahrali hru v prehliadači a získali skrutky za účasť, pozvanie priateľov alebo poskytnutie spätnej väzby.

Spoločnosť tvrdí, že od prvého uvedenia na trh v roku 2014 distribuovala viac ako 249 BTC a 570 ETH.

Spolu s gamifikovanými úlohami má Storm aj obchod v aplikácii známy ako StormShop. Vďaka používaniu tohto vyhradeného obchodu môžu kedykoľvek používatelia nakupovať a platiť pomocou aplikácie, vďaka čomu môžu za svoje nákupy získavať kryptomeny.

Aj keď sa miera cashbacku pre každý z týchto obchodov líši, cashback môže podľa spoločnosti dosiahnuť maximálnu úroveň 30%.

5) CoinRebates – presne to, čo sa hovorí na plechovke

„Nakupujte vo svojich obľúbených online obchodoch a získajte odmeny za vrátenie peňazí v bitcoinoch zadarmo.“

Ako už názov napovedá, CoinRebates poskytuje kolísavú úroveň cashbacku, ktorá je pevná, bez ohľadu na to, koľko miniete.

To, čo robí túto pozíciu tak vysokou v širokom (a zvyšujúcom sa) počte platforiem vrátenia peňazí a odmien, je to kvôli veľkému počtu firiem, ktoré s ňou uzavreli partnerstvo v priebehu rokov, v ktorých fungovala.

Partnerské spoločnosti zahŕňajú hlavné názvy domácností ako Walmart, Macy’s, Expedia a dokonca aj online názvy ako Udemy, Microsoft a Groupon. V závislosti na tom, ktorú spoločnosť chcete použiť, sa cashback pohybuje od 1,5 do 20%, pričom spoločnosti ako Udemy poskytujú 24 bitov (mena platformy) za každý dolár.

Aj keď táto spoločnosť poskytuje viac zákazníckej základne v Spojených štátoch alebo v susedných štátoch USA, to neobmedzuje tých v Európe, aby využívali CoinRebates. Zatiaľ čo spoločnosť sídli v Amerike, používatelia môžu tieto rabaty v kryptomene využiť, pokiaľ konkurenčné obchody poskytujú podporu prepravy do krajiny pôvodu tohto používateľa..

6) BitcoinRewards – odmeny vo viacerých kryptomenách

Podobným spôsobom ako Lolli a CoinRebates ponúka BitcoinRewards používateľom celkom intuitívny spôsob, ako sa dostať na palubu, prepojiť svoj účet a krypto peňaženku a ísť nakupovať.

BitcoinRewards ponúka veľké množstvo obchodov od nábytku, vysokej módy, cestovania a krásy. Úroveň vrátenia peňazí, ktorú môžu používatelia získať, kolíše v závislosti od obchodu, v ktorom nakupujete. Tieto sa však zvyčajne pohybujú od 1,6% pri nákupoch z obchodov, ako je Game, až po 16% v prípade online vzdelávacej platformy – Udemy.

Spolu s poskytnutím významného množstva odrody, pokiaľ ide o obchody a zľavy. Jednou z ďalších pozitív používania BitcoinRewards je, že neustále obnovuje svoje sociálne médiá a hlavnú stránku radom časovo citlivých propagačných ponúk. V súčasnosti to zahŕňajú zľavové kódy a vyššie vrátenie peňazí od spoločností Rosegal a Contiki.

Jednou z nevýhod, ktorú máte, je to, že samotná platforma je príliš zaneprázdnená, čo môže ľudí skutočne odhodiť a nechať ich zmätených vyhliadkou na použitie platformy..

7) Steem – odpoveď krypto-komunity na stredné

Aj keď Steem v podstate nepatrí do kategórie aplikácií na odmeňovanie, ponúka za váš čas nejaký lepší systém kompenzácií. Podobným spôsobom ako Earn.com môžu používatelia, ktorí sa rozhodnú stať sa prispievateľmi do Steemu ako tvorcovia obsahu, získať Steemove tokeny v závislosti od toho, ako dobre boli ich články prijaté..

Vďaka pridruženej výmene kryptomeny znamená, že akékoľvek tokeny Steem, ktoré získate pri vytváraní obsahu, môžu byť okamžite predané za USD alebo v iných denomináciách kryptomeny, čo efektívne speňažuje váš čas.

Registrácia funguje rovnako ako médium – vďaka čomu je ľahké začať ako tvorca obsahu alebo si jednoducho prezrieť širokú škálu novinových správ, ktoré už platforma obsahuje..

8) TV-TWO – speňažte svoj čas pozerania

Jedným z najpôsobivejších a povedzme si na rovinu veľmi vyhľadávaných spôsobov, ako speňažiť svoj čas, je čas, ktorý by ste bežne trávili sledovaním televízie alebo sledovaním videí online a zarábaním peňazí z nich..

Toto je základná premisa TV-TWO, ktorá ponúka digitálne stimuly pre používateľov, ktorí používajú svoju vyhradenú aplikáciu na sledovanie obsahu od svojej skupiny priamych a pridružených tvorcov obsahu..

Aplikácia je v súčasnosti k dispozícii pre Android, iOS a tiež pre populárnych výrobcov televízorov, ako sú LG a Samsung.

Na začiatok si stačí stiahnuť aplikáciu z operačného systému, televízie alebo obchodu s aplikáciami, ktorý ste si vybrali. Odtiaľ budete musieť naskenovať QR kód, ktorý sa zobrazuje na obrazovke vášho zariadenia. To umožňuje vašej aplikácii synchronizáciu s televízorom alebo tabletmi, na ktorých chcete používať TV-TWO.

TV-TWO motivuje používateľov k sledovaniu obsahu prostredníctvom svojej aplikácie pomocou tokenov ERC20 založených na ethereu, ktoré je možné vymeniť za iné zastupiteľné tokeny.

9) Kapitán Bitcoin – kryptomena na sledovanie reklám

Nikto nemá rád, keď ho niekto núti sledovať 30-sekundovú reklamu na YouTube. Za prezeranie reklamy nezískate žiadne odmeny.

Preto je pekné vidieť platformy ako Captain Bitcoin, ktoré ponúkajú zaujímavú alternatívu. Namiesto toho, aby spoločnosť CB zobrazovala reklamy iba pred nimi, ponúka používateľom finančné stimuly na sledovanie konkrétnych reklám od široko známych spoločností až po špecializované spoločnosti založené na blockchaine, ako je Decentraland..

Dôvod, ktorý sem kapitán Bitcoin zaraďuje, spočíva iba v tom, že ide o relatívne nový projekt, ktorý bol spustený len nedávno. Z toho vyplýva, že z tohto projektu sa je na čo tešiť.

10) SatsApp

SatsApp je známy kryptový projekt, ktorý spustil rovnaký tím ako SatsBack a CasaHODL. Aj keď je SatsApp dobre známy, platforma má dodnes zmiešané recenzie, hlavne kvôli obmedzenej prístupnosti.

Podľa tímu je SatsApp k dispozícii iba členom Casa Gold, Platinum a Diamond. Napriek tomu je to jedna z mála platforiem, ktorá využíva bitcoin aj jeho vrstvu 2 Lightning Network.

Aplikácia je k dispozícii pre Android aj iOS a umožňuje používateľom rýchlo uskutočňovať platby pomocou platformy a zároveň získavať zľavy z tých istých..

Spoločnosti s krypto cashbackom, na ktoré treba dávať pozor

  • FOLD
  • Coinseed
  • Metal Pay
  • Sieť Nuo
  • Crypto.com
  • Birdchain

Jednou z konkrétnych spoločností, ktorú tento mesiac stojí za to sledovať, je FOLD, ktorá práve oznámila svoje úspešné zvýšenie kapitálu o viac ako 2,5 milióna dolárov. Zastrešujúcim cieľom tohto nového kapitálu je poskytnúť maloobchodným obchodom bezproblémový spôsob prijímania platieb pomocou bitcoinu.

Vedúci produktu spoločnosti FOLD Will Reeves uviedol, že produkt bude ponúkaný podnikom so záujmom o predplatiteľskú službu spoločnosti:

„Keď ľudia minú fiat u maloobchodníkov, dostanú odmeny BTC. Tieto odmeny môžu minúť alebo stiahnuť na adresu reťazca. V budúcnosti vydávame aktualizáciu, ktorá umožňuje ľuďom vyberať odmeny priamo bleskom, čo zníži poplatky a zvýši ich použiteľnosť. “

Existuje ďalšia aplikácia na vrátenie peňazí v kryptomene pod menom Coinseed, ktorá sa zameriava na uľahčenie investovania kryptomien, ale tiež na získanie peňazí späť v kryptomenách z miest ako Amazon, Walmart, Ebay a miestne reštaurácie.

Budúcnosť vyzerá jasne pre platformy na zľavy a peňažné odmeny v kryptomene.

Záverečné slovo: Zarábanie peňazí z vrátenia peňazí v kryptomene

Mnoho z vyššie uvedených webov a mobilných aplikácií vám umožňuje legitímne zarobiť kryptomenu online s obmedzeným rizikom. Výmenou za splnenie jednoduchých úloh, nákup určitých produktov alebo hranie určitých hier môžete získať značné kryptomeny výmenou za využitie ich služieb..

V blízkej budúcnosti tiež preskúmame každú z jednotlivých platforiem, takže si to nezabudnite skontrolovať a pozrite sa, ako fungujú všetci títo jednotliví poskytovatelia služieb kryptomeny späť..

Vyskúšajte niektorý z vyššie uvedených webov ešte dnes a začnite kryptograficky zarábať prostredníctvom platforiem zliav, cashbackov a odmien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me