CryptoCompare: Sprievodca údajmi o cenách na trhoch s kryptomenami

sprievodca kryptomien

CryptoCompare je trhová a cenová dátová platforma založená v roku 2014, ktorá poskytuje retailovým a inštitucionálnym investorom potrebné údaje. Zistite v našej recenzii všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako CryptoCompare funguje a čo ponúka nadšencom kryptomeny..

Čo je CryptoCompare?

CryptoCompare je informačná služba o kryptotrhu, ktorej cieľom je prekonať priepasť medzi trhmi kryptomien a tradičnými finančnými trhmi..

oficiálny web cryptocompare

Spoločnosť CryptoCompare, ktorá bola založená v roku 2014, sa rozrástla tak, aby poskytovala údaje o kryptomene spoločnostiam po celom svete, čím retailovým a inštitucionálnym investorom poskytuje prístup k vysoko kvalitným a spoľahlivým údajom o trhu a cenách v reálnom čase pre 5 300+ mincí a 240 000+ menových párov.

cryptocompare kryptotrhové ceny

CryptoCompare získava svoje informácie agregáciou a analýzou údajov o kliešťoch z hlavných búrz kryptomeny. Potom CryptoCompare integruje rôzne súbory údajov, aby vytvoril ceny kryptomeny. Výsledkom nie je len cena bitcoinu, ale holistický prehľad o trhu. CryptoCompare tiež poskytuje údaje na granulárnej úrovni, vrátane údajov o obchodovaní s kryptomenami, údajov o knihách objednávok, blockchainu a historických údajov, sociálnych údajov, správ a sady indexov kryptomeny..

kryptomena porovnávať ceny na kryptomene

CryptoCompare, ktorý sídli v Londýne, má celosvetovo rebríček Alexa pod 17 000 a je zadarmo pre osobné a nekomerčné účely. Je tiež zadarmo pre komerčné skúšky. Komerční zákazníci zatiaľ môžu za predplatné CryptoCompare platiť 80 až 200 dolárov mesačne, pričom k dispozícii sú aj prispôsobené podnikové ceny.

cryptocompare crypto data

Funkcie CryptoCompare

CryptoCompare ponúka nasledujúce kľúčové vlastnosti a výhody:

Historické údaje o digitálnych aktívach a údaje v reálnom čase: Hlavnou službou spoločnosti CryptoCompare sú jej dáta. Spoločnosť poskytuje inštitúciám definitívne údaje o digitálnych aktívach v reálnom čase prostredníctvom svojho rozhrania API. Riešenia spoločnosti API a WebSocket ponúkajú kryptografické údaje inštitucionálnej kvality miliónom zákazníkov na celom svete.

Riešenia dátových služieb na mieru pre digitálne aktíva na mieru: CryptoCompare ponúka na mieru šité implementácie na mieru, vrátane balíčkov prístupu k podnikovým dátam a indexov digitálnych aktív uspokojených s jedinečnými potrebami organizácií.

cryptocompare cryptoasset tools

5 300+ mincí: CryptoCompare podporuje prakticky každú významnú mincu v kryptofére. Od novembra 2019 podporuje CryptoCompare 5 300+ coinov vrátane tých veľkých ako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a Ripple (XRP)..

240 000+ párov mien: CryptoCompare sleduje viac ako 240 000 menových párov na trhoch po celom svete.

kryptomeny porovnávať menové páry

Mobilné aplikácie: CryptoCompare ponúka mobilné aplikácie pre iOS a Android. Mobilné aplikácie vám umožňujú sledovať ceny kryptomeny naživo v reálnom čase, pridávať mince do vášho zoznamu sledovaných položiek a udržiavať aktuálne informácie o kryptomenách. Môžete tiež udržiavať viac portfólií, prezerať si podrobné informácie o každej minci a okrem iných funkcií používať aj technické analýzy.

Výmena názorov: Spoločnosť CryptoCompare vydáva recenzie na kryptoburzy každý mesiac. Tieto prehľady výmenných kurzov sa zameriavajú na najnovšie aktualizácie zo sveta kryptomenových búrz vrátane mesačného objemu obchodov, jedinečných pohybov menových párov, členenia objemov podľa jednotlivých burz a ďalších. CryptoCompare kontroluje iba dôveryhodné burzy, vrátane búrz, z ktorých CryptoCompare zhromažďuje údaje.

Najlepšie zoznamy: CryptoCompare má na svojich webových stránkach niekoľko „najlepších zoznamov“, kde obsahujú to najlepšie z určitej kategórie. Majú napríklad zoznam najlepších mincí, búrz, ICO, banských plošín, peňaženiek, kariet a hazardných platforiem..

Výskum: CryptoCompare pravidelne vydáva vysoko kvalitný výskum vrátane výmenných recenzií, referenčných hodnôt a podrobných sprievodcov o konkrétnych minciach. Vlastný tím analytikov a vedcov v oblasti dát spoločnosti ponúka objektívny prehľad o všetkých rôznych aspektoch odvetvia digitálnych aktív.

40 000 hovorov za sekundu: Rozhranie CryptoCompare API podporuje až 40 000+ hovorov za sekundu a 800+ obchodov za sekundu.

Summit o digitálnych aktívach: Spoločnosť CryptoCompare spustila akciu s názvom CryptoCompare Digital Asset Summit. Akcia sa koná v Londýne a spája odborníkov z celého odvetvia digitálnych aktív a analýzy dát.

Bezplatné a platené predplatné: CryptoCompare je zadarmo pre osobných a nekomerčných používateľov. Komerční používatelia medzitým môžu platiť 80 až 200 dolárov mesačne, pričom k dispozícii sú aj prispôsobené podnikové ceny.

Unikátna metodika ceny a indexu digitálnych aktív: CryptoCompare používa na výpočet trhovej ceny krypto párov obchodovaných na burzách svoju vlastnú metodiku agregovaného indexu s názvom CCCAGG. Na základe týchto informácií môže CryptoCompare vytvárať agregované indexy digitálnych aktív.

Indexy digitálnych aktív: CryptoCompare ponúka širokú škálu indexov digitálnych aktív buď prostredníctvom seba alebo svojich partnerov, vrátane Amun Crypto Basket (HODL5), Crescent Crypto Alt (CCALT), MVIS Bitcoin OTC Spot (MVBTCO) a MVIS CryptoCompare Ethereum (MVETH) , medzi desiatkami ďalších indexov. Mnoho z týchto indexov sa vytvára v partnerstve so spoločnosťou MV Index Solutions (MVIS), ktorá je dcérskou spoločnosťou spoločnosti VanEck.

kryptomeny porovnávať indexy digitálnych aktív

Riešenia na mieru a biele štítky: CryptoCompare ponúka sadu indexov, ktoré poskytujú komplexné trhové hodnoty. Zákazníci môžu uzavrieť partnerstvo so spoločnosťou CryptoCompare a vytvoriť tak svoj index, napríklad využitím vlastných a bielych riešení od spoločnosti CryptoCompare. Medzi vlastné riešenia a štítky s bielym štítkom spoločnosti CryptoCompare patrí nezávislé testovanie indexu, výpočet indexu na konci dňa a v reálnom čase, konzultácie a podpora metodiky, údržba a správa indexu, dokumentácia indexu a verejné šírenie prostredníctvom popredných dodávateľov (Bloomberg, Factset, Morningstar a Refinitiv).

cryptocompare API

Ako používať CryptoCompare

Používanie CryptoCompare je jednoduché. Stačí navštíviť stránku CryptoCompare.com, zvoliť si plán a získať kľúč.

Ak ste osobný alebo nekomerčný používateľ alebo ak chcete vyskúšať, môžete okamžite získať bezplatný kľúč. CryptoCompare potrebuje na prihlásenie na platformu iba e-mailovú adresu a heslo.

Ak ste komerčným používateľom alebo máte vyššie nároky na dáta, môžete sa zaregistrovať na komerčný plán prostredníctvom CryptoCompare. Plány sa pohybujú od 80 do 200 dolárov mesačne pre malé a stredné podniky.

CryptoCompare donedávna ponúkal iba bezplatné, verejne dostupné API s obmedzením sadzieb na báze IP. Od konca roku 2018 však CryptoCompare implementovala novú dátovú službu API, ktorá poskytuje osobné aj komerčné použitie s autentifikáciou kľúča API.

Podnikoví používatelia zatiaľ môžu kontaktovať spoločnosť CryptoCompare s ohľadom na prispôsobenie cien a prispôsobenie dátových riešení.

Ako funguje CryptoCompare?

CryptoCompare poskytuje inštitúciám a retailovým investorom údaje o digitálnych aktívach v reálnom čase. Na základe vášho predplateného balíka máte prístup k určitému počtu hovorov za mesiac a k viac ako 60 koncovým bodom trhových dát.

Môžete si tiež pozrieť úplné denné a hodinové historické údaje. Všetky programy predplatného majú prístup k historickým údajom za 7 dní, hoci podnikoví používatelia tiež získavajú prístup k historickým údajom za celý rok.

CryptoCompare sa spája s poprednými burzami na zhromažďovanie týchto údajov. Potom majú zákazníci prístup k údajom CryptoCompare prostredníctvom rozhraní API a riešení WebSocket.

CryptoCompare tiež ponúka prispôsobené integračné riešenia vrátane zákazníckych možností pre podnikových používateľov, ktorí chcú integrovať dátový tok CryptoCompare do svojich existujúcich systémov..

CryptoCompare ponúka aj kryptoindexy, vďaka ktorým majú inštitúcie a retailoví investori ľahký prehľad o trhu. Metodika agregovaného indexu v reálnom čase (CCCAGG) spoločnosti CryptoCompare počíta trhovú cenu párov kryptomien obchodovaných na burzách. CryptoCompare agreguje údaje o transakciách z viac ako 170 búrz a používa 24-hodinový objemovo vážený priemer pre každý menový pár, čím nakoniec vytvára niečo ako CCCAGG BTC-USD.

ako funguje kryptomena

CryptoCompare zároveň uznáva, že údaje môžu byť na burzách nekonzistentné kvôli faktorom, ako sú hackerstvo, nefunkčné API, nízka úroveň likvidity, transakčné poplatky a manipulácia s trhom. Preto metodika CryptoCompare počíta s komplexnou škálou parametrov vrátane detekcie odľahlých hodnôt v obchodoch, aby v konečnom dôsledku poskytovala zákazníkom čo najpresnejšie údaje.

A konečne, CryptoCompare publikuje mesačnú kontrolu výmenných kurzov, aby udržala skupinu výmen CCCAGG, ktoré spĺňajú minimálny dátový štandard. Spoločnosť CryptoCompare každý mesiac kontroluje a upravuje túto skupinu, aby zabezpečila, že sa pri výpočtoch CCCAGG použijú najreprezentatívnejšie a najspoľahlivejšie trhové údaje z výmeny zložiek..

Cena CryptoCompare

CryptoCompare má štyri rôzne cenové úrovne poskytované pre rôzne typy používateľov, vrátane všetkých nasledujúcich:

Osobné (zadarmo)

Zadarmo kľúč pre osobné / nekomerčné projekty alebo komerčné účely

 • 100 000 hovorov mesačne
 • 60 a viac koncových bodov trhových údajov
 • Úplné denné a hodinové historické údaje
 • Historické údaje za 7 dní
 • Snímka knihy objednávok Binance (BTC-USDT)
 • Zákaznícka podpora prostredníctvom sekcie Časté otázky

Komerčné (79,99 dolárov mesačne platené ročne / 95,99 dolárov mesačne platené mesačne)

Pre malé obchodné projekty, ktoré potrebujú základné riešenie krypto dát

 • 250 000 hovorov mesačne
 • 60 a viac koncových bodov trhových údajov
 • Úplné denné a hodinové historické údaje
 • Historické údaje za 7 dní
 • Binance (BTC & ETH) snímka knihy objednávok
 • Zákaznícka podpora prostredníctvom e-mailu

Commercial Pro (199,99 dolárov mesačne platených ročne / 239,99 dolárov mesačne platených mesačne)

Pre stredne veľké organizácie a inštitucionálnych klientov, ktorí potrebujú pokročilé riešenia krypto dát

 • 750 000 hovorov mesačne
 • 60 a viac koncových bodov trhových údajov
 • Úplné denné a hodinové historické údaje
 • Historické údaje za 7 dní
 • Snímka knihy objednávok v úplnej Binance
 • Zákaznícka podpora prostredníctvom prioritného e-mailu

Enterprise (vlastné ceny pre podnikových používateľov)

Pre veľké podnikové organizácie a inštitúcie, ktoré potrebujú plne prispôsobiteľné riešenie pre krypto dáta s neobmedzeným prístupom k dátam

 • Vlastný počet hovorov za mesiac
 • 60+ a vlastné koncové body trhových údajov
 • Úplné denné a hodinové historické údaje
 • Rok + minúta historické údaje
 • Objednajte si snímky kníh a streamujte ich z viacerých búrz
 • Zákaznícka podpora prostredníctvom správcu účtov
 • Bonusové funkcie ako indexovacie služby, pripojenie FIX, súkromné ​​servery
 • Za predplatné CryptoCompare môžete platiť cez Visa, MasterCard, American Express, BTC alebo ETH.

cryptocompare crypto plans

CryptoCompare ponúka vrátenie peňazí do 30 dní od prijatia platby. CryptoCompare ponúka aj pravidlá vrátenia peňazí podľa princípu fair use: ak ste využili menej ako 10% svojho mesačného limitu hovorov, môžete do 30 dní od platby zavolať tímu podpory CryptoCompare a spoločnosť skontroluje vašu aktivitu, aby určila, či máte nárok na plná náhrada.

O spoločnosti CryptoCompare

CryptoCompare bola založená v roku 2014. Spoločnosť sídli v Londýne vo Veľkej Británii.

kryptocompare vodcovsky tim

Spoločnosť vedie Charles Hayter (CEO & Spoluzakladateľ) a Vlad Cealicu (CTO & Spoluzakladateľ). Hayter predtým pracoval ako analytik akciového výskumu v CitiBank a Westhall Capital, zatiaľ čo Cealicu pracoval ako webový vývojár pre ADVFN a ako vedúci vývoja softvéru v LSBF..

CryptoCompare transparentne uvádza všetky informácie o tíme online, vrátane kontaktných informácií o tíme, profilov LinkedIn a ďalších informácií.

Spoločnosť CryptoCompare tiež uzavrela partnerstvo s niektorými významnými menami vo vesmíre. Tieto strategické partnerstvá pomáhajú spoločnosti CryptoCompare prinášať svojim zákazníkom informácie v reálnom čase.

Spoločnosť CryptoCompare uzavrela partnerstvo s indexovou divíziou spoločnosti VanEck, spoločnosťou MVIS, aby poskytla sadu indexov pre kryptomeny (podobne ako matica FSTE alebo NYSE). CryptoCompare tiež poskytuje údaje spoločnosti Refinitiv a má partnerstvo so spoločnosťami Nasdaq, Binance, Coinbase a ďalšími významnými spoločnosťami..

Záverečné slovo

CryptoCompare je jedným z popredných poskytovateľov údajov o digitálnych aktívach v tomto odbore spolu s populárnymi službami trhu s kryptomenami ako CoinMarketCap a CoinGecko. Spoločnosti dôverujú niektoré z najväčších mien vo vesmíre, vrátane Refinitiv, Binance, Coinbase a MVIS. Organizácia so sídlom v Londýne ponúka bezplatné plány pre osobných, nekomerčných používateľov spolu s plateným predplatným pre malých, stredných a podnikových používateľov.

.tve-vede-konverzia-objekt.thrv_heading h1, .tve-vedie-konverzia-objekt.thrv_heading h2, .tve-vedie-konverzia-objekt.thrv_heading h3 {margin: 0; výplň: 0} .tve-vedie-konverzia- object.thrv_text_element p, .tve-vede-konverzia-objekt.thrv_text_element h1, .tve-vedie-konverzia-objekt.thrv_text_element h2, .tve-vedie-konverzia-objekt.thrv_text_element h3 {margin: 0}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map