Investícia desaťročia: Správa o blockchainových zásobách technológie Genesis

teeka-investícia-of-the-dekády-blockchain-genesis-technológie

Spoločnosť Palm Beach Research Group spustila novú marketingovú kampaň pre svoj finančný e-mailový bulletin The Palm Beach Letter. Marketingová kampaň popisuje „investíciu desaťročia“, ktorú zaznamenala Teeka Tiwari.

V správe „Investícia desaťročia“ spoločnosť Teeka uvádza tri spoločnosti zaoberajúce sa blockchainovou technológiou, od ktorých sa očakáva, že zachytia kúsok odvetvia blockchainu, keď v nasledujúcich rokoch vzrastie o 295 000%..

Čo je to takzvaná „investícia desaťročia“? Len niekoľko týždňov pred tým, ako sa má uskutočniť slávny Jetinar, Investícia desaťročia Teeka Tiwari vytvára rozruch vo svete kryptomien a blockchainu kvôli jeho doterajším skúsenostiam s osvedčeným úspechom pri výbere víťazov, ktorí postovali výnimočné zisky. Pokračujte v čítaní, keď vysvetľujeme všetko, čo potrebujete vedieť o novej správe „Investície desaťročia“ spoločnosti Palm Beach Research Group.

Aká je investícia desaťročia?

Spoločnosť Palm Beach Research Group zverejnila novú správu online s názvom Investícia desaťročia.

Ak si dnes predplatíte list The Palm Beach Letter, dostanete zadarmo kópiu správy – a tiež niekoľko ďalších bonusových správ, ako napríklad 5 mincí až 5 miliónov dolárov alebo štvrťročný príjem z kryptomien..

Investícia desaťročia je v skutočnosti tromi investíciami: správa popisuje tri „akcie, ktoré musíte vlastniť“, od ktorých sa očakáva, že v nasledujúcich rokoch zaznamenajú enormné zisky..

Všetky tri akcie uvedené v Investícii desaťročia sú spojené s odvetvím, ktoré spoločnosť Teeka nazýva „Genesis“. Teeka očakáva, že tento priemysel v nasledujúcich rokoch vzrastie o 295 000%:

„O vynález, o ktorý sa dnes s vami podelím – ktorý z dôvodu, ktorý bude čoskoro zrejmý, označujem ako„ Genesis “- má pribudnúť 32-krát viac ako 5G.“

Teeka tvrdí, že niektoré z najväčších amerických korporácií investovali do tejto technológie „Genesis“. Popisuje, ako je Warren Buffett jedným z najlepších podporovateľov sveta Genesis a že Apple nedávno získal dva patenty pre Genesis.

V správe sa dozviete, že táto záhadná technológia „Genesis“ je jednoducho blockchain. Teeka Tiwari je veľkou zástankyňou bitcoinu a blockchainu. Očakáva, že technológia v nasledujúcich rokoch enormne porastie.

V Investícii desaťročia Teeka zdieľa svoje prvé tri technologické spoločnosti využívajúce blockchain. Očakáva sa, že každá spoločnosť v nadchádzajúcich rokoch zachytí veľkú časť blockchainového trhu. Podľa Teeka je dnes investovanie do týchto spoločností ako nákup Amazonu alebo Google pred boomom Dot Com.

Prečo Teeka očakáva masívny rast v blockchaine?

investícia desaťročia do blockchainu

Blockchain nie je tajná technológia. O blockchaine a bitcoinoch počúvame už roky. Prečo si teda Teeka myslí, že tento priemysel má oveľa viac priestoru na rast?

Teeka Tiwari verí, že blockchain má „široké a rozmanité“ využitie vo viacerých odvetviach. Niektoré zo špecifických oblastí, kde sa blockchain môže vylepšiť, zahŕňajú:

 • Modernizácia realitného priemyslu vo výške 217 biliónov dolárov
 • Boj proti každoročnému predaju falšovaného tovaru v hodnote 1,7 bilióna dolárov
 • Zlepšenie volebného systému
 • Znižovanie nákladov na zdravotnú starostlivosť
 • Zabezpečenie dodávok potravín

Potravinárske spoločnosti používajú blockchain na sledovanie potravín od ich pôvodu až po konečné miesto určenia, napríklad im pomáhajú sledovať ingrediencie až po hotový výrobok. Maloobchodníci používajú blockchain na oddelenie skutočného a falošného tovaru.

Teeka tiež popisuje, ako sú hlavné finančné odvetvia „v celom blockchaine“. Opisuje, ako napríklad Depository Trust Clearing Corporation (DTCC) práve presunula 10 biliónov dolárov na blockchain.

Je zrejmé, že Teeka verí, že v technológii blockchain je obrovský potenciál.

Ak sa dnes zaregistrujete do e-mailového spravodajcu Teeka Tiwari s názvom The Palm Beach Letter, dostanete zadarmo kópiu Investície desaťročia.

Čo je to Palm Beach Letter?

Palm Beach Letter je alternatívny finančný bulletin vydávaný spoločnosťou Palm Beach Research Group.

Newsletter je propagovaný online s obrovskými tvrdeniami o potenciáli investorov zarobiť si peniaze. Ak chcete rýchlo zbohatnúť s minimálnym rizikom, potom môže mať Palm Beach Research Group potrebné investičné poradenstvo.

Spoločnosť Palm Beach Research Group tvrdí, že ich modelové portfólio si za posledných pár rokov počínalo mimoriadne dobre:

„Od roku 2011 si modelové portfólio spoločnosti Palm Beach Letter nevedie vôbec nič … v priemere 89% ročne.“

Tiwari tiež tvrdí, že výnosy sa od prevzatia portfólia v roku 2016 ešte zlepšili, v priemere 154% ročne.

Predplatením listu The Palm Beach Letter získate prístup k tomuto modelovému portfóliu. Budete tiež dostávať pravidelné e-mailové informačné vestníky s najnovšími finančnými radami, pohybmi na trhu a tipmi na akcie.

Kto je Teeka Tiwari?

investícia-technológie-dekády-genézy

Teeka Tiwari je finančná analytička, ktorá v súčasnosti pracuje pre Palm Beach Research Group. Má vzdelanie v bankovníctve.

Tiwari je redaktorom listu The Palm Beach Letter. Publikuje tiež Palm Beach Confidential, čo je e-mailový bulletin zameraný na kryptomeny.

Tiwari sa stal novinárom v bitcoinovej komunite pre svoju predpoveď „5 coinov na 5 miliónov dolárov“. Ako vidíte v správe Investícia desaťročia, Tiwari je veľkým vyznávačom krypto a blockchainovej technológie.

Čo je súčasťou listu The Palm Beach Letter?

V rámci novej propagácie je súčasťou vášho predplatného The Palm Beach Letter niekoľko bonusových správ – vrátane správy o blockchaine, Investície desaťročia. Nové predplatné obsahuje:

 • Jeden rok predplatného The Palm Beach Letter
 • Bonusová správa č. 1: Investícia desaťročia: tri akcie, ktoré musíte vlastniť a ktoré podporia 295 000% revolúciu Blockchainu
 • Bonusová správa č. 2: Blockchain „Moonshots“: Tri šance na premenu 1 000 dolárov na 1,6 milióna dolárov
 • Bonusová správa č. 3: Davosov manifest
 • Bonusová správa č. 4: Biblia o súkromných ponukách: Ako získať zredukované zisky z drobných investícií
 • Správa o bonusoch č. 5: Ako vlastniť flotilu klasických automobilov už za 50 dolárov

Kliknite sem a sledujte správu Teeka Tiwari Investície desaťročia o správe technológie Genesis a Blockchain Stocks z listu Palm Beach Letter.

Ceny listov na Palm Beach

Cena ročného predplatného The Palm Beach Letter je 49 dolárov.

Ak si dnes kúpite The Palm Beach Letter za 49 dolárov, automaticky sa zaregistrujete do systému automatickej obnovy. Z vašej kreditnej karty bude od dnešného dňa jeden rok účtovaných 129 dolárov a až do zrušenia budete naďalej dostávať predplatné The Palm Beach Letter..

Pravidlá vrátenia peňazí za Palm Beach

Všetky nákupy majú 60-dennú záruku vrátenia peňazí. Za 60 dní môžete dostať úplnú náhradu za nákup.

Ak požadujete vrátenie peňazí, môžete si ponechať bezplatné správy, hoci už nebudete predplatený list The Palm Beach Letter..

Záverečné slovo

Teeka Tiwari zverejnila správu s názvom Investícia desaťročia. V správe spoločnosť Teeka zdieľa svoje tri najlepšie akcie blockchainu. Teeka verí, že tieto akcie v nasledujúcich rokoch výrazne porastú, pretože blockchain bude naďalej rásť.

Ak chcete získať prístup k informáciám o investíciách do technológie Genesis a správe Investície desaťročia, musíte si predplatiť e-mailový bulletin Palm Beach Letter od Teeka Tiwari..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map