Lolli: Bitcoin Cash Back Rewards App pri nakupovaní online

recenzia lolli bitcoin

Aplikácia s odmenami za bitcoiny Lolli umožňuje používateľom získavať bitcoiny zadarmo pri online nakupovaní. Poďme sa pozrieť na to, ako funguje najpopulárnejšia kryptomena s možnosťou vrátenia peňazí na svete.

V najzákladnejšom zmysle možno stránku Lolli.com považovať za platformu digitálnych odmien (oproti automatom na okamžité kupóny versus staré školy), ktorá umožňuje svojim používateľom zarábať, vlastniť a používať bitcoiny pri nakupovaní online. Spoločnosť sa spojila s viac ako 750 poprednými svetovými značkami, aby im pomohla maximalizovať predaj a konverzie. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že kedykoľvek osoba nakupuje u jedného z online partnerov spoločnosti Lolli, obe strany získajú z každého predaja malý zľavu. Toto niekdajšie minimálne percento sa ďalej delí s kupujúcim vo forme bitcoinu.

Lolli, ktorý bol oficiálne uvedený na trh 22. augusta 2018, je vo vlaku „stacking sats“, nedávno zdieľal štatistiku svojej rastúcej používateľskej základne s tým, že všetkým používateľom aplikácií Lolli bitcoin kompatibilných s Chrome a Firefoxom odmeňuje doplnok prehliadača v priemere o 7% späť v bitcoinoch zadarmo.

Za súčasnej situácie nie je nákup / predaj bitcoinu také ľahké, najmä v niektorých krajinách, kde je vlastníctvo digitálnej meny úplne zakázané (napríklad India, Čína). Avšak vzhľadom na to, že kryptomeny za posledné desaťročie získali toľko pozornosti hlavného prúdu, zdá sa, akoby mal čoraz väčší počet ľudí záujem o získanie zavedených digitálnych mien, ako sú Bitcoin, Ethereum, XRP.

Od prelomu desaťročí sa online nakupovanie stalo mimoriadne populárnou aktivitou medzi používateľmi internetu na celom svete. V tomto ohľade slúži Lolli ako most, ktorý môže používateľom nielen pomôcť lepšie si uvedomiť rôzne možnosti, ktoré digitálne nakupovanie prináša, ale tiež im umožňuje dostať sa k bitcoinom bez toho, aby museli prechádzať niekoľkými zákonnými kruhmi.

Jednoducho povedané, príťažlivosť zarábať bitcoiny zadarmo za nakupovanie na internete na veciach, ktoré ste si už chystali kúpiť, sa javí ako inteligentná, prijateľná a uskutočniteľná možnosť preskúmať, čo stojí za to. Poďme skúsiť z prvej ruky používateľskú príručku o tom, ako funguje aplikácia na odmeňovanie kryptomeny Lolli, ktorá vám pomôže zarobiť bitcoin späť na vašich nákupoch.

Čo je Lolli? Bližší pohľad na aplikáciu Bitcoin Rewards

Čo je Lolli

Ako už bolo spomenuté vyššie, platforma Lolli je rozšírenie prehľadávača bitcoinových odmien, ktoré môžu nakupujúci online používať na získanie BTC za každú transakciu, ktorú uskutočnia u ktoréhokoľvek z 750+ obchodných partnerov spoločnosti. Okrem toho za každý predaj dostane Lolli fixné percento MRP, ktoré určí zúčastnený obchodník. Namiesto toho, aby si Lolli ponechal celý zostrih pre seba, sa však so svojimi používateľmi delí o časť štedrosti (ktorá sa im zasiela vo forme bitcoinu).

Ak chcete túto službu využívať, stačí prejsť na oficiálnu webovú stránku spoločnosti a stiahnuť si rozšírenie prehliadača Lolli. Po dokončení môžu používatelia pokračovať v nakupovaní v ktorejkoľvek z obchodných pobočiek spoločnosti, pretože vyššie uvedené rozšírenie automaticky urobí potrebné kroky (vzhľadom na to, že daný nákup je spôsobilý na vrátenie BTC). Po dokončení transakcie sleduje Lolli kartu nášho nákupu a odosiela príslušnú sumu bitcoinu do peňaženky používateľov.

nákup lolli-zarobiť-bitcoin

Aby sa človek kvalifikoval do programu odmien spoločnosti Lolli, musí mu uľahčiť nákup výlučne prostredníctvom nákupnej nadstavby Lolli. a nie prostredníctvom iných aplikácií prehľadávača, kupónových stránok, sporiacich aplikácií alebo iného programu vrátenia peňazí. Okrem toho sa niekoľko obchodníkov rozhodlo neposkytnúť svojim používateľom žiadne odmeny BTC, ak využijú interný kód kupónu v spojení s rozširujúcim nákupným modulom Lolli..

Vylúčenia vyššie uvedeného druhu sú ponechané výlučne na uvážení zúčastneného obchodníka, a preto sa podmienky môžu kedykoľvek zmeniť.

Účel a ľahké použitie: Dôležité informácie, ktoré treba pamätať

ako fungujú odmeny za bitcoiny loilli

Obmedzená podpora: V čase písania tohto článku je Lolli podporovaný iba prehliadačmi Google Chrome a Firefox. Na oficiálnych webových stránkach spoločnosti sa však uvádza, že nákupy Lolli budú v blízkej budúcnosti schopné podporovať aj ďalšie prehliadače (napríklad Brave, Opera)..

Žiadna integrácia Apple / Mac / Safari: Za zmienku stojí, že Lolli bol predtým podporovaný webovým prehliadačom Safari spoločnosti Apple, avšak vzhľadom na nedávne zmeny v podmienkach poskytovania služieb spoločnosti nemôže byť rozšírenie v spojení s prehliadačom ďalej používané.

Žiadna mobilná aplikácia: Za súčasného stavu nemá Lolli mobilnú aplikáciu, ktorú by mohla používať jeho užívateľská základňa. Podľa nedávneho príspevku na blogu však jadrový vývojový tím spoločnosti pracuje na vydaní natívnej mobilnej aplikácie niekedy v priebehu nasledujúcich 6 – 12 mesiacov.

K dispozícii iba v Spojených štátoch: Hlavnou nevýhodou používania Lolli je, že je v súčasnosti k dispozícii iba v Spojených štátoch. Používatelia s dostatočnou digitálnou zdatnosťou však môžu na prekonanie akýchkoľvek takýchto obmedzení využiť siete VPN a iné podobné digitálne cesty..

Kľúčové pojmy, ktoré stojí za zmienku

výhody nakupovania bitcoinov lolli

Bitcoin: Ako už možno mnohí naši čitatelia dobre vedia, bitcoin je digitálna mena, ktorá sa za posledné desaťročie stala mimoriadne populárnou vďaka svojej schopnosti slúžiť nielen ako dlhodobá hodnota, ale aj ako efektívna transakcia. stredná. Pretože sú bitcoiny decentralizované, nijaký vládny subjekt nemôže mať menu pod kontrolou.

Sobota: Sats, označovaný tiež ako satoshi, sa dá považovať za základnú jednotku meny, ktorá predstavuje stotinu milióntiny jediného bitcoinu (0,00000001 BTC).

Bitcoin späť: Bitcoin Back je termín, ktorý sa bežne používa v súvislosti s odmenami, ktoré používatelia získavajú pri využívaní služby Lolli (na uľahčenie svojich online nákupov).

HODL: HODL je slang, ktorý bežne používajú členovia globálnej bitcoinovej komunity na to, aby bitcoiny skôr držali ako predávali.

Je použitie Lolli bezpečné?

systém odmien lolli v hotovosti

Podľa komunity vývojárov spoločnosti Lolli využíva vysoko bezpečný rámec, ktorý zaručuje, že finančné prostriedky zákazníkov zostanú vždy v bezpečí. Pri uľahčovaní prevodov do peňaženky tretích strán by sa však používatelia mali ubezpečiť, že o ich peniazoch bude vždy vedené. Z hľadiska ochrany osobných údajov je na webových stránkach spoločnosti Lolli jasné, že nesleduje pohyby na webe používateľa. Spoločnosť namiesto toho získava iba určité údaje týkajúce sa jej obchodných združení. Spoločnosť Lolli navyše nepredáva svoje osobne identifikovateľné údaje – čo je v dnešnej dobe bežná prax, dokonca aj u etablovaných spoločností..

Alex Adelman, ktorý je generálnym riaditeľom a spoluzakladateľom spoločnosti Lolli (Matt Senter tiež spoluzakladateľom), taktiež v spoločnosti Yahoo Finance už v júli 2019 oznámil, že platforma pre odmeňovanie kryptomien bude vydávať kartu podporovanú bitcoinmi, ktorú budú mať používatelia v budúcnosti. tiež.

Na záver je potrebné tiež zdôrazniť, že v prípade, že používateľ náhodou stratí prístup k informáciám o svojej peňaženke alebo účte, môže si ľahko vyhľadať svoje prostriedky pomocou funkcie obnovenia vloženej na webovej stránke Lolli. Celý proces je dosť efektívny a dá sa dokončiť v priebehu niekoľkých minút.

Ako funguje systém odmien Lolli?

Systém odmien, ktorý používa Lolli, je celkom jednoduchý a ľahko použiteľný. Napríklad hneď ako obchodník potvrdí nákup, PR tím spoločnosti Lolli pošle zákazníkovi e-mail s informáciou o jeho odhadovaných odmenách a kedy ich môže očakávať. Celý proces však môže trvať trochu času (zvyčajne 30 až 90 dní po dátume prvého nákupu), pretože každú súvisiacu transakciu musia nezávisle overiť maloobchodní partneri spoločnosti Lolli. Nielen to, ani odhadovaná suma odmeny nie je konečná a môže sa zmeniť z dôvodu kolísania hodnoty.

zarábanie bitcoinov pomocou aplikácie lolli-rewards

Na záver je potrebné zdôrazniť, že keď spoločnosť Lolli dostane od obchodníka potvrdenie o dokončení transakcie, používateľom sa zašle automatický e-mail, ktorý jasne stanoví odmeny, ktoré by sa mali v blízkej budúcnosti očakávať. Odhadovaný zostatok si môžete pozrieť aj v histórii prepravy (ktorú nájdete na paneli nástrojov prehliadača pod možnosťou peňaženky.)

Registrácia je veľmi jednoduchá pomocou aplikácie na nakupovanie cashbacku Lolli:

 1. nainštalujte si aplikáciu rozšírenia webového prehliadača Lolli
 2. nakupujte na webe v ktoromkoľvek z partnerských obchodov
 3. zarábajte bitcoiny na svojich online nákupoch rýchlo a ľahko

how-to-use-lolli-to-grow-bitcoin

Niektoré kľúčové body, ktoré treba mať na pamäti

Pri používaní služby vrátenia bitcoinu je potrebné mať na pamäti niekoľko základných pojmov:

i) Je potrebné očakávať výkyvy hodnoty: Keď niekto využije Lolli na uľahčenie svojich online nákupov, zúčastnení obchodníci poskytnú svojim používateľom odhadovanú odmenu BTC, ktorú môžu očakávať. Táto hodnota je však iba odhadom a je predmetom rôznych peňažných výkyvov kvôli volatilite BTC. Po potvrdení nákupu predajcom sa však hodnota odmeny BTC uzamkne bez ohľadu na akékoľvek externé peňažné zmeny, ku ktorým dôjde..

ii) Propagačné akcie: Krypto nadšenci, ktorí chcú zarobiť nejaké BTC na strane, majú možnosť zúčastniť sa na jednej z mnohých propagačných akcií spoločnosti Lolli, ktoré sa pravidelne konajú prostredníctvom oficiálneho twitteru spoločnosti. Nielen to, ale spoločnosť má aj svoj natívny systém odporúčaní, ktorý účastníkom vypláca lano za nových pracovníkov.

iii) Výbery: Ak chcete presunúť svoje zarobené kryptomeny z pôvodnej peňaženky Lolli do úložného riešenia tretej strany, musia používatelia vlastniť minimálny zostatok BTC vo výške 15 USD. Ďalej je tu tiež doba blokovania okolo 30 – 90 dní, ktorú musia používatelia znášať, aby získali prístup k svojim odmenám.

(iv) Sadzby poplatkov: Na uľahčenie prevodu USD na Lolli musia používatelia zaplatiť malý poplatok vo výške približne 0,25 USD. Bitcoinové prevody sú však zadarmo a používateľom stačí zaplatiť iba súvisiaci poplatok za plyn spojený s príslušnou transakciou.

Zarábajte bitcoinové odmeny späť, zatiaľ čo nákupná aplikácia sídli v New Yorku v štáte New York so svojím vývojárom aplikácií v Durhame v Severnej Karolíne.

Čím sa Lolli líši od ostatných?

lolli bitcoin odmeňuje funkcie aplikácie

Najvýznamnejším spôsobom, ako sa odlíšiť pri ponúkaní odmeny za nákupy v hotovosti, je veľa partnerov a vzťahov. Preto je aplikácia Lolli najznámejšou a najpoužívanejšou ponukou nákupných odmien v bitcoinoch v kryptosystéme.

Jednou z kľúčových vlastností ponuky Lolli, ktorá ponúka spätné odmeny za bitcoiny, je to, že zoznam jej maloobchodných partnerov sa zdá byť takmer každodenný. Napríklad firma zameraná na online nakupovanie má v súčasnosti viac ako 750 pobočiek – všetky poskytujú svojim patrónom rôzne kryptomeny. Všetci maloobchodní predajcovia, ktorí by mohli mať záujem o partnerstvo so spoločnosťou Lolli, môžu navyše jednoducho zaslať e-mail na adresu [email protected]

Podobné podrobnosti, ktoré treba pamätať:

Vynikajúca podpora zákazníkov: Spoločnosť Lolli poskytuje svojim klientom nepretržitú podporu. Ak potrebujete akúkoľvek pomoc, používatelia môžu spoločnosti poslať e-mail na adresu [email protected]

Rastúca základňa komunity: Lolliho online prítomnosť za posledných pár rokov pomerne ohromne vzrástla. V dôsledku toho sa darilo digitálnej komunite spoločnosti. Aby sa používatelia mohli stať súčasťou rodiny Lolli, môžu sa buď rozhodnúť, že sa pridajú k komunite na Facebooku spoločnosti, sledujú jej stránku na Twitteri, alebo sa dokonca priamo obrátia na spoločnosť vyplnením príslušného formulára žiadosti, ktorý je k dispozícii na webových stránkach..

Ľahké použitie a celková dostupnosť: V porovnaní s mnohými inými nákupnými portálmi založenými na kryptomene je Lolli pomerne jednoduchý a ľahko použiteľný. Webové stránky nevyužívajú nijaký technický žargón ani neobsahujú zložité mechanizmy tx, ktoré by uľahčovali peňažné transakcie.

Dôvera: Systém elektronického obchodu Lolli má množstvo vynikajúcich online recenzií a bol overený množstvom nezávislých kupujúcich, ktorí tvrdia, že aplikácia funguje presne tak, ako je inzerovaná. Po tomto slove je niekoľko ľudí, ktorí tvrdia, že nikdy nedostali odmeny BTC, ktoré im boli sľúbené.

Poďme sa pozrieť na rastúci zoznam obchodných partnerov bitcoinových obchodov Lolli, aby sme zistili, ako splniť svoje požiadavky > heslo „cash back“.

Zoznam partnerov aplikácie Lolli Reward App to Earn Free Bitcoin

Tu je zoznam najväčších mien online obchodov, v ktorých môžete nakupovať a získavať bitcoiny zadarmo výmenou za stiahnutie a inštaláciu bezrizikovej aplikácie na odmeňovanie Lolli:

lolli-bitcoin-cashback-spoločnosti

 • Nike / Adidas / Macy’s / Walmart / Samsung / Best Buy
 • Služba doručenia kanabisu Eaze
 • Saks Fifth Avenue / Sephora / Bloomingdale’s
 • GoDaddy / Glossier / Groupon /
 • Albertsons / Safeway / Sam’s Club
 • Office Depot a OfficeMax / H&R blok
 • Hotels.com / Priceline / Hotwire / CheapOair
 • Hilton / Marriott
 • Old Navy / Toms / Lululemon
 • Kaviár / Moosejaw / Miesto detí
 • ASOS / Petco / Postmates
 • Udemy / goTenna
 • 1-800-Kvetiny
 • a toľko ďalších

Ako vidí každý online nakupujúci, zoznam miest, kde Lolli získava spätné odmeny za bitcoiny, je pôsobivý a ako povedal jeden zákazník:

“Ak to bude pokračovať, všetko, čo som si kúpil, bude zadarmo.”

Čo vy na to? Ak by ste pasívne stohovali saty pomocou vernostného programu Lolli’s BTC back?

Záver

lolli-bitcoin-nakupovanie-odmeny

Na záver tejto recenzie spoločnosti Lolli je potrebné objasniť, že aj keď sa online nákupná aplikácia pre bitcoiny navonok javí ako celkom bezpečná a bezpečná, skutočnosť, že platforma využíva na ukladanie peňazí svojich klientov chladné peňaženky, znamená, že tam je vždy šanca, že sa niektorí hackeri pokúsia preniknúť na platformu. Zatiaľ čo Lolli je rozvíjajúcim sa katalyzátorom adopcie bitcoinov v priemysle, ktorý bol nedávno uvedený na zozname CNBC 2019 Upstart 100, konečná voľba vždy leží v rukách používateľa, a preto je jeho zodpovednosťou zabezpečiť, aby ich odmeny zostali vôbec bezpečné. krát. Stimuly pre online nakupujúcich, aby získavali bitcoiny zadarmo výmenou za nákup tovaru na internete, budú naďalej narastať, keď sa kryptosystém objaví v bežných prípadoch použitia.

Pokiaľ ide o aplikáciu na odmeňovanie spoločnosti Lolli „Zarábajte bitcoiny pri nákupe“, môže byť šikovná pre každého, kto nakupuje položky online v ktoromkoľvek z obchodov, v ktorých pracuje, aby ušetril peniaze a na oplátku dostal zadarmo bitcoin na oplátku ako svoje poslanie robiť bitcoin dostupnejší pre svet je na dobrej ceste.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map