Minca: Ťažba mincí z kryptomeny z domáceho prehľadu

Recenzia mincí

Coinmine je domáci krypto ťažobný stroj v cene 799 dolárov. Pripojíte all-in-one CoinmineOne miner, potom ide do práce ťažba jednej z niekoľkých rôznych kryptomien.

Čo je Coinmine?

Coinmine je kalifornský krypto startup, ktorý vyrába jediný produkt: Coinmine One all-in-one crypto miner. Coinmine One má čistý dizajn, ktorý bol porovnaný s počítačom Mac. Používanie je tiež hlúpo jednoduché: zapojíte ho, pripojíte pomocou mobilnej aplikácie k sieti Wi-Fi a potom doma ťažíte kryptomenu..

Keď bol Coinmine uvedený na trh v roku 2018, jeho cena bola 799 dolárov. Cena Coinmine One sa dnes, v októbri 2019, pohybuje na úrovni 699 dolárov. Je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe a dodáva sa do 4 až 8 týždňov.

Vo vnútri Coinmine One je plný uzol bitcoinového blesku spolu s vkladovými službami. Aktualizácie sa inštalujú bezdrôtovo. Ako je uvedené v inzeráte, stačí pripojiť zariadenie a nechať ho ťažiť kryptomenu podľa vášho výberu.

Coinmine One nie je určený na ťažbu bitcoinov: zariadenie umožňuje používateľom so ziskom ťažiť Monero, Zcash, Grin a Ethereum. Všetky tieto kryptomeny majú dostatočne nízku hranicu, aby priemerný hobby miner mohol dosiahnuť malú návratnosť investícií.

V júni 2019 však spoločnosť Coinmine, za ktorou stoja Coinbase a SocialLeverage, predstavila aktualizáciu umožňujúcu používateľom dostávať platby v bitcoinoch – aj keď toto zariadenie v skutočnosti stále bitcoin nevyťažuje. Namiesto toho vyťažíte jednu zo štyroch vyššie uvedených kryptomien a potom Coinmine okamžite prevedie túto mincu na bitcoin s najvyššou mierou vo vašom mene.

Teraz pre zábavu – koľko peňazí môžete zarobiť s Coinmine? Hovorca spoločnosti tvrdí, že Coinmine One generuje zhruba 15 až 20 dolárov za bitcoin za mesiac v cenách USD. Môže to znieť nevýrazne, najmä ak vezmeme do úvahy, že jedna správa tvrdí, že by Coinmine One trvalo „45 rokov, kým by sa to zaplatilo“. Je zrejmé, že ak však ceny BTC stúpnu, vaša ROI sa zmení na základe BTC, ktoré ste už nahromadili.

Funkcie coinmine

preskúmanie výhod v oblasti mincí

Niektoré z predajných funkcií Coinmine One zahŕňajú:

Pripoj a hraj: Odblokujete Coinmine One, zapojíte ho do elektrickej zásuvky a potom začnete behom niekoľkých minút ťažiť kryptomenu.

Ovládané z iOS alebo Android: Coinmine One ovládate z aplikácie Coinmine pre iOS alebo Android. Všetky interakcie s Coinmine One prebiehajú prostredníctvom tejto aplikácie. Pomocou tejto aplikácie si napríklad vyberáte, ktorú kryptomenu chcete ťažiť.

MineOS: Coinmine má zabudovaný vlastný operačný systém s názvom MineOS.

Bezdrôtové aktualizácie: Coinmine bude nepretržite doručovať vzduchom aktualizácie systému MineOS – ako Tesla. Jedná sa o podstatné aktualizácie, ktoré významne ovplyvňujú stroj, pridávajú nové kryptomeny a možnosti vkladu.

Moje štyri kryptomeny: Coinmine vám umožňuje ťažiť štyri rôzne kryptomeny vrátane Monero (XMR), Zcash (ZEC), Grin (GRIN) a Ethereum (ETH). Tieto kryptomeny boli vybrané zámerne, pretože obtiažnosť je dosť nízka na to, aby hobby baníci mohli stále dosahovať malý zisk.

Tichý (40 dB): Coinmine je prekvapivo tichý v porovnaní s bežnými krypto ťažiarmi a pri behu sa pohybuje okolo 40 decibelov. Pre porovnanie, priemerný človek šepká na 30 dB a bežná premena je 60 dB.

Režim bitcoinu: Coinmine má niečo, čomu sa hovorí „bitcoinový režim“, kde sa vaše výnosy z ťažby prevádzajú priamo na bitcoiny, čo vám umožňuje vyberať zisky z ťažby v bitcoinoch namiesto v XMR, ZEC, GRIN alebo ETH.

Medzinárodná preprava do vybraných krajín: Minca sa oficiálne dodáva do Spojených štátov, Veľkej Británie, Kanady a Austrálie, hoci v online objednávkovom formulári sú momentálne uvedené desiatky ďalších krajín..

Nákup pomocou kryptomeny alebo USD: Coinmine One je k dispozícii za 699 dolárov. Môžete platiť kryptami alebo USD.

Dostupné financovanie: Coinmine ponúka financovanie prostredníctvom Quadpay a ich celková suma klesá na štyri bezúročné platby vo výške 174,75 USD.

Prepnúť svetlá a zvuk: Coinmine One má svetlá a zvuk. Tieto funkcie však môžete vypnúť klepnutím.

Vstavaná peňaženka: V rámci svojho riešenia typu „všetko v jednom“ vám Coinmine nastaví peňaženku. Môžete s

Dostupné v bielej alebo čiernej farbe: Coinmine môžete kúpiť v dvoch farebných variantoch – bielej alebo čiernej.

Zľava na hromadné nákupy: Ak si kúpite tri alebo viac jednotiek Coinmine One, získate zľavu 5% z celkového nákupu. Ak si kúpite 10 a viac kusov, získate 10% zľavu.

Mínová minca znižuje 5%: Je dôležité si uvedomiť, že Coinmine vezme 5% zníženie všetkých kryptomien, ktoré vyťažíte. Táto redukcia smeruje k podpore operačného systému Coinmine (MineOS) a poskytovaniu bezdrôtových aktualizácií.

Podpora vkladov čoskoro: Coinmine plánuje v blízkej budúcnosti podporiť stávkovanie na Cosmos, čo vám umožní využiť kryptomenu proof of stake (PoS) namiesto momentálne podporovaných kryptomien proof of work (PoW).

Lode za 4 až 8 týždňov: Neočakávajte, že dostanete svoj Coinmine One ihneď po objednaní. Aktuálna doba prepravy je 4 až 8 týždňov.

Ako funguje Coinmine?

coinmineone-miner-recenzia

Coinmine One je jednoduchý na použitie. Ako je uvedené v reklame, zapojíte zariadenie do bežnej elektrickej zásuvky a potom ho necháte sedieť na stole a ťažíte kryptomenu.

Spoločnosť Coinmine popisuje svoje zariadenie ako „prvý krypto hardvér typu všetko v jednom pre každého“. Môžete si postaviť vlastnú ťažobnú plošinu na bitcoiny za lacnejšiu cenu a potom si nainštalovať vlastný bitcoinový uzol blesku. Coinmine však urobil za vás všetku tvrdú prácu a potom ho zabalil do pekne vyzerajúceho bieleho alebo čierneho puzdra.

V skutočnosti sa k baníku Coinmine One nepripojíte pomocou myši alebo klávesnice, ako by to bolo v prípade bežného počítača. Namiesto toho sa nastavenie uskutočňuje výlučne prostredníctvom mobilnej aplikácie Coinmine z vášho zariadenia so systémom iOS alebo Android.

Coinmine One môžete spustiť kdekoľvek, kde máte elektrinu a Wi-Fi pripojenie. Tu je základný proces, ktorý používate, aby ste mohli začať:

 • Krok 1) Zapojte Coinmine One do elektrickej zásuvky
 • Krok 2) Nainštalujte si aplikáciu pre iOS alebo Android
 • Krok 3) Pripojte svoj Coinmine One k Wi-Fi prostredníctvom aplikácie
 • Krok 4) jediným kliknutím klepnite na mincu, ktorú chcete začať ťažiť

To je všetko. Coinmine One začne túto kryptomenu ťažiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Coinmine One Technické špecifikácie

Technické špecifikácie Coinmine One sú prekvapivo nízke, a preto si môžete kúpiť krypto miner za menej ako 700 dolárov.

Coinmine One napríklad spotrebuje menej energie ako PlayStation 4 (120 až 160 wattov, v závislosti od kryptomeny, ktorú ťažíte). Používa tiež grafickú kartu AMD Radeon RX570, grafickú kartu stredného rozsahu, ktorá je v súčasnosti k dispozícii za cenu približne 150 až 180 dolárov. Tu je pohľad na výkon hash rýchlosti, ktorú krypto hardvérové ​​zariadenie CoinmineOne poskytuje:

coinmine-hashrate-power

Medzi technické parametre patria:

 • Hashrate: 29 Mh / s (ETH), 900 h / s (XMR), 2,7 gps (GRIN), 300 sol / s (Zcash), 4000 až 5 000 sat / deň (BTC)
 • GPU: 8 GB GPU RX580
 • CPU: CPU Intel Celeron
 • RAM: 8 GB RAM
 • Rozmery: 15,47 “x 12,71” x 3,15 “(393 mm x 323 mm x 80 mm)

Koľko peňazí môžem zarobiť mincou?

Na svoju zásluhu Coinmine nerobí reklamu na svoje zariadenie ako stroj na zarábanie peňazí, ktorý vám umožní rýchlo zbohatnúť cez noc. Namiesto toho poskytujú primeranejšie očakávania.

Koľko peňazí teda môžete zarobiť s Coinmine One?

Coinmine tvrdí, že ťažbou kryptomeny pomocou zariadenia môžete zarobiť asi 15 až 20 dolárov mesačne. Ak však vezmeme do úvahy ceny elektriny, vaše výnosy podstatne poklesnú.

Za dnešné ceny bitcoinov bude trvať asi 45 rokov zarobiť pozitívnu NI na vašom nákupe Coinmine One za predpokladu, že platíte priemerné ceny elektriny v USA. Táto NI tiež predpokladá, že ťažkosti a ceny zostanú rovnaké a že zo svojho príjmu neplatíte dane.

Je pravda, že vyťažením kryptomeny pomocou Coinmine One môžete dosiahnuť zisk – jednoducho to nie je veľký zisk. Tu je uvedené, koľko peňazí môžete očakávať, že zarobíte:

 • Ethereum: 1,25 až 1,50 USD mesačne
 • Monero: 0,50 až 1,00 USD mesačne

Výnosy z ostatných kryptomien sú variabilnejšie v závislosti od náročnosti a cien.

Je dôležité mať na pamäti, že ak ceny kryptomeny podstatne stúpnu, výrazne sa zvýši aj vaša NI. Peniaze, ktoré ste už nazhromaždili, sa stali čoraz cennejšími.

O spoločnosti Coinmine

Coinmine sídli v západnom Hollywoode v Kalifornii. Spoločnosť môžete kontaktovať pomocou kontaktných metód nájdete tu.

Coinmine vedie CEO Farbood ‘Farb’ Nivi. Nivi je tiež generálnym riaditeľom a spoluzakladateľom spoločnosti Orchestra One, webového plánovacieho, platobného a komunikačného systému pre súkromné ​​zdravotnícke praktiky..

V auguste 2019 Coinmine oznámil počiatočné kolo financovania v hodnote 2,5 milióna dolárov. Toto kolo viedli losangeleské spoločnosti M13 Ventures, Republic Labs, Gumi Crypto a skorý investor spoločnosti Uber Shervin Pishevar. Spoločnosť má

Coinmine tvrdí, že spoločnosť od apríla do augusta medzimesačne vzrástla o 50%. Tiež uviedli, že 10% zákazníkov sa stalo opakovaným nákupcom a menej ako 4% vrátilo svojich ťažiarov Coinmine One.

Záverečné slovo

Coinmine vytvoril prvého krypto minerálu typu „všetko v jednom“, plug-and-play. Je to najjednoduchší spôsob, ako ťažiť kryptomenu z domu a nie je to ani zďaleka. Je to elegantne navrhnuté biele alebo čierne zariadenie, ktoré nebude v žiadnej modernej kancelárii pôsobiť nevhodne.

A áno, Coinmine One bude doslova raziť peniaze z vášho domova. Do niekoľkých minút od pripojenia a nastavenia pomocou zariadenia so systémom iOS alebo Android už zarábate peniaze.

Zlá časť samozrejme je, že nebudete zarábať veľa peňazí – ani za lacné ceny elektriny. Kvôli technickým špecifikáciám s nízkou technológiou sa budete snažiť prekonať zisk 2 doláre mesačne.

Ak hľadáte najjednoduchší vstupný bod do ťažby kryptomien, potom je Coinmine One určite najlepšou voľbou. Vážnejších krypto ťažiarov však vypnú technické parametre nízkeho zisku a nízke zisky z ťažby.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map