Najlepšie krypto udalosti: Najlepšie 2020 blockchain konferencie o bitcoinoch

Najlepšie blockchainové udalosti a konferencie o kryptomene v roku 2020

Contents

Najväčšie udalosti blockchainu a kryptomeny, ktoré sa majú zúčastniť v roku 2020

Poďme začať novú dekádu roku 2020 s ofinou a vymenujme si všetky najlepšie bitcoinové udalosti, konferencie o kryptomene a stretnutia zamerané na blockchain v tomto roku.

Keďže rok 2019 je už za nami, je ťažké ignorovať, aký transformačný bude nasledujúci rok, pretože vzrušenie pre globálnu blockchainovú komunitu nikdy nebolo vyššie ako celok. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že po prekonaní medvedích podmienok pre cenu bitcoinu a väčšieho kryptotrhu v lepšej časti minulého roka a celého roku 2018 je odvetvie digitálnych aktív pripravené na veľký posun vpred. Zahrnuté sú tieto udalosti, obrovské katalyzátory, ktoré poskytujú obohacujúce zážitky v rámci ekosystému, a tiež sú skvelými výhovorkami na spoznávanie sveta a únik spoza obrazovky vášho počítača..

V tomto Sprievodcovi kryptomenovými udalosťami v roku 2020 obsahuje zoznam množstvo hodných konferencií, renomovaných obchodných výstav a pozoruhodných fór, na ktoré sa veľa nadšencov technologicky zdatných teší nielen na zvýšenie svojho technického, finančného a dokonca ekonomického apetítu, ale aj na sieť s niektorými z najväčších mien, hráčov a spoločností v krypto priemysle.

Tieto „stretnutia duší“ zamerané na kryptomenu predstavujú fantastické príležitosti na priame osobné spojenie a priame spojenie s inovátormi v odbore a vplyvnými kryptomenami, ktoré vedú náboj do nového desaťročia kryptoasetov. Zatiaľ čo denné správy a podcasty sú skvelými spôsobmi, ako skonzumovať podstatu rozkvetnutého bitcoinového priemyslu, obchádzanie ľudí z elektrární a inovatívnych jednotlivcov, ktorí z tohto priestoru robia to, čím je dnes, by pre vás mohlo zmeniť život. Schopnosť nadväzovať vzťahy, ktoré vedú k pohybu ihly, a potenciálne partnerstvá sa môžu výrazne zvýšiť, ak sa v roku 2020 zúčastníte akejkoľvek z týchto krypto konferencií.

Či už ide o rozvíjanie novej marketingovej stratégie, obchodného nápadu alebo poznávanie konceptu dApp; ak ste zapojený do bitcoinu a blockchainu, niet pochýb o tom, že vynaložiť úsilie a venovať si čas niektorej z týchto kryptomien bude mať cenu, zatiaľ čo vzdelávacie úsilie, ktoré môže podporiť vašu finančnú budúcnosť.

Bez ďalších okolkov, poďme rozobrať najväčšie konferencie o kryptomene v roku 2020 a podeľme sa o niektoré súvisiace podrobnosti (dátumy, umiestnenia, rečníci, hlavné atrakcie) o každej z nich, dúfajme, že vám pomôžeme dosiahnuť váš záujem a rozšíriť svoje vedomosti o všetkých veciach bitcoinu a blockchainu.

Januára 2020

Digital Money Forum 2020

Fórum digitálnych peňazí 2020

 • Dátum: 7. januára 2020
 • Umiestnenie: The Venetian Hotel, Las Vegas, USA

Rovnako ako jeho posledné štyri iterácie, fórum digitálnych peňazí 2020 bude sponzorované aj CES. Podujatie sa uskutoční počas prvého januárového týždňa a bude obsahovať niekoľko zaujímavostí, ktoré členom globálnej technologickej komunity umožnia preskúmať mnoho kľúčových problémov, ktorým v súčasnosti blockchain / krypto priemysel čelí..

Niektorí pracovníci z odvetvia, ktorí sa zúčastnia tejto udalosti, zahŕňajú:

 • Combiz Richard Abdolrahimi – rozvíjajúca sa technológia & Líder v inováciách pre Deloitte
 • Jeremy K. Balkin – vedúci inovácie HSBC
 • Steven Becker – prezident spoločnosti MakerDAO
 • Stan Bharti – predseda predstavenstva spoločnosti Gear Capital
 • Rick Bleszynski – generálny riaditeľ spoločnosti Splend
 • Michelle Bond – šéfka vlády a regulačných záležitostí spoločnosti Ripple, spoločnosť Ripple
 • Michael Casey – kurátor obsahu pre popredný outlet pre kryptomeny CoinDesk

Konferencia o krypto financiách 2020

Konferencia o krypto financiách 2020

 • Dátum: 15. – 17. januára 2020
 • Miesto: Suvretta House, St. Moritz

Konferencia o kryptomene, ktorá sa nazýva „udalosť iba pre investorov“, združuje niektorých z najväčších súkromných / inštitucionálnych investorov na svete spolu s niekoľkými odborníkmi na krypto / blockchain. Trojdňové podujatie sa bude zaoberať mnohými témami o tejto doméne a umožní účastníkom získavať významné príležitosti na investovanie a vytváranie sietí. Na tohtoročnej konferencii vystúpia Gemini’s Cameron a Tyler Winklevoss, Eva Kaili (predsedníčka Európskeho parlamentu za STOA, Európsky parlament), Michael Sung, Bitfury’s Bill Tai, Coinshare Capital’s Meltem Demirors.


Severoamerická konferencia o bitcoinoch

Severoamerická konferencia o bitcoinoch

 • Dátum: 15. – 17. januára 2020
 • Miesto: James L. Knight Center, Miami, USA

Verzia veľmi populárnej severoamerickej bitcoinovej konferencie do roku 2020 bude sponzorovaná spoločnosťou Keynote. Nielen to, toto podujatie bude obsahovať celé dva dni udalostí spojených s krypto / blockchainom, ako aj rôzne diskusie o rušivých technológiách, ktoré mnoho odborníkov zmení tak, ako funguje globálny finančný priemysel. Medzi známe osobnosti, ktoré sa akcie zúčastnia, patria Harry Yeh z Binary Financial, Nick Spanos z Crypto Pioneer, COO Dawn Newton z Netki, Alex Tapscott a Charlie Shrem..

Na záver tiež treba spomenúť, že táto udalosť je otvorená pre všetkých a každý, kto sa chce zúčastniť, sa môže jednoducho zúčastniť konferencie a pripojiť sa k nej.

Summit Block Talk na rok 2020

Summit Block Talk na rok 2020

 • Dátum: 18. januára 2020
 • Miesto: Amfiteáter McNally, New York

Summit Block Talk 2020 sa bude zaoberať predovšetkým otázkou „Ako vyzerá budúcnosť blockchainu v Spojených štátoch a Číne?“. Nesie tiež zmienku, že táto iterácia udalosti bude hostená spoločnosťou New Power Chain a bude obsahovať niektorých špičkových odborníkov na blockchain (združených v rôznych výmenných platformách, právnych firmách, krypto platformách) z celých USA a Číny..

Ženevský blockchainový kongres 2020

Ženevský blockchainový kongres 2020

 • Dátum: 20. januára 2020
 • Miesto: Ženeva, Švajčiarsko

Druhé vydanie ženevského blockchainového kongresu sa zameriava na tému „Od laboratória k trhu prostredníctvom etiky, regulácie a riadenia“. Pokiaľ ide o oficiálnu webovú stránku podujatia, jeho cieľom je pomôcť podporiť zdravú výmenu názorov medzi medzinárodnými normotvornými orgánmi a národnými vládnymi agentúrami, ktoré majú za úlohu navrhnúť právne rámce zamerané na krypto / blockchain. Medzi potvrdených účastníkov patria:

 • Louis de Bruin: výkonný riaditeľ spoločnosti IBM Global Business Services
 • Kavita Gupta: profesorka na Stanfordskej univerzite
 • Marta Piekarska-Geater: riaditeľka spoločnosti Hyperledger
 • Tina Balzli: členka asociácie Crypto Valley

Európsky dohovor o blockchaine (EBC)

Európsky dohovor o blockchaine (EBC)

 • Dátum 20. – 21. januára 2020
 • Poloha: Hotel Hesperia Barcelona Tower, Barcelona, ​​Španielsko

Európsky dohovor o blockchaine (ECB) sa má konať počas tretieho januárového týždňa a bude sa na ňom zúčastňovať viac ako 600 technologických lídrov, regulátorov, investorov a vývojárov z celého sveta..

Cieľom podujatia je pomôcť poskytnúť kryptovým nadšencom platformu na vytváranie sietí, vytváranie dlhodobých obchodných partnerstiev a získavanie potenciálnych partnerov pre ich obchodné aktivity..

Podľa oficiálnej webovej stránky ECB sa dvojdňové podujatie bude usilovať zamerať sa na prípady skutočného použitia spojené s blockchainom a DLT v rôznych doménach, ako je distribúcia energie, financie, dodávateľský reťazec, zdravotná starostlivosť, maloobchod atď..

Blocktech Connect 2020

Blocktech Connect 2020

Druhá iterácia konferencie Blocktech Connect sa uskutoční počas posledného januárového týždňa v Hamiltonu v Ontáriu. Ťažiskom tohtoročnej konferencie budú nové technológie, ako sú blockchain, umelá inteligencia (AI) a internet vecí (IoT). Celodenné podujatie navyše spojí niekoľko vedúcich predstaviteľov odvetvia, ktorí nielen predstavia svoje názory na vyššie spomenuté témy, ale budú tiež v interakcii s účastníkmi, aby ich vzdelávali a inšpirovali..

Medzi hlavnými rečníkmi, ktorí vystúpia s prejavom na podujatí, sú etablovaní priemyselní pracovníci ako Chetan Phull, Ramy Nassar, Stephen Worrall, Jerry Qian..

Fórum UNLOCK Blockchain 2020

Fórum UNLOCK Blockchain 2020

 • Dátum: 28. – 29. januára 2020
 • Miesto: Dubaj, Spojené arabské emiráty

Treťou iteráciou fóra UNLOCK Blockchain 2020 bude dvojdňová akcia, ktorá sa uskutoční v Dubaji. Podujatie sa bude zaoberať množstvom problémov súvisiacich s blockchainom a decentralizáciou (predovšetkým z pohľadu jednotlivcov žijúcich v regióne MENA)..

Od svojho vzniku sa UNLOCK snaží zlepšiť vzťahy medzi niekoľkými medzinárodnými a regionálnymi startupmi blockchainu. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že tento rok sa konferencia bude usilovať o diskusiu a zdôraznenie určitých špecifických tém, ako napríklad:

 • Regulačné ťažkosti okolo blockchainu / kryptomeny v regióne MENA
 • Výhody a nevýhody spojené s ponukami bezpečnostných tokenov (STO)
 • Rozmach kryptomien a platforiem v regióne MENA

Na záver musíme zdôrazniť, že na tohtoročnej konferencii sa bude konať celkovo 800 účastníkov a 115 rečníkov zo 70 rôznych blockchainových spoločností. Ak by to nestačilo, na UNLOCK 2020 sa predstaví aj celkovo 70 mediálnych partnerov a 30+ investorov.

Summit o kryptomene 2020 ONLINE

Summit o kryptomene 2020 ONLINE

 • Dátum: 29. – 31. januára 2020
 • Umiestnenie: online

Online samit Crypto 2020 sa má konať posledný januárový týždeň. Predstaví nepreberné množstvo renomovaných kryptografických osobností vrátane Mariana Contiho z MakerDAO, Joeyho Kruga z Pantera Capital, Rogera Vera a Tone na Bitcoin.com..

V rámci konferencie sa účastníci zúčastnia diskusií týkajúcich sa konkrétnych tém, ako napríklad:

 • Prečo je rok 2020 celý rokom kryptomeny?
 • Najsľubnejšie krypto projekty roku 2020
 • Očakáva sa, že digitálne meny tento rok prudko vzrastú.

Februára 2020

4. medzinárodný blockchainový kongres (Blockress) 2020

Medzinárodný blockchainový kongres (Blockress) 2020

 • Dátum: 6. februára 2020
 • Miesto: AON Center, Chicago, USA

Iterácia Medzinárodného blockchainového kongresu do roku 2020 (bežne tiež označovaná ako Blockress) sa bude konať v Chicagu počas prvého februárového týždňa. Podujatie je zamerané predovšetkým na niekoľko otázok týkajúcich sa technických domén, ako sú blockchain, kryptomeny, digitálne inteligentné zmluvy, a zúčastní sa ho veľa významných osobností z tohto priestoru. Medzi týchto jednotlivcov patria:

 • Hester M. Peirce: súčasný komisár americkej SEC (tiež láskyplne označovaný ako Cryptomom)
 • Bill Foster: americký kongresman zo štátu Illinois
 • Shogo Ishida: výkonný riaditeľ spoločnosti QRC Group
 • Robert Konsdorf: výkonný riaditeľ spoločnosti EOS Detroit

Blockchain Dev Conference 2020

Blockchain Dev Conference 2020

 • Dátum: 13. februára – 14. februára 2020
 • Miesto: Kongresové centrum v Oaklande, San Francisco, Spojené štáty americké

Za posledných 4 – 5 rokov blockchain zmenil to, ako veľa ľudí vníma rôzne technológie spojené s krypto. V tomto ohľade sa konferencia Blockchain Dev Conference 2020 bude usilovať vychovávať masy o celkovej prospešnosti protokolu blockchain, decentralizovaných zmluvách a ďalších podobných inováciách.

Dvojdňové podujatie je v podstate súčasťou Týždeň vývojárov ktorý je naplánovaný na 12. až 16. februára 2020 a uvidí niekoľko významných osobností v oblasti technológií (ako Jesse Stockall, Synth, Wyatt Floch), ktoré predstavia svoje myšlienky a názory týkajúce sa rôznych problémov týkajúcich sa tohto rozvíjajúceho sa priestoru.

DAS Londýn

DAS Londýn

 • Dátum: 10. februára 2020.
 • Umiestnenie: Hotel Rosewood, Londýn.

Konferencia Digital Asset Summit (DAS) v Londýne je jednou z najočakávanejších blockchainových udalostí roku 2020. Podujatie sa zameria predovšetkým na inštitucionálnych klientov, ktorí sa snažia presadiť v globálnom ekosystéme digitálnych aktív. V rámci podujatia sa okrem toho zúčastní viac ako 500 účastníkov, ktorí dostanú priamu príležitosť hovoriť a komunikovať so zástupcami rôznych finančných inštitúcií, správcami aktív a priekopníkmi blockchainu, pokiaľ ide o celý rad problémov od digitálnych financovanie budúceho potenciálu blockchainu.

Pokiaľ ide o oficiálnu webovú stránku DAS London, program tohtoročnej konferencie bude obsahovať predovšetkým kľúčové témy, ako napríklad:

 • Trhová infraštruktúra
 • Mechanika obchodovania na devízových a OTC trhoch
 • Finančné deriváty a spôsoby ich najlepšieho využitia
 • Kľúčové aspekty ETF

Všetky vyššie uvedené problémy budú riešené priamo etablovaným personálom, ktorý je už nejaký čas spojený s blockchain / crypto arénou. Medzi hlavných rečníkov, ktorí už potvrdili svoje vystúpenie na podujatí, patria napríklad Steve Kokinos, Dr. Ruth Wandhöfer, Diana Biggs, Michael Ippolito..

Blockchain ekonomika

Blockchain ekonomika

 • Dátum: 20. – 21. februára 2020.
 • Miesto: Kongresové centrum WOW, Istanbul / Turecko

Konferencia o ekonomike blockchainu sa bude konať v druhej polovici februára a bude považovaná za jednu z najkomplikovanejších a najkomplexnejších blockchainových / krypto udalostí, ktoré sa uskutočnia v regióne MENA a Eurázie..

Na podujatí bude hosťovať niekoľko etablovaných rečníkov, vrátane krypto miliardára Johna McAfee, Fundstrat’s Tom Lee, Alex Alexandrov a Nithin Eapen. Nielen to, ale tiež sa očakáva, že sa na podujatí zúčastní aj niekoľko ďalších technologicky významných osobností, avšak podrobnosti týkajúce sa tých istých zatiaľ neboli zverejnené.

Podľa oficiálnej webovej stránky Blockchain Economy bude hlavnou agendou podujatia zameraná na riešenie celého radu tém týkajúcich sa „finančných technológií budúcnosti“, ktoré majú potenciál zmeniť svet..

NFT.NYC 2020

NFT.NYC 2020

 • Dátum: 20. februára 2020
 • Umiestnenie: Edison Ballroom, New York, Spojené štáty americké

NFT.NYC 2020, považovaný za popredné svetové podujatie Non-Fungible Token (NFT), je tu už pár rokov. Na jednodňovom podujatí sa na newyorskom námestí Time Square stretne spolu 500 účastníkov a viac ako 80 prednášajúcich, ktorí sa budú venovať celej rade problémov, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú vznikajúci ekosystém NFT..

V rámci konferencie predstavia rôzni odborníci na NFT svetu rôzne prípady použitia, keď Fungovateľné tokeny ovplyvnili spotrebiteľské skúsenosti s vlastníctvom a identitou digitálnych mien. Podľa oficiálnej webovej stránky podujatia tiež niektoré z tém, o ktorých sa bude počas konferencie dlho diskutovať, zahŕňajú:

 • Rôzne konkrétne prípady použitia NFT súvisiace s podnikmi.
 • Ako je možné uľahčiť spotrebiteľský marketing používaním NFT?
 • Interoperabilita hier pomocou NFT a rôznych NFT, ktoré poskytujú športovým nadšencom digitálne vlastníctvo.
 • Regulácia NFT a spôsob, akým je možné tieto aktíva použiť na budovanie dôvery v globálny finančný priemysel.

Konferencia CoinGeek 2020

Konferencia CoinGeek 2020

 • Dátum: 20. februára 2020 – 21. februára 2020
 • Miesto: Londýn, Spojené kráľovstvo

Konferencia CoinGeek 2020 je kryptomenou, ktorá sa bude primárne zameriavať na vývoj okolo Bitcoinu SV, blockchainovej platformy, ktorá je propagovaná ako regulačná a môže byť škálovaná v extrémne veľkom rozsahu (príliš ľahko a efektívne).

V rámci tohtoročnej udalosti sa zúčastnia niektoré z primárnych pridružených spoločností súvisiacich s projektom Bitcoin SV. Patria medzi nich Dr. Craig S. Wright, hlavný vedec spoločnosti nChain a jeden z najvýznamnejších zástancov ekosystému BSV, Jimmy Nguyen, zakladajúci prezident skupiny nChain Group, a Steve Shadders, CTO pre projekt BSV Node..

Marca 2020

Hongkonský týždeň blockchainu 2020

Hongkonský týždeň blockchainu 2020

 • Dátum: 2. – 6. marca 2020
 • Umiestnenie: hotel Ocean Park Marriott v Hongkongu

Hongkongský týždeň blockchainu 2020 bude hostiť NexChange a zíde sa na ňom niekoľko najväčších lídrov spojených s týmto neustále sa rozvíjajúcim odvetvím. Podľa oficiálneho webu udalosti bude konferencia slúžiť ako konferenčné centrum pre technologických nadšencov, investorov, zamestnancov štátnej správy, podnikateľov, začínajúcich majiteľov atď. Okrem toho tiež pripomína, že v roku 2019 sa uskutočnila iterácia hongkonského týždňa blockchainu. viac ako 3 500 účastníkov, a preto sa očakáva, že tohtoročná verzia podujatia sa nebude líšiť.

Londýnsky týždeň blockchainu 2020

Londýnsky týždeň blockchainu 2020

 • Dátum: 4. marca – 11. marca 2020
 • Miesto: Londýn, Spojené kráľovstvo

Pôjde o 6. ročník London Blockchain Week (LBW) a predpokladá sa, že sa ho zúčastní viac ako 3000 nepárnych ľudí. V priebehu týždňa sa účastníci budú môcť zúčastniť niekoľkých stretnutí, večerných recepcií, workshopov a špeciálneho blockchainového hackatónu. Ak by to nestačilo, podľa oficiálnych webových stránok LBW organizátori usporiadajú aj súťaž, v ktorej budú vedúci 10 rôznych krypto / blockchainových projektov požiadaní, aby predložili svoje nápady porotcovskej komisii (pozostávajúcej hlavne z najlepších spoločností). kapitalisti). Z desiatich bude vybraný jeden výherca, ktorý bude mať možnosť bezplatne predstaviť svoju platformu na ďalšom podujatí Fintech Worldwide..

Blockchain Technology World 2020

Blockchain Technology World 2020

 • Dátum: 11. marca – marca 2020
 • Miesto: Londýn, Veľká Británia

Ako už názov napovedá, Blockchain Technology World (BTW) 2020 je udalosť zameraná na pomoc pri rozsiahlom prijatí technológie blockchain a digitálnych mien v celom rade jedinečných priemyselných domén. Tohtoročné podujatie sa však primárne zameriava na rôzne aplikácie tejto technológie v „reálnom svete“. V tomto ohľade bude BTW hostiteľom širokej škály obsahu od niekoľkých inovátorov kryptomeny, podnikateľov z mnohých rôznych divadiel.

Na záver je potrebné spomenúť, že v roku 2019 sa konferencie zúčastnilo celkovo 20 000 kupujúcich a vplyvných používateľov technológií z celého sveta..

DC Blockchain Summit 2020

DC Blockchain Summit 2020

 • Dátum: 11. marca – 12. marca 2020
 • Umiestnenie: Georgetown University, Washington DC

Na 5. ročníku DC Blockchain Summitu sa stretnú členovia komory digitálneho obchodu, aby diskutovali o problémoch, ktoré stále ovplyvňujú blockchainový a krypto sektor ako taký. Akcia sa má konať počas druhého marcového týždňa a bude sa konať v spolupráci s Centrom pre finančné trhy a politiku na univerzite v Georgetowne. Medzi účastníkmi, ktorí v rámci summitu predstavia svoje názory a stanoviská, sú napríklad predsedníčka EP STOA Eva Kaili, bývalý šéf amerického CFTC J. Christopher Giancarlo, prezidentka CDC Perianne Boring a CPO Amy Davine Kimová.

Konferencia o blockchainovej Afrike 2020

Konferencia o blockchainovej Afrike 2020

 • Dátum: 11. – 12. marca 2020
 • Miesto: Johannesburg, Južná Afrika

Táto udalosť, ktorá sa bude tento rok označovať za jednu z najväčších blockchain / krypto udalostí, ktorá sa bude konať v Afrike, sa bude snažiť demystifikovať a venovať sa mnohým obchodným výzvam, ktoré je možné vyriešiť pomocou blockchainu v tomto ekonomicky zrelom regióne. Konferencia sa bude tiež usilovať vzdelávať účastníkov o rôznych aplikáciách v reálnom svete (tejto narastajúcej technológie), ktoré už používajú rôzne podniky na celom svete, a preto ich možno použiť na pomoc mnohým rozvojovým africkým krajinám..

Medzi technologických inovátorov a vodcov, ktorí sa zúčastnia tohto podujatia, patria:

 • Tone Vays – rešpektovaný obchodník a analytik kryptomeny, ktorý sa často objavuje v mnohých televíznych programoch vysielaných globálne.
 • Akhona Damane – člen výboru CSIR
 • Gary de Beer – vývojár a digitálny špecialista pre BankservAfrica
 • Mervyn George – vedúci stratégie a poradca pre SAP Africa
 • Carmelle Cadet – zakladateľka & Generálny riaditeľ spoločnosti EMTECH

Blockchain pre podnikanie na rok 2020

Blockchain pre podnikanie na rok 2020

 • Dátum: 13. marca 2020
 • Miesto: RCED, Fayetteville, USA

Vydanie konferencie Blockchain for Business v roku 2020 bude hostiť Sam M. Walton College of Business. Stretne sa tu niekoľko popredných akademických / priemyselných odborníkov z tejto oblasti, ktorí prídu preskúmať, ako decentralizované technológie založené na výmene informácií a hodnôt pomaly, ale isto menia fungovanie firiem v súčasnosti..

Aby sme boli konkrétnejší, hlavní rečníci podujatia sa budú venovať mnohým témam, ako napríklad:

 • Výhoda a celková užitočnosť otvorených rámcov
 • Ako by sa mali vyvíjať predpisy, keď ideme do budúcnosti?
 • Aké sú základné základy spojené s verejným, súkromným, povoleným a hybridným blockchainom?

Na záver je potrebné spomenúť, že medzi ľudí, ktorí sa zúčastnia konferencie, patria Nick Szabo (vynálezca digitálnych inteligentných zmlúv), Caitlin Long (predseda WyoHackathon), Paul Brody (hlavný a vedúci globálnej inovácie, EY) a Archana Mehta Sristy. (Senior riaditeľ softvérového inžinierstva, Walmart).

Blockchain Expo Global

Blockchain Expo Global

 • Dátum: 17. – 18. marca 2020.
 • Miesto: Olympia, Londýn.

Blockchain Expo Global je jednou z najväčších technologických udalostí na svete, ktorá sa zameriava výlučne na budúce digitálne možnosti, ako je kryptotechnológia a blockchain. Na konferencii sa predstavia významné osobnosti, ako napríklad William Lovell, Ioana Surpateanu, Leanne Kemp, Mariana Gomez de la Villa, Johan Toll. Koná sa v Londýne počas tretieho marcového týždňa..

V rámci expo sa bude konať niekoľko výkladných skríň rôznych spoločností, ktoré sú nielen lídrami v tomto priestore, ale tiež aktívne pracujú na vytváraní špičkových blockchainových platforiem a riešení.

Blockchain Week Rome 2020

Blockchain Week Rome 2020

 • Dátum: 17. marca – 21. marca 2020
 • Poloha: hotel Mercure, Rím, Taliansko

Vďaka bitcoinu, ktorý na prelome minulého desaťročia vydláždil cestu globálnej finančnej revolúcii, sa Blockchain Week Rome bude snažiť vystaviť účastníkov mnohým lídrom v odbore, majiteľom startupov, expertom, ktorí im pomôžu porozumieť zákutiam tohto rýchlo sa rozvíjajúceho odvetvia. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že na 5-dňovom podujatí sa budú konať kľúčové vystúpenia uznávaných odborníkov z tohto odvetvia, ako napríklad Giacomo Zucco (svetovo uznávaný výskumník a špecialista na BTC), Massimo Chiriatti (CTO Blockchain). & Digital Currencies IBM) a Gian Luca Comandini (člen MiSE).

Parížsky samit o blockchainovom týždni 2020

Parížsky samit o blockchainovom týždni 2020

 • Dátum: 31. marca – 1. apríla 2020.
 • Miesto: stanica F, 5 Parvis Alan Turing, 75013 Paríž.

Jeden z najväčších európskych blockchain + krypto udalostí, PBW Summit, sa zúčastní celkovo 2 500 účastníkov z celého sveta. nielen to, ale konferencia bude hostiť aj viac ako 150 rečníkov a 50 sponzorov. Nakoniec sa podujatie uskutoční v krásnom francúzskom Paríži počas posledného marcového týždňa.

Podľa oficiálnej webovej stránky PBWS bude dvojdňové podujatie plné niekoľkých zasvätených rozhovorov a workshopov, ktoré uskutočnia rešpektovaní členovia globálneho krypto / blockchainového ekosystému. V tejto súvislosti treba zdôrazniť, že medzi významných hráčov, ktorí už na summite podpísali rokovania, patria Arthur Breitman, David Chaum, Hadas Gold, Jack Gavigan, Marjan Delatinne (ďalšie mená budú oznámené v priebehu budúceho roka). pár týždňov).

Finnovex Blízky východ 2020

Finnovex Blízky východ 2020

 • Dátum: 11. – 12. marca 2020
 • Umiestnenie: hotel Conrad – Dubaj, Spojené arabské emiráty

Finnovex je jednou z popredných technologických udalostí súčasnosti, ktorá sa zaoberá výlučne inováciami súvisiacimi s oblasťou finančných služieb na Blízkom východe – jednom z najrýchlejšie rastúcich kapitálových trhov na svete. Konferencia sa má konať počas druhého marcového týždňa a bude sa venovať niekoľkým dôležitým otázkam, ako napríklad:

 • Ako sa môžu banky a ďalšie finančné inštitúcie so sídlom na Blízkom východe a v jeho okolí vyrovnať alebo prekonať svojich medzinárodných rovesníkov?
 • Ako môžu startupy a iné finančné subjekty diverzifikovať svoje produkty a služby?
 • Akým regulačným výzvam čelia spoločnosti pôsobiace na Blízkom východe, najmä pokiaľ ide o vývoj bezpečných finančných systémov?
 • Aké úlohy môžu zohrávať rôzne bankové / nebankové inštitúcie, finančné organizácie a investičné spoločnosti pri napomáhaní rýchleho rozvoja tohto odvetvia špecializovaného trhu??

Ďalej tiež uvádza, že v roku 2020 sa v rámci iterácie Finnovexu stretnú niektorí z najlepších riadiacich pracovníkov na úrovni C, ktorí dnes pôsobia v priemysle finančných služieb..

Apríla 2020

Istanbulský týždeň blockchainu 2020

Istanbulský týždeň blockchainu 2020

 • Dátum: 6. – 10. apríla 2020
 • Miesto: Hilton Istanbul, Turecko

Prvá iterácia istanbulského týždňa blockchainu sa má konať počas 5 dní v apríli. Táto udalosť je považovaná za jednu z najočakávanejších blockchainových udalostí roka a predstavia sa na nej niektorí zvuční hráči z tohto odvetvia vrátane krypto YouTubera a analytika Ivana Liljeqvista, hostiteľa šou Crypto Trader v CNBC, Rana Neunera, zakladateľa EAK Digital Erhana Korhalillera. , Výkonná riaditeľka spoločnosti Cointelegraph Kristina Lucrezia Cornèr a zakladateľ spoločnosti DataDash Nicholas Merten (okrem mnohých ďalších).

Blockchain Revolution Global 2020

Blockchain Revolution Global 2020

 • Dátum: 7. – 8. apríla 2020
 • Miesto: Toronto, Kanada

Druhé vydanie Blockchain Revolution Global (BRG) spojí niektoré z najvýznamnejších spoločností, lídrov, mysliteľov a vizionárov z oblasti blockchainu a krypto technológií. Podujatie organizuje popredný nezávislý think tank Výskumný ústav blockchain a Skupina MCI a podľa oficiálnych webových stránok udalostí je cieľom BRG pomôcť „vzdelávať, inšpirovať a pripravovať vodcov“ na nadchádzajúcu blockchainovú revolúciu.

Budúci samit o blockchaine 2020

Budúci samit o blockchaine 2020

 • Dátum: 7. – 8. apríla 2020
 • Miesto: Dubaj, Spojené arabské emiráty

3. ročník Future Blockchain Summitu sa uskutoční počas druhého aprílového týždňa v Dubaji. Podujatie bude spoluorganizovať Smart Dubai a Dubajské svetové obchodné centrum. Uvidí, ako sa stretnú niektorí z popredných svetových technologických vodcov, predstavitelia vlády, podniky, startupy, aby diskutovali o celej rade problémov súvisiacich s prijatím blockchainu v globálnom meradle. Medzi účastníkmi budú švédsky minister infraštruktúry David Suomalainen, vedúci blokovej stratégie londýnskej burzy Dotun Rominiyi, Dr. Aisha Bint Butti Bin Bishr a Hon. Silvio Schembri (parlamentný tajomník pre maltskú vládu).

Summit ANON 2020

Summit ANON 2020

 • Dátum: 15. – 16. apríla 2020.
 • Miesto: Gösserhalle, Viedeň, Rakúsko.

Summit ANON sa postupne stáva jedným z najhorúcejších cieľov technologických nadšencov na celom svete. Dvojdňové podujatie sa zameria na mnoho tém, ako sú umelá inteligencia, internet vecí (IoT), krypto platformy, digitálne aktíva a technológia blockchain..

V čase písania tohto článku sa odhaduje, že ANON bude mať celkovo 1 500 účastníkov a 100 rečníkov (vrátane niektorých známych osobností ako Andreas M. Antonopoulos, Walter Kok, Mariya Gabriel, Maximilian Marenbach). Táto udalosť bude slúžiť aj ako základňa pre začínajúcich podnikateľov, ktorí by sa možno chceli spojiť s vedúcimi predstaviteľmi odvetvia a odborníkmi.

FinnoSec Afrika 2020

FinnoSec Afrika 2020

 • Dátum: 21. – 22. apríla 2020
 • Miesto: Nairobi, Keňa (presné miesto bude oznámené v najbližších týždňoch)

Ako už možno mnohí naši pravidelní čitatelia vedia, na africkom kontinente sa v súčasnosti nachádzajú niektoré z najrýchlejšie rastúcich ekonomík na svete. V tejto súvislosti mnoho odborníkov verí, že s prechodom do budúcnosti pomôže blockchainová technológia tomuto regiónu spoločensky aj ekonomicky transformovať.

Podľa oficiálneho webu udalosti bude FinnoSec 2020 slúžiť ako stretnutie myslí pre viacerých odborníkov z oblasti financií, kybernetickej bezpečnosti. Medzi účastníkov patrí:

 • Titus Mengich Kimaiyo: krajský riaditeľ pre IKT & e-Government
 • Bamidele Oseni (FCA), FICA: Hlavný úradník pre riziká skupiny I&M Bank Ltd.
 • Raymond Bett: výkonný riaditeľ startupu Salaam a prezident ISACA (Keňa)
 • Peter Njuguna: CIO kooperatívnej banky v Keni
 • Steve Njenga: hlavný informačný riaditeľ pre krajinu, Barclays Bank
 • Christian H. C. Ayiku: finančný riaditeľ spoločnosti Ecobank Transnational Togo

Blockchain Life 2020

Blockchain Life 2020

 • Dátum: 22. – 23. apríla 2020
 • Miesto: Music Media Dome, Moskva, Rusko

Blockchain Life 2020 má prilákať celkovo viac ako 4 800 účastníkov z celého sveta, aby prediskutovali kľúčové aspekty spojené s týmto narastajúcim sektorom. Za posledné 3 – 4 roky sa táto udalosť stala prestížnou platformou, kde niekoľko vedúcich predstaviteľov trhu a vládnych predstaviteľov prichádza diskutovať o vplyve blockchainovej technológie na rôzne priemyselné odvetvia (napríklad dodávateľský reťazec, zdravotníctvo atď.).

Mája 2020

Summit blockchain pre Európu 2020

Summit blockchain pre Európu 2020

 • Dátum: 2. mája 2020
 • Miesto: Brusel, Belgicko

Počas prvého májového týždňa bude Blockchain for Europe Summit (BES) svedkom toho, ako sa stretnú niektorí z najlepších hráčov blockchainu v regióne, aby prediskutovali potenciálne využitie DLT v rade rôznych sektorov (ako aj označili dôsledky technológie spoločnosti ako celku).

Okrem toho sa BES na oficiálnej webovej stránke podujatia zameriava na uľahčenie spolupráce medzi národnými, regionálnymi a globálnymi hráčmi s cieľom pomôcť pri rýchlejšom prijatí, propagácii technológie blockchain v celej Európe.

Medzinárodná konferencia IEEE o blockchaine a kryptomene 2020

Medzinárodná konferencia IEEE o blockchaine a kryptomene 2020

 • Dátum: 3. – 6. mája 2020
 • Miesto: Toronto, Kanada

Druhé a posledné pokračovanie ICBC 2020 bude hostiť IEEE a bude sa konať v kanadskom Toronte počas prvého májového týždňa. Bude obsahovať niekoľko hlavných adries, tutoriálov, recenzovaných odborných prezentácií atď., Ktoré pomôžu vzdelávať účastníkov o budúcnosti tejto stále rastúcej domény. Nielen to, že na oficiálnej webovej stránke konferencie budú autori niekoľkých vybraných príspevkov vyzvaní, aby predložili svoje výskumné zistenia, ktoré budú následne zverejnené v špeciálnom vydaní periodika IEEE Transactions on Network and Service Management..

Éterický New York 2020

Éterický New York 2020

 • Dátum: 8. – 9. mája 2020
 • Miesto: NYC, Spojené štáty

Spolu s Consensys je Ethereal Summit tiež mnohými považovaný za akciu typu go-to pre nadšencov blockchainu / kryptomeny po celom svete. Cieľom konferencie je spojiť popredných vývojárov, spoločnosti a vplyvných pracovníkov, aby sa spojili a pomohli formovať budúcnosť tohto odvetvia. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že tohtoročnej verzie podujatia sa zúčastnia parochne ako Joseph Lubin, Taylor Monahan, Robert Leshner a Laura Shin..

Konsenzus 2020

Konsenzus 2020

 • Dátum: 11. – 13. mája 2020
 • Umiestnenie: Hilton Midtown, New York, Spojené štáty americké

Konsenzus je mnohými uznávaný (od roku 2015) ako jedno z popredných krypto zhromaždení bezprostredných technologických osobností, ktoré sa koná každý rok. V tomto ohľade bude tohtoročné podujatie s najväčšou pravdepodobnosťou priťahovať takmer každú veľkú spoločnosť, vývojára, zakladateľa a investora spojeného s touto doménou, aby prediskutovali kľúčové problémy, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú toto odvetvie ako celok. Trojdňové podujatie bude navyše slúžiť ako ideálne miesto na stretnutie podnikateľov, majiteľov startupov, aby sa vzájomne kontaktovali, ako aj s rôznymi vedúcimi pracovníkmi na Wall Street a Fortune 500..

Aj keď zoznam účastníkov konferencie Consensus 2020 ešte nebol zverejnený, očakáva sa, že sa udalosti zúčastnia niektoré z najväčších mien zo sveta kryptomien..

Pochopenie bitcoinu 2020

Pochopenie bitcoinu 2020

 • Dátum: 28. – 31. mája 2020
 • Miesto: Westin Dragonara, St. Julians, Malta

Porozumenie bitcoinu 2020 je 3-dňová udalosť, ktorá sa bude snažiť poskytnúť kryptovým nadšencom hmatateľné spôsoby, ako eliminovať veľa nedorozumení / FUD, ktoré v súčasnosti obklopujú dôveryhodnú sieť bitcoinu. Na konferencii sa bude tiež diskutovať o budúcnosti Trustless Decentralized Value Transfer a odznejú tu kľúčové adresy od etablovaných priemyselných pracovníkov, ako sú Tone Vays (rešpektovaný obchodník s kryptami a analytik), Dr. Adam Back (zakladateľ & CEO, Blockstream), Alex Petrov (CIO spoločnosti BitFury).

Júna 2020

Fórum Telco Blockchain

Fórum Telco Blockchain

 • Dátum: 9. júna 2020
 • Miesto: Londýn, Spojené kráľovstvo

Podľa oficiálnej agendy tohtoročného fóra Telco Blockchain sa podujatie bude snažiť presadiť prijatie blockchainu v globálnom telekomunikačnom priemysle. Konferencia bude navyše plná širokého panelu rečníkov, ktorí budú diskutovať o potenciáli blockchainu v telekomunikačnom sektore, ako aj o skúmaní jeho rôznych obchodných prípadov (týkajúcich sa tejto špecializovanej domény)..

Okrem toho sa fórum bude hlbšie venovať rôznym skutočným použitiam blockchainu v telekomunikáciách (napríklad to, či táto technológia môže alebo nemôže slúžiť ako životaschopný generátor výnosov alebo či pracovať primárne ako otvorený trhák pre priemysel ako celok?)

Blockchain for Business Summit 2020

Blockchain for Business Summit 2020

 • Dátum: 10. – 11. júna 2020
 • Miesto: Excel London, Spojené kráľovstvo

Po úspechu minuloročnej udalosti sa iterácia Blockchain for Business Summit v roku 2020 bude snažiť vyriešiť humbuk a špekulácie okolo trhu s digitálnymi aktívami. Na podujatí sa tiež bude diskutovať o rôznych prípadoch použitia tejto technológie v skutočnom svete v rade rôznych priemyselných domén a trhových sektorov..

Na tomto samite sa zúčastní mnoho zvučných hráčov, ako napríklad GE Power’s Innovation Head Maher Chebbo, Nordea Ville Sointu, Bank of England William Lovell a ING Mariana Gómez de la Villa (okrem iných).

Konferencia o blockchaine v Crypto Valley

Konferencia o blockchaine v Crypto Valley

 • Dátum: 11. – 12. júna 2020.
 • Miesto: Rotkreuz, Švajčiarsko

Tretie a posledné vydanie konferencie Crypto Valley Conference (CVC) sa uskutoční počas druhého júnového týždňa vo švajčiarskom Rotkreuze. Dvojdňové podujatie bude obsahovať mnoho diskusií, ktoré sa budú zaoberať príslušnými otázkami súvisiacimi s technológiou blockchain. Na oficiálnej webovej stránke konferencie bude CVC hostiť viac ako 50 prezentácií od popredných svetových predstaviteľov priemyslu.

Na podujatí sa okrem toho účastníci zúčastnia:

 • Starostlivo vybrané výskumné štúdie, ktoré sa zaoberajú akademickým aspektom krypto a blockchainovej technológie.
 • Interakcie s niekoľkými vysoko postavenými jednotlivcami z rôznych podnikových prostredí, akademických inštitúcií, start-upov a vládnych subjektov.
 • Vitríny výrobkov od veľkého množstva spoločností.
 • Panelové diskusie, ktoré ponúkajú náročné názory.

Na záver je potrebné spomenúť, že konferencie v Crypto Valley sa zúčastní viac ako 700 jednotlivcov, 100+ investorov, 10+ vystavovateľov a 200+ spoločností..

Júla 2020

Blockchain Summit: The business of blockchain

Blockchain Summit: The business of blockchain

 • Dátum: 1. – 1. júla 2020
 • Miesto: Konferenčné centrum Olympia, Londýn, Veľká Británia

Blockchain Summit 2020 ponúkne účastníkom prístup k množstvu ovplyvňujúcich a rušiacich technológií z celého sveta. Tohtoročné vydanie konferencie bude predstavovať celkovo viac ako 200 prednášajúcich pochádzajúcich z rôznych priemyselných odvetví, ako je blockchain, AI, financie, a bude slúžiť ako platforma pre rôznych dodávateľov na diskusiu, demonštráciu a prezentáciu svojich produktov na globálnom technologickom trhu ako celku..

Supply Chain on Blockchain Conference 2020

Supply Chain on Blockchain Conference 2020

 • Dátum: 13. júla 2020
 • Miesto: Fishburners Event Space, Brisbane, Austrália

Ako už názov napovedá, konferencia o dodávateľskom reťazci na blockchaine sa usiluje spojiť operátorov dodávateľského reťazca s rôznymi výskumníkmi v oblasti blockchainu, nezávislými vývojármi a vládnymi úradníkmi, aby diskutovali o širokej škále špecifických otázok týkajúcich sa tejto oblasti (ako je pôvod, financovanie dodávateľského reťazca). , vyjednávanie obchodov a logistika).

Blockchain Expo Europe

Blockchain Expo Europe

 • Dátum: 17. – 18. júla 2020.
 • Umiestnenie: RAI Amsterdam.

Táto udalosť, ktorá sa všeobecne považuje za jednu z najväčších svetových konferencií zameraných na blockchain, sa zameriava predovšetkým na tieto veci:

 • Budúcnosť podnikovej technológie
 • Potenciál blockchainu a kryptomeny

Okrem toho sa v rámci dvojdňového podujatia bude konať aj niekoľko výstavných vitrín, ktoré budú viesť rôzne popredné značky z tohto rýchlo sa rozvíjajúceho odvetvia..

Konferencia o prerušení ťažby (MDC) 2020

Konferencia o prerušení ťažby (MDC) 2020

 • Dátum: 22. – 23. júla 2020
 • Umiestnenie: DoubleTree by Hilton, Miami, Spojené štáty americké

MDC je všeobecne považované za jednu z najväčších konferencií zameraných na kryptografiu, na ktorej sa zúčastňuje množstvo etablovaných baníkov, hostiteľov a dokonca aj výrobcov ASIC. V rámci tohtoročnej akcie budú mať účastníci príležitosť dozvedieť sa o rôznych rušivých startupoch a platformách blockchainu, ktoré majú potenciál úplne spôsobiť revolúciu v tomto priemysle. Nielen to sa očakáva, že sa MDC 2020 zúčastní viac ako 1 000 odborníkov, vplyvných pracovníkov a stratégov z celého sveta. Medzi týchto jednotlivcov patria:

 • Irene Gao – manažérka medzinárodného predaja, Bitmain
 • David Vorick – generálny riaditeľ, spoluzakladateľ spoločnosti Obelisk ASIC Manufacturer + Lead Developer of Sia
 • Navdeep Garg – technický riaditeľ pre BitTorrent
 • Philip Salter – vedúci banských operácií v bani Genesis

Augusta 2020

Blockchain Summit Singapur

Blockchain Summit Singapur

 • Dátum: Bude rozhodnuté
 • Umiestnenie: Suntec, Singapur

Na tomto celodennom podujatí sa zúčastní viac ako 700 vedúcich predstaviteľov odvetvia, inovátorov a činiteľov s rozhodovacími právomocami, ktorí sa zhromaždia, aby účastníkom pomohli pochopiť rôzne vstupy a výstupy spojené s touto neustále sa vyvíjajúcou technológiou. A hoci zoznam hostí na tohtoročný summit ešte nebol oznámený, vychádza z personálu, ktorý sa podujatia zúčastnil v minulých rokoch, očakáva sa, že na tohtoročnú konferenciu sa zúčastnia niektoré z najvýznamnejších mien z tohto priestoru..

Blockchain Training Conference

Blockchain Training Conference

 • Dátum: Bude rozhodnuté
 • Miesto: Denver, Colorado

Tohtoročná Blockchain Training Conference je pripravená obsahovať množstvo hĺbkových interakcií s členmi globálneho blockchain sektoru. Podľa oficiálnych webových stránok podujatia bude konferencia plná celkovo 16 hodín vzdelávacieho obsahu, ktorý je šitý na mieru tak, aby pomohol ľuďom maximalizovať vedomosti o všetkých veciach týkajúcich sa tejto rozvíjajúcej sa domény..

Blockmaster fóra

Blockmaster fóra

 • Dátum: Bude rozhodnuté
 • Miesto: São Paulo, Brazília

Forum Blockmaster je všeobecne považovaný za poprednú brazílsku krypto / blockchain udalosť. Na tohtoročnej verzii podujatia sa stretne niekoľko popredných technologických vývojárov v Južnej Amerike, majiteľov firiem a nadšencov kryptomien, aby nielen vzájomne spolupracovali, ale tiež zdieľali svoje vedomosti, poznatky a kontaktovali regionálnych a medzinárodných účastníkov.

September 2020

Blockchain v oleji & Plynárenská konferencia

Blockchain in Oil & amp; Plynárenská konferencia

 • Dátum: 16. – 17. september 2020
 • Umiestnenie: JW Marriott Houston, Spojené štáty

4. vydanie výročného Blockchainu v oleji & Konferencia o plyne sa bude konať tretí septembrový týždeň a rovnako ako jej predchodca bude svedkom viac ako 40 a viac rečníkov a 200 a viac účastníkov. Ďalej je potrebné spomenúť, že táto udalosť sa bude konať v partnerstve s konzorciom Oil and Gas Blockchain Consortium – subjektom, ktorý pozostáva zo známych priemyselných gigantov vrátane spoločností Shell, Equinor, Chevron, Hess, Repsol (okrem iného)..

Podľa oficiálnych webových stránok podujatia sa bude tohtoročná konferencia zameriavať na preskúmanie rôznych spôsobov, ako môže byť blockchain použitý na ropu & plynárenským spoločnostiam uľahčiť ich interné operácie a maximalizovať ich celkovú produktivitu. Konferencia bude nielen predstavená, ale aj živé ukážky rôznych riadiacich rámcov založených na blockchaine, ktoré môžu byť použité na nahradenie existujúcich starších systémov v tomto odbore..

Októbra 2020

Voice of Blockchain 2020

Voice of Blockchain 2020

 • Dátum: 5. – 6. októbra 2020
 • Umiestnenie Miesto konania SIX10, Chicago, Spojené štáty

Podľa množstva online dostupných informácií sa tohtoročná verzia konferencie Voice of Blockchain (VoB) bude snažiť poskytnúť členom globálneho blockchainového ekosystému platformu na vzájomnú interakciu veľmi efektívnym spôsobom – čo im umožní maximalizovať ich príležitosti na vytváranie sietí.

Očakáva sa, že hlavný program podujatia bude oznámený do 31. 1. 20.

Crypto Invest Summit 2020

Crypto Invest Summit 2020

 • Dátum: 6. októbra – 7. októbra 2020
 • Umiestnenie: Los Angeles Convention Center, Los Angeles, Spojené štáty americké

Táto udalosť, ktorá sa označuje aj ako CIS, sa všeobecne považuje za jednu z popredných svetových krypto konferencií / expo zameraných na špecializované témy, ako je investovanie do blockchainu, adopcia kryptomien atď. Ďalej je potrebné zdôrazniť, že tohtoročná konferencia bude hostiteľom je Goren Holm Ventures a zúčastní sa na ňom množstvo inovátorov, lídrov, podnikateľov, startupov, anjelských investorov, investorov rizikového kapitálu, retailových investorov, rodinných kancelárií, investorov do nehnuteľností, ktorí sú s blockchainovým priestorom spájaní už mnoho rokov.

Medzi predchádzajúcich účastníkov patrili Steve Wozniak, Tim Draper, Dan Morehead, Bill Barhydt a Apolo Ohno.

Novembra 2020

MoneyConf

MoneyConf

 • Dátum: 2. – 3. novembra 2020
 • Miesto: Lisabon, Portugalsko

MoneConf 2020 je dvojdňové podujatie, na ktorom sa zúčastní viac ako 5 000 účastníkov z viac ako stovky rôznych krajín. Pokiaľ ide o to, čo podujatie ponúka, konferencia bude nabitá množstvom hlavných adries, praktickými workshopmi, sieťovými stretnutiami, ktoré jednotlivcom umožnia maximalizovať svoje vedomosti o témach, ako je blockchain, krypto, AI, decentralizácia, DLT atď..

Blockchain Expo Severná Amerika

Blockchain Expo Severná Amerika

 • Dátum: 4. – 5. novembra 2020
 • Miesto: Kongresové centrum Santa Clara, Spojené štáty

Štvrté vydanie výročnej N.American Blockchain Expo priláka lídrov, odborníkov z mnohých priemyselných odvetví, aby diskutovali o otázkach týkajúcich sa rôznych domén špecializovaných na tieto oblasti, ako sú blockchain, IoT, 5G, kybernetická bezpečnosť, cloudová technológia, AI a veľké dáta.

Okrem toho tiež pripomína, že na podujatí sa bude konať niekoľko hlavných prejavov, interaktívnych panelových diskusií a prípadových štúdií založených na riešeniach, ktoré účastníkom nielen umožnia spoznať rôzne stránky tohto neustále sa vyvíjajúceho priestoru, ale tiež im umožnia získať lepšie pochopenie niektorých jemnejších detailov tejto technológie.

A nakoniec, podľa oficiálneho programu podujatia sa konferencia snaží pomôcť ľuďom objaviť kľúčové odvetvia, ktoré môžu byť narušené použitím blockchainovej technológie. Niektoré z týchto trhových sektorov zahŕňajú maloobchod, financie, zdravotníctvo, poisťovníctvo, energetika, hudba, vláda, nehnuteľnosti.

Decentralizované 2020

Decentralizované v roku 2020

 • Dátum: 11. – 13. novembra 2020
 • Miesto: Limassol, Cyprus

Počas druhého novembrového týždňa sa bude konať štvrtý ročník decentralizovanej konferencie, ktorú organizuje Univerzita v Nikózii. Ako už možno mnohí naši čitatelia vedia, udalosť sa všeobecne považuje za jednu z popredných európskych konferencií o blockchaine a digitálnych menách. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že v Decentralizovanom roku 2020 sa stretnú poprední svetoví podnikatelia a akademickí odborníci, aby prediskutovali rôzne trendy a vývoj ovplyvňujúci tento priestor. Predchádzajúcimi účastníkmi boli Dr. Adam Back z Blockstream, Perianne Boring z CDC a Eva Kaili.

IMTC 2020

IMTC 2020

 • Dátum: 16. – 19. novembra 2020
 • Miesto: Miami, Spojené štáty

Na konferencii IMTC 2020 sa bude stretávať celkovo 500 nepárnych účastníkov z celého sveta, ktorí sa budú navzájom nielen spájať, ale tiež spoznávajú najnovší vývoj vo svete blockchainu a kryptomeny. Na tohtoročnom podujatí vystúpia s osobnosťami zvučného mena ako George Harrap, Leon Issacs, Nina Hulsken..

Najlepšie krypto udalosti a konferencie do roku 2020: Posledné slovo

Aký to bude rok zabalený v krajine bitcoinov. Keďže éra založená na blockchaine sa nám všetkým naskytne v roku 2020 a ďalších rokoch, od polročnej udalosti, ktorá sa uskutoční až po niektorú z týchto konferencií zameraných na kryptomenu, je múdrym slovom pre všetkých nadšencov, obhajcov a fanatikov v oblasti kryptomeny urobiť kroky a začať networking s kolegami, nájdite nových zaujímavých dodávateľov alebo predajcov a začnite sa umiestňovať do najlepších šancí na úspech v tomto úžasnom svete kryptomien.

Či už ide o zvýšenie vášho povedomia alebo získanie jasnosti, tieto krypto udalosti súvisiace s blockchainom prinesú inú úroveň inšpirácie a motivácie, ktorú si môžete vziať späť domov. A ešte jedna posledná myšlienka – určite sa bavte! Účasť na ktorejkoľvek z týchto bitcoinových udalostí bude výhodná, keď získate stratégie, postrehy a analýzy, ktoré na krypto twitteri jednoducho nenájdete..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map