Najlepšie sledovače krypto portfólia: 16 najlepších aplikácií na správu mincí

Najlepšie sledovače krypto portfólia

Investori, obchodníci a obchodníci s kryptomenami chcú vedieť, aké sú najlepšie sledovače kryptomien? Pozrime sa na 16 najlepších aplikácií na správu kryptoaktív z roku 2020 a pokúsme sa sledovať vaše mince.

16 najobľúbenejších aplikácií na správu portfólia kryptomeny

Globálny kryptotrh zostal za posledných pár rokov dosť volatilný – tento rýchlo sa rozvíjajúci sektor sa v roku 2017 dotkol svojho historického maxima a o rok neskôr sa zrútil. A hoci ostrieľaní obchodníci vedia, ako všeobecne využiť výhody medvedích trhov, väčšina jednotlivcov nedisponuje potrebnými zručnosťami na uľahčenie ziskových obchodov v takýchto drsných časoch. Nesie tiež zmienku, že za posledné zhruba desaťročie počet kryptomien dostupných na komerčný nákup vzrástol nad hranicu 2 300. A nielen to, krypto sektor je v súčasnosti svedkom denného 24h objemu obchodu vo výške približne 77 miliárd dolárov – čo slúži ako slušný indikátor rastúceho záujmu investorov prúdiacich do tohto priestoru..

So všetkými týmito informáciami by sa malo rozumieť, že väčšina kryptonadšencov v dnešnej dobe vlastní vo svojich finančných portfóliách viac ako pár kryptomien. Je to tak preto, lebo teraz majú možnosť investovať do širokej škály rozmanitých a lukratívnych digitálnych aktív, ktoré sú určené na rôzne účely. Zároveň však všetok tento vývoj viedol k tomu, že pre investorov je čoraz ťažšie sledovať ich držbu.

To je miesto, kde prichádzajú na scénu sledovatelia krypto portfólia. Sú to aplikácie alebo platformy online služieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomáhali používateľom pri monitorovaní výkonu ich digitálnych aktív veľmi zjednodušeným a efektívnym spôsobom. Nielen to, novšie aplikácie tohto druhu sú teraz dokonca plné mnohých sofistikovaných funkcií, ako napríklad:

 • Portály na vykonávanie obchodu.
 • Moduly automatizovaného riadenia stratégie.
 • Počítadlá hodnotenia portfólia založené na čase.

Najobľúbenejší správcovia portfólia kryptomeny

Čo je sledovač kryptoportfólia a čo v ňom hľadať?

V jeho najzákladnejšom zmysle možno sledovač portfólia kryptomeny považovať za aplikáciu, web alebo platformu služieb, ktorá umožňuje používateľom prísne sledovať hodnotu ich investícií. V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že väčšina sledovacích zariadení je navrhnutá na automatické prepojenie s osobnou krypto peňaženkou alebo výmenným účtom ich majiteľa. Nielen to, ale sú tiež mimoriadne užitočné pre veľkých investorov, ktorí pravidelne aktívne obchodujú s viac ako 3 mincami.

Ako už bolo spomenuté skôr, niektoré sledovače portfólia kryptomien boli vyvinuté takým spôsobom, aby fungovali aj ako obchodné platformy. Napríklad priradia osobe individuálny kľúč peňaženky, pomocou ktorého je možné jednoduchým a priamym spôsobom buď importovať, alebo zadržať kryptomeny..

Vďaka tomu je možné povedať, že rôzne sledovače portfólia majú svoje vlastné jedinečné sady funkcií – to znamená, že nikto nikdy nerobí všetko perfektne. Niektoré napríklad umožňujú svojim používateľom obchodovať iba s určitou podskupinou kryptomien, zatiaľ čo iné prichádzajú s rozsiahlym katalógom altcoinov, ale neponúkajú veľa sledovacích funkcií.

Základné veci, na ktoré si treba dať pozor pri výbere sledovača:

i) Celková bezpečnosť a ochrana osobných údajov: Vďaka decentralizovanej a transparentnej povahe blockchainu môže byť pre človeka nesmierne ťažké sledovať / sledovať tx spojené s rôznymi kryptomenami (napríklad bitcoin). Nielen to, ale je tiež mimoriadne ťažké určiť, kto ktorú peňaženku vlastní. Kvôli týmto faktorom si musí jednotlivec zvoliť správny sledovač portfólia – pretože väčšina z týchto systémov správy portfólia je priamo prepojená s výmenou osoby alebo bankovým účtom.

Jediný výpadok v individuálnom zabezpečení údajov jedného používateľa môže spôsobiť, že peňaženka tejto osoby bude zraniteľná voči hackerom tretích strán a pokusom o vniknutie. Preto je nanajvýš dôležité, aby sledovač portfólií používaný jednotlivcom bol vopred pripravený s niekoľkými základnými bezpečnostnými funkciami, ako sú 2-FA (dvojfaktorová autentifikácia) a viacvrstvové šifrovanie..

ii) Jednoduché použitie: Hlavným účelom použitia sledovača portfólií je mať všetky kryptomeny jednotlivcov na jednom mieste. V tomto ohľade je efektívnym správcom portfólia ten, ktorý zobrazuje celkovú hodnotu majetku jednotlivca na jednom mieste (aj to najjednoduchším možným spôsobom). Pri výbere sledovača je preto nanajvýš dôležité, aby sa daná platforma ľahko ovládala – a to až tak, že by pre človeka nemalo byť problémom pozorne sledovať jej mince a žetóny..


Nielen to, sledovač by mal byť vybavený čistým rozložením, ktoré neobsahuje príliš veľa technického žargónu. Toto nielen pomáha človeku ušetriť veľa času a úsilia, ale vedie aj k tomu, že proces správy jeho majetku je bez stresu.

(iii) Kompatibilita + dostupnosť mincí: Ďalšou mimoriadne dôležitou vecou, ​​ktorú je potrebné vziať do úvahy pri výbere sledovača portfólia, je to, či je daná platforma kompatibilná s požadovanými kryptomenovými burzami. V tomto ohľade je celkom užitočné zvoliť nástroj na správu, ktorý používateľom umožní obchodovať so všetkými digitálnymi menami, ktoré si môžu zameniť buď teraz, alebo krátko. To eliminuje potrebu používateľov využívať rôzne obchodné platformy a pamätať si nespočetné množstvo hesiel.

Sledovanie kryptomien sa oplatí vyskúšať

1. Gem

sledovač kryptomeny drahokamov

Gem je dnes jedným z najbežnejšie používaných systémov správy portfólia. Nielen, že používateľom ponúka plynulý prevádzkový zážitok, ale má aj esteticky príjemný dizajn, ktorý lahodí oku. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti Gemu, ktoré ho odlišujú, patria:

(i) Kompatibilita synchronizácie: Jednou z hlavných funkcií spoločnosti Gem je jej „možnosť synchronizácie výmeny“, ktorá umožňuje aplikácii automaticky zadávať obchody, ktoré používateľ v minulosti vykonal. Vďaka tomu je portfólio portfólia mimoriadne jednoduché a bezproblémové.

ii) Zadarmo: Používanie sledovača je bezplatné a s aplikáciou nie sú spojené žiadne zmluvné podmienky.

(iii) Jednoduché zotavenie: Celá rada sledovačov kryptomeny nemá možnosť importovať / uchovať si údaje z portfólia pre prípad, že by osoba stratila svoje vreckové zariadenie. Gem však umožňuje používateľom importovať svoje podiely jediným stlačením tlačidla. Je to z toho dôvodu, že akonáhle si používateľ vytvorí svoje portfólio v službe Gem, jeho finančné účty sa automaticky prepoja s rozhraním – vďaka čomu je zotavenie mimoriadne bezproblémové..

(iv) Podpora meny: V čase tlače podporuje spoločnosť Gem väčšinu kryptomeny / fiat aktív, ktoré sú dnes v obehu. Ak to nestačilo, je aplikácia kompatibilná aj s celkom 25 top kryptoburzami. Ak chcete prepojiť natívne rozhranie Gem s podporovanou obchodnou platformou, stačí jednoducho spojiť príslušné API kľúče s aplikáciou. To umožňuje automatickú synchronizáciu celej obchodnej histórie používateľa (na príslušnej burze).

v) Discovery Portal: Pre investorov, ktorí môžu požadovať širší prehľad o trhu, môžu využiť „objavnú možnosť“ spoločnosti Gem, ktorá umožňuje používateľom sledovať ceny rôznych menej známych altcoinov a poskytuje im množstvo výskumných informácií súvisiacich s týmto narastajúcim rastom. priestor. Napríklad portál umožňuje používateľom čítať noviny, kliknutím na tlačidlo skontrolovať najvýznamnejšie ziskové a porazené položky na trhu, ako aj ďalšie špecializované údaje..

vi) Dôveryhodné: Spoločnosť Gem je na trhu už nejaký čas, pričom prvá iterácia aplikácie bola zverejnená niekedy okolo novembra 2013. Projekt navyše dokázal získať celkovo 20 miliónov USD + od investorov z celého sveta. Medzi veľkých hráčov, ktorí investovali do Gemu, patria Fenbushi Capital a Blockchain Capital.

Pri uzatváraní tohto segmentu pripomína, že v porovnaní so svojimi súčasníkmi je Gem nielen vizuálne najatraktívnejším nástrojom na sledovanie portfólia, ale prináša aj niekoľko jedinečných funkcií, ktoré sa na týchto platformách bežne nenachádzajú..

2. Delta

delta kryptomena portfólio sledovanie aplikácie

Delta je jedným z najpopulárnejších krypto trackerov, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii. Aj keď je to predovšetkým mobilná aplikácia, Delta tiež ponúka desktopových klientov, ktorí sú kompatibilní s rôznymi populárnymi operačnými systémami, ako sú Windows, Mac a Linux. Je však potrebné zdôrazniť, že vyššie uvedení klienti pre počítače sú rozšírením mobilnej aplikácie Delta.

Niektoré kľúčové vlastnosti, ktoré stojí za to zdôrazniť:

(i) Minimalistický + elegantný dizajn: Natívne rozhranie spoločnosti Delta vyzerá nesmierne nóbl. Aplikácia napríklad využíva tmavomodrú farebnú schému, ktorá je elegantná a dodáva platforme celkovo sofistikovaný vzhľad.

ii) Zoznam sledovaných látok: Spoločnosť Delta je vopred pripravená s možnosťou „sledovania“, ktorá umožňuje používateľom sledovať všetky mince, ktoré by mohli v blízkej budúcnosti kúpiť..

(iii) Možnosti synchronizácie: Používatelia môžu pomocou svojich kľúčov API pripojiť Delta k množstvu búrz kryptomeny. Toto ľuďom extrémne uľahčuje ich obchodné údaje a konsolidáciu ich holdingov na jednom mieste.

iv) plynulé zotavenie: Spoločnosť Delta poskytuje svojim používateľom možnosť „Obnovenie účtu“, ktorá generuje dynamický obnovovací kód, ktorý je možné použiť v prípade, že osoba stratí svoje vreckové počítačové zariadenie alebo smartphone. Celý proces je mimoriadne jednoduchý a dá sa dokončiť v priebehu niekoľkých minút.

(v) Dostupné + platené plány: Delta ponúka používateľom veľké množstvo bezplatných a platených plánov. Napríklad cena Delta PRO je momentálne 7 USD pre používateľov iOS a 8,5 USD pre používateľov Androidu. Okrem toho je k dispozícii tiež mnoho ročných balíkov predplatného.

vi) Delta Pro: Toto je platená verzia štandardnej aplikácie Delta, ktorá je nabitá niekoľkými pokročilými nástrojmi na analýzu portfólia. Nielen to, ale tiež umožňuje používateľom pripojiť k aplikácii toľko výmenných účtov / krypto peňaženiek (ako sa im môže páčiť).

v) Aktívna digitálna komunita: Online komunita spoločnosti Delta je pomerne aktívna na mnohých platformách sociálnych médií, ako sú Telegram a Slack.

vi) Podpora meny a výmeny: Za súčasného stavu je Delta kompatibilita s ohromnými viac ako 3000 kryptomenami. Nielen to, ale aplikácia podporuje aj viac ako 200 platforiem obchodovania s kryptami a zároveň poskytuje používateľom možnosť pridávať vlastné coiny pre ICO, ktoré ešte nie sú uvedené..

Delta je mimoriadne komplexný nástroj na sledovanie kryptomien, ktorý je najvhodnejší pre obchodníkov na nízkej a strednej úrovni, pretože obsahuje množstvo funkcií, ktoré sú automatizované a ľahko použiteľné. Je to jediný sledovač, ktorý sa dodáva so samostatným klientom pre počítač. Jedinou nevýhodou aplikácie je, že jej možnosti vytvárania grafov sú trochu obmedzené a že jej možnosti podpory synchronizácie API sú obmedzené na relatívne nízky počet búrz kryptomeny.

3. Blokové portfólio

Kontrola blokovania

Spolu s Delta je Blockfolio pravdepodobne jedným z najpopulárnejších portálov na správu kryptomeny na dnešnom trhu. Dizajn aplikácie je mimoriadne intuitívny, ale neobsahuje webového klienta, ku ktorému je prístup pomocou stolného počítača alebo notebooku. Blockfolio navyše poskytuje používateľom možnosť sledovať viac portfólií a jeho použitie je úplne bezplatné. Jednou z hmatateľných nevýhod aplikácie je však to, že neobsahuje možnosť synchronizácie výmeny – čo znamená, že všetky jednotlivé obchody musia byť do rozhrania aplikácie pridané manuálne..

Kľúčové vlastnosti, ktoré treba vyzdvihnúť:

i) Klasifikácia investícií: Jednou z kľúčových funkcií Blockfolio je jeho schopnosť pridať do svojho existujúceho systému viac portfólií. Vďaka tomu bude pre používateľov mimoriadne ľahké zaradiť svoje investície do rôznych kategórií.

ii) Bezproblémové zotavenie: Blockfolio umožňuje používateľom bezproblémovo importovať svoje portfólio (portfólia) v prípade krádeže alebo straty ich vreckových zariadení

iii) Blokový signál: Toto je jedna z najdôležitejších funkcií aplikácie, ktorá umožňuje projektom tretích strán prenášať oznámenia a varovania (týkajúce sa nových partnerstiev, noviniek) priamo do systému.

(iv) Možnosti periférie: Okrem všetkých základných aspektov je Blockfolio plné aj niekoľkých ďalších možností. Obsahuje napríklad sekciu „Preskúmať“, ktorá obsahuje širokú škálu najnovších kryptospráv, ktoré môžu ľuďom pomôcť udržať si prehľad o všetkých aktuálnych udalostiach týkajúcich sa sveta digitálnych mien. Aplikácia má navyše zabudovanú funkciu „Nočný režim“ a tiež protokol na zadanie kódu PIN, ktorý ľuďom zabráni v neoprávnenom prístupe k údajom používateľa..

v) Dobrá kompatibilita: Blockfolio je kompatibilné s viac ako 6 000 kryptomenami a je možné ho používať v spojení s viac ako 250 burzami.

Na záver tejto časti je potrebné poukázať na to, že Blockfolio dokázalo doposiaľ získať celkovo 15 miliónov USD od skúsených investorov z celého sveta. Medzi významných hráčov, ktorí do projektu investovali, patria napríklad Refactor Capital, Huobi a BitMEX.

4. CoinTracking

Aplikácia krypto portfólia CoinTracking

Ako už názov napovedá, CoinTracking je aplikácia na správu portfólia, ktorá je plná veľkého množstva pokročilých funkcií. V tejto súvislosti je potrebné zdôrazniť, že táto aplikácia je najvhodnejšia pre obchodníkov na plný úväzok, ktorí chcú získať hlbší prehľad o svojich investíciách (krátkodobých aj dlhodobých). V čase písania tohto článku je CoinTracking k dispozícii na zariadeniach so systémom Android aj iOS. Ak však chcete aplikáciu používať, je potrebné najskôr dokončiť registráciu na webe.

Kľúčové vlastnosti:

i) Jednoduché rozhranie: Aj keď pôvodné používateľské rozhranie CoinTracking nemusí byť také elegantné a dobre vyzerajúce ako niektorí z jeho súčasníkov, aplikácia robí svoju prácu dobre a je nabitá všetkými funkciami, ktoré by mal mať dobrý sledovač portfólia..

ii) Možnosti importu: CoinTracking umožňuje používateľom importovať všetky ich obchody – ktoré boli spracované na rôznych obchodných platformách – stlačením tlačidla.

(iii) Kompatibilita výmeny a peňaženky: CoinTracking umožňuje používateľom komunikovať s niekoľkými zavedenými burzami kryptomien pomocou svojich kľúčov API (čo im umožňuje bezproblémový import ich portfólia a obchodných údajov.) A nielen to, ale systém je kompatibilný aj s celou radou tvrdých a mäkkých peňaženiek (ako napr. Trezor a Exodus.)

(iv) Bezplatné a platené služby: Aj keď je základné rozhranie CoinTracking možné stiahnuť zadarmo, jeho pokročilejšie funkcie je možné použiť, iba ak si ľudia predplatia platené služby aplikácie. Napríklad bezplatný účet umožňuje používateľom vstúpiť do celkom 200 obchodov a neumožňuje integráciu dát z blockchainových peňaženiek tretích strán..

Pokročilé verzie CoinTrackingu stoja od 70 do 1 000 dolárov – v závislosti od vybratého plánu.

v) Historické údaje: Kľúčovým aspektom CoinTracking je, že umožňuje používateľom udržiavať úzku kartu na historických údajoch o cenách spojených s rôznymi kryptomenami. Okrem toho má aplikácia aj nástroj na analýzu bitcoinu, ktorý využíva rôzne štatistické moduly, pomocou ktorých je možné predpovedať cenu BTC.

vi) Nástroj na výpočet dane: Jednou z najvýznamnejších funkcií CoinTracking je jeho nástroj na výpočet dane, ktorý je možné použiť na rôzne účely, napríklad:

 • Vytvára sa správa o kryptomene
 • Generovanie výkazov ziskov a strát atď.
 • Určenie, ktoré kryptomeny je možné predať bez dane.

(vii) Výukové programy zdarma: Aplikácia je doplnená veľkým počtom komplexných videí a sprievodcov Youtube, ktoré používateľom umožňujú lepšie pochopiť rôzne základné / pokročilé funkcie systému..

Na záver tejto časti by malo byť objasnené, že CoinTracking je najvhodnejší pre tých jednotlivcov, ktorí sa intenzívne venujú obchodovaniu s kryptomenami. Bezplatná verzia aplikácie tiež obmedzuje používateľov na celkovo okolo 200 obchodov – čo môže byť prinajmenšom dosť nepríjemné..

5. Kryptomena

Manažér sledovania portfólia CryptoCompare

Cryptocompare je ďalší populárny systém sledovania kryptomien, ktorý je vhodný pre príležitostných aj skúsených obchodníkov. Aplikácia má veľké množstvo funkcií a je k dispozícii na použitie na stolných počítačoch, smartfónoch ale aj na iných menších zariadeniach. Medzi kľúčové vlastnosti Cryptocompare patria:

(i) Podpora viacerých portfólií a kryptomien: Cryptocompare umožňuje používateľom vytvárať ľubovoľný počet portfólií o konkrétnych potrebách a požiadavkách. Aplikácia je nielen navrhnutá tak, aby bola plne kompatibilná s obrovským počtom digitálnych mien, ktoré sú dnes na trhu dostupné.

ii) Vizuálne nápadné: Tabuľky a grafy, ktoré poskytuje Cryptocompare, sú vizuálne veľmi príťažlivé a ľahko zrozumiteľné – pretože nepoužívajú žiadny technický žargón..

(iii) Mnoho malých periférnych funkcií: Cryptocompare umožňuje používateľom nielen pridávať malé poznámky do svojich portfólií, ale umožňuje im tiež triediť ich kryptomeny akýmkoľvek spôsobom, ktorý považujú za vhodný.

(iv) Pokročilé možnosti: Aplikácia je vybavená nástrojom na analýzu rizík, ktorý používateľom umožňuje vedeckým spôsobom určiť budúce ocenenie ich podielov. A nielen to, Cryptocompare je tiež nabitý množstvom pokročilých možností analýzy grafov, ktoré sú ideálne pre porovnávacie štúdie.

v) Bezplatné použitie: Sledovanie portfólia je úplne zadarmo na použitie a je možné ho použiť veľmi jednoduchým a bezproblémovým spôsobom.

vi) Cloudové úložisko: Ďalším hlavným aspektom aplikácie je ľahkosť, s akou ju možno obnoviť v prípade, že používateľ stratí svoje zariadenie smartphone. Je to z toho dôvodu, že údaje o portfóliu sú uložené v cloude pod konkrétnym registrovaným účtom, ktorý je možné kedykoľvek prakticky kedykoľvek obnoviť (jediným stlačením tlačidla)

(vii) Možnosti zdieľania: Pomocou nástroja Cryptocompare sa investori môžu rozhodnúť, že urobia špecifiká svojich portfólií verejnými alebo súkromnými – alebo ich budú zdieľať s ostatnými, ak to budú chcieť..

Okrem všetkých vyššie uvedených údajov je tiež potrebné zdôrazniť, že natívnemu rozhraniu Cryptocompare je spočiatku ťažko porozumieť. Pre čitateľov tak môže byť užitočné rýchlo sa oboznámiť s niektorými súvisiacimi sprievodcami a výukovými videami, ktoré sú k dispozícii online, aby lepšie pochopili, ako systém funguje.

6. CoinStats

Užívateľská príručka CoinStats

CoinStats je v porovnaní so svojimi digitálnymi náprotivkami celkom základný systém správy kryptomeny. Robí však svoju prácu dobre a umožňuje používateľom sledovať hodnotu viac ako 3 000 kryptomien, ktoré tiež na približne 300 nepárnych kryptomenách. V tejto súvislosti patria medzi ďalšie kľúčové vlastnosti CoinStats:

(i) Ľahké použitie: Aplikácia CoinStats je k dispozícii na použitie na stolných počítačoch aj na zariadeniach smartphone.

ii) Pripojiteľnosť: Aplikácia dokáže nadviazať priame spojenie s natívnou peňaženkou používateľa a výmenným účtom. To umožňuje, aby sa aktivity spojené s importom údajov stali veľmi priamymi a bezproblémovými.

iii) Varovania a oznámenia: Coinstats je vopred pripravený s počítadlom cenových upozornení, ktoré upozorňuje používateľov na akékoľvek zmeny cien, ktoré môžu v ich aktívach prebiehať, v reálnom čase. Nielen to, ale aplikácia tiež upozorňuje používateľov na dôležité aktualizácie a správy, ktoré by ich mohli zaujímať.

Na záver tejto časti je potrebné zdôrazniť, že CoinStats neponúka používateľom nijaké prevratné funkcie ani nie je jeho rozhranie porovnateľné s niektorými z jeho najbližších súperov. Pretože však aplikácia umožňuje používateľom pripojiť sa k viac ako 20 zavedeným kryptoburzám a peňaženkám prostredníctvom ich kľúčov API, plní viac ako základný účel.

7. AltPocket

Sledovač portfólia digitálnych mien AltPocket

Aj keď nie je taký náročný na funkcie ako niektorí jeho súčasníci, AltPocket je pravdepodobne jedným z najlepšie vyzerajúcich krypto trackerov na súčasnom trhu. Aplikácia je nielen zadarmo na použitie, ale tiež umožňuje používateľom zadávať svoje kľúče API do systému, aby sa ich obchody mohli aktualizovať automatizovaným spôsobom. Ak to však používatelia chcú, môžu ručne zadať svoje obchodné údaje.

i) Možnosti integrácie: AltPocket umožňuje používateľom zadávať svoje cenové API na niekoľko rôznych platforiem, ako sú CoinMarketCap, Poloniex alebo Bittrex..

ii) Zdieľateľnosť: Aplikácia sa mimoriadne ľahko ovláda a umožňuje používateľom zdieľať svoje portfólio a údaje o výkone s ostatnými ľuďmi jediným stlačením tlačidla.

(iii) Atraktívna prezentácia údajov: Ako už bolo spomenuté, z hľadiska prezentácie údajov a vizuálnych výdavkov je Altpocket jedným z najlepších riešení na sledovanie kryptomien na súčasnom trhu..

Na záver tejto časti musíme jasne uviesť, že na dnešnom trhu existuje veľa ďalších systémov na správu kryptomien, ktoré sú rovnako dobré (ak nie lepšie) ako AltPocket. Pri výbere by ste teda mali pred prepracovaním sa k jednej konkrétnej aplikácii prepasírovať čo najviac možností.

8.Financie Coin

Kryptomena CoinFinance

CoinFinance je ďalšia aplikácia, ktorá si za posledných pár rokov získala veľkú pozornosť hlavného prúdu – s mnohými médiami sa o nej dokonca hovorí ako o Google Finance sveta kryptomien.

Kľúčové vlastnosti:

i) Vynikajúce rozhranie: Natívne rozhranie CoinFinance je mimoriadne vizuálne príťažlivé a užívateľsky prívetivé. Neobsahuje žiadny technický žargón a môžu ho používať skúsení aj začínajúci používatelia.

ii) Jednoduché použitie: Ako už bolo spomenuté, CoinFinance sa ľahko používa a využíva rôzne menšie aplikácie, ktoré je možné spustiť na zariadeniach so systémom iOS aj Android..

(iii) Pokročilé funkcie: Aplikácia je vopred pripravená so spravodlivými niekoľkými pokročilými analytickými nástrojmi, ktoré sú ideálne pre skúsených obchodníkov.

9. Krevety

Aplikácia na sledovanie krevetových kryptomien

Aj keď sa názov Shrimpy môže niekomu zdať trochu mimo, jedná sa o vynikajúcu webovú aplikáciu na správu portfólia, ktorá je plná veľkého množstva žiaducich funkcií. Pre začiatočníkov je používateľské rozhranie aplikácie mimoriadne jednoduché a ľahko použiteľné. Nielen to, ale tiež umožňuje používateľom prepojiť všetky svoje účty na burze / peňaženke so sebou jediným stlačením tlačidla.

i) Atraktívny dizajn: Rozhranie spoločnosti Shrimpy je vizuálne veľmi príťažlivé a poskytuje používateľom všetky informácie, ktoré môžu požadovať, mimoriadne dobre triedeným a funkčným spôsobom..

ii) Pokročilé nástroje: Rovnako ako v prípade mnohých ďalších protipólov pre sledovanie, aj spoločnosť Shrimpy ponúka používateľom vysoko prepracovanú sadu pokročilých analytických a výpočtových nástrojov, ktoré môžu investorom pomôcť maximalizovať ich výnosy.

(iii) Automatizované obchodné stratégie: Aplikácia umožňuje používateľom formulovať svoje osobné obchodné a HODLing stratégie, ktoré je možné vykonať neskôr úplne automatizovaným spôsobom.

(iv) Webové rozhranie: Za zmienku stojí, že program Shrimpy je k dispozícii iba ako webové rozhranie, ktoré k nemu nemá priradenú mobilnú aplikáciu. K systému je v súčasnosti prístup iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok spoločnosti, takže existuje šanca, že niektorí ľudia môžu prepadnúť podvodným projektom, ktoré sa môžu snažiť vydávať za všeobecný vzhľad platformy..

10. LiveCoinWatch

Aplikácia kryptomien LiveCoinWatch

Ako už názov napovedá, LiveCoinWatch je webová aplikácia na sledovanie cien, ktorú je možné použiť ako alternatívu k CMC (CoinMarketCap). Pokiaľ ide o celkovú funkčnosť platformy, LiveCoinWatch umožňuje používateľom udržiavať kartu na množstve údajov, ako sú:

Cenové pohyby rôznych kryptomien v reálnom čase

Trhová pozícia rôznych párov kryptomien

Živé akcie spojené s rôznymi burzami kryptomien

Objem, likvidita, dominancia rôznych mincí na trhu

Kľúčové vlastnosti:

i) plynulé riadenie: Pomocou služby LiveCoinWatch môžu používatelia ľahko spravovať a sledovať výkonnosť svojich rôznych pozícií v digitálnej mene.

ii) Iba webové rozhranie: LiveCoinWatch je k dispozícii na použitie iba ako webová aplikácia. Pre niektorých používateľov to môže byť trochu vypnutie, ale táto funkcia celkovo umožňuje zvýšenie bezpečnosti a ochrany osobných údajov.

(iii) Minimalistický dizajn: Na rozdiel od mnohých súčasníkov, ktorí prichádzajú s množstvom nepotrebných funkcií, je dizajn LiveCoinWatch celkom minimalistický a priamy.

(iv) Ručné zadávanie údajov: Ak chcete aktualizovať svoje portfólio, musia používatelia manuálne zadať podrobnosti o všetkých žetónoch / minciach, ktoré si mohli v minulosti kúpiť a predať..

Na záver tejto časti je potrebné pamätať na to, že aplikácia má celkovo základnú funkčnosť a neprichádza so žiadnymi pokročilými funkciami (ako sú štatistické tabuľky, nástroje analytikov, možnosti upozornení atď.). Odvedie však slušnú prácu, pokiaľ ide o obrazové predstavenie výkonnosti krypto portfólia.

11. Coinmanager

Coinmanager kryptomena

Coinmanager je ďalšia aplikácia, ktorá sa v poslednej dobe zdá byť veľmi príťažlivá. Pre začiatočníkov slúži táto aplikácia nielen ako vynikajúci nástroj na sledovanie portfólia, ale prichádza aj s funkciou arbitráže, ktorá umožňuje používateľom sledovať cenový rozdiel medzi rôznymi obchodnými platformami.

Medzi kľúčové vlastnosti patrí:

i) Integrácia burzy: CoinManager je možné ľahko prepojiť s celým radom búrz kryptomien, ako sú Binance, Bittrex, Bithumb a Coinone, pomocou kľúčov API jedného z nich. Vďaka tomu je obchodovanie pre používateľov oveľa efektívnejšie a bezproblémovejšie.

ii) Načítaná funkcia: Aplikácia je v súčasnej iterácii k dispozícii na zariadeniach so systémom iOS aj Android. Čo sa týka jeho funkcií, CoinManager je vopred pripravený s veľmi užitočným grafickým modulom, ktorý je založený na TradingView. Ako už bolo spomenuté, aplikácia prichádza nielen s funkciou arbitráže, ktorá umožňuje investorom profitovať z cenových rozdielov (v súvislosti s rôznymi kryptoaktívami), ktoré existujú v danom okamihu medzi rôznymi platformami na obchodovanie s kryptomenami..

iii) Obchodovanie v aplikácii: CoinManager umožňuje používateľom uľahčovať obchody v reálnom čase v rámci samotnej aplikácie.

Aj keď aplikácia sama o sebe nemá nijaké do očí bijúce chyby, zvládnutie jej všeobecného rozhrania môže byť trochu komplikované.

12. Kryptonaut

Správa krypto portfólia kryptomeny

Cryptonaut je vynikajúci systém správy portfólia, ktorý využíva atraktívne užívateľské rozhranie, v ktorom je mimoriadne ľahké sa orientovať. Aplikácia je navyše ideálna pre ľudí, ktorí vlastnia širokú škálu digitálnych mien – pretože Cryptonaut je kompatibilný so širokou škálou digitálnych mien.

Kľúčové vlastnosti:

i) Varovania: Aplikácia umožňuje používateľom prijímať okamžité upozornenia alebo upozornenia týkajúce sa rôznych kryptomien, ktoré by ich mohli zaujímať.

ii) Mena kompatibilita: Používatelia si môžu svoje portfóliá prezrieť v rôznych rozličných aktívach (vrátane bitcoinov, dolárov, eur a ďalších.)

(iii) Ľahké použitie: Cryptonaut využíva mimoriadne jednoduchý dizajn, ktorý môžu používať začiatočníci aj pokročilí používatelia.

Na záver je potrebné spomenúť, že Cryptonaut je nabitý množstvom prevádzkových nástrojov, ktoré sú veľmi užitočné pre obchodníkov na plný úväzok, ako aj pre vážnych investorov do kryptomeny. Z toho vyplýva, že v súčasnosti existuje niekoľko ďalších systémov na správu kryptomien, ktoré sú rovnaké (ak nie lepšie) ako Cryptonaut.

13. Kryptograf

Prehľad kryptografov

KryptoGraphe je bezplatný správca portfólia, ktorý je k dispozícii používateľom systému Android aj iOS. Z hľadiska svojej celkovej funkčnosti je aplikácia navrhnutá tak, že sa dokáže automaticky integrovať so širokou škálou búrz kryptomeny a peňaženiek. Nielen to, platforma je mimoriadne bezpečná, rýchla, efektívna a využíva esteticky príjemný dizajn, ktorý je celkom užívateľsky príjemný.

Aplikácia poskytuje používateľom množstvo štatistík o výkone pomocou ukazovateľov, ako sú:

 • Rastové čísla
 • Percentil č

A konečne je Kryptographe k dispozícii v 13 jazykoch a poskytuje svojim používateľom širokú škálu odmien pomocou svojho natívneho systému odporúčaní – kde môžu používatelia upgradovať na prémiové funkcie jednoduchým odporúčaním svojej rodine a priateľom, aby mohli aplikáciu využiť.

14. BitSnapp

sledovanie kryptomien pomocou BitSnapp

Bitsnapp je relatívne nová aplikácia, ktorá je v súčasnosti k dispozícii iba na trhu Android. Pokiaľ ide o jej vlastnosti, aplikácia umožňuje používateľom úplne automatizovaným spôsobom synchronizovať svoje portfóliá prostredníctvom rozhraní API a peňaženiek s viacerými servermi Exchange. Niektoré ďalšie základné funkcie nástroja BitSnapp zahŕňajú:

 • Poskytuje používateľom prepracované grafy, ktoré im môžu pomôcť sledovať ich aktíva.
 • Platforma je v súčasnosti kompatibilná s celkovo 1300 a viac kryptomien a žetónov.
 • Automatické sledovanie adries peňaženky.
 • Dodáva sa s vopred zostaveným osobným zdrojom správ.

15. Nevyčerpané

Aplikácia na sledovanie nevyužitých kryptomien

Nevyčerpaný je sledovací systém, ktorý už nejaký čas zostáva pod radarom. Krátky pohľad na celkové vlastnosti platformy nám však ukazuje, že je vopred pripravený so všetkými vlastnosťami, ktoré by človek od takéhoto produktu očakával..

Kľúčové vlastnosti:

UnSpent využíva rôzne pokročilé funkcie sledovania, ktoré sú najvhodnejšie pre skúsených investorov.

Okrem toho, že predstavuje hodnotu portfólia používateľa, táto aplikácia tiež jasne definuje všetky zisky, ktoré dosiahol jednotlivec (aj v reálnom čase)..

Aplikácia umožňuje používateľom analyzovať výkonnosť a volatilitu ich osobných kryptoaktív, ako aj prípadné korelácie, ktoré môžu existovať medzi ich majetkami..

16. Mintfort

Aplikácia správcu portfólia mincí kryptomeny mincovne

Mintfort je desktopový nástroj na správu portfólia, ktorý je v súčasnosti k dispozícii na použitie iba na zariadeniach so systémom Windows a Macbook. Jedná sa o platformu založenú na API, čo znamená, že ju možno použiť v spojení s mnohými populárnymi obchodnými platformami, ako sú Binance, Bitfinex, Huobi, Kucoin, Bittrex a Kraken..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map