Najlepšie spôsoby, ako zarobiť kryptomenu: Ako zarobiť bitcoin

Najvýznamnejších 29 spôsobov, ako zarobiť bitcoiny online, obsahuje najlepšie tipy, ako v roku 2019 začať vytvárať kryptomeny.

Ako zarobiť kryptomenu: 29 najlepších spôsobov, ako zarobiť bitcoin

Chcete teda zarobiť bitcoin? Našťastie pre vás dnes existuje veľa spôsobov, ako si kryptomeny na internete zarobiť. Avšak, ako hovorí Rooseveltov citát, „nič, čo by stálo za to mať, nie je ľahké“.

Toto je zmysluplný sprievodca, ktorý je potrebné načrtnúť, pretože mnohí sú veľmi náchylní myslieť si, že jediným spôsobom, ako získať bitcoin, je jeho nákup, hoci ho v skutočnosti môžete zarobiť pomocou rôznych metód uvedených nižšie..

Existujú napríklad spôsoby, ako bezplatne zarobiť kryptomenu, ako napríklad využívať výhody leteckých spoločností, faucetov alebo odpovedať na otázky a plniť úlohy – alebo najpopulárnejším spôsobom je vymeniť čas za peniaze a zarobiť bitcoin výmenou za vykonávanie rôznych služieb v moderná nezávislá koncertná ekonomika.

Je čas vyzdvihnúť všetky najlepšie spôsoby, ako rýchlo zarobiť kryptomenu a dostať výplatu v bitcoinoch online práve teraz. Predtým, ako sa skočíme do 0 a 1, keď sa naučíme, ako získať viac bitcoinov, pomôžme rýchlo všetkým zainteresovaným osobám zísť do králičej nory generovať krypto platby a robiť bitcoiny „prácou“.

Zarábanie bitcoinov vs nákup Fiat: Skladovanie satoshi

porozumenie zarobeným bitcoinom

Priama otázka, ktorú by ste mohli začať, by mohla chrastiť klietkou, ale „kupujete fiat“ peniaze? Nie, pravdepodobne to zarobíte alebo obchodujete.

Získanie bitcoinov je pre ľudí najdôležitejším spôsobom, ako si ich kúpiť, keď by namiesto nich mohlo byť získanie BTC.

Poďme teraz krátko na králičiu noru a potom rozšírime schopnosť zarábať bitcoiny a generovať zisky z kryptomeny. Bez ohľadu na to, či ide o krátkodobé alebo dlhodobé ciele, je dôležité, aby začiatočníci prestali myslieť iba na cenu celého bitcoinu (pohyboval sa okolo / nad piatimi číslami v hodnote výmenného kurzu USD). Tento cenový bod dáva veľa ľudí „von“, pretože si myslia, že musia kúpiť 1 BTC priamo (alebo dokonca mikro-nákup) v porovnaní s mikro-zárobkom. Toto účinné porozumenie môže byť hlboké pre váš úspech a výsledky.

Rovnakým spôsobom, ako ktokoľvek zarába fiat (USD) za prácu za týždennú výplatu, je rovnaký spôsob, ako by sme mali premýšľať o tom, ako dostať do rúk aj najcennejšiu kryptomenu na svete. S jemným zvratom v myšlienkach sa otázka obrátila okolo analýzy „zarábania fiat versus nákup fiat“ a ukazuje, že pokiaľ ide o získavanie bitcoinov, existuje viac ako jedna možnosť. Nikto nemôže kúpiť ani vytlačiť fiat peniaze, musí sa zarábať prostredníctvom platieb, predaja alebo transakcií. Použitím rovnakého princípu pri nákupe BTC v porovnaní so zarábaním bitcoinov stojí za to urobiť posun pre všetkých, ktorí vidia, že potenciál v bitcoinoch je budúcnosť financií (#hodling).

Je nesmierne dôležité a dokonca optimálne rozdeliť bitcoiny na ich najzákladnejšiu účtovnú jednotku, satoshi.

Jednoducho povedané, tí, ktorí túžia zarábať bitcoiny, by mali pochopiť základný stavebný kameň bitcoinu, satoshi.

To je to, čo sa skutočne vypláca, ak chcete bitcoiny prevádzkovať online pomocou niektorej z nižšie uvedených metód.

Takže v skutočnosti: nákup kryptomien + zarábanie bitcoinov, alias zabezpečenie satoshi, je najlepší krok.

Áno, celý sprievodca sa týka 29 najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze v bitcoinoch a zarobiť si rýchlo satoshi-buck, ale najskôr …

Tu je graf, ktorý hovorí, že satoshi sa rovná 0,00000001 bitcoinu a na jeden bitcoin pripadá 100 miliónov satoshi, z toho v celej histórii BTC budú iba 2 kvadrilióny, 100 biliónov satoshi.

graf zarobiť-bitcoin-satoshi-hodnota

Mnoho kupujúcich je fixovaných iba na cenu bitcoinu (oprávnene?) Meranú v USD (alebo na hodnote kurzu BTC / USD), ale pravdou je, že je veľmi výhodné začať počítať bitcoin v zmysle satoshi alebo elementárnej jednotky účet v BTC blockchaine. Akonáhle naštartuje digitálny nedostatok a uvedomí si, že v sieti bitcoinov bolo kedykoľvek vytvorených iba 21 kvantiliónov satoshi (dva kvadrilióny sto biliónov satoshi), je čas na zoskupenie satoshi teraz, keď je reálna možnosť ich zvýšenia hodnoty (najmä pred bitcoin na polovicu).

Zároveň stojí za zmienku, že nič nie je zaručené v prospech Bitcoinu, pretože volatilita a neistota sú inherentnými rizikami. Ale na rovnakom princípe, ako povedal kedysi notoricky známy Satoshi Nakamoto:

“Mohlo by to dávať zmysel, len zohnať nejaké pre prípad, že by sa to chytilo.” Ak dosť ľudí uvažuje rovnakým spôsobom, stane sa z toho sebanaplňujúce sa proroctvo “~ Satoshi Nakamoto, tvorca bitcoinov

Zmyslom tohto „zákrytového hľadiska“ skladania satoshi, ktoré je alias zárobkov a nákupu bitcoinov, je pomôcť zvýšiť povedomie a poučiť používateľov o tom, prečo je dôležité začať so zabezpečovaním satoshi už dnes. V tomto popredí je oveľa viac „teritória králikov“, ako napríklad millibitcoin alebo mikrobitcoin, ale keďže najdôležitejšou jednotkou je inteligentný odrazový mostík, dôvtipní používatelia ho pochopia skôr, ako zarobia krypty.

Teraz poďme skočiť do základov bezplatného a rýchleho vytvárania bitcoinov a po uvedených 29 metódach si povieme o negatívach zarábania kryptomien, daňových dôsledkoch a videu, ktoré je potrebné uzavrieť..

Ako zarobiť bitcoin zadarmo

ako zarobiť bitcoin

Od zajačej jamy po zrejmé, že ak chcete začať zarábať bitcoin, musíte si vygenerovať adresu peňaženky, aby ste ju mohli získať otvorením bitcoinovej peňaženky. Začnite bezplatnou peňaženkou alebo možnosťou chladenia, ako je Trezor.

Vďaka toľkému množstvu možností, ako získať viac bitcoinov, je najpriamejšou cestou jednoducho kúpiť bitcoin na burze, u OTC / P2P brokera alebo v miestnom bankomate. Okrem priameho nákupu bitcoinov pri dnešnom výmennom kurze USD je ďalším v poradí, pokiaľ ide o popularitu, ťažba, aj keď sú potrebné technické znalosti (pokiaľ sa nerozhodnete pre poskytovateľa služieb cloudovej ťažby). Ale tým kreatívnejším spôsobom je tretia cesta, hlavným zameraním tohto spôsobu, ako dostať zaplatené v sprievodcovi bitcoinom, a to je jednoducho pracovať pre krypto.

V tomto zozname nie sú zoradené nasledujúce príležitosti založené na bitcoinoch, ktoré vedú k zarábaniu peňazí, pretože každá z nich má svoj vlastný profil rizika a výnosov. Je to skôr celý katalóg súčasných celospektrálne osvedčených metód mikro-zarábania bitcoinov prostredníctvom mikroúloh pri budovaní značky..

Aj keď cieľom nie je prasknúť bublinu kryptomeny nikoho o domnienke, že získanie „bezplatných“ bitcoinov je jednoduché, v roku 2019 stále existujú spôsoby, ako bezplatne zarobiť kryptomeny online. Tu sú najznámejšie spôsoby, ako generovať príjmy z bitcoinov výmenou „bezplatných „čas na krypto“ peniaze:

Je zrejmé, že tieto metódy siahajú od ľahkých po hlúpe. Je ľahké pridať podpis do svojho profilu na bitcoinovom fóre a získať napríklad odmenu. Je ťažšie zarobiť peniaze prostredníctvom pyramídovej hry alebo investičného plánu s vysokým výnosom (HYIP), pretože tieto systémy sú navrhnuté tak, aby zlyhali hneď od začiatku.

Nižšie si podrobne povieme o každej z týchto metód a vysvetlíme, ako presne môžete dnes začať zarábať bitcoiny.

Kvapky vzduchu

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka

Airdrops sú dnes jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť skutočné kryptomeny online. Rastúci počet spoločností jednoducho rozdáva kryptomeny zadarmo. Spoločnosti niekedy distribuujú tokeny každému, napríklad v peňaženke Ethereum s viac ako 100 dolárov.

V iných prípadoch spoločnosti distribuujú tokeny každému, kto sa zaregistruje.

Predstavte si to takto: spoločnosti vygenerovali milióny tokenov a chcú, aby ich platforma uspela. Distribuujú tokeny ľuďom zadarmo, pretože chcú, aby ľudia platformu využívali.

V krypto komunite sú každý mesiac k dispozícii stovky airdrops. Drvivá väčšina týchto spoločností zlyhá. Malý počet sa to však podarí. Všetko sú to peniaze zadarmo a pomocou výsadkov môžete reálne zarobiť slušné množstvo.

Na stránke BitcoinTalk.org, Reddit a ďalších weboch nájdete najnovšie oznámenia a reklamné darčeky.

Potenciál zárobku: nula až 100 dolárov

Kryptomenné trhy na voľnej nohe

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Stredná až vysoká
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: Neobmedzene

Chcete vykonávať drobné práce výmenou za bitcoiny? Chcete si na voľnej nohe cestu k 1 celému BTC? Určite to môžete urobiť online. V skutočnosti existuje niekoľko webových stránok, ktoré kryptografickým používateľom ponúkajú veľké príležitosti na voľnej nohe, vrátane:

Všetky tieto miesta fungujú podobným spôsobom. Vykonávate úlohy výmenou za bitcoin. Niektoré z pracovných miest sú malé. Napríklad na Earn.com môžete odpovedať na e-maily a zarábať bitcoiny. Na webe Reddit’s Jobs4Bitcoin uvádzate na trh svoje služby výmenou za bitcoiny.

Potenciál zárobku pre všetky tieto webové stránky je prakticky neobmedzený. Čím viac pracujete, tým viac bitcoinov zarobíte.

Učte sa a zarábajte krypto na Coinbase Earn

 • Úsilie: Stredná
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: 20 až 200 dolárov

Spoločnosť Coinbase nedávno spustila jedinečný online vzdelávací program, kde sa môžete dozvedieť viac o kryptomene a dostať zaplatené.

Navštívte stránku Coinbase.com/earn začať. Môžete sa zúčastniť kurzu Dai, EOS a ďalších hlavných kryptomien. Na konci relácie absolvujete test. Ak absolvujete test, dostanete zaplatené.

Coinbase tiež nerozdáva haliere: momentálne platí okrem iných odmien aj 20 dolárov za kurz DAI, 50 dolárov za kurz EOS a 50 dolárov za kurz XLM..

Kurzy sú rýchle, ľahké a pútavé. Pozeráte videá, absolvujete jediný kvíz, ktorý vás bude testovať, čo ste sa naučili, a potom do svojej peňaženky Coinbase dostanete kryptomenu. Dnes sú online legitímne bezplatné peniaze.

Mikro zárobky, platby za kliknutia a malé pracovné miesta v službách

 • Úsilie: Vysoký
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka

Jedná sa o lacné, ľahké a nízkorizikové spôsoby, ako zarobiť bitcoin online. Jediný úlovok? Je to nudné a časovo náročné a nebudete zarábať veľa peňazí. Stále je však veľmi možné zarobiť bitcoin vykonaním malých „mikroúloh“ online.

Nájdete napríklad webové stránky s platbami za kliknutie (PTC). Tieto stránky zvyčajne vyžadujú vašu návštevu, kliknutie na reklamu alebo tlačidlo a výmenou za to pár centov. Táto webová stránka zarába peniaze predajom reklám a vy získate malú zľavu.

Iné webové stránky môžu vyžadovať, aby ste vyplnili prieskumy alebo vykonali iné drobné úlohy výmenou za malú sumu peňazí.

Tu sú zlé správy: žiadnou z týchto metód nezarobíte veľa peňazí. Je veľmi možné zarobiť iba 0,25 USD za hodinu, čo ťažko zaplatí za elektrinu a použitie vášho počítača. Je však technicky možné, aby sa bitcoiny pomocou týchto metód robili online.

Potenciál zárobku: 0,05 až 2 doláre za hodinu

Faucety

 • Úsilie: Nízka až stredná
 • Príjem: Nízka až stredná
 • Riziko: Nízka

Bitcoinové faucety boli kedysi v začiatkoch bitcoinu populárne. Každému, kto navštívil webovú stránku (vážne), každých 30 minút rozdávali desiatky bitcoinov.

Dnes bitcoinové faucety už neexistujú kvôli vysokej hodnote bitcoinu, stále však môžete nájsť faucety pre menšie, menej hodnotné kryptomeny.

Faucety fungujú jednoduchým spôsobom: navštívite webovú stránku. Web distribuuje určité množstvo kryptomeny za každé určité časové obdobie.

Z kryptofaucetu dnes nezarobíte veľa peňazí. Odporúčame však pracovať inteligentnejšie – nie ťažšie. Vytvorte si vlastný bitcoinový faucet. Vytvorte web plný reklám. Pritlačte na tento web návštevnosť a poskytnite návštevníkom za každú návštevu pár drobných z bitcoinového faucetu. Generujete príjem z reklamy, návštevníci vášho webu dostávajú platby a vy s minimálnym úsilím zarábate bitcoiny online.

Potenciál zárobku: 1 $ za hodinu až 1 000 $ mesačne

Podpisové kampane a odmeny

 • Úsilie: Nízka až stredná
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: 0,01 až 500 dolárov

Podpisové kampane a odmeny boli bežnejšie počas rozkvetu ICO v roku 2017. Dnes sú menej bežné, ale stále dostupné.

Nové krypto spoločnosti vám v podstate zaplatia za inzerciu online. Ak máte napríklad účet na fóre BitcoinTalk.org, môžete do svojho podpisu pridať meno alebo obrázok spoločnosti výmenou za malé množstvo kryptomeny.

K dispozícii sú aj ďalšie odmeny za hľadanie chýb v kóde startupu, preklad informácií o spoločnosti do rôznych jazykov a vykonávanie ďalších cenných úloh. Dnes by ste mohli dostať mince, ktoré majú hodnotu iba pár drobných, ale ak bude spustenie kryptomeny úspešné, tieto mince by v budúcnosti mohli mať významnú hodnotu..

Obchodujte s krypto

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: Neobmedzene

Jedným z najzrejmejších spôsobov, ako zarobiť kryptomeny online, je samozrejme obchodovať za ne. Fiat meny (napríklad USD alebo EUR) môžete obchodovať výmenou za bitcoiny na akejkoľvek významnejšej burze.

Niektorí ľudia si deň vymieňajú cestu za kryptotesty. Iné investujú dlhodobo.

Prípadne môžete s kryptami obchodovať s tovarom alebo službami. Rastúci počet online predajcov v súčasnosti prijíma kryptomeny výmenou za produkty.

Prijímanie kryptomeny za tovary a služby je riskantné. Pravdepodobne máte účty, ktoré musíte platiť v fiat mene. Ak prijmete kryptomenu, beriete na vedomie, že ceny môžu divoko kolísať. Či už obchodujete s kryptami alebo predávate tovar a služby pre kryptomeny, je to vysoko riziková hra, kde potrebujete vedieť, čo robíte.

Ak však dokážete nakupovať nízko a dôsledne predávať, potom nevyhnutne budete zarábať peniaze prostredníctvom kryptomeny.

Bitcoin affiliate programy

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka až stredná
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: 5 až 1 000 dolárov

Mnoho búrz ponúka pridružené programy. Zdieľate odkaz so svojimi priateľmi. Potom dostanete zaplatené vždy, keď sa niekto zaregistruje prostredníctvom tohto odkazu a uskutoční obchod.

Na niektorých kryptoburzách môžete zarobiť stovky – dokonca tisíce – dolárov mesačne iba prostredníctvom províznych províznych predajcov. Ak odkážete na burzu dostatok ľudí a títo ľudia uskutočnia niekoľko veľkých obchodov mesačne, môžete získať podstatný vedľajší príjem.

Aj keď váš odkaz používa hŕstka malých obchodníkov, stále zarábate peniaze online. Niektoré vymieňajú výplaty vo fiat menách, iné v kryptomene.

Partnerský príjem môžete zarábať nielen z kryptomien. Online maloobchodníci ponúkajú napríklad pridružené programy, ktoré môžu platiť v bitcoinoch.

Hazardné hry

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: Nula až neobmedzené

Vždy môžete hazardovať a zarábať bitcoiny online. Je možné, že zdvojnásobíte svoje podiely v bitcoinoch. Je tiež možné, že nakoniec z toho nič nebude. To je zábava z hazardu!

Nájdite online preukázateľne spravodlivé bitcoinové kasíno a potom vykonajte vklad. Väčšina bitcoinových kasín má malú domovú hranicu (51%), ktorá slúži na zarábanie peňazí, čo je lepšia hranica, ako nájdete v akomkoľvek bežnom kasíne. Algoritmy hazardu sú tiež preukázateľne spravodlivé, čo znamená, že každý môže skontrolovať, či algoritmy fungujú tak, ako sú inzerované.

Niektoré bitcoinové kasínové hry sú smiešne základné. Stavíte na to, či algoritmus vytvorí číslo od 0 do 100, ktoré je nad alebo pod zvoleným číslom. Stávka 50 vám dáva zhruba 50% pravdepodobnosť, že budete nad alebo pod, zatiaľ čo stávky 80 alebo 90 majú vyššie riziko a vyššie odmeny.

Píšte o bitcoinoch

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Stredná
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: 5 až 60 dolárov za hodinu

Na internete existujú desiatky významných blogov o kryptomene a spravodajských webov. Ak viete bitcoiny a viete dobre písať, potom môžete určite zarábať peniaze tým, že budete o bitcoinoch písať online.

V skutočnosti si niektoré začínajúce kryptomeny teraz najímajú dobrých autorov bitcoinov. Potrebujú kompetentné osoby na písanie blogových príspevkov o bitcoinoch, príspevkov na sociálnych sieťach súvisiacich s bitcoinom, tlačových správ týkajúcich sa bitcoinov a iného obsahu bitcoinov..

Pri niektorých z týchto pracovných pozícií dostanete výplatu v USD. Mnoho webových stránok vám však teraz umožňuje zvoliť si výplatu v kryptomene.

Predávame produkty alebo služby súvisiace s krypto

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Stredná
 • Potenciál zárobku: 0 dolárov až neobmedzene

Ak poskytujete užitočnú službu členom krypto komunity, potom by ste mohli dostať zaplatené v kryptomene. Predaj tovaru a služieb používateľom kryptomeny je vynikajúci spôsob, ako si krypto zarobiť online.

Niektoré z potenciálnych príležitostí zahŕňajú:

 • Výroba a predaj krypto softvéru
 • Ponuka marketingových služieb pre krypto spoločnosti
 • Pôsobí ako agent úschovy pre bitcoinové transakcie

Popremýšľajte, aké typy tovarov a služieb sú používatelia bitcoinu potrebné, potom ponúknite tento tovar alebo službu.

Moje bitcoiny

 • Úsilie: Vysoký
 • Príjem: Nízka až stredná
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: 0 dolárov až neobmedzene

Za starých čias si ktokoľvek so slušným herným GPU mohol zarobiť peniaze ťažbou bitcoinov a iných kryptomien.

Dnes sa veci zmenili a pre hobby baníkov už nie je možné zarábať na ťažbe bitcoinov. Dokonca sa stalo ťažkým so ziskom ťažiť kryptomeny nižšej hodnoty.

Ak si chcete zarobiť peniaze ťažbou bitcoinov a iných kryptomien, budete si musieť vybudovať ťažobnú farmu. Budete potrebovať niekoľko špičkových baníkov. Budete potrebovať lacný zdroj elektriny (ideálne je menej ako 0,05 USD za kWh). Ak máte všetky tieto veci, môžete dosiahnuť zisk – alebo by ste mohli skrachovať a byť nútení predať všetko svoje ťažobné zariadenie.

Ťažba je nakoniec vysoko riziková hra s nízkou odmenou, ktorá sa najlepšie hodí pre veľkých hráčov. Ak však máte prístup k lacnej elektrine a môžete ťažobné plošiny lacno kúpiť za hromadné ceny, potom by vám úspory z rozsahu mohli slúžiť vo váš prospech a generovať tak zisk ťažbou..

Bitcoin požičiavanie

 • Úsilie: Stredná
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: 15% ročne

Niektorí ľudia zarábajú peniaze požičiavaním bitcoinov. Bitcoin môžete požičať napríklad priateľom alebo rodine a účtovať úroky.

Teraz je však jednoduchšie ako kedykoľvek predtým zarábať peniaze požičiavaním bitcoinov online. Môžete sa napríklad zúčastniť na pôžičkových trhoch P2P online. Niektoré burzy vám dokonca umožňujú požičiavať peniaze, aby ste pomohli iným obchodníkom využiť ich obchody.

Samozrejmosťou pôžičiek je riziko. Nízkorizikové pôžičkové príležitosti prichádzajú s nízkymi úrokovými sadzbami, zatiaľ čo vysokorizikové pôžičkové príležitosti prichádzajú s vysokými úrokovými sadzbami a vysokou mierou zlyhania..

Pri požičiavaní peňazí online buďte opatrní. Ak plánujete zarobiť si pôžičkou, musíte sa ubezpečiť, že máte dobrý kolaterál. V opačnom prípade nemá dlžník malú motiváciu, aby vám zaplatil.

HYIPs, pyramídové hry a doublery mincí

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: Nula až neobmedzené

Online nájdete investičné programy s vysokým výnosom (HYIP), pyramídové hry a zdvojnásobovače mincí. Boli obzvlášť populárne počas kryptomeny v roku 2017, ale stále existujú.

Všetky tieto systémy majú podobný prísľub: sľubujú, že vás rýchlo obohatia. Všetko, čo musíte urobiť, je vložiť peniaze a potom dúfať v najlepšie.

Rovnako ako všetky pyramídové hry, aj HYIP a zdvojnásobovače mincí sú odsúdení na neúspech. Účelom nie je zarobiť si peniaze dlhodobo: účelom je zarobiť peniaze od posledných ľudí, ktorí sa zapojili do systému.

Systém nevyhnutne zlyhá, spodné stupne pyramídy prídu o peniaze a vyššie stupne pyramídy budú mať zisk. Ak ste na vrchole, išlo vám to skvele. Ak sa vám páči 95% pyramídy, prišli ste o peniaze.

Bitcoinové vidly a iné krypto vidlice

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka až stredná
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: Líši sa pri úspechu nových mincí

Keď sa členovia kryptokomunity nemôžu dohodnúť na zmenách pravidiel, môže sa kryptomena rozdeliť na dve rôzne verzie.

Videli sme vidlice, ktoré sa dejú s Ethereom (s ETH a ETC), bitcoinmi (s BTC a BCH) a s bitcoinovými hotovosťami (BCHABC a BCHSV).

Ako vám to dá kryptomenu zadarmo? No a keď dôjde k forku, technicky vlastníte obe verzie kryptomeny. Ak by ste v júli 2017 držali 10 bitcoinov, potom by ste po 1. auguste 2017 fork vlastnili 10 BCH a 10 BTC. Nemôžete minúť obe mince súčasne, ale technicky ste vytvorili krypto zo vzduchu.

Kryptomeny môžu byť skvelou príležitosťou aj z iných dôvodov. Keď spoločnosť BCH uviedla na trh 1. augusta, cena prudko kolísala a vyskočila zo 100 dolárov pri štarte na takmer 1 000 dolárov za prvých pár hodín. V tomto období ste mohli kúpiť a predať vidlicovú verziu s obrovským ziskom.

Obchodovanie s robotmi

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka až stredná
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: 0% až 100%

Na každého dnes dostupného legitímneho obchodného robota existuje 99 podvodných obchodných robotov. Môžete nájsť veľa povrchných obchodných robotov, ktorí sľubujú ľahké peniaze a zaručené denné zisky. Žiadny z nich nefunguje tak, ako inzeroval. Skontrolovali sme robotov na obchodovanie s bitcoinmi, ale ani tí, na ktorých sa odkazuje, nie sú stávky na istotu alebo nádej.

Niektorí obchodní roboti však vo všeobecnosti fungujú tak, ako inzerovali. Používajú algoritmy na uskutočňovanie obchodov na základe aktuálnej aktivity trhu.

Vývojári dobrých obchodných robotov vytvorili roboty na základe historických údajov o kryptoobchodovaní. Títo roboti čítajú trhové podmienky a určujú, kedy kúpiť alebo predať. Autorizujete robotov, aby uskutočňovali obchody vo vašom mene.

S dobrým obchodným robotom môžete ľahko zarobiť peniaze s obmedzeným osobným zapojením. Stačí dať robotovi 1 000 dolárov a sledovať, ako chodí do práce. Je šanca, že nakoniec nič nestaneš. Existuje tiež šanca, že budete svoje peniaze neustále zvyšovať v priebehu času.

Obchodovanie s binárnymi opciami

 • Úsilie: Stredná
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: Nula až neobmedzené

Obchodovanie s binárnymi opciami si v priebehu rokov vyslúžilo zlú povesť – a to z dobrého dôvodu. V súčasnosti je k dispozícii veľa platform pre obchodovanie s binárnymi opciami.

Nazývajú sa „binárne“ možnosti, pretože existujú iba dve možnosti: môžete vyhrať alebo prehrať. V prípade bitcoinového obchodu s binárnymi opciami si môžete kúpiť opciu za niečo ako: „Bude cena bitcoinu v nasledujúcich piatich minútach nad 5 640 dolárov?“ Ak na túto otázku odpoviete správne, vyhrávate.

Rovnako ako v prípade obchodných robotov, aj platformy na obchodovanie s binárnymi opciami sú väčšinou podvody. Toto odvetvie je tak známe svojimi podvodmi Kanada zakázaná krátkodobé obchodovanie s binárnymi opciami.

Celkovo sa obchodovanie s binárnymi opciami podobá skôr hazardu ako investovaniu. Ak hľadáte vysoko rizikový spôsob výroby kryptomeny a bitcoinu, potom sú binárne opcie určite jednou z možných metód.

Futures obchodovanie

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Vysoký
 • Potenciál zárobku: Neobmedzene

Prvý regulovaný trh s futures na bitcoiny bol uvedený na trh v decembri 2017. Cena bitcoinu sa krátko nato vyšvihla na svoje historické maximum 20 000 dolárov..

Dnes je obchodovanie s bitcoinovými futures stále možnosťou pre všetky typy investorov. Zaujímate dlhú alebo krátku pozíciu na futures kontrakte. Strana na dlhej pozícii súhlasí s nákupom podkladového aktíva v budúcnosti za konkrétnu cenu, zatiaľ čo strana na krátkej pozícii súhlasí s predajom za konkrétnu cenu..

Ak dokážete dôsledne predpovedať cenu bitcoinu (veľa šťastia), môžete zarobiť peniaze obchodovaním s bitcoinovými futures. Mnoho obchodníkov tiež oceňuje, že obchodovanie s bitcoinovými futures je k dispozícii na trhoch regulovaných CFTC, čo im dáva ďalšiu vrstvu legitimity. Získajte viac informácií o spoločnosti Bakkt o obchodovaní s bitcoinovými futures.

Požiadajte o dary alebo buďte kreatívni pomocou svojho QR kódu

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: Nízka

Každý tak často udrie jeden kreatívny človek do šťastia. Vytlačia QR kód svojej bitcoinovej peňaženky na znak a dostanú sa na verejnej rally alebo športovej hre. Niekto uvidí váš QR kód, rozhodne sa, že vám pošle pár dolárov, a dary sa začnú hromadiť.

Požiadanie o dary môže byť efektívnym spôsobom, ako zarobiť bitcoin online. Niektoré webové stránky namiesto zobrazovania reklám napríklad žiadajú o dary.

Ostatné webové stránky alebo poskytovatelia služieb požiadajú o tip. Ak boli napríklad informácie na stránke dobré, môžete tipnúť pár drobných. Neznie to ako veľa – až kým vašu stránku nenavštívia milióny ľudí.

Či už začínate crowdfundingovú kampaň alebo robíte hlúpe znamenie QR kódu pre sezónu univerzitného futbalu, určite existujú spôsoby, ako zarobiť bitcoin online vyžiadaním darov alebo zobrazením vášho QR kódu.

Krypto sporiace účty získavajúce úroky

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Stredná
 • Potenciál zárobku: 1% až 6%

Dostali sme sa do bodu, keď teraz máme krypto sporiace účty, ktoré môžu zarábať. Fungujú podobne ako sporiace účty s fiat menou: vložíte peniaze a potom na svojom účte získate úroky.

Spravidla sú tieto účty ponúkané poskytovateľmi služieb peňaženky. Zamknete svoje prostriedky na účet a potom zarobíte kdekoľvek od 1% do 5% ročne. Úrok sa dá dokonca skombinovať a maximalizovať tak vaše výnosy ešte ďalej.

BlockFi je jedným z najuznávanejších poskytovateľov v tomto priestore a ponúka úrokové sadzby až 86% ročne pre sporiace účty BTC a ETH. (Pripojte sa sem.)

V tomto okamihu sú tieto sporiace účty rizikové a existuje len málo záruk, že vaše peniaze sú stopercentne bezpečné. Kritici samozrejme tvrdia, že to isté možno povedať o bankách (váš bankový účet je samozrejme chránený poistením FDIC).

Získajte Cashback s pridruženými maloobchodníkmi

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka
 • Potenciál zárobku: 0,5% až 9% na nákup

Niektorí maloobchodníci a nákupné služby teraz poskytujú cashback v kryptomene. Rakuten (predtým známa ako Ebates) je napríklad populárne rozšírenie Google Chrome, ktoré zákazníkom ponúka cashback pri nákupe z tisícov webových stránok. Rozšírenie funguje pre spoločnosti Groupon, Best Buy, Nike a ďalších významných maloobchodných predajcov.

Podobná služba s názvom Lolli je dostupná pre používateľov kryptomien. Lolli vám umožňuje nakupovať na významných maloobchodných weboch, ako sú CVS, Macy’s alebo Sephora, a potom získať cashback v bitcoinoch. Niektoré obchody poskytujú pri platbe v bitcoinoch stimuly na vrátenie peňazí až 9%. Iní vám dajú paušálnu odmenu v bitcoinoch.

Pei je ďalšia podobná platforma, ktorá vám umožní odomknúť cashback v BTC, USD alebo darčekových kartách. Zakaždým, keď nakupujete u obchodníkov Pei, získate cashback priamo na vašom účte Pei. Medzi partnerských maloobchodných predajcov patria okrem iných Chipotle, 7-Eleven a Target.

Využitím týchto služieb vrátenia peňazí môžete zarobiť bitcoiny iba za nákupy u bežných obchodníkov online.

Hrajte hry a zarábajte bitcoiny

zarábajte bitcoiny hraním videohier

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka

Hranie hier je pravdepodobne najzábavnejším spôsobom, ako zarobiť bitcoin. Áno, môžete legitímne hrať hry online a dostávať výplaty v bitcoinoch.

Niektoré z týchto hier fungujú podobným spôsobom ako faucety a každému, kto hrá túto hru, poskytujú peniaze. Tieto hry boli v prvých dňoch bitcoinu bežnejšie (a lepšie platili), aj keď dnes môžete nájsť určité hry v štýle faucetu (najmä vo svete digitálnych kasín). Mnohé z týchto hier vám budú platiť peniaze, pokiaľ budete pokračovať v hazardných hrách.

Ostatné hry vám umožňujú zarobiť si kryptomeny bez akéhokoľvek typu faucetového systému. Chováte napríklad vzácnu korisť alebo zbierkové predmety a potom ich predáte na trhu s kryptami. Napríklad niektoré zberateľné tokeny ERC-721 môžu byť mimoriadne cenné.

Ostatné hry fungujú ako tradičné MMORPG, kde digitálnu menu získavate plnením rôznych herných úloh. Táto mena v hre má skutočnú hodnotu na rôznych trhoch.

Medzi najobľúbenejšie hry zarábajúce kryptomeny patria Huntercoin (kde za zabitie monštier získavate tokeny Huntercoin alebo HUC), Steem Monsters (zberateľská kartová hra s turnajovými výhrami vyplácanými v Steeme) a Storm Play (platforma mikrotaskov, kde dostanete zaplatené) v búrke).

Hranie hier na získanie kryptomeny je zábava, ale neočakávajte, že budete mať veľký zisk. Len pre informáciu, nenechajte sa zmiasť tým, ako zarobiť CryptoKeys pri riešení hry Call of Duty Black Ops 3.

Spustite krypto kanál YouTube alebo podcast

zarobiť-krypto-na-youtube-kanále

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Neobmedzene
 • Riziko: Nízka

Vytváranie krypto médií – napríklad kanál YouTube alebo podcast – je jedným z najlepších spôsobov, ako kryptomeny zarobiť online. Ak si dokážete vybudovať oddanú sledovanosť ľudí, môžete si zarobiť nejaké vážne krypto príjmy.

YouTube neumožňuje tvorcom obsahu platiť kryptami. Existujú však tisíce kanálov YouTube určených na diskusiu o rôznych aspektoch kryptosveta. Mnohé z týchto kanálov získavajú príjmy z reklamy z YouTube, ale kryptomeny zarábajú aj inými spôsobmi, napríklad:

Sprostredkovania: Crypto YouTubers vás môžu odkázať na burzy pomocou referenčného kódu. YouTuber dostane zaplatené zakaždým, keď niekto vloží peniaze na burzu prostredníctvom svojho sprostredkovacieho kódu.

Affiliate predaj: Máte tisíce sledovateľov, ktorí sa zaujímajú o kryptomenu. Pošlite svojim nasledovníkom odkaz na pridruženie kryptovej peňaženky, elektronickej knihy, produktu Amazon alebo čohokoľvek iného, ​​o čo by sa mohli zaujímať. Obchodníci vám zaplatia zľavu z každého predaja v rozmedzí od 5% do 50%.

Dary QR kódu: Kryptokomunita môže byť štedrá, najmä ak máte povesť, že prostredníctvom svojho kanála alebo podcastu YouTube často rozdávate užitočné informácie. Zobrazte svoj QR kód alebo zdieľajte svoju verejnú adresu peňaženky so svojou komunitou. Dary sa môžu nalievať.

Príjem z reklamy: YouTube zobrazuje svoje vlastné reklamy a potom vypláca tvorcom obsahu na základe počtu zhliadnutí. Môžu vás však osloviť aj krypto spoločnosti a požiadať o uvedenie na vašom kanáli alebo podcaste. Možno budete môcť vyjednať reklamné bloky pre kryptomenu.

Keď sa vaša ríša kryptomien rozbehne, príležitosti na získanie kryptomeny budú raketovo stúpať. Počas vrcholenia krypto boomu niektorí youtuberi zarábali 6-ciferné mesačné príjmy z reklamy.

Vytvorte webovú stránku a predajte reklamný priestor

zarobiť-bitcoiny-vytvárať-webové stránky-novinky

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Neobmedzene
 • Riziko: Nízka

Vytvorte web zameraný na kryptomeny a potom predajte reklamný priestor krypto spoločnostiam. Krypto startup napríklad pripravujúci sa na svoje ICO vám môže výmenou za týždenný reklamný slot ponúknuť 1 000 svojich nových tokenov. Spoločnosť s kryptomenami môže platiť za bitcoiny, aby mala na vašej stránke bannerovú reklamu.

Keď spustíte web zameraný na kryptomeny, vaše reklamné príležitosti sa neobmedzujú iba na Google AdSense. Môžete sa pripojiť k iným reklamným sieťam alebo priamo predávať krypto spoločnostiam. Akonáhle si vytvoríte web s významným sledovaním, kryptotvorné spoločnosti vás začnú oslovovať reklamnými ponukami.

Existujú tisíce krypto webov, ale stále existuje veľa výklenkov, ktoré v krypto priestore zostávajú nevyplnené. Spustite web zameraný na regionálne krypto diskusie – napríklad držte krok s najnovšími informáciami o bitcoinoch v Etiópii. Píšte recenzie produktov, analyzujte krypto investície alebo píšte technické analýzy online. Existuje veľa príležitostí.

Staňte sa kryptoinfluencerom

make-bitcoin-being-crypto-influencer

 • Úsilie: Stredná
 • Príjem: Stredná až vysoká
 • Riziko: Nízka

Jediný tweet alebo príspevok na Instagrame z účtu so státisícami sledovateľov môže byť pre krypto startupovú spoločnosť nesmierne cenný.

Krypto influenceri sú podobní influencerom v akomkoľvek inom priestore. Ak môžete prilákať významného sledovateľa online, potom vám ľudia zaplatia za zasielanie informácií vašim sledujúcim.

Začnite budovať sledované na Instagrame, Twitteri alebo kdekoľvek inde. Možno si založíte účet venovaný krypto memom. Možno rozšírite svoje odborné znalosti so svetom. Ak si môžete vytvoriť skupinu ľudí zaujímajúcich sa o kryptomenu, môžete ju využiť vo svoj prospech.

Pracujte pre mince alebo projekty v marketingových / PR roliach

 • Úsilie: Stredná až vysoká
 • Príjem: Od najnižšej po najvyššiu
 • Riziko: Stredná

Krypto startupy potrebujú ľudí z oblasti marketingu a public relations (PR). Môžu vám platiť v fiat mene, ale veľa startupov bude platiť v kryptomene.

Je to ako v začiatkoch Googlu a Apple, keď sa dozviete o tom, ako ľudia dostávajú peniaze namiesto akcií v hotovosti. Ak dostanete zaplatené značné množstvo nového tokenu a potom tento token exploduje s rastom, mohli by ste sa stať veľmi bohatým.

Na to, aby ste spoločnosti poskytli hodnotu, nemusíte mať významné marketingové alebo PR skúsenosti. Môžete začať napríklad prekladom bielej knihy do rodného jazyka. Možno máte skúsenosti zo sociálnych sietí.

Roly marketingu a PR sa môžu pohybovať od hlavných úloh po výkonné a manažérske roly. Prihláste sa do viacerých krypto spoločností a potom zdokonaľte svoje schopnosti, kedykoľvek je to možné.

Získajte úrok na krypto sporiacich účtoch

bitcoinové zisky na kryptoúrokových účtoch

 • Úsilie: Nízka
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Stredná

Krypto sporiace účty sú dnes oficiálne vec. Môžete vložiť kryptomenu na sporiaci účet a potom sledovať, ako peniaze zarábajú, zatiaľ čo vy sedíte a relaxujete.

Medzi dva z najpopulárnejších a najpopulárnejších krypto sporiacich účtov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, patria BlockFi a Nexo, aj keď BlockFi je jediná platforma, ktorá vám umožňuje zamknúť kryptomeny a zarobiť si úroky (v súčasnosti platia ročne 7 až 8% úrok z kryptomien).

V poslednom desaťročí boli úrokové sadzby v tradičnom svete financií nízke. Väčšina sporiacich účtov platí úroky 2% ročne alebo menej. V kryptosvete sú však stále k dispozícii významné príležitosti na získanie úroku.

Cvičenie na získanie kryptomeny

make-crypto-zisky-cvičenie-fitness

 • Úsilie: Od najnižšej po najvyššiu
 • Príjem: Nízka
 • Riziko: Nízka

Áno, môžete legitímne cvičiť, aby ste zarobili skutočnú kryptomenu. Volala sa mobilná aplikácia pre iOS a Android Sweatcoin premení vaše kroky na kryptomenu.

Cvičili by ste viac, ak by ste za to dostali zaplatené? To je myšlienka, ktorá stojí za Sweatcoinom. Nainštalujete si mobilnú aplikáciu a táto bude sledovať vaše kroky. Za každých 1 000 krokov, ktoré urobíte, získate zhruba jeden sweatcoin (SWC).

Sweatcoiny nie sú k dispozícii na obchodovanie na žiadnych burzách. Tokeny však majú hodnotu v rámci ekosystému Sweatcoin. Sweatcoiny môžete minúť napríklad na predplatné videostreamov, napríklad na letecké míle, eKnihy a dokonca aj na telefóny iPhone..

OPM: Zarábajte bitcoiny z peňazí iných ľudí

zarobiť-bitcoin-peniaze iných ľudí

 • Úsilie: Stredné
 • Príjem: Vysoká
 • Riziko: Vysoká
 • Potenciál zárobku: 500 – 10 000 dolárov+

Používanie peňazí iných ľudí na zarobenie kryptomeny je skôr bránou k „spôsobom“ uvedeným vyššie. Po mnoho mesiacov ľudia využívali peniaze iných ľudí na zbohatnutie získavaním finančných prostriedkov na otvorenie firmy, investíciu alebo ľubovoľný počet dostupných možností, hneď ako získate peniaze od ostatných. Existujú tiež obchodné modely odporúčaní, ktoré sa zameriavajú na OPM Wealth tým, že pomáhajú iným fixovať ich kredit a prijímať provízie v kryptomenách. Toto je diskrétnejší spôsob zarábania bitcoinových ziskov, ale taký, ktorý sa môže hromadiť veľmi rýchlo kvôli povahe pomoci jednotlivcom pri získavaní peňazí.

Nevýhody vyplácania v kryptomene

zarobiť bitcoinové riziká

Výplata v kryptomene môže znieť ako skvelý nápad. Existujú však určité nevýhody vyplácania v kryptomene, vrátane všetkých nasledujúcich vecí:

Prchavosť: Volatilita je hlavným problémom pri získavaní platieb v kryptomene. Suma, ktorú dostanete dnes zaplatenú, by mohla mať v podstate podstatne viac alebo menej o mesiac. Ak sú vaše účty aj v kryptomene, potom to nie je problém. Väčšina ľudí má účty za nájom, hypotéku a poistenie samozrejme vo fiat mene – nie v kryptomene.

Vysoko rizikové hazardné hry s vysokou odmenou: Keď dostanete výplatu v kryptomene, hazardujete. Je to vysoko riziková hra s vysokou odmenou. Je možné, že peniaze, ktoré dnes zarobíte, budú v budúcnosti mať desaťnásobok tejto sumy. Je tiež možné, že peniaze budú bezcenné.

Zmeny právnych predpisov vás môžu veľmi ovplyvniť: Vlády na celom svete sa stále snažia prísť na to, ako zdaniť a regulovať kryptomeny. Niektoré vlády zakázali kryptomenu úplne. Ak dostanete výplatu v kryptomene, vaša vláda zavedie prísne nariadenia proti kryptomene, potom je výplata v kryptomene zrazu menej atraktívna.

Zmena daňových požiadaviek: Väčšina vlád vyžaduje, aby ste nahlásili všetky svoje zarobené peniaze. Inak sa vyhýbate daniam. Väčšina vlád zaobchádza s kryptotermálnymi príjmami ako s majetkovými. Musíte nahlásiť všetky kapitálové zisky, ktoré ste dosiahli pomocou kryptomeny. Samozrejme, daňový stav kryptomeny sa pravidelne mení. Ak zarábate významné kryptomeny, potom by ste mohli roky čeliť bolestiam hlavy z daní.

Krypto nie je široko akceptované: Môžete väčšinu peňazí zarobiť v kryptomene, ale to nevadí, ak vaše účty nie sú v kryptomene. Potraviny, prenajímatelia a banky napríklad nemusia akceptovať platby kryptami. Výplata v kryptomene môže byť skvelá – až kým nebudete musieť platiť svoje účty v fiat mene.

Na základe týchto nevýhod môžete alebo nebudete chcieť dostávať platby v kryptomene.

Daňové zaobchádzanie so zárobkom kryptomien: Ako fungujú dane so zárobkami z kryptomeny?

Sprievodca účtovníctvom kryptomeny, Ako vypočítam svoje kryptografické zisky, vypočítam svoje kryptografické zisky, vypočítam kryptografické zisky, kryptografické zisky

Najskôr a čo je najdôležitejšie, odporúčame vám porozprávať sa s účtovníkom, ak zarábate významné kryptomeny. Únik z daní z príjmu dnes môže viesť v budúcnosti k obrovským pokutám a k uväzneniu. Najatie dobrého účtovníka môže byť najlepšou investíciou, akú ste kedy urobili.

Mnoho nováčikov predpokladá, že americká vláda ignoruje dane z kryptomien. To vôbec nie je pravda. Vláda Spojených štátov má od roku 2014 oficiálnu daňovú politiku súvisiacu s bitcoinmi.

Ak je IRS presvedčený, že ste kúpou alebo predajom kryptomeny zarobili značné peniaze, pôjdu za vami. Podobne, ak je IRS presvedčený, že podhodnocujete dane z príjmu (povedzme tým, že budete dostávať polovicu v kryptomene a polovicu v hodnote fiat), pôjdu tiež za vami. Daňové úniky sú nezákonné a za neohlásený príjem za posledných šesť rokov (alebo v niektorých situáciách aj viac) vám môžu hroziť pokuty..

Na daňové účely IRS vždy zaobchádzal s kryptomenou ako s majetkom. To znamená, že musíte platiť dane z kapitálových výnosov z akýchkoľvek kryptoburtov. Znamená to tiež, že môžete odpočítať príjem zo strát, ktoré ste dosiahli nákupom vysokých a nízkych cien.

Koľko dlžíte vláde na základe vašich kryptomien? Tu sú dva kroky, ktoré musíte podniknúť pri obchodovaní s kryptomenou a daňami.

Krok 1) Výpočet ziskov alebo strát pomocou dátumu nákupu a dátumu predaja

Zistite, aký vysoký zisk ste dosiahli z predaja kryptomeny. Nakúpili ste mincu nízko a vysoko ju predali so ziskom?

Ak chcete odpovedať na túto otázku, vynásobte predajnú cenu svojej kryptomeny množstvom mince, ktorú ste predali. Potom odčítajte, koľko ste za túto kryptomenu pôvodne zaplatili. Môžete tiež odpočítať všetky poplatky, ktoré ste museli zaplatiť za predaj tejto kryptomeny.

Číslo, pri ktorom skončíte, je váš realizovaný zisk alebo zisk. Ak ste nakúpili vysoko a predali nízko, potom bude toto číslo záporné a toto je vaša realizovaná strata.

Krok 2) Samostatné krátkodobé a dlhodobé zisky

Ďalej musíte zistiť, či bol váš zisk krátkodobý alebo dlhodobý. Identifikujte dátum zakúpenia kryptomeny a poznačte si dátum jeho predaja. Obdobie medzi týmito dvoma dátumami sa nazýva obdobie zadržania. Ak ste kryptomenu držali jeden rok alebo menej, považuje sa to za krátkodobý zisk. Ak ste ho držali dlhšie ako rok, považuje sa to za dlhodobý zisk.

IRS účtuje dlhodobé a krátkodobé zisky rôznymi spôsobmi.

Napríklad krátkodobé zisky sa považujú za bežné príjmy a pripočítavajú sa k tomu, koľko peňazí ste v danom roku zarobili, čo znamená, že vaša kryptomena je zdaňovaná sadzbou dane z príjmu..

Dlhodobé zisky sa medzitým počítajú ako kapitálové zisky, čo znamená, že zo svojich kryptomien platíte daň z kapitálových výnosov – nie daň z príjmu. Dlhodobá daň z kapitálových výnosov je všeobecne nižšia ako vaša daň z príjmu. Vaša dlhodobá daň z kapitálových výnosov v Spojených štátoch je 0%, 15% alebo 20%, na základe vášho zdaniteľného príjmu a stavu podania..

Po vykonaní vyššie uvedených krokov môžete pridať informácie do svojho prehľadu dane z príjmu a potom zaplatiť dane.

Záverečné slovo

Vybraný zoznam najlepších spôsobov, ako zarobiť bitcoin, by mal objasniť najlepšie metódy na vytváranie ziskov z kryptomeny pre kohokoľvek, kto sa chce zúčastniť blockchainovej revolúcie.

Aj keď je to čisto špekulatívne, využitie súčasného trendu kryptomeny môže vyplatiť obrovské dividendy, keď cena bitcoinu môže vzrásť na hodnote. Takže všetka práca a čas vložený do zarábania bitcoinov dnes by mohli mať násobnú hodnotu, ak by ste „vydržali“. Aj keď v hotovosti platíte alebo utrácate bitcoiny za tovary a služby v reálnom čase, aby ste mohli platiť účty, budovanie siete spojením s lídrami v odbore, ktoré ponúkajú pracovné miesta, ktoré platia v kryptomenách, je vzhľadom na sľubnú budúcnosť bitcoinu kvalitný ťah..

Od 6 000 rokov pred naším letopočtom do 21 000 000 BTC, od výmenných mušlí po vydávanie bankoviek a zhodnocovanie trhov s drahými kovmi; to, ako spoločnosť narába s hodnotou a účelom peňazí, malo vždy svoje základné koncepty od samého začiatku civilizácie. A teraz, od úsvitu bitcoinu pred desiatimi rokmi, svet #DeFi začal prehodnocovať princípy a pôvod peňazí.

Stručne povedané, bitcoin sa ponúka ako jednotka merania, prostriedok výmeny a uchovávateľ hodnoty bohatstva. Bitcoin je nekonečne deliteľný, takže bez ohľadu na to, koľko sa stratí alebo sa stane nepoužiteľným, akákoľvek suma v obehu má potenciál na to, aby sa mohla ešte dlho používať ako programovateľné peniaze budúcnosti. Tento „krypto mem“ zhŕňa bitcoinovú maticu:

sprievodca zarábaním kryptomeny

Dnes existuje viac spôsobov, ako zarobiť kryptomenu online, ako kedykoľvek predtým. Iste, už neexistujú žiadne bitcoinové faucety vydávajúce bitcoin zadarmo. Teraz však existujú tisíce spoločností, ktoré sú ochotné zaplatiť vám v bitcoinoch za vykonanie služby. Medzi všetkými vyššie uvedenými metódami nájdete krypto sporiace účty, hazardné platformy a služby vrátenia peňazí. Tu je klip od kryptocentra Andreasa Antonopoulosa o zarábaní bitcoinov oproti nákupu bitcoinov v roku 2019:

Tak na čo čakáš? Postupujte podľa vyššie uvedených metód a začnite dnes rýchlo generovať zisky bitcoinov.

Je čas, aby sa všetci zapojili do krypto párty a začali privádzať svoje vlastné bitcoiny na oslavu tým, že ich zarábajú online. Neustále skladajte satoshi a nechajte rýchlo platiť v bitcoinoch skôr, ako sa zvýši cena BTC, čím sa tiež zvýši hodnota vašej práce a príspevku komunity kryptomeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map