Najvýznamnejšie agregátory kryptospráv: 22 najpopulárnejších správcov bitcoinových správ

Agregátory kryptospráv

Zatiaľ čo spravodajské weby o kryptomene sú tuctom, niektorí investori a obchodníci uprednostňujú získavanie svojich bitcoinových a blockchainových správ od agregátorov.

S pribúdajúcimi dňami je kryptosvet naďalej svedkom prílivu čoraz viac technologického vývoja, ktorý, úprimne povedané, nie je možné udržať. V tejto súvislosti zaznamenala globálna komunita altcoinov za posledných 4 – 5 rokov nárast mnohých nástrojov na agregáciu noviniek, ktoré umožňujú kryptoinvestorom ľahko sledovať všetky dôležité udalosti, ktoré sa vo svete digitálnych financií odohrávajú. , efektívnym spôsobom.

V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najefektívnejších agregátorov správ, ktoré si nadšenci altcoinov obľúbili kvôli svojej celkovej užitočnosti, rýchlosti a dôveryhodnosti. Takže bez ďalších okolkov poďme priamo do jadra veci.

CryptoPanic

Cryptopanic je jednou z najuznávanejších platforiem agregácie krypto správ, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii. Je navrhnutý tak, aby zahŕňal širokú škálu informácií týkajúcich sa digitálnych mien (veľkých aj malých), ako aj množstvo ďalších projektov súvisiacich s touto rozvíjajúcou sa doménou. Vďaka celkovej jednoduchosti používania platformy navyše CryptoPanic používateľom mimoriadne uľahčuje prehľadávanie obrovského množstva správ bez toho, aby prišli o akékoľvek udalosti..

Crypto Pro

Krátky pohľad na Crypto Pro natívne používateľské rozhranie nám ukazuje, že aplikácia ponúka používateľom oveľa viac než len spravodajské príbehy. Pre začiatočníkov je mobilná aplikácia platformy vopred pripravená s mnohými špecializovanými modulmi krypto dát, ktoré umožňujú bezproblémové triedenie správ v reálnom čase do konkrétnych kategórií. Aplikácia je navyše veľmi ľahko použiteľná a dá sa v nej prechádzať stlačením tlačidla.

Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti súvisiace s Crypto Pro, ktoré ho robia jedinečným, patria:

Podpora kryptoobchodníkov: Platforma bola navrhnutá s ohľadom na obchodníkov s digitálnymi menami – takže poskytuje týmto jednotlivcom množstvo relevantných údajov, ako sú výmenné kurzy v reálnom čase, predpovede cien atď..

Možnosti prispôsobenia: Ďalším nástrojom, ktorý je pre Crypto Pro jedinečný, je jeho schopnosť umožniť používateľom nastavovať upozornenia na ceny a správy, ktoré sú šité na mieru výlučne pre rôzne aktíva nachádzajúce sa v ich rôznych účtoch peňaženky..

Kapacita integrácie: Platforma obsahuje niekoľko možností ľahkej integrácie, ktoré umožňujú aplikácii ľahko sa asimilovať pomocou rozhraní API rôznych kryptoburz. To umožňuje nielen umožňuje ľahšiu synchronizáciu bitov, ale tiež umožňuje bezproblémové sledovanie portfólia.

Používateľov Apple na záver poteší informácia, že Crypto Pro prichádza so špeciálnym modulom aplikácií, ktorý bol navrhnutý výhradne pre používateľov Apple Watch.

CryptoControl

CryptoControl je intuitívna platforma na agregáciu správ, ktorá bola navrhnutá pre profesionálnych obchodníkov s kryptomenami aj pre príležitostných nadšencov altcoinu. Okrem schopností zhromažďovania noviniek je platforma dodávaná aj s vopred zostaveným procesorom sociálny agregátor ktorý umožňuje, aby sa používateľom takmer okamžite doručila široká škála obsahu generovaného komunitou v službách Twitter a Reddit. A hoci rozhranie nemusí byť také sofistikované ako niektoré z jeho ďalších digitálnych náprotivkov, CryptoControl všetky podobné problémy vyrovnáva viac než tým, že svojim používateľom ponúka obrovské množstvo informácií týkajúcich sa kryptomeny.

Ďalšie kľúčové vlastnosti:

Správy Heatmap: CryptoControl prichádza s teplotnou mapou, ktorá umožňuje používateľom vizualizovať najdôležitejšie správy dňa podľa ich celkového významu a dôležitosti.

Terminálové obchodovanie: Aj keď táto funkcia ešte nie je k dispozícii, obchodný terminál portál umožní používateľom dokončiť arbitrážne obchody na mnohých rôznych platformách na výmenu altcoinov. Táto funkcia je ideálna pre tých jednotlivcov, ktorí chcú čo najviac využiť cenové rozdiely dostupné v rôznych zmenárňach digitálnych mien na celom svete.

CoinSpectator

CoinSpectator poskytuje svojim čitateľom prehľadné spravodajské kanály z rôznych platforiem sociálnych médií, ako sú Twitter, Reddit. Nielen to, ale platforma tiež sťahuje široké spektrum informácií týkajúcich sa ICO, ktoré majú byť taktiež čoskoro spustené. Ďalšie podrobnosti, ktoré treba spomenúť:

CoinSpectator prichádza s nástrojom na sledovanie cien, ktorý poskytuje používateľom živé aktualizácie týkajúce sa 16 najlepších aktív kryptomeny na dnešnom trhu..

Platforma ponúka svojim používateľom bezplatné e-mailové aktualizácie týkajúce sa všetkých významných zmien, ktoré sa pravidelne dejú v globálnom sektore kryptomien..

CryptoGoat

CryptoGoat je mnohými nadšencami digitálnej meny považovaný za vynikajúci zdroj pre širokú škálu noviniek týkajúcich sa kryptomeny. A aj keď je celkové rozhranie platformy dosť nevýrazné a neinšpiratívne, vďaka veľkému množstvu funkcií súvisiacich so správami, ktoré táto aplikácia ponúka, je veľmi príťažlivá..

Ďalším hlavným aspektom CryptoGoat je, že filtruje „falošné správy“ s vysokou účinnosťou a nezobrazuje žiadne príspevky, ktoré boli označené ako sponzorovaný obsah. Platforma v skutočnosti zbiera iba správy z dôveryhodných médií, ako sú Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Coindesk atď..

CryptoCoin.Pro

CryptoCoin.Pro sa zameriava na prinášanie prispôsobených krypto správ svojim používateľom vyradením opakujúceho sa obsahu pomocou množstva jedinečných filtrov. V tejto súvislosti tiež pripomína, že platforma pokrýva množstvo údajov týkajúcich sa globálneho trhu ICO – čo umožňuje nadšencom zostať v obraze o rôznych pripravovaných projektoch, ktoré sú v tejto oblasti relevantné. Medzi ďalšie kľúčové aspekty CryptoCoin.Pro patria:

Aplikácia ponúka svojim používateľom úžasný výber elektronických kníh zameraných na blockchain / kryptotechniku.

Webová stránka tiež prichádza so sekciou s názvom „Vedeli ste“, ktorá obsahuje rôzne jedinečné fakty súvisiace s rôznymi kryptomenami.

CoinLive

CoinLive je ďalší zdroj agregátora noviniek, ktorý sa stal za posledný rok mimoriadne populárnym. Táto webová stránka ponúka svojim čitateľom vysoko podrobný zoznam všetkých kryptospráv, ktoré sa dejú po celom svete, ako aj prehľad globálneho trhu s digitálnymi aktívami spôsobom, ktorý je nielen ľahko pochopiteľný, ale aj celkom priamy. Okrem toho je Coinlive tiež nabitý množstvom videoobsahu, ktorý je určený výhradne pre novších nadšencov kryptomeny, ktorí nemusia mať dostatočné vedomosti o rôznych témach týkajúcich sa kryptotrhu. Medzi ďalšie kľúčové aspekty platformy patria:

Analýza trhu: Platforma obsahuje veľa analytických údajov, ktoré umožňujú používateľom prijímať informovanejšie rozhodnutia pri obchodovaní so svojimi aktívami.

Atraktívne rozhranie: Coinlive využíva esteticky príjemné rozhranie, ktoré sa ľahko orientuje a ovláda.

Na záver tiež pripomína, že systém bol navrhnutý tak, aby zahŕňal veľký výber vzdelávacích nástrojov založených na kryptomene a blockchaine, ktoré sú úplne zadarmo na použitie.

Coinlib

Coinlib je ďalší zdroj správ, ktorý je ideálny pre používateľov, ktorí chcú získať širokú škálu upraveného krypto obsahu. Platforma však nie je iba spravodajským portálom, pretože obsahuje aj množstvo ďalších digitálnych modulov. Tie obsahujú:

 • Možnosti upozornenia na cenu
 • Špecializovaná kryptoanalýza a ďalšie súvisiace grafy
 • Jednotlivé údaje o minciach
 • Sledovanie portfólia

Všetky vyššie uvedené funkcie sú používateľom platformy predstavované veľmi zjednodušeným spôsobom a v reálnom čase. Coinlib ďalej ponúka aj nástroj nazývaný „najlepší prieskumník cien“, ktorý, ako už názov napovedá, umožňuje obchodníkom využívať rôzne arbitrážne príležitosti, ktoré im môžu byť k dispozícii v ktoromkoľvek dennom alebo nočnom okamihu..

BitColumnist

BitColumnist využíva priamy a bezproblémový prístup k agregácii správ. Rozhranie platformy je veľmi základné, ale poskytuje používateľom všetky údaje, ktoré by mohli potrebovať, aby boli informovaní o najnovších informáciách o svete kryptofinancovania. Ďalej tiež uvádza, že rovnako ako iné prémiové zdroje správ, ako napríklad CryptoGoat, aj BitColumnist zhromažďuje údaje iba z rešpektovaných publikácií, ako sú BitcoinExchangeGuide, CoinTelegraph a CoinDesk..

CCowl

CCowl je dokonalým agregátorom pre tých, ktorí chcú byť informovaní o všetkých zmenách, ktoré sa dejú v globálnom cykle kryptospráv. Táto webová stránka je vybavená vstavaným filtrom, ktorý odstraňuje všetky neoverené správy alebo chýbajúce adekvátne citácie na preukázanie ich pravdivosti. CCowl navyše obsahuje iba správy zo zdrojov, ako sú CoinDesk, Cointelegraph a BitcoinExchangeGuide. Medzi ďalšie funkcie, ktoré stojí za zmienku, patria:

Trhový index: Platforma prichádza s prispôsobeným indexom vnútorného trhu, ktorý je možné použiť na sledovanie trhovej kapitalizácie viac ako 50 digitálnych mien..

Kompatibilita: Aplikácia CCowl bola vyvinutá takým spôsobom, aby mohla získavať údaje v reálnom čase z mnohých renomovaných platforiem obchodovania s kryptomenami, ako sú Kraken, Binance, Bittrex a Bitfinex.

FAWS

FAWS ako agregačná platforma, ktorá poskytuje používateľom nielen úžasný obsah krypto správ, ale prichádza aj s ďalšími užitočnými funkciami, ako napríklad:

 • Personalizované cenové upozornenia
 • Sledovač portfólia
 • Kontrola ceny altcoinu

Akumulátor noviniek, ktorý zhromažďuje informácie z top 37 svetových krypto médií.

Vďaka užitočnosti vyššie uvedených operačných modulov slúži FAWS ako ideálna informačná cesta pre obchodníkov, ktorí chcú maximálne využiť neustále kolísavé trhy s kryptomenami po celom svete..

Cryptopys

Cryptopys je vynikajúci agregačný nástroj, ktorý zhromažďuje príslušné krypto správy z viac ako 100 renomovaných priemyselných zdrojov v reálnom čase. To, čo však túto platformu skutočne dáva vyniknúť, je zabudovaná podpora pre 18 rôznych jazykov, ako aj neustále sa rozrastajúci fond zdrojov, ktorý je založený na širokej škále odporúčaní komunity. A nakoniec, pokiaľ ide o jeho celkový dizajn, Cryptopys využíva jednoduché, ale intuitívne rozhranie, ktoré umožňuje používateľom sledovať svoje preferované kryptoaktíva jednoduchým stlačením tlačidla.

Ďalšie príslušné informácie:

Túto platformu navrhli spoločnosti Krypton Capital a Deco.agency – dve krypto firmy, ktoré si za posledných pár rokov získali veľkú pozornosť.

Dlhoroční členovia komunity Cryptopys majú právomoc označovať novinky ako skutočné FUD, býčí alebo medvedí – čo umožňuje kryptovým nadšencom prehľadávať príslušné údaje efektívnejším a bezproblémovým spôsobom.

Bitlovin.com

Aj keď nie je Bitlovin taký populárny ako mnoho iných agregátorov správ dostupných na dnešnom trhu, robí viac ako slušnú prácu pri zhromažďovaní novinových titulkov z overených mediálnych zdrojov po celom svete. Hlavnou funkciou, ktorá odlišuje Bitlovin od zvyšku jeho konkurencie, je však jeho dynamická časová os správ, ktorá poskytuje čitateľom nepretržité novinky (zaisťujúce, že kryptoinvestori budú držať krok s najnovšími udalosťami zo sveta kryptomien).

Hedge Maven

Napriek tomu, že HedgeMaven nie je výlučne spravodajská platforma zameraná na kryptomeny, ponúka svojim čitateľom nepreberné množstvo ďalších údajov týkajúcich sa odvetvia hedgeových fondov, ktoré by mohli byť pre krypto nadšencov zaujímavé. Niektoré kľúčové údaje, ktoré program HedgeMaven bežne dodáva, zahŕňajú:

 • Regulačné informácie zaisťovacieho fondu (zahŕňajú podrobnosti týkajúce sa súkromného fondu – formulár ADV
 • Hedge Fund a ďalšie súvisiace krypto novinky
 • Priemerné indexy zaisťovacieho fondu
 • Podrobný zoznam odborníkov pracujúcich v tomto priestore

Finrazor

Finrazor možno považovať za navigátora / agregátor noviniek v oblasti kryptomeny, ktorý pokrýva široké spektrum správ týkajúcich sa takmer akejkoľvek kryptomeny dostupnej na dnešnom trhu. Nielen to, ale webová stránka obsahuje aj veľké množstvo informácií týkajúcich sa ďalších pridružených domén, ako napríklad:

 • ICO (počiatočné ponuky mincí)
 • Blockchain
 • Altcoin tech

Na záver tiež pripomína, že spolu s webom ICORating.com poskytuje spoločnosť Finrazor svojim čitateľom množstvo nových údajov, ktoré v súčasnosti neposkytuje veľa iných webových stránok..

WickedZine

WickedZine.com, dynamický spravodajský kanál, ktorý v reálnom čase pokrýva šialené množstvo informácií týkajúcich sa rôznych kryptomien. Vstupná stránka webu je prehľadne rozdelená do niekoľkých sekcií, ktoré obsahujú príbehy týkajúce sa bitcoinu, ethereum a blockchainovej technológie. A nielen to, WickedZine svojim čitateľom ponúka aj niekoľko lukratívnych ponúk (napríklad Airdrops, zľavy na tokeny) na každodennej báze.

Intocryptonews

Ako už názov napovedá, IntoCryptoNews je jednoduchý a pohodlný agregátor správ, ktorý nadšencom digitálnych mien poskytuje 24-hodinový informačný kanál týkajúci sa najlepších kryptomien dostupných na dnešnom trhu. Dizajn webových stránok je celkom priamy a neobsahuje nič príliš nápadné. Platforma však poskytuje, pokiaľ ide o poskytovanie solídneho vzdelávacieho obsahu používateľom.

Coinna

Coinna je agregátor správ, ktorý zhromažďuje vybraný krypto obsah z niekoľkých zavedených mediálnych zdrojov, ako sú BitcoinExchangeGuide, Cointelegraph, Bitsonline, CoinCodex atď. Platforma obsahuje rôzne príslušné filtre, ktoré umožňujú čitateľom plynulo prechádzať medzi širokou škálou tém (napríklad Bitcoin, blockchain, ťažba kryptomien atď.) jediným stlačením tlačidla. Ak to nestačilo, Coinna je tiež pripravená so sekciou venovanou výlučne obchodovaniu.

Krypto správy

Krypto správy je agregačný portál, ktorý sa viac zameriava na veci, ako je ťažba kryptomien, počiatočná ponuka mincí, technológia blockchainu a špecializované správy o kryptomene. Platforma je v súčasnosti k dispozícii iba používateľom systémov Android a iOS – aplikácie si možno bezplatne stiahnuť. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti Crypto News patria:

Platforma zhromažďuje všetky svoje novinky zo zavedených mediálnych serverov, ako sú Forklog, CoinDesk a CoinTelegraph.

Čitateľom poskytuje množstvo analytických údajov v reálnom čase, ako aj odborné predpovede a stanoviská.

Vďaka svojim integračným schopnostiam API umožňuje Crypto News svojim používateľom získavať rôzne výmenné kurzy ponúkané mnohými burzami kryptomien v reálnom čase.

Platforma pokrýva aj ďalšie súvisiace aspekty súvisiace s kryptomenami, ako sú perspektívy odborného obchodovania, globálne ťažobné činnosti, nadchádzajúce počiatočné ponuky mincí atď..

Algory

Napriek tomu, že Algory nie je taký slávny ako niektoré z jeho ďalších digitálnych kolegov, svojim používateľom ponúka množstvo sofistikovaných funkcií, ktoré môžu konkurovať takmer akejkoľvek inej platforme agregátora noviniek, ktorá je dnes na trhu k dispozícii. Medzi kľúčové prvky spoločnosti Algory, ktorá bola založená v roku 2018, patria:

Platforma je dodávaná s modulom sociálnych médií, ktorý zhromažďuje krypto dáta z rôznych webov, ako sú Twitter, Reddit, Facebook atď..

Podľa webových stránok spoločnosti Algory v súčasnosti zhromažďuje správy z viac ako 1 000 zdrojov v reálnom čase.

Okrem zhromažďovania príslušných titulkov z dôveryhodných zdrojov na internete má Algory tiež právomoc získavať ďalšie súvisiace údaje od spoločností ponúkajúcich produkty alebo služby spojené s krypto / blockchainom..

A konečne, platforma umožňuje svojim používateľom vytvárať vyhradené pracovné priestory, ako aj prispôsobené novinky týkajúce sa leteckých relácií a uzamykateľných vkladov / výberov stlačením tlačidla.

CoinBlick

CoinBlick je agregátor správ založený na umelej inteligencii, ktorý umožňuje používateľom bezproblémovo získať veľké množstvo prispôsobených údajov digitálnej meny. Podľa niekoľkých online dostupných zdrojov web zhromažďuje správy týkajúce sa viac ako 2 500 kryptomien z mnohých webov vrátane spoločností Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Twitter a Reddit..

Berminálna

Berminal je populárny nástroj na agregáciu noviniek, ktorý umožňuje používateľom získať v reálnom čase množstvo dôležitých informácií týkajúcich sa kryptomeny z veľkého množstva dôveryhodných médií. Pokiaľ ide o údaje dostupné online, spoločnosť má v súčasnosti na svojom zozname tím profesionálnych reportérov na plný úväzok, ktorí majú za úlohu zodpovednosť za vytváranie a tvorbu špecializovaného spravodajského obsahu, ktorý by mohol zaujímať príležitostných aj serióznych nadšencov kryptomeny..

Medzi kľúčové vlastnosti spoločnosti Berminal patria:

i) Údaje o aktuálnej cene: Aplikácia poskytuje používateľom živé ceny a technické obchodné ukazovatele spojené s celým radom digitálnych mien (vrátane bitcoinu (BTC), éteru (ETH) atď.).

ii) rámec pre natívne riadenie: Berminal využíva svoj vlastný protokol riadenia a digitálny obslužný token (BERM) – ktorý môžu záujemcovia získať vykonaním určitých úloh a činností, ako napríklad:

 • Sťahuje sa aplikácia
 • Hlasovanie
 • Hranie vstavanej hry na predikciu cien BTC v aplikácii (zvanej Crypto Psychic)

(iii) Filter falošných správ: Berminal je vopred pripravený s natívnym filtračným nástrojom, ktorý pomáha pri eliminácii obsahu, ktorý sa snaží šíriť nepravdivé informácie nadšencom kryptomien po celom svete.

Záver

Na záver by sme chceli našim čitateľom pripomenúť, že v dnešnej dobe je trh plný mnohých úžasných agregátorov kryptospráv, ktoré umožňujú ich čitateľom inteligentnejšie investovať (ako aj identifikovať / analyzovať trh s kryptomenami v oveľa väčšej miere). efektívnym spôsobom). Dúfame teda, že tento zoznam vám nejakým spôsobom pomôže pri prijímaní múdrejších obchodných rozhodnutí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map