Recenzia STO: Ako funguje Sprievodca ponukami bezpečnostných tokenov

kontrola ponúk bezpečnostných tokenov

Pri kombinácii IPO a ICO sa stane ponuka bezpečnostného tokenu (STO). Získate právny regulačný rámec predaja cenných papierov spojený s vytvorením ICO digitálnym tokenom založeným na blockchaine.

Forbes to nedávno navrhol že ponuky bezpečnostných tokenov by mohli byť „budúcnosťou získavania peňazí“.

Čo je to STO? Ako fungujú ponuky bezpečnostných tokenov? Ako sa môžu bežní investori ako vy zúčastniť na trhu STO? Poďme sa zaoberať históriou bezpečnostných tokenov, výhodami regulácie a zoznamom najpopulárnejších búrz, aby sme vysvetlili všetko, čo potrebujete vedieť o STO a o tom, ako fungujú v kryptosystéme.

Čo je ponuka bezpečnostných tokenov?

sprievodca sto

Definícia ponuky bezpečnostných tokenov je taká, keď dôjde k predaju, keď investor zamení peniaze za mince alebo žetóny. Tieto mince alebo tokeny sú cenné papiere: sú spojené s podkladovým investičným aktívom, ako sú akcie, dlhopisy, trusty na investovanie do nehnuteľností (REIT) a ďalšie aktíva..

STO je podobné ICO. V skutočnosti môžu fungovať takmer identickým spôsobom. Pri STO aj ICO si niekto vymieňa peniaze za digitálny token.

Hlavný rozdiel medzi STO a ICO je samozrejme v predanom tokene. S ICO môže byť token prakticky akýkoľvek – od digitálnej meny po úžitkový token. S STO je digitálny token zabezpečením. Token je zastupiteľný, obchodovateľný finančný nástroj so špecifickou peňažnou hodnotou.

Čo sú to bezpečnostné tokeny? Ako fungujú?

ako fungujú ponuky bezpečnostných tokenov

Bezpečnostné tokeny sú digitálnym znázornením určitého typu bezpečnostného aktíva. Najbežnejšie bezpečnostné tokeny predstavujú:

Kapitálové trhy: Spoločnosť môže svoje akcie premeniť na tokeny. Držitelia tokenov môžu získať dividendy alebo mať určité hlasovacie práva.

Akciové fondy: Akciový fond môže svoje akcie prevádzať na tokeny. Držitelia tokenov majú nárok na časť ziskov získaných z akciového fondu.

Komodity: Komodita sa môže rozdeliť na žetóny a potom sa ponúka počas STO.

Nehnuteľnosť: Realitný kapitál je možné previesť na tokeny – rovnako ako funguje REIT.

Ponuky bezpečnostných tokenov nakoniec nezmenia podkladové cenné papiere; sú to rovnaké cenné papiere, ktoré si môžete kúpiť prostredníctvom bežnej investičnej platformy. Menia však spôsob, akým spoločnosti a investori pristupujú k zabezpečenému predaju.

Kde sa konajú ponuky bezpečnostných tokenov?

ako sto funguje

S bezpečnostnými tokenmi sa na bežných burzách kryptomien neobchoduje.

Obchodovanie s bezpečnostnými tokenmi je regulované. Na obchodovaní s legálnymi bezpečnostnými tokenmi sa môžu zúčastniť iba určité typy ľudí.

Burza musí byť v úplnom súlade s predpismi, aby ponúkla legálne obchodovanie s cennými papiermi, a na burze môže byť potrebné, aby investori spĺňali určité kvalifikácie. Možno bude musieť byť napríklad akreditovaná investícia. Možno bude potrebné, aby investori absolvovali rozsiahly proces registrácie, aby si overili svoju totožnosť a akreditovaný stav.

Zo všetkých týchto dôvodov sa trh bezpečnostných tokenov uskutočňuje na regulovaných burzách alebo na špeciálnych burzách.

Regulované burzy ako Coinbase a Kraken uvádzajú napríklad bezpečnostné tokeny, rovnako ako špecializované burzy ako CEZEX.

Skontrolujte náš zoznam v dolnej časti a pozrite si najväčšie výmeny bezpečnostných tokenov, aké sú dnes k dispozícii.

História ponúk bezpečnostných tokenov: Prečo potrebujeme STO? Odkiaľ sa vzali?

história ponúkania bezpečnostných tokenov

Aby sme porozumeli ponukám bezpečnostných tokenov, musíme si najskôr vysvetliť počiatočné ponuky mincí (ICO).

Rok 2017 bol rokom ICO

Rok 2017 bol rokom, kedy sa kryptomena a bitcoin stali hlavným prúdom. Bol to tiež rok ICO. Startupy na celom svete začali na získanie finančných prostriedkov využívať počiatočnú ponuku mincí (ICO).

S počiatočnou ponukou mincí spoločnosť predávala digitálne mince výmenou za fiat menu (napríklad USD) alebo kryptomenu (napríklad BTC alebo ETH). Investori mohli spoločnosti posielať peniaze a spoločnosť im zasielať mince na oplátku.

Medzinárodné organizácie pre suroviny boli ocenené ako nová nová metóda získavania finančných prostriedkov. Medzinárodné organizácie pre suroviny vyvážili rovnaké podmienky a umožnili technologickým startupom získať značné množstvo kapitálu bez toho, aby sa spoliehali na neohrabaný tradičný svet získavania rizikového kapitálu. Ktokoľvek na svete mohol spustiť ICO a predávať žetóny každému, kto mal záujem.

ICO explodovali v roku 2017. Startupy prostredníctvom ICO získali do konca roka celkovo 5,6 miliárd dolárov. Aktivita ICO vyvrcholila v 1. štvrťroku 2018, keď startupy len za prvé tri mesiace roka vyzbierali 6,3 miliárd dolárov.

Nakoniec však ICO zrazil predvídateľný nepriateľ: regulácia.

Polovica roku 2018: Regulácia vracia ICO späť na Zem

Väčšina krajín má prísne investičné zákony, ktoré určujú, kto komu môže predať investície. Napríklad v USA musí každá spoločnosť predávajúca akcie zaregistrovať predaj u Komisie pre cenné papiere (SEC)..

Počas roku 2017 sa ICO nachádzali v šedej zóne. Ľudia si neboli celkom istí, či predávané mince predstavujú akcie. Bol token ako bitcoin skutočne porovnateľný s podielom v spoločnosti? A čo Ethereum? XRP? Funkcie a spôsoby získavania tokenov sa značne líšili a investori zostali zmätení.

Nie je to však prvýkrát, čo sa regulačné orgány v USA snažia odlíšiť akcie od iných aktív. Po významnom prípade Najvyššieho súdu v roku 1946 SEC použila Howeyov test na určenie, či je aktívom akcia. Howey Test v podstate uvádza, že ak dané aktívum funguje ako cenný papier, potom ide o cenný papier podľa zákona.

Zistilo sa, že niektoré mince nevyhoveli Howeyovmu testu. Tieto spoločnosti predávali cenné papiere pod zámienkou ICO. Ďalšie mince prešli Howeyovým testom.

Pravidlá sa medzi jednotlivými mincami veľmi líšia. Väčšina regulačných orgánov v USA napríklad uznáva, že bitcoiny by mali Howeyov test absolvovať bez problémov. Neexistuje napríklad žiadna organizácia, ktorá by predávala bitcoiny v ICO, a žiadna centralizovaná organizácia nezískala peniaze predajom bitcoinov.

Ethereum, ktoré sa predalo v ICO spustenom nadáciou Ethereum Foundation, a XRP, ktoré má úzke väzby na úspech súkromnej spoločnosti Ripple, možno v budúcnosti považovať za cenné papiere..

Kvôli všetkým týmto nejasnostiam začali operátori ICO zakazovať zákazníkom zo Spojených štátov. K trendu sa čoskoro pridali aj finančné regulátory v ďalších krajinách.

Dnes je ICO stále dosť. Niektoré organizácie ICO existujú v šedej zóne zákona, čo umožňuje účasť občanom niektorých krajín, nie iných. Ostatné ICO sú úplne nelegálne a sú spustené v nádeji, že SEC nebude konať. A niektoré ICO sú úplne legálne aj v USA: predávané položky vyhovejú Howeyovmu testu a nepovažujú sa za akcie.

Všetko toto pozadie je dôležité, pretože vysvetľuje, odkiaľ pochádzajú ponuky bezpečnostných tokenov.

Ponuky bezpečnostných tokenov sa objavili, pretože ľudia uznávali výhody ICO (pohodlie, prístupnosť, rýchlosť), ale uznávali potrebu lepšej regulácie. Ponuka bezpečnostných tokenov kombinuje reguláciu IPO s pohodlím ICO, vždy si však uvedomte riziká bitcoinových podvodov a podvodných schém ICO.

Výhody ponuky bezpečnostného tokenu

sto výhody

Počas rozkvetu ICO v rokoch 2017 až 2018 vydavatelia tokenov predávali vrecká s tokenmi bez obáv o existujúce zákony o cenných papieroch. Investori zúčastňujúci sa na neregulovanom predaji tokenov nemali žiadne zákonom chránené práva.

Ponuky bezpečnostných tokenov sú navrhnuté tak, aby predstavovali alternatívu k bežnému predaju tokenov v súlade s predpismi. Predaj bezpečnostného tokenu dáva investorom určité zákonom chránené práva. Držitelia bezpečnostných tokenov udeľuje napríklad práva na dividendy alebo iné preddefinované toky výnosov.

Emitenti tiež profitujú z ponúk bezpečnostných tokenov. Emitenti vedia, že ich tokeny kupujú akreditovaní a overení investori. Emitenti môžu byť navyše úprimní k tomu, ako tokeny fungujú. Emitenti môžu napríklad opísať konkrétnu ekonomickú hodnotu tokenu namiesto toho, aby tancovali okolo toho, že token je cenným papierom..

Medzi najväčšie výhody ponúk bezpečnostných tokenov patria:

Legálne predávať cenné papiere ako tokeny: Počas šialenstva ICO v rokoch 2017 až 2018 spoločnosti efektívne predávali cenné papiere ako digitálne mince. Držitelia mincí mali určité práva – napríklad dividendy alebo hlasovacie práva. Ostatné ICO boli jemnejšie v tom, že nelegálne predávali cenné papiere. So STO nie je potrebné tancovať okolo toho, že token je zabezpečením.

Regulované: Všetky legitímne podniky musia dodržiavať nariadenia v krajinách, v ktorých podnikajú. Ponuky bezpečnostných tokenov sú regulované. Dodržiavajú pravidlá krajiny týkajúce sa predaja akcií. Napríklad krajina predávajúca cenné papiere v USA musí dodržiavať nariadenia SEC alebo FTC.

Vyhnite sa hrozbe budúcich zásahov: Pri ICO môže mať niekto sľubný žetón na predaj, ale investori sú opatrní kvôli hrozbe budúcich zásahov. Ak projekt znie dobre, ale zároveň potenciálne porušuje predpisy SEC, vrhá temný mrak na celý projekt.

Dôveryhodnosť: Keby za vami niekto prišiel na ulicu a povedal vám o skvelej akcii, ktorú predával, boli by ste skeptický. Ak sa prihlásite na regulovanú obchodnú platformu a uvidíte novú ponuku bezpečnostných tokenov od transparentnej a regulovanej spoločnosti, dáva vašej investícii väčšiu dôveryhodnosť.

Pohodlie: Medzinárodné organizácie pre suroviny zmenili spôsob, akým startupy získavali peniaze. Aj ICO mali svoje chyby. Predaj bezpečnostných tokenov kombinuje výhody ICO bez negatívnych stránok. Nákup tokenu online je pohodlný po prihlásení do digitálnej burzy.

Programovateľnosť: Bezpečnostné tokeny môžu byť nielen digitálny kúsok papiera, na ktorom je vaše meno a akciový certifikát. Bezpečnostné tokeny je možné programovať a vynútiť pomocou inteligentných zmlúv.

Automatické výplaty dividend alebo hlasovacie práva: Niektoré bezpečnostné tokeny sú prispôsobené prostredníctvom inteligentnej zmluvy na automatické doručenie výplat dividend. Inteligentná zmluva rozdeľuje zisk spoločnosti na rôzne časti a potom distribuuje určité percento zisku každému držiteľovi tokenu. Ostatné bezpečnostné tokeny majú zabudované automatické hlasovacie práva založené na inteligentných zmluvách.

Otvorené medzinárodným investorom: Niektoré trhy s cennými papiermi sú otvorené iba pre miestnych investorov. Vďaka ponuke bezpečnostných tokenov sa na predaji tokenov môže zúčastniť ktokoľvek na svete.

Menej inštitucionálnej manipulácie: Teoreticky by STO mali mať menšiu inštitucionálnu manipuláciu. Slobodný a otvorený trh s menším počtom sprostredkovateľov by mal obmedziť manipuláciu s trhom. Prerušuje predaj cenných papierov mimo hraníc veľkých inštitúcií.

Viac likvidity: S bezpečnostnými tokenmi sa obchoduje na špecializovaných bezpečnostných burzách. Investori si môžu prostredníctvom týchto búrz kúpiť jeden alebo viac tokenov cenných papierov, čo umožňuje investorom ľahký spôsob likvidácie alebo úpravy ich držby.

Noví akcionári s novými pravidlami: STO umožňujú spoločnostiam vytvárať novú skupinu zainteresovaných strán s novými predstavami o dlhu, kapitále, hlasovaní a príspevkoch. Je to prispôsobiteľné a prispôsobiteľné zabezpečenie pre nový svet financií.

Vďaka všetkým týmto výhodám menia ponuky bezpečnostných tokenov základy financovania.

Kedy sa token stane bezpečnosťou?

čo ponúka bezpečnostný token

Ak digitálny token funguje ako cenný papier, potom sa z hľadiska zákona považuje za cenný papier.

Ako zistíme, či digitálny token funguje ako zabezpečenie? Najbežnejšou metódou je použiť Howeyov test.

Howeyov test

Howey Test sa odvoláva na rozhodnutie Najvyššieho súdu Spojených štátov z roku 1946. Farma na výrobu citrusov s názvom Howey Company z Floridy sa rozhodla prenajať polovicu svojho veľkého majetku na financovanie ďalšieho rozvoja. Polovica nehnuteľnosti bola prenajatá rôznym investorom. Tí, ktorí kúpili pôdu Howey, nemali žiadne „znalosti, zručnosti a vybavenie potrebné na starostlivosť a kultiváciu citrusových stromov“, čo z nich urobilo špekulantov. Títo ľudia kúpili leasing na základe predpokladu, že by pre nich priniesol zisk „ako výsledok úsilia niekoho iného“.

Spoločnosť Howey Company sa dostala do problémov, keď nedokázala zaregistrovať tento predaj u Komisie pre cenné papiere a burzy (SEC). SEC tvrdila, že spoločnosť Howey predávala neregistrovaný cenný papier, zatiaľ čo spoločnosť Howey tvrdila, že nejde o skutočný cenný papier.

Prípad sa nakoniec dostal až k Najvyššiemu súdu Spojených štátov, ktorý rozhodol, že predaj pozemkov spoločnosti Howey Company boli skutočne cennými papiermi. Investori kupovali pozemok, pretože očakávali, že budú profitovať z práce niekoho iného. Bolo teda potrebné zaregistrovať predaj.

Ako prejsť testom Howey

Podľa Howeyovho rozhodnutia sa niečo považuje za cenný papier, ak spĺňa nasledujúce predpoklady:

Je to investícia peňazí

Investícia je do spoločného podniku

Očakáva sa zisk z práce promotérov alebo tretej strany

Howeyov test a krypto

Howeyov test hral od začiatku zásadnú úlohu v kryptomene. V rokoch 2017 a 2018 boli prevádzkovatelia ICO čoraz viac opatrní pri absolvovaní testu Howey. Ak ICO zlyhalo v Howeyho teste, mohla by ho SEC vyhlásiť za nezákonný bezpečnostný predaj. Ak ICO prešlo Howeyovým testom, bolo to legálne.

ICO môže napríklad inzerovať svoj token tak, že nemá žiadnu očakávanú hodnotu investície. ICO môže token opísať ako token „utility“, ktorý je možné použiť iba na interakciu s platformou. Na zníženie obchodných poplatkov na platforme sa napríklad používa Binance Coin (BNB).

To je miesto, kde sa veci stávajú zložitými: stále sa očakáva, že hodnota tokenu utility bude stúpať, keď sa platforma stane populárnejšou. Hodnota BNB vzrástla z halierov na viac ako 15 dolárov, pretože je to token úžitku pre jednu z najväčších búrz na svete.

Aký je rozdiel medzi bezpečnostnými tokenmi a tokenizovanými cennými papiermi?

Bezpečnostné tokeny a tokenizované cenné papiere

Možno vás prekvapí, keď zistíte, že je rozdiel medzi bezpečnostnými tokenmi a tokenizovanými cennými papiermi. Je ľahké nechať sa zmiasť, ale mnohí si myslia, že väčšina svetových cenných aktív v budúcnosti zažije tokenizáciu.

Najväčší rozdiel medzi týmito dvoma je ten, že bezpečnostné tokeny sú novo vydané cenné papiere postavené na distribuovanej hlavnej knihe, zatiaľ čo tokenizované cenné papiere sú iba tokenovými reprezentáciami finančných produktov, ktoré už existujú.

Ak ste vydali nový finančný produkt, ktorý má bezpečnostné funkcie, jedná sa o bezpečnostný token. Ak ste vzali existujúci finančný produkt, rozdelili ho na 1 milión samostatných kusov a každý kus predali, potom ide o tokenizovaný cenný papier..

Aj keď bezpečnostné tokeny a tokenizované cenné papiere môžu mať podobný vzhľad a terminológiu, vydávanie bezpečnostných tokenov nemá nič spoločné s tokenizovanými cennými papiermi.

Stručná história ponúk bezpečnostných tokenov

sto história

Prvú ponuku bezpečnostných tokenov uviedla spoločnosť Blockchain Capital (BCAP) 10. apríla 2017. Spoločnosť vyzbierala 10 miliónov dolárov za jeden deň.

Už od tohto prvého úspešného STO skúmalo výhody STO viac spoločností.

Medzi ďalšie významné okamihy v histórii STO patria:

10. apríla 2017: Blockchain Capital dokončuje prvú známu ponuku bezpečnostných tokenov.

22. septembra 2017: Science Blockchain (SCI) dokončuje svoju STO.

1. marca 2018: Spice VS dokončil STO.

1. mája 2018: Quadrant Biosciences dokončuje svoju STO a ponúka prvý predaj tokenizovaného podnikového kapitálu hosteného na blockchaine.

1. augusta 2018: Aspen Coin ponúka STO, čo predstavuje prvý predaj tokenizovaného vlastníctva nehnuteľností (ako tokenová verzia REIT).

1. decembra 2018: Hub v Kolumbii ponúka svoje STO, čo predstavuje druhý tokenizovaný predaj REIT.

10. januára 2019: Spoločnosť Sharespost uvádza na trh svoju STO, ktorá je prvým obchodom s digitálnymi cennými papiermi prostredníctvom ATS a brokera-dealera, v ktorom ATS zaistila digitálne cenné papiere.

24. januára 2019: tZERO: Otvára sa vyhradený bezpečnostný token ponúkajúci výmenu s názvom tZERO.

Výmeny bezpečnostných tokenov: Kompletný zoznam výmen STO

zoznam ponúk bezpečnostných tokenov

Dnes môžu investori nakupovať alebo predávať bezpečnostné tokeny na rôznych burzách STO. Ďakujeme našim priateľom na adrese token.bezpečnosť, tu je kompletný zoznam výmen STO, ktoré sú dnes k dispozícii:

Archax: Archax je nová regulovaná inštitucionálna burza pre obchodovanie s tokenmi krytými aktívami. Londýnsku burzu založili odborníci z tradičného finančného sveta.

ATLANT: ATLANT používa decentralizovanú blockchainovú platformu na uľahčenie tokenizovaného vlastníctva a globálneho prenájmu P2P na narušenie realitného priestoru.

Bancor: Bancor Protocol je štandard pre vytváranie inteligentných tokenov. Bancor je tiež decentralizovaná sieť likvidity s bezpečnostnými tokenmi a inými digitálnymi aktívami.

BANKEX: BANKEX je fintech spoločnosť, ktorá uvádza zoznam bezpečnostných tokenov.

Binance: Binance je jednou z najväčších svetových búrz kryptomien. Burza uvádza určité bezpečnostné tokeny.

Čierny mesiac: Blackmoon je automatizovaná obchodná platforma, ktorá obsahuje zoznam určitých bezpečnostných tokenov.

Kanadská burza cenných papierov: V roku 2004 bol CSE registrovaný ako burza cenných papierov a teraz využíva technológiu blockchain na optimalizáciu a autentizáciu transakcií vrátane transakcií so zabezpečovacími tokenmi..

CEZEX: CEZEX ponúka tri typy bezpečnostných tokenov, vrátane derivátov, kryptomien a bezpečnostných tokenov.

Coinbase: San Francisco Coinbase je jedným z najznámejších mien v krypto priemysle. Burza uvádza určité bezpečnostné tokeny.

Burza cenných papierov v Gibraltári: Gibraltárska burza cenných papierov (GSX) je licencovaná komisiou pre finančné služby a ponúka obchodovanie s bezpečnostnými tokenmi.

Huobi: Singapurská spoločnosť Huobi uvádza nielen zoznamy bezpečnostných tokenov, ale má aj zoznam zadných vrátok na hongkonskej burze (HKEx), ktorá slúži zákazníkom v Ázii a na celom svete..

ICHX: ICHX ponúka bezpečnostné tokeny v regulovanom, transparentnom a efektívnom ekosystéme zvanom platforma iSTOX.

KoreConX: KoreConX ponúka svoj KoreProtocol pre tokenizované cenné papiere, čo umožňuje spoločnostiam ľahko predávať cenné papiere vo viacerých jurisdikciách.

Kraken: Kraken je regulovaná bitcoinová burza, ktorá bola spustená úplne v roku 2011. Na burze je uvedených niekoľko bezpečnostných tokenov.

LXDX: LXDX je zostavený tak, aby vyhovoval profesionálnym investorom. Členovia získajú prístup k infraštruktúre, ktorá kombinuje výhody algoritmického inteligentného smerovania a obchodovania s temnými bazénmi.

Burza cenných papierov na Malte: Burza cenných papierov na Malte funguje 25 rokov, ale teraz ponúka bezpečnostné tokeny pri dodržaní predpisov krajiny Malta.

NYSTX: New York Security Token Exchange je svetovým lídrom na trhu bezpečnostných tokenov a tvrdí, že prevádzkuje najpokročilejšiu, najbezpečnejšiu a najrýchlejšiu výmenu bezpečnostných tokenov na svete..

OKEx: Kryptoburzový gigant OKEx ponúka predaj bezpečnostných tokenov vo vysoko likvidnom prostredí.

Sieť OpenFinance: Sieť OpenFinance Network je v USA regulovaná ako obchodná platforma pre alternatívne digitálne aktíva, ako sú bezpečnostné tokeny.

Paládium: Palladium využíva blockchain na to, aby používateľom poskytol jednoduché a zjednotené krypto a bankové prostredie. Používatelia si tiež môžu kúpiť bezpečnostné tokeny.

Poloniex: Kryptoburza Poloniex predáva bezpečnostné tokeny v regulovanom a likvidnom prostredí.

SIX Digital Exchange: SIX Digital Exchange umožňuje tokenizáciu existujúcich cenných papierov, potom umožňuje používateľom obchodovať s týmito digitalizovanými cennými papiermi a bezpečnostnými tokenmi.

Templum: Templum je regulovaná end-to-end výmena za získavanie kapitálu.

TokenMarket: TokenMarket je platforma založená na blockchaine, ktorá startupom uľahčuje spustenie predaja tokenov.

tZERO: Spoločnosť tZERO bola založená s cieľom odstrániť Wall Street a jej neefektívnosť z procesu získavania kapitálu.

VRBex: VRBex je burza, na ktorej môžu investori obchodovať s kryptomenami alebo investovať do kryptomien, ako sú napríklad bezpečnostné tokeny.

Služby spustenia STO

Spustenie STO môže byť komplikované. Našťastie sa objavili spoločnosti, ktoré pomáhajú ľuďom vykonávať bezpečné a regulované STO.

Medzi najväčšie mená v priestore služieb STO poskytujúcich inkluzívnu infraštruktúru patria:

  • Polymath (POLY)
  • Prístav
  • Sekuritizovať
  • Roj

Všetky tieto spoločnosti pomáhajú spoločnostiam s kryptomenami STO z hľadiska regulačnej pomoci, procesov, vydávania mincí a ďalších súvisiacich záležitostí.

Môže sa STO zúčastniť ktokoľvek?

ako investovať do bezpečnostných tokenov

V USA sa STO môžu zúčastniť iba akreditovaní investori. Americké právne predpisy definujú akreditovaného investora ako kohokoľvek s čistou hodnotou nad 1 milión dolárov, ktorý za posledné dva roky zarobil viac ako 200 000 dolárov ročne.

Mimo Spojených štátov sa pravidlo akreditovaného investora neuplatňuje, čo znamená, že väčšiny STO sa môže zúčastniť ktokoľvek.

Niektoré krajiny však vydávajú konkrétnejšie obmedzenia pre STO, keď sa stanú populárnejšími, a niektoré štáty alebo subregióny môžu mať ďalšie nariadenia o STO. Pred účasťou v STO odporúčame skontrolovať si predpisy miestnej jurisdikcie.

Záverečné slovo

Rok 2017 bol rokom počiatočnej ponuky mincí (ICO). Môže byť rok 2020 rokom ponuky bezpečnostných tokenov?

Teraz, keď všetci investori do kryptomeny vedia, že bezpečnostné tokeny vydané blockchainom môžu poskytnúť právo na akcie alebo právo na podiel na zisku (alebo vlastníctve) v spoločnostiach, bude veľmi dôležité venovať v nasledujúcich mesiacoch osobitnú pozornosť trhu STO a padajú regulačné prekážky a zostávajú právne prekážky.

STO majú veľa výhod a je určite možné, že v budúcnosti uvidíme, ako niektoré z najväčších svetových spoločností spustia STO. Po prečítaní tohto sprievodcu ponukami bezpečnostných tokenov; pokrývajúce špičkové platformy na obchodovanie s bezpečným obchodom, ako založiť vlastnú ponuku tokenizovaného zabezpečenia a všetky súčasné zoznamy kryptomien STO, uistite sa, že zostanete v obraze a získate najnovšiu ponuku všetkých vecí, ktoré sa môžu stať v budúcnosti finančnej zbierky. vo svete blockchainu ponuky bezpečnostných tokenov (STO).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map