Sprievodca recenziou Nexo: Okamžité krypto pôžičky a úverové linky

kontrola nexo-krypto-pôžičiek

Nexo, najväčší a najdôveryhodnejší poskytovateľ kryptomien na svete, je poprednou finančnou pôžičkovou inštitúciou založenou na blockchaine, ktorá vám umožní okamžite si požičať vo viac ako 50 fiat menách (vo viac ako 250 jurisdikciách) a zarobiť bitcoiny prostredníctvom denného úroku na nečinných digitálnych aktívach.

Predtým, ako sa dostaneme do všetkých podrobností o tom, ako funguje okamžitá kryptokreditná linka a pôžičková platforma Nexo, ktorá ponúka zaručené schválenia, žiadne kreditné kontroly, žiadne skryté poplatky a žiadne minimálne požiadavky na splácanie, pokiaľ ide o jej kryptobankový účet, preskúmajme Nexo od čísla:

 • oficiálny názov spoločnosti: NEXO (používa technológiu Credissimo)
 • oficiálny web spoločnosti: Nexo.io
 • oficiálne prihlásenie do spoločnosti: platforma.nexo.io
 • oficiálny slogan spoločnosti: Prvé okamžité pôžičky kryté kryptomenou na svete
 • počet používateľov: 300 000+ ľudí s pôžičkami viac ako 700 miliónov dolárov
 • Produkty: okamžitý krypto úverový limit, získanie úroku a nová karta
 • okamžité žiadosti o krypto pôžičku: viac ako 1 miliarda dolárov spracovaných za prvých 18 mesiacov
 • podrobnosti o kryptomene: úverový rámec APR 5,9% s minimálnou sumou 500 až 2 milióny dolárov
 • typ úložiska: offline chladiarenské peňaženky poskytované správcom BitGO, certifikovaným SEC
 • zakladatelia: Kosta Kantchev, Antoni Trenchev, Georgi Shulev
 • miesto a rok sa zacal: Január 2018 v Londýne
 • podpora vkladu mincí: BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, NEXO, BNB a stablecoiny
 • názov mince: Token NEXO (uvedený na trh v máji 2018, získal 52,5 mil. USD s maximom 0,40 USD a minimom 0,04 USD)
 • klientov: kryptomena investori, baníci, burzy, hedžové fondy, ICO spoločnosti a hráči
 • bezpečnostné prvky: 24/7 sledovanie podvodov a živá pomoc, platby v miestnej mene, šifrovanie
 • súlad s predpismi: Onfido pre KYC a AML (používajú Coinbase, Bittrex, Revolut, HSBC)
 • sociálne profily: Twitter, Facebook, GitHub, Reddit, LinkedIn, Telegram
 • kontaktné údaje: Email [email protected]

V našej recenzii sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o platforme okamžitých kryptomien Nexo.

Čo je Nexo?

Nexo, ktorá si nedávno zabezpečila dlhodobé nákladovo efektívne financovanie a pracuje na základe svojej iniciatívy #ZeroFees, je finančná platforma zameraná na kryptomeny, ktorá sľubuje, že „nechá svoju kryptomenu pracovať za vás“. Nexo vám podobne ako BlockFi umožňuje získať úroky z vašich aktív. Vložíte prostriedky na svoj účet Nexo a potom každý deň získavate úroky.

čo-je-nexo

Od októbra 2019 ponúka Nexo úrokové sadzby 8%. Pre porovnanie, BlockFi v súčasnosti ponúka úrokové sadzby 8,6%, ktoré zohľadňujú mesačný zložený úrok.

Rovnako ako BlockFi, aj Nexo ponúka pôžičky kryté kryptomenou. Vložíte peniaze na svoj účet Nexo a potom získate prístup k úverovému limitu založenému na týchto prostriedkoch. Spoločnosť Nexo používa BitGo na offline úschovu chladiarenských zariadení, ktoré sú poistené až do výšky 100 000 000 dolárov prostredníctvom špecialistu na trh poistenia a zaistenia, spoločnosti Lloyd’s. To je miesto, kde sa Nexo výrazne líši od BlockFi. BlockFi ponúka 4,5% APR ročne, zatiaľ čo Nexo 8% ročne.

cyklus nex-okamžitých kryptomien-pôžičiek

Spoločnosť Nexo sa považuje za licencovanú a regulovanú finančnú inštitúciu. Aby mohol Nexo získať tento štatút, musel preukázať, že má dostatočný prevádzkový kapitál, zdravé postupy proti praniu špinavých peňazí (AML) a dobrú ochranu a bezpečnosť údajov. Spoločnosť Nexo sa tiež musí podrobiť interným a externým audítorským kontrolám.

požičiavanie nexokryptoúverov

Nexo má tiež veľkú inštitucionálnu podporu. Spoločnosť používa produkt Onfido pre svoje globálne normy súladu s KYC / AML. Spoločnosť Nexo tiež uzavrela partnerstvo so spoločnosťami Coinbase, Revolut, HSBC, Nationwide, TransferWise a Bittrex a ďalšími významnými poskytovateľmi. Nexo je tiež úzko prepojené s Credissimo, európskou bankovou spoločnosťou s viac ako 10-ročnými skúsenosťami (založená v roku 2007) s prácou na regulovaných trhoch po celom kontinente, ktorá nesie názov „Technology Driven Consumer Finance“. Považujú sa za lídra na trhu online spotrebiteľských pôžičiek v EÚ a inovujú pomocou propriálnej technológie v poskytovaní okamžitých online spotrebiteľských pôžičiek, financovaní elektronického obchodu a platbách účtov.

Nexo sídli vo Švajčiarsku, hoci pôžičky sú k dispozícii komukoľvek na celom svete.

Funkcie Nexo

Spoločnosť Nexo a jej okamžité úverové linky zabezpečené kryptoasetmi sa snažia poskytnúť riešenie šiestich hlavných problémov. Vymenujme tieto výhody Nexo v oblasti poskytovania kryptomien z hľadiska problému a riešenia:

1) nečinná hodnota digitálnych aktív = odomknúť hodnotu digitálnych aktív

2) pomalý proces likvidácie = rýchly prístup k hotovosti

3) strata vlastníctva = ponechať vlastníctvo

4) drahé & daň neefektívna = náklady & daňovo efektívne

5) ťažkopádne kontroly kreditu = žiadne kontroly kreditu

6) nedostatok dôvery a transparentnosti = transparentné blockchainové zmluvy

Pozrime sa, ako Nexo rieši problémy s odpoveďami vyššie, a to ponúkaním všetkých nasledujúcich funkcií:

nexo-instant-crypto-požičiavanie

Získajte prístup k hotovosti bez predaja kryptomeny: Hlavnou výhodou získania pôžičky cez Nexo je, že máte prístup k hotovosti bez predaja kryptomeny.

200 000+ používateľov Nexo: Nexo tvrdí, že je najväčším a najdôveryhodnejším poskytovateľom kryptomien na svete. Spoločnosť spracovala 700 miliónov dolárov pre viac ako 200 000 používateľov, z toho viac ako 1 miliarda dolárov v žiadostiach o okamžitú kryptomenu.

Podporovaných viac ako 250 jurisdikcií: Nexo prijíma používateľov z viac ako 250 jurisdikcií po celom svete vrátane štátov a krajín.

Viac ako 45 mien Fiat: Nexo podporuje 45 rôznych fiat mien. Pre porovnanie, jeho hlavný konkurent BlockFi pracuje iba s americkými dolármi a malým počtom kryptomien.

Živá automatizovaná platforma: Nexo má plne funkčnú platformu na okamžité požičiavanie s vojenským zabezpečením a 256-bitovým šifrovaním. Ako je uvedené v inzeráte, môžete získať pôžičku okamžite, ak ste úspešne prešli overením a máte krypto ako záruku.

Nexo Oracle: Nexo monitoruje svoju platformu pomocou technológie zvanej Nexo Oracle. Spoločnosť Oracle reguluje distribúciu pôžičiek, monitoruje aktíva, udržiava peňaženky a vykonáva ďalšie dôležité funkcie.

príručka používateľa nexo-krypto-pôžičky

Tu je ďalší podrobný graf ilustrujúci vývojový diagram požičiavania kryptomien Nexo:

nexo-oracle-flow-chart-for-crypto-pôžičky

Poistený depozitár: Spoločnosť Nexo uzavrela partnerstvo so spoločnosťou BitGo ako zabezpečeným a bezpečným správcom. BitGo je jedným z dôveryhodnejších riešení úschovy v priemysle, pretože spoločnosť je poistená spoločnosťou Lloyd’s, krytá spoločnosťou Goldman Sachs a je v súlade s CCSS úrovne 3 a SOC 2. BitGo má poistnú zmluvu vo výške 100 miliónov dolárov, ktorá chráni finančné prostriedky pred stratou v prípade hackerstva, krádeže, straty kľúčov a ďalších problémov.

Kryptoúverový limit: Pokiaľ máte na svojom účte Nexo kryptomeny, máte prístup k krypto úverovému limitu spoločnosti Nexo. Navyše, okamžite získate ďalší kredit, pretože vaša kryptomena zhodnocuje svoju hodnotu.

model požičiavania nexokryptomien

Mobilné aplikácie: Nexo má mobilné aplikácie pre iOS a Android, ktoré vám umožňujú spravovať účet, sledovať váš zostatok a pristupovať k krypto úverovému limitu.

Token Nexo (NEXO): Nexo má svoj vlastný token s názvom NEXO. Je to token nástroja vyplácajúceho dividendy. S rastúcim využitím platformy sa očakáva, že sa zvýšia aj vaše dividendy. Spoločnosť Nexo v súčasnosti vypláca 30% dividendy držiteľom tokenov zo ziskov spoločnosti. Token NEXO je tiež užitočný: klienti môžu splácať úroky zo svojich pôžičiek Nexo napríklad pomocou tokenov NEXO, pričom získajú nižšiu úrokovú sadzbu. NEXO tokeny je možné použiť aj vo vašom účte Nexo na získanie okamžitého financovania na základe hodnoty tokenov so zľavami z úrokových sadzieb.

Karta Nexo: Nexo ponúka vlastnú kartu. Môžete získať fyzickú kartu alebo ku karte získať prístup pomocou aplikácie pre iOS alebo Android. Karta Nexo vám umožní prístup k vášmu úverovému limitu po celom svete, okamžité vrátenie peňazí za všetky nákupy a platby v miestnych menách bez poplatkov za zahraničné transakcie. Karta Nexo Card sa dodáva bez akýchkoľvek mesačných alebo ročných poplatkov. Vytvorenie ďalších virtuálnych kariet je navyše zadarmo. Svoju kartu Nexo si môžete objednať z mobilnej aplikácie Nexo ešte dnes a potom ju môžete použiť u viac ako 40 miliónov obchodníkov po celom svete..

nová karta

Licencovaná a regulovaná finančná inštitúcia: Nexo je licencovaná a regulovaná finančná inštitúcia, ktorá je zo zákona povinná dodržiavať určité postupy boja proti praniu špinavých peňazí, pravidlá ochrany údajov a požiadavky interného a externého auditu.

Získajte úroky z USD, EUR, GBP a stablecoinov: Na svoj účet Nexo môžete vložiť niekoľko rôznych fiat mien alebo stablecoinov, vrátane USD, EUR a GBP. Nexo vám tiež umožňuje získavať úroky zo stablecoinov.

Výber kedykoľvek bez poplatkov: Nexo vám umožní kedykoľvek vybrať peniaze bez poplatkov a provízií.

Žiadne krypto sporiace účty: Jednou z veľkých nevýhod spoločnosti Nexo v porovnaní s konkurenciou je to, že spoločnosť Nexo v súčasnosti neponúka krypto sporiace účty. Dnes môžete používať iba USD, EUR, GBP alebo stablecoiny, aj keď bitcoinové sporiace účty sú uvedené ako „čoskoro“.

Úroky platené denne: Nexo platí úroky každý deň, čo vám dáva malú výhodu oproti konkurenčným platformám, ako je BlockFi, ktorá úroky zvyšuje každý mesiac.

Ako funguje Nexo?

Vďaka Nexo môže získať pôžičku každý, kto je držiteľom kryptomeny. Stačí vložiť prostriedky na svoj účet Nexo a potom okamžite získať fiat menu. K dispozícii je 45 rôznych fiat mien. Všetky pôžičky sú zabezpečené vašou vlastnou kryptomenou v pomere 2: 1. Ak si chcete požičať napríklad 16 000 dolárov, budete musieť na svoj účet Nexo vložiť 4 BTC (za predpokladu 1 BTC = 8 000 dolárov).

how-nexo-crypto-credit-line-works

Väčšina aktivít účtu sa deje v aplikácii Nexo. Dnes si môžete kartu Nexo objednať aj prostredníctvom aplikácie.

Karta Nexo môže byť kľúčovou súčasťou zážitku zo služby Nexo, aj keď je oficiálne voliteľná. Pôžičku môžete mať okamžite vloženú na kartu Nexo Card. Môžete tiež dostať pôžičku bankovým prevodom do vlastnej banky. Ak používate kartu Nexo, budete platiť úroky iba z prostriedkov, ktoré miniete. Táto karta vám tiež umožňuje prístup k vášmu úverovému limitu po celom svete a okamžité vrátenie peňazí za všetky nákupy bez mesačných alebo ročných poplatkov (alebo poplatkov za zmenárne)..

porovnanie nexo-krypto-pôžičiek-financií

Celkovo sú v systéme Nexo k dispozícii dva kľúčové produkty, medzi ktoré patria:

Okamžitá pôžička kryptomena: Nexo Instant Crypto Loan umožňuje zákazníkom vkladať kryptomeny do Nexo a následne získať okamžitý prístup k pôžičke prostredníctvom bankového prevodu (SWIFT, SEPA alebo ACH) na osobný alebo firemný bankový účet.

Karta Nexo: Karta Nexo Card je platobná karta Mastercard, ktorá vám umožní získať prístup k pôžičke alebo minúť prostriedky na vašom účte Nexo.

Účet Nexo s vysokým úrokom: Nexo ponúka sporiaci účet s vysokým úrokom zákazníkom, ktorí sú ochotní vložiť do platformy fiat menu. Tento účet v súčasnosti platí úroky vo výške 8% zložené denne.

Nexo tvrdí, že je najväčším a najdôveryhodnejším poskytovateľom kryptomien na svete. Medzi jej hlavných konkurentov patrí BlockFi a tradičné banky. BlockFi vám umožňuje inkasovať úroky zo zostatkov na krypto účtoch, zatiaľ čo Nexo nie. Nexo má kartu Nexo, zatiaľ čo BlockFi nie.

Takto vyzerá postup registrácie založenia účtu Nexo a video s vysvetlením troch krokov, ktoré vedú ku konkurencii pri vytváraní úverového účtu Nexo:

pripojiť-nexo-kryptomena-sieť

Ako požiadať o pôžičku so spoločnosťou Nexo

nexo-krypto-pôžička-žiadosť

Žiadosť o pôžičku u spoločnosti Nexo je jednoduchá. Funguje to takto:

Krok 1) Zaregistrujte si osobný alebo firemný účet na Nexo.io a dokončite overenie KYC / AML

Krok 2) Vložte kryptomeny do svojej peňaženky Nexo

Krok 3) Pôžička je okamžite k dispozícii bez nutnosti kontroly kreditu

Krok 4) Okamžite míňajte peniaze kartou alebo si vyberte peniaze na bankový účet

Krok 5) Plaťte úrokové sadzby od 8% do 16% APR iba z peňazí, ktoré použijete; platby úrokov sú odpísané z vášho dostupného limitu a splátky môžete kedykoľvek vykonať

Ako sa zaregistrovať na sporiaci účet pomocou Nexo

nexokrypto-zarobit-urok

Nexo je veľmi jednoduchá platforma, ktorú môže používať každý. Tu je základný postup, ktorý používate pri vkladaní peňazí na platformu kvôli úsporám:

Krok 1) Navštívte Nexo.io a otvorte si osobný alebo firemný účet

Krok 2) Preveďte USD, EUR alebo GBP na svoj účet Nexo

Krok 3) Začnite zarábať pasívne a užívajte si 100% záruku Nexo krytú aktívami

O spoločnosti Nexo

Ich oficiálna webová stránka Nexo uvádza nasledujúcu misiu:

Za posledných 10 rokov poskytujeme okamžité pôžičky miliónom ľudí v celej Európe. Veríme, že rozširujúci sa digitálny svet pomáha zlepšovať náš život. Radi by sme prispeli poskytnutím Prvé okamžité pôžičky kryté kryptomenou na svete – Nexo – užívajte si svoje krypto bohatstvo ešte dnes bez predaja svojich kryptomien!

Jadro tímu Nexo tvorí 14 ľudí. Väčšina členov tímu zastáva vysoké pozície v európskej fintech spoločnosti Credissimo.

why-nexo-crypto-platform

Nexo vedie Kosta Kantchev (hlavný riadiaci partner a spoluzakladateľ). Kantchev je tiež spoluzakladateľom spoločnosti Credissimo. Medzi ďalších kľúčových členov tímu patrí Antoni Trenchev (spoluzakladateľ), ktorý predtým pôsobil ako člen parlamentu v Bulharskom národnom zhromaždení. Je tu tiež Georgi Shulev (spoluzakladateľ), ktorý prináša viac ako 6 rokov skúseností v odbore investičného bankovníctva a spoluzaložil Consestimate, otvorenú platformu pre finančné odhady..

nexo-credissimo-licencovaná-regulovaná-finančná inštitúcia

Skutočnosť, že Nexo je úzko spätá s Credissimom, je dôležitá. Credissimo má viac ako 10 rokov úspechu v oblasti fintech, ktoré slúžia miliónom ľudí v celej Európe. Na spoločnosť prísne dohliada aj niekoľko európskych regulátorov bankových a finančných služieb.

Spoločnosť Nexo má ústredie v Londýne a kancelárie vo Švajčiarsku.

Nexo vs SALT požičiavanie vs ETHLend

Ako si možno predstaviť, Nexo nie je jedinou platformou na požičiavanie kryptomien v blockchainovom sektore, pretože sú k dispozícii aj ďalšie dve populárne platformy ako SALT a ETHLend. Tu je tabuľka demonštrujúca všetky funkcie, ktoré Nexo ponúka nad ETHLend a SALT (Secure Automated Lending Technology):

nexo-soľ-ethlend

Ako vidíte, v prospech spoločnosti Nexo je veľa faktorov, pokiaľ ide o vek a skúsenosti, spracovanie aplikácií, ponuku produktov, podrobnosti o zárukách, možnosti splácania, skryté poplatky, výhody týkajúce sa tokenov a celosvetový prístup. Za zmienku stojí tiež to, že spoločnosť Nexo je auditovaná jednou z veľkých účtovných spoločností 4 na svete, Deloitte..

Tokenové ICO NEXO

Po registrácii svojej oficiálnej webovej stránky v januári 2018 mala spoločnosť poskytujúca kryptomeny svoju prvú ponuku mincí (ICO) späť 1. apríla 208, kde predala tokeny v hodnote 52,5 milióna dolárov, každá za 0,10 dolárov. Prvý záznam na CoinMarketCap sa vrátil 1. mája 2018, keď debutoval na 0,18 USD a svoje najvyššie historické maximum dosiahol rýchlo po 9. máji, zhruba za 0,41 USD za mincu.

nexo-token-coin-market-cap-chart

Ako už mnohí vedia, bolo to uprostred trhu kryptobúrznych medveďov z roku 2018, keď token NEXO okolo polovice septembra úplne klesol na 0,04 USD a odvtedy sa obchoduje okolo svojej pôvodnej ceny ICO asi za desatinu.

Záverečné slovo

Recenzia Nexo

Nexo je populárna platforma na sporenie a požičiavanie kryptomien. Používatelia môžu na burzu vkladať fiat meny (USD, GBP, EUR a stablecoiny), aby dosiahli 8% návratnosť investícií. Používatelia si tiež môžu požičať peniaze jednoduchým zložením kryptomeny ako zábezpeky. Hneď ako sa kryptomena nachádza na vašom účte, môžete získať prístup k úverovému limitu. Pôžičky sa posielajú prostredníctvom karty Nexo Card alebo bankovým prevodom do vašej banky.

Hlavnou nevýhodou spoločnosti Nexo je, že používatelia nemôžu zarábať na bitcoinoch alebo iných kryptomenách (na rozdiel od BlockFi). Očakáva sa však, že táto funkcia sa spustí čoskoro.

Ak hľadáte renomovaný a ľahko použiteľný spôsob, ako si požičať alebo ušetriť peniaze, Nexo may je jednou z lepších možností, ktoré sú dnes k dispozícii..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map