Sprievodca recenziou používateľa BlockFi: Kryptoúvery a krypto úroky

Kontrola BlockFi

BlockFi je so svojimi kryptokontaktnými účtami a pôžičkami krytými kryptomenou platforma pre správu kryptomeny, ktorá vám umožňuje ukladať, zarábať a požičiavať si peniaze pomocou kryptomeny.

Produkty BlockFi, ktoré nájdete online na BlockFi.com, ponúkajú kryptokontakty s vysokým úrokom a nízkonákladový úverový systém, kde môžete zarobiť na svojich kryptomenových holdingoch alebo si požičať USD blokovaním kryptomeny ako kolaterálu.

Čo je BlockFi?

Pre držiteľov kryptomeny v rozvíjajúcej sa decentralizovanej finančnej aréne existuje viac ako jeden spôsob, ako vyzrážať mačku, pokiaľ ide o investovanie. Prvým a najbežnejším z nich je jednoducho kúpiť a držať jeden alebo viac digitálnych aktív ako súčasť portfólia dlhodobých investícií.

Ďalším z nich je však sprístupnenie tých istých aktív ako súčasť širšej skupiny kapitálu. Za akým účelom? Pre dlžníkov na vypožičanie a poskytnutie kolaterálu / splátok smerom k. Druhá metóda sa stáva čoraz populárnejšou metódou prístupu pre držiteľov, ktorí sa snažia zabezpečiť, aby pri držaní kryptomeny nestrácali čas.

A vzhľadom na skutočnosť, že niektoré z nich inklinujú k flexibilite a konkurenčným úrokovým sadzbám, nie je prekvapením, že sa dostávajú do popredia. Medzi najobľúbenejšie z nich patrí BlockFi, ktoré vzniklo v snahe ponúknuť hlbšiu úroveň prepracovanosti finančných produktov a služieb pre tých, ktorí sú v blockchainovej ekonomike..

„Kryptoví investori už roky nemali prístup k základným finančným produktom v blockchainovom ekosystéme. BlockFi túto priepasť preklenuje poskytovaním prístupu k vysoko kryptokontaktným účtom a nízkonákladovým úverovým produktom klientom na celom svete. “

S počiatočným takýmto predajným miestom má zmysel, aby sme sa ponorili do pôžičiek a ponúk úrokov BlockFi ako jedného z rastúceho zoznamu investičných príležitostí pre bitcoinových hodlerov a nadšencov kryptomien..

Zistite v našej recenzii všetko, čo potrebujete vedieť o BlockFi a jeho krypto pôžičkách a sporiacich účtoch.

BlockFi Krypto-kryté pôžičky Prehľad úrokových účtov

blockfi-krypto-úrokový účet

Od októbra 2019 BlockFi tvrdí, že investori môžu ročne zarobiť až 8,6% vkladom peňazí na svoj úrokový účet BlockFi (BIA). Mesačne platíte úroky zo zostatku na bitcoinoch (BTC), etheroch (ETH) a Gemini dolároch (GUSD)..

Peniaze si môžete požičať aj prostredníctvom BlockFi. Stačí uzamknúť kryptomenu (BTC, ETH alebo LTC) na platforme, získať prístup k 50% hodnoty tohto kryptomeny a potom zaplatiť úrokové sadzby 4,5%. Môžete si požičať peniaze na čokoľvek, od domov cez automobily, až po podniky.

blockfi-crypto-backed-pôžičky

Kryptomena je čoraz vyspelejšia a mainstreamová. Začíname vidieť vznik modernej bankovej infraštruktúry v krypto priestore. Pred niekoľkými rokmi by sa regulovaný krypto sporiaci účet zdal šialený. Dnes je to len ďalší spôsob, ako môžu investori maximalizovať svoje kryptomeny.

BlockFi dnes tvrdí, že je prvým a jediným kryptoterminálovým účtom na svete, ktorý ponúka zložený úrok. Spoločnosť má sídlo v New Yorku, ale obchodnú adresu si ponecháva v Jersey City v New Jersey. Aplikácia BlockFi bola uvedená na trh v auguste 2017.

Spoločnosť BlockFi, ktorá bola založená v roku 2017, začala s motiváciou poskytovať viac finančných služieb a prípady skutočného použitia pre svet kryptomien. Spoločnosť, ktorú založil Zac Prince, sa ukázala ako úspešná perspektíva pre zákazníkov a investorov v tak krátkom čase.

Napríklad v auguste 2019 sa spoločnosti podarilo zabezpečiť fundraising série A vďaka spoločnosti Valar Ventures s viac ako 18,3 miliónmi dolárov a v tom čase len asi 40 zamestnancom, ktorí mali v rukách obuv. Toto kolo financovania zahŕňalo aj veľké množstvo podpory od následných investorov a podporovateľov, vrátane nasledujúcich:

„Winklevoss Capital, Galaxy Digital, ConsenSys Ventures, Akuna Capital, Avon Ventures, Susquehanna, CMT Digital, Morgan Creek and PJC“ podľa tímu BlockFi.

Z tohto rozsiahleho zoznamu investorov je zrejmé, že sú nadšení z vyhliadok, ktoré vízia BlockFi všeobecne prináša. Podľa webu táto vízia prichádza s dobrým počtom prípadov použitia a stále zeleným obsahom pre nových aj existujúcich investorov.

Vďaka tomu, že je to rýchly ohliadnutie späť, kde je BlockFi teraz? V súčasnosti ponúka riešenia pre používateľov, medzi ktoré patria kryptoúročné účty a pôžičky kryté krypto, ktorým sa budeme podrobnejšie venovať.

Funkcie BlockFi

Užívateľská príručka pre BlockFi

Medzi kľúčové vlastnosti BlockFi patria všetky tieto vlastnosti:

Kryptokontakty s vysokým úrokom: Získajte úroky zo svojich BTC, ETH a GUSD. Stačí vložiť prostriedky do BlockFi a potom získať úrok 8% ročne, zložený mesačne.

Nízkonákladové úverové produkty: Požičajte si peniaze prostredníctvom BlockFi vo výške 4,5%. Zamknete prostriedky na platforme a potom získate pôžičku až do výšky 50% hodnoty tohto kryptomeny.

Podporuje tri kryptomeny: BlockFi podporuje vklady v bitcoinoch (BTC), etheroch (ETH) a Gemini Dollar (GUSD) (pre sporiace účty) a kolateráloch BTC, ETH alebo LTC pre pôžičky.

Vyvarujte sa zdaňovaniu ziskov z kryptomeny: Ak dnes predáte svoju kryptomenu, máte okamžitý prístup k hotovosti. Existujú tu však aj daňové dôsledky. Musíte platiť napríklad daň z kapitálových výnosov, pretože IRS zaobchádza s kryptomenou ako s majetkom. BlockFi zdôrazňuje svoje daňové výhody ako jeden z dôvodov blokovania finančných prostriedkov na platforme.

Flexibilné splátkové plány: Plány splátok spoločnosti BlockFi sú flexibilné a je možné ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali jedinečným potrebám zákazníkov. Potom, čo na svoj bankový účet dostanete americké doláre, ste povinní mesačne splácať úrok z pôžičky predtým, ako použijete svoju poslednú splátku na splatenie celej výšky pôžičky pomocou BTC alebo ETH..

Kalkulačka ľahkých pôžičiek: BlockFi má kalkulačku pôžičiek, vďaka ktorej je ľahké zistiť, koľko kolaterálu potrebujete pre požadované množstvo kryptomeny.

Rýchly proces podania žiadosti: BlockFi má rýchly a ľahký proces podania žiadosti. Používatelia môžu určiť požadované podmienky pôžičky a podať žiadosť. BlockFi reaguje na väčšinu používateľov do niekoľkých hodín. BlockFi skontroluje, či splníte ich kvalifikačné kritériá pre vypožičanie.

Žiadne kreditné kontroly: BlockFi nepoužíva vaše kreditné skóre na výpočet úverových podmienok. BlockFi v skutočnosti nevykonáva ani tvrdú ani mäkkú kontrolu kreditu, čo znamená, že čerpanie pôžičky u spoločnosti BlockFi nijako neovplyvní vaše kreditné skóre..

Žiadne minimálne vklady alebo poplatky: BlockFi bol pôvodne spustený s minimálnymi vkladmi 0,5 BTC, 25 ETH alebo 2 500 USD. V septembri 2019 spoločnosť upustila od týchto požiadaviek a už si neúčtuje poplatky.

Žiadne pokuty za predčasný výber: Účet BlockFi úrok (BIA) ponúka až jeden výber zadarmo mesačne. Neexistujú žiadne pokuty za predčasný výber.

Sporiace účty dostupné po celom svete: Sporiace účty BlockFi sú k dispozícii investorom na celom svete vo veku nad 18 rokov. Sporiace účty nie sú k dispozícii nikomu v Európskej únii alebo štátoch New York, Connecticut a Washington. Nie sú k dispozícii ani obyvateľom krajín, na ktoré sa vzťahuje sankcia. Spojené štáty.

Platiť iba úroky: BlockFi vyžaduje iba zaplatenie úrokov z vašej pôžičky. Potom na konci pôžičky splatíte istinu.

Refinancovanie alebo ukončenie pôžičky po období: Po 12 mesiacoch sa môžete rozhodnúť, že svoju pôžičku refinancujete podľa aktuálnych sadzieb, alebo splácate svoju istinu a pôžičku ukončíte.

Požičajte si peniaze na čokoľvek: BlockFi vám umožní požičať si peniaze na čokoľvek, od automobilov cez kreditné karty až po domácnosti. Tradičný poskytovateľ pôžičiek môže analyzovať vaše kreditné skóre a obchodný plán. BlockFi vám však umožňuje požičať si peniaze na čokoľvek, čo sa vám páči. Pokiaľ máte kolaterál, môžete si požičať až 50% hodnoty vašich kryptomien.

Nepodlieha ochrane FDIC alebo SIPC: Ak sú vaše peniaze v tradičnej americkej banke, sú chránené federálnou spoločnosťou pre poistenie vkladov. Ak banka o tieto peniaze príde alebo skrachuje, FDIC vám ich vráti do určitého limitu. BlockFi nemá rovnaké ochrany.

Ako funguje BlockFi?

BlockFi v súčasnosti platí úroky okolo 8% až 9% ročne, zložené mesačne. Ako spoločnosť takto udeľuje úrokové sadzby?

BlockFi udeľuje pôžičky kryté kryptomenou každému, kto je ochotný kryptomenu zamknúť. Pôžičky sa poskytujú s maximálnou počiatočnou LTV 50%. To znamená, že ak uzamknete 1 BTC na platforme za aktuálnu cenu 8 000 dolárov za BTC, môžete získať maximálnu pôžičku 4 000 dolárov.

Úrokové sadzby začínajú na 4,5%. Pôžička trvá 12 mesiacov. Na konci funkčného obdobia máte možnosť pôžičku splatiť alebo refinancovať.

Pôžičku krytú kryptomenou môžete využiť na čokoľvek – napríklad na vyplatenie zostatku na kreditnej karte alebo na kúpu domu. BlockFi tiež tvrdí, že podniky využili svoje pôžičkové služby na financovanie a expanziu miezd. Navyše, namiesto predaja sú požičiavanie si z vašich kryptomien určité daňové výhody.

Niektoré z inzerovaných použití technológie BlockFi podľa oficiálnych webových stránok zahŕňajú:

  • Získajte zložený úrok z vašich podielov BTC a ETH
  • Využite bitcoin na kúpu domu tým, že si vezmete pôžičku na bývanie v BlockFi
  • Kúpte si auto s kryptomenou tým, že si pomocou BlockFi vezmete pôžičku na auto
  • Diverzifikujte svoje investičné portfólio pôžičkou
  • Splaťte dlh na kreditnej karte pomocou kryptomeny
  • Financujte obchodnú expanziu alebo mzdy pomocou kryptomeny

Z právneho hľadiska je BlockFi klasifikovaný ako zabezpečený nebankový poskytovateľ pôžičiek ponúkajúci pôžičky v amerických dolároch kryté kryptoaktívami. Organizácia funguje podľa článku 9 Jednotného obchodného zákonníka (UCC) a spoločnosť BlockFi podáva finančné vyhlásenia UCC-1 s každým zo svojich dlžníckych štátov (spoločnosť v súčasnosti pôsobí v približne 35 štátoch USA)..

blockfi-business-loan-use-cases

Všetky fondy sú držané v spoločnosti Gemini, licencovanej kryptomenovej burze a registrovanom depozitárovi so sídlom v New Yorku. Pôžičky sa na bankové účty zákazníkov vydávajú v amerických dolároch. Spoločnosť BlockFi tiež uzavrela partnerstvo s externým poskytovateľom pôžičiek Scratch na správu úverových zmlúv a splátok.

Čo sa stane, ak zákazník neplní svoje platby? Čo sa stane, ak ceny kryptomeny klesnú? V tejto situácii môže spoločnosť BlockFi prevziať ekvivalentné množstvo kryptomeny potrebné na splatenie zvyšku pôžičky. Pamätajte: dlžníci sú povinní uzamknúť dvakrát toľko kryptomeny, ako je ich požadovaná výška pôžičky.

blockfi-pôžičky-kryté kryptomenou

Ako už bolo spomenuté, existujú dve špecifické služby, ktoré tím BlockFi poskytuje svojim používateľom – úrokový účet BlockFi a pôžičky kryptomeny. Na začiatok začnime krypto pôžičkami BlockFi, potom sa pozrieme na úrokové účty, aké ľahké je ich založenie a ako konkurujú niektorým súčasným službám..

Ako si vybaviť pôžičku s BlockFi

Zobrať si pôžičku s BlockFi je jednoduché. Najprv musíte splniť tri základné požiadavky:

  • Minimálne 15 000 dolárov v kryptoaktívach
  • Žiadne záložné práva na aktíva (vrátane daňových záložných práv)
  • Žiadne bankroty

Po potvrdení týchto požiadaviek môžete pokračovať so zvyškom žiadosti o pôžičku BlockFi:

Krok 1) Navštívte stránku BlockFi.com a vytvorte si účet na https://app.blockfi.com/signup

blockfi-create-account

Krok 2) Kliknite na kartu Výpožička

Krok 3) Kliknite na tlačidlo Použiť a dokončite overenie KYC / AML zadaním svojich osobných údajov, informácií o sociálnom zabezpečení a finančnej histórie

Krok 4) Skontrolujte svoju pôžičku a podpíšte zmluvu o pôžičke

Krok 5) Preneste kolaterál do bezpečnej úložnej peňaženky spoločnosti BlockFi

Krok 6) Počkajte niekoľko hodín, kým BlockFi overí vašu žiadosť

Krok 7) V ten istý deň dostanete pôžičku v amerických dolároch bankovým prevodom na váš bankový účet (alebo prostredníctvom stablecoinu na vami zvolenú adresu peňaženky)

Krok 8) Začnite platiť iba s úrokmi pomocou USD, BTC, ETH alebo LTC

Krok 9) Splátku istiny vyplatíte jednou splátkou na konci semestra alebo refinancovaním pri aktuálnych sadzbách

výhody blockfi-úrok-účtu

Pre tých, ktorí si chcú zabezpečiť pôžičku prostredníctvom vyhradeného účtu BlockFi, pôjdeme cez podmienky, dostupné meny ako zálohy na kolaterál a druh pomeru pôžičky k hodnote.

Za prvé, druh flexibility, ktorú majú používatelia, je zhruba na rovnakej úrovni, akú vidíme z úrokovo založených účtov. Na rozdiel od toho môžu používatelia zložiť kolaterál z etherea, bitcoinu a litecoinu, ktorý, aj keď je reštriktívny, umožňuje poskytovať niektoré z populárnejších kryptomien ako prostriedok požičiavania oproti ich hodnote.

Rovnaké pôžičky však nie sú pre priemerného držiteľa kryptomeny. Dôvodom je relatívna fixácia pomeru pôžičky k hodnote 50%. Výsledkom je, že používatelia budú musieť na zaistenie tejto pôžičky predložiť pomerne značné množstvo kryptomeny.

Napríklad, ak by ste si chceli vziať pôžičku za 10 000 dolárov a použiť litecoin, ethereum alebo bitcoin, každý z nich by mal 50% LTV, čo znamená, že by ste museli poskytnúť 2,5 BTC, 115,05 ETH alebo 372,72 LTC.

Aj keď to znamená, že sú pre bežného človeka o niečo menej prístupné, tieto rovnaké kryptoúverové účty je možné použiť na čokoľvek, od začatia podnikania, splácania dlhu, zabezpečenia hypotéky atď..

Rovnako ako založenie úrokového účtu, je jednoduché podať žiadosť o pôžičku. Všetko, čo musíte urobiť, je vypočítať si, čo konkrétne si chcete požičať, určiť, na ktorú adresu chcete krypto kolaterál zaplatiť, zadať svoje bankové údaje, podpísať dokument a čakajte na potvrdenie, čo môže trvať niekoľko dní.

Aj keď je toto rozhranie jednoduché prejsť, narazíte na problém, že používateľovi nie sú ľahko zrejmé podmienky splátok pôžičky, čo môže byť predmetom sporu, ak by ste sa chceli dozvedieť niečo podobné. vopred.

Pre tých, ktorí majú záujem nahliadnuť do právnej stránky týchto druhov pôžičiek, si môžete pozrieť jeden z návrhov úverových dokumentov od BlockFi tu.

Nezabudnite sa pozrieť na webovú stránku BlockFi a celý rad produktov správne tu.

Ako požiadať o blokový úrokový účet (BIA)

Úrokový účet BlockFi je k dispozícii všetkým osobám starším ako 18 rokov žijúcim vo väčšine častí sveta. Nemôžete sa zaregistrovať na BIA, ak žijete v New Yorku, Connecticute alebo Washingtone alebo ak žijete v Európskej únii. Rovnako sa nemôžete zaregistrovať, ak máte bydlisko v štáte sankcionovanom USA alebo sa nachádzate v niektorom zo zoznamov sledovaných látok. Po overení, že spĺňate tieto požiadavky, môžete pokračovať v procese registrácie:

Krok 1) Vytvorte si účet na https://app.blockfi.com/signup

blockfi-create-account

Krok 2) Kliknite na kartu Vklad

Krok 3) Dokončite proces podania žiadosti a overte informácie KYC / AML

Krok 4) Preneste BTC, ETH alebo GUSD do bezpečnej úložnej peňaženky BlockFi

Krok 5) Prijímajte mesačné splátky úrokov zo svojho zostatku

Tím sumarizuje to, čo jeho záujmový účet predstavuje pre jeho používateľov na webovej stránke:

„Úrokový účet BlockFi (BIA) vám umožňuje získať zložený úrok na vašich bitcoinoch, éteroch a GUSD. Jednoducho uložte svoje kryptomeny na BlockFi a každý mesiac získavajte úroky vyplácané v bitcoinoch, éteroch a dolároch Gemini. “

Rovnako ako iné účty, aj tu si môžu používatelia zvoliť vklad svojich vybraných kryptomien, aby odomkli ročný zložený úrok bez ohľadu na to, koľko na účet umiestnia..

S takýmto účtom ho budeme hodnotiť v niekoľkých oblastiach: rozmanitosť kryptomien, ktoré môžete vložiť, jeho zložené úrokové sadzby a to, ako ľahké je založenie účtu, vrátane flexibility presunu a odchodu majetku. účtu.

Na prvej prekážke BlockFi neposkytuje toľko rozmanitosti pre druhy digitálnych aktív, ktoré môžu používatelia investovať.

Podľa webu sú k dispozícii iba tri dostupné aktíva – to sú GUSD, Bitcoin a Ethereum.

To síce zjednodušuje záležitosti, ak ste vo vesmíre nováčikom. Pre tých, ktorí už majú spravodlivý podiel na hlavných kryptách a altcoinoch, budú títo druhí schopní kapitalizovať iba určité percento zo svojich podielov. blockfi-bitcoin-vklad

Výhodou relatívne obmedzujúceho je, že poskytuje používateľom celkom jasné a ľahko ovládateľné rozhranie.

Umožniť im vidieť, čo presne majú na svojom účte, aký veľký záujem získali a aké transakcie sa uskutočnili.

Spolu s týmto čistým rozhraním je aj celý proces výberu a vkladu na tieto účty pomerne rýchly.

blockfi-draw-bitcoin

Používateľom stačí kliknúť na vklad, skopírovať adresu peňaženky a odoslať sumu, ktorá sa pripočíta k ich celkovému bežnému účtu.

Medzitým na výber stačí zvoliť sumu, ktorú chcete vybrať, pridať adresu svojej peňaženky a máte hotovo.

Táto ľahkosť pre výbery aj pre vklady je niečo, čo má oproti iným účtom založeným na úrokoch výraznú výhodu.

Niektoré z nich vám umožňujú splniť si mesačné povinnosti týkajúce sa lepších úrokových sadzieb, čo síce umožňuje získať ďalšie príjmy, ale zbavuje vás istej autonómie..

Ako je to flexibilné a ľahko použiteľné pre jeho používateľov, aký je jeho výkon v porovnaní s inými službami z hľadiska úrokových sadzieb? V porovnaní celkom dobrý.

BlockFi poskytuje svojim používateľom pevné ročné úrokové sadzby pre všetky tri aktíva, pričom bitcoin poskytuje jednu z najlepších dostupných sadzieb (6,3% na rozdiel od Celzia – v súčasnosti 5,06% – a Crypto.com – 4%) spolu s GUSD, ktoré predstavuje 8,6% v porovnaní s aktuálne klesajúcimi úrovňami na oboch vyššie spomenutých stupňoch Celzia, pričom sadzby stablecoinu klesajú za posledné 2 mesiace.

To isté platí pre Ethereum, ktoré zostáva fixné pre používateľov BlockFi na úrovni 4,1%, zatiaľ čo Celsius je na úrovni 3,5% a Crypto.com na úrovni 3%.

Jednou z vecí, ktorú treba mať na pamäti, je skutočnosť, že tieto ďalšie platformy vyžadujú, aby používatelia držali určitý objem jedinečných tokenov platforiem, aby si odomkli lepšie úrokové sadzby..

Aj keď to používateľom poskytuje určité čisté výhody, pridáva to od používateľa celú ďalšiu úroveň požiadaviek, najmä pokiaľ ide o platformu ako Crypto.com, ktorá si vyžaduje odblokovanie týchto výhod viac ako 1 500 dolárov..

Ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že niektorí používatelia nie sú hlavnými držiteľmi do tej miery, že investovanie do tokov nástrojov špecifických pre konkrétnu aplikáciu by nebola ľahká úloha, je pre BlockFi poskytovanie týchto úrokových sadzieb hneď od začiatku hlavnou výhodou.

O spoločnosti BlockFi Crypto Company

BlockFi vedie Zac Prince (CEO a zakladateľ). Pred spustením BlockFi bol Prince súčasťou dvoch úspešných akvizícií, medzi ktoré patrili Admeld (získaná spoločnosťou Google) a Sociomantic (získaná spoločnosťou DunnHumby). Pokiaľ ide o bankové skúsenosti, spoločnosť Prince viedla tímy obchodného rozvoja v spoločnosti Orchard Platform, sprostredkovateľskej agentúre a RIA v sektore online požičiavania, a Zibby, online spotrebiteľský veriteľ.

tím blockfi-company-leadership

Medzi ďalších členov tímu BlockFi uvedených na zozname patria Flori Marquez (spoluzakladateľ a viceprezident pre rast), Rene van Kesteren (hlavný úradník pre riziká) a Mahesh Paolini-Subramanya (CTO).

Spoločnosť BlockFi má ústredie v Jersey City v štáte New Jersey. Môžete zobraziť adresu a kontaktné informácie pre spoločnosť tu.

Od spustenia v auguste 2017 spoločnosť BlockFi získala financovanie vo výške viac ako 60 miliónov dolárov prostredníctvom štyroch investičných kôl. Posledné kolo sa uskutočnilo v decembri 2018. Investície pochádzajú od významných mien ako ConsenSys Ventures, Kenetic Capital, SoFi, Galaxy Digital (prevádzkuje Mike Novogratz) a Morgan Creek Capital (prevádzkuje Anthony Pompliano)..

Aj keď je rýchle a ľahké nastavenie pre používateľov zaujímavý druh súhrnu / predajného miesta, vedenie spoločnosti zameralo pozornosť na prístupnosť pre nových a existujúcich investorov v krypto priestore, aby mohli so spoločnosťou a nastavením ľahko začať. buď jeden z dvoch účtov, ktoré ponúkajú.

Čo je krypto špecializácia spoločnosti BlockFi?

sprievodca recenziou blockfi

Ako vidíte, zriadenie nového používateľského účtu BlockFi je celkom jednoduché, ako by sme očakávali od spoločnosti, ktorá kladie väčší dôraz na informovanie svojich používateľov o blockchaine a produktoch naviac..

Ako si môžete všimnúť na niektorých snímkach obrazovky tu, proces je relatívne efektívny; používatelia potrebujú iba základné informácie.

Tieto informácie zahŕňajú; meno a priezvisko, e-mailová adresa, za ktorou nasleduje potvrdzovací kód, ktorý sa odošle na váš e-mail, aby bolo možné efektívne nastaviť váš účet.

Na tejto nasledujúcej stránke budete chcieť skontrolovať vo svojom e-maile šesťmiestny aktivačný kód pre nový účet. Po zadaní tohto hesla budete môcť vstúpiť do svojho úplne nového účtu.

Čo si však všimnete, je skutočnosť, že možnosti sú nepriehľadné alebo sivé.

To znamená, že zatiaľ nie sú k dispozícii. Rovnako ako niektoré ďalšie produkty v rovnakom duchu, aj vy musíte absolvovať niektoré protokoly KYC, aby ste si mohli skutočne otvoriť účty založené na úrokoch alebo pôžičkách..

Obrat v prípade niektorých kontrol KYC môže byť zlomový, ale zdá sa, že BlockFi do tejto pasce, našťastie, nespadá. Aj keď na overenie vašich údajov a dokladu o adrese niekedy čakajú dni. BlockFi, aspoň z vlastnej skúsenosti, bolo dobré ísť do hodiny.

Jednou z čistých výhod BlockFi je ich obsah, ktorý predstavuje aktívny blog na webovej stránke, ktorý ho odlišuje od niektorých ďalších platforiem a služieb v rovnakom sektore..

Prečo to tak je? Jednoduché: ak ste outsiderom v investovaní do jedného z týchto úrokových účtov, investovanie do kryptomien a investovanie všeobecne, mať knižnicu článkov, ktoré sa zaoberajú niektorými dôležitými faktormi, ktoré treba pri investovaní zvážiť, môže mať skutočný rozdiel.

Čo teda tento blog v skutočnosti poskytuje svojim používateľom? Momentálne funguje od začiatku roka 2018 a v skutočnosti pozostáva z (ako sme už spomenuli) vždyzeleného obsahu o veľkých témach pre investorov..

Jeden z prvých článkov publikovaných spoločnosťou obsahuje napríklad komplexný článok o daňovom zákone súvisiacom s kryptomenami, spolu s ďalšími o téme štruktúrovania pôžičiek a investícií, vrátane rozpisu toho, čo treba brať do úvahy pri riešení dane z kapitálových výnosov..

Teraz to znie ako skutočne neobvyklá odbočka, len aby ste sa na túto dobu ponorili do blogu spoločnosti, ale ak ste v tomto odbore úplne nový, existujú dve veci, vďaka ktorým máte vedomosti z tohto odvetvia, a druhá je trpezlivosť. Výsledkom je, že každá spoločnosť, ktorá skutočne pomáha vzdelávať nových aj existujúcich používateľov, je vítaným doplnkom.

Ak ste nemali možnosť skontrolovať túto časť webovej stránky a máte pocit, že potrebujete viac informácií o daňových zákonoch a ďalších prvkoch, ktoré by ste podľa nich mali vedieť o investovaní do kryptomeny. Nezabudnite si pozrieť celý blog správne tu.

Záverečné slovo

BlockFi je jedinečným účastníkom krypto priestoru. Kombinuje modernú bankovú infraštruktúru s kryptomenou, vďaka čomu máme sporiacu a pôžičkovú platformu pre všetky typy finančných potrieb. Peniaze si môžete požičať za flexibilných podmienok prostredníctvom BlockFi. Alebo môžete ušetriť peniaze pomocou atraktívnych úrokových sadzieb platformy.

BlockFi nie je len nejaký náhodný startup: spoločnosť získala financovanie vo výške viac ako 60 miliónov dolárov prostredníctvom štyroch investičných kôl od niektorých z najväčších investorov do krypto priestoru. BlockFi tiež uzavrel partnerstvo s Gemini za účelom kryptomeny.

Z týchto dôvodov je BlockFi jedným z najjednoduchších a najdostupnejších spôsobov, ako maximalizovať hodnotu vašich kryptomien..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map