Top 20 najlepších kryptomien na nákup v roku 2020

najlepšie investície do kryptomeny v roku 2020

Pozrime sa na najlepšie kryptomeny, ktoré treba investovať v roku 2020, a pozrime sa, prečo sú tieto najlepšie kryptomeny pripravené na spustenie počas nasledujúceho cyklu behu na kryptotrhu..

Top 20 Cryptos na nákup do roku 2020: Najlepšie mince na investovanie do roku 2020

Za posledný rok sme videli, že kryptomeny sa stávajú čoraz viac mainstreamovými. V priebehu roku 2019 sme zaznamenali pozitívne trhové znaky, a to by mohlo z roku 2020 urobiť rekordný rok pre kryptomeny.

Aké sú najlepšie kryptomeny, ktoré je možné kúpiť v roku 2020? Ktoré mince ponúkajú najlepšiu investičnú príležitosť dnes? Ktoré digitálne tokeny majú svoje najjasnejšie dni pred sebou?

Pokračujte v čítaní, keď upozorňujeme na 20 najlepších kryptomien, ktoré je potrebné kúpiť do roku 2020.

Bitcoin (BTC)

bitcoin v roku 2020

Bitcoin (BTC) je kráľom kryptosveta. Je to najdominantnejšia kryptomena na svete, ktorá predstavuje 60% z celkového trhového podielu kryptomeny. Keď bitcoiny stúpajú alebo klesajú, zvyšok trhu má tendenciu nasledovať. Či už sa do kryptomeny dostávate prvýkrát alebo pokročilý používateľ kryptomeny, s investovaním do bitcoinu nie je nič zlé. Je to osvedčená, osvedčená a osvedčená kryptomena s dostatkom infraštruktúry na jej podporu. Optimistickí investori budú poukazovať na predikcie cien, ktoré požadujú, aby BTC do konca roku 2020 dosiahol 100 000 dolárov.

  • Cena bitcoinu 2019 najvyššia: hodnota výmenného kurzu 13 793 BTC / USD
  • Cena bitcoinu 2019 nízka: hodnota výmenného kurzu 3 444 USD BTC / USD
  • Cena bitcoinu vždy najvyššia: 19 892 $ BTC / USD

Ethereum (ETH)

ethereum v roku 2020

Ethereum (ETH) je druhá najväčšia kryptomena na svete podľa trhového stropu. ETH, ktorý bol uvedený na trh v roku 2015, stúpol a stal sa životaschopným konkurentom bitcoinov ako kráľ kryptosveta. Jedným z najväčších dôvodov optimizmu pri ETH je to, že funguje oveľa iným spôsobom ako bitcoin a iné kryptomeny. ETH používajú decentralizované aplikácie postavené na blockchaine Ethereum. Tieto decentralizované aplikácie využívajú zabijácke funkcie Etherea, ako napríklad decentralizované riadenie, inteligentné zmluvy a ďalšie. Ethereum má jednu z najaktívnejších vývojárskych komunít v kryptopriestore a nie je dôvod domnievať sa, že hybnosť Ethereum sa v najbližšej dobe spomalí.

  • Cena Etherea 2019 vysoká: 350 USD ETH / USD
  • Cena Etherea 2019 nízka: 103,41 USD ETH / USD
  • Cena éteru, najvyššia cena: 1 396 dolárov ETH / USD

Zvlnenie (XRP)

zvlnenie xrp v roku 2020

XRP je digitálny token, ktorý hrá rozhodujúcu úlohu v ekosystéme Ripple. Spoločnosť Ripple, súkromná spoločnosť poskytujúca finančné služby so sídlom vo Švajčiarsku, sa pokúsila dištancovať od XRP, aby sa vyhla označeniu tokenu ako cenného papiera. Hodnota XRP je však dodnes úzko spojená s produktmi a službami spoločnosti Ripple. Keď spoločnosť Ripple rozširuje svoje bankové služby o inštitúcie po celom svete, hodnota XRP naďalej rástla. Ripple a XRP konkrétne umožňujú bankám zúčtovať cezhraničné platby v reálnom čase s úplnou transparentnosťou a nižšími nákladmi. XRP je jedinečný aj tým, že sa nemusí ťažiť. XRP je v súčasnosti na trhu podľa trhovej kapitalizácie ako tretia najväčšia kryptomena na svete, aj keď sa občas prehnala okolo ETH, aby získala druhú pozíciu iba za bitcoinmi.

  • Cena XRP 2019 vysoká: 0,48 USD XRP / USD
  • Cena XRP 2019 nízka: 0,25 USD XRP / USD
  • Cena XRP, vždy najvyššia cena: 3,05 XRP / USD

DigiByte (DGB)

DigiByte (DGB) v roku 2020

DigiByte (DGB) je digitálny token založený v roku 2014 popredným vývojárom Jaredom Tateom. Cieľom spoločnosti DigiByte je zvýšiť rýchlosť a bezpečnosť transakcií pri prevádzke v decentralizovanom prostredí. Verná svojim cieľom, technológia DigiByte funguje lepšie ako väčšina ostatných kryptomien. Je napríklad 40-krát rýchlejší ako bitcoin, pretože má 15-sekundový blok, vďaka čomu je DGB najrýchlejším tokenom na blockchaine UTXO. Spoločnosť DigiByte sa taktiež dostala na titulné stránky stať sa prvým blockchainom na svete s implementáciou Segregated Witness (SegWit), čo znamená, že potvrdenia transakcií sú oddelené od informácií uložených v bloku, čo pomáha spoločnosti DigiByte dosiahnuť rýchlejšie transakcie bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť. Konečným cieľom programu DigiByte je vytvoriť globálny platobný systém prístupný ľuďom na celom svete.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC) v roku 2020

Litecoin (LTC) bol uvedený na trh v roku 2011 ako rýchlejšia a ľahšia alternatíva k bitcoinom. Litecoin prevzal hlavný kód bitcoinu a zmenil určité metriky, aby veci urýchlil. LTC dnes naďalej ponúka 4krát rýchlejšie blokové časy ako bitcoiny (2,5 minúty namiesto 10 minút) a 4-krát viac tokenov (84 miliónov celkových zásob namiesto 21 miliónov). Tvorca LTC Charlie Lee neslávne predal všetky svoje podiely LTC na vrchole trhu ešte v roku 2018 a niektorí verili, že to bude smrť LTC. Litecoin však naďalej silnie a pre populárnu kryptomenu rastie adopcia obchodníkov.

Výrobca (MKR)

Výrobcu (MKR) v roku 2020

Maker (MKR) je patentovaný token pre digitálny ekosystém Makeru. Jednou z najunikátnejších vecí na MKR je jeho nízka celková zásoba: je tu celková zásoba iba 1 milióna žetónov MKR. Spoločnosť Maker dosiahla 20. januára 2018 najvyššiu cenu v histórii, a to na úrovni 1 687,86 USD. Do roku 2020 sa cena MKR pohybuje okolo 550 dolárov. Mnoho ďalších tokenov stratilo 90% alebo viac zo svojej hodnoty zo svojich maximálnych hodnôt v roku 2018, čo z porovnania robí MKR pôsobivým. Vpred bude Maker naďalej inteligentnou zmluvnou platformou na blockchaine Etherea, ktorá podporuje a stabilizuje hodnotu stabilného DAI prostredníctvom systému kolateralizovaných dlhových pozícií (CDP), mechanizmov autonómnej spätnej väzby a motivovaných externých aktérov. Tokeny MKR sa používajú na platenie transakčných poplatkov v ekosystéme Maker a držitelia tokenov MKR majú hlasovacie práva v rámci tohto ekosystému. Ak veríte v DAI stablecoin a jeho jedinečný decentralizovaný vyvažovací mechanizmus, potom MKR môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) v roku 2020

Binance Coin (BNB) je nepochybne najúspešnejšia minca kryptomeny na svete v súčasnosti. Do roku 2020 bude mať BNB hodnotu okolo 15 USD, čo je pokles z historického maxima 38,82 USD v júni 2019. Pokiaľ bude Binance populárnou burzou a pokiaľ bude možné za platenie transakčných poplatkov na Binance používať tokeny BNB, bude BNB naďalej majú značnú hodnotu. Niektorí ľudia kupujú BNB, pretože na Binance pravidelne obchodujú s vysokými objemami a chcú ušetriť peniaze. Iní kupujú BNB ako investíciu v domnení, že burza Binance bude aj naďalej populárna smerom dopredu.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) v roku 2020

Cardano (ADA) vytvoril v septembri 2017 Charles Hoskinson, jeden zo spoluzakladateľov spoločnosti Ethereum. Na prvý pohľad sa zdá, že ADA ponúka mnoho rovnakých výhod ako Ethereum: Cardano umožňuje vývojárom napríklad vytvárať decentralizované aplikácie a inteligentné zmluvy. Ďalej sa Cardano a token ADA zameriavajú na riešenie niektorých z najväčších problémov, ktorým čelia kryptomeny na celom svete: interoperability a škálovateľnosti. Vývojári spoločnosti Cardano sa osobitne zameriavajú na riešenie problému s medzinárodným platobným priestorom, čím sa skracuje čas a náklady na medzinárodné prevody peňazí. Pomocou ADA môžu banky skrátiť časy medzinárodných platieb z niekoľkých dní na iba niekoľko sekúnd.

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK) v roku 2020

Chainlink (LINK) je éterový token, ktorý napája decentralizovanú sieť Oracle Chainlink. Táto sieť umožňuje ethernetovým inteligentným zmluvám bezpečné pripojenie k externým zdrojom údajov, rozhraniam API a platobným systémom. Inteligentná zmluva o športových stávkach môže použiť spoločnosť Chainlink napríklad na pripojenie k futbalovým výsledkom tretích strán a potom tieto skóre použiť na vykonanie zmluvy. Jedinečnou vlastnosťou reťazca Chainlink je, že vývojový tím prišiel na to, ako získať informácie do a z blockchainu spôsobom, ktorý je stále bezpečný, dôveryhodný a decentralizovaný. LINK je tiež jedným z mála tokenov, ktoré v posledných mesiacoch výrazne získali: keďže BTC, ETH, XRP a LTC poklesli na konci roku 2019, LINK sa viac ako zdvojnásobil. Do roku 2020 bude LINK stáť za cenu okolo 2 USD za kus, čo je pokles z historického maxima 3,90 USD dosiahnutého v júli 2019..

Krypterium (CRPT)

Krypterium (CRPT) v roku 2020

Cena Crypteria (CRPT) sa pohybuje okolo 0,40 USD, keď ideme do roku 2020, čo je výrazný pokles oproti historickému maximu 3 USD. Dnes má CRPT trhový strop okolo 37 miliónov dolárov. CRPT nie je najznámejším menom v tomto zozname. Prečo sme si ju teda v roku 2020 vybrali ako jednu z 20 najlepších kryptomien pre investorov? Hodleri CRPT majú v budúcnosti dôvody na optimizmus. CRPT je token založený na étere, ktorý funguje ako „palivo“ pre všetky krypto-fiatové transakcie dostupné v peňaženke Crypterium. V priebehu roku 2019 vývojári spoločnosti Crypterium pridali podporu pre výplaty, dobíjanie kariet Crypterium a nákupy kryptomeny. Jednou z najunikátnejších častí Crypteria je však to, že poplatok 0,5% za transakciu sa používa na vypaľovanie tokenov CRPT. Zakaždým, keď niekto uskutoční transakciu v rámci Crypteria, cirkulujúca ponuka CRPT tokenov klesne. To by v budúcnosti mohlo investorom vyplatiť obrovské dividendy.

0x (ZRX)

0x (ZRX) v roku 2020

0x (ZRX) je protokol bez povolení, ktorý poskytuje infraštruktúru na uľahčenie vytvárania decentralizovaných búrz na blockchaine Ethereum. Spoločnosť 0x používa prenosové transakcie mimo reťazca a inteligentné kontrakty Ethereum na zabezpečenie otvorenej knihy objednávok a decentralizovanej výmeny. Token ZRX medzitým funguje ako platba používateľom protokolu do relé. Je to tiež riadiaci token pre aktualizácie protokolov. Do roku 2020 bude cena ZRX okolo 0,25 USD, čo je výrazný pokles oproti historickému maximu 2,53 USD v januári 2018. Držitelia tokenov ZRX môžu mať dôvod na optimizmus vpred, aj keď kritici poukazujú na skutočnosť, že ZRX čelí tvrdej konkurencii konkurentov ako Binance DEX a ďalšie decentralizované výmenné platformy.

EOS (EOS)

EOS (EOS) v roku 2020

EOS je jednou z najnovších digitálnych mien na našom zozname. Spoločnosť EOS, ktorá bola uvedená na trh v júni 2018, priekopníkom v oblasti kryptomien Danom Larimerom, sa prvýkrát dostala na prvé priečky vďaka ICO v hodnote 4 miliárd dolárov, ktoré bolo jedným z najdlhších a najziskovejších ICO v histórii. Medzi jedinečné predajné funkcie systému EOS patrí delegovaný dôkaz o mechanizme vkladu, ktorý dosahuje konsenzus iným spôsobom ako väčšina hlavných kryptomien. EOS tiež nemá žiadny ťažobný mechanizmus; Namiesto toho producenti blokov generujú bloky a sú odmeňovaní v tokenoch EOS na základe ich produktivity. Systém riadenia spoločnosti EOS je postavený na komplexnom súbore pravidiel. Aj keď spoločnosť EOS zažila rastúce bolesti v súvislosti so svojou riadiacou štruktúrou pri uvedení na trh v roku 2018, naďalej získava dynamiku smerom k roku 2020. Cena EOS sa v súčasnosti pohybuje okolo 2,70 USD, čo predstavuje pokles z historicky najvyššej hodnoty 23 USD v auguste 2018.

Stellar (XLM)

Stellar (XLM) v roku 2020

Spoločnosť Stellar (XLM) bola uvedená na trh v roku 2014 s cieľom poskytovať ultrarýchle platby digitálnou menou. Hromadu počiatočných investorov tiež urobilo veľmi bohatými: pri uvedení na trh v roku 2014 spoločnosť XLM obchodovala s rukami za necelý cent. V januári 2018 dosiahol XLM historické maximum 0,94 USD. Do roku 2020 bude mať XLM cenu okolo 0,06 USD. Rýchly platobný systém a skalopevný vývojový tím mohli naďalej budovať dynamiku pre XLM vpred, aj keď XLM naďalej čelí konkurencii všetkých ostatných digitálnych mien, ktoré kladú dôraz na vysokorýchlostné transakcie.

Token základnej pozornosti (BAT)

Token základnej pozornosti (BAT) v roku 2020

Token základnej pozornosti (BAT) je jednou z najunikátnejších kryptomien na tomto zozname. Jedná sa o token Etherea, ktorý poháňa platformu digitálnej reklamy prehliadača Brave založenú na blockchaine. Prehliadač Brave sa neustále zvyšuje pre používateľov mobilných a stolných počítačov. Je to jediný prehliadač na svete, ktorý vám platí za používanie internetu: Brave odmeňuje používateľov internetu časťou výnosov z reklamy na základe reklám, ktoré si prezerali. Všetko je poháňané technológiou blockchain a tokenom základnej pozornosti. S prehliadačom Brave nezbohatnete, hoci BAT by mohla legitímne narušiť celý digitálny ekosystém, ako ho poznáme. Do roku 2020 bude mať BAT cenu okolo 0,20 USD, čo je pokles z historického maxima 0,98 USD dosiahnutého v januári 2018..

Kyber Network Crystal (KNC)

Kyber Network Crystal (KNC) v roku 2020

Kyber Network Crystal (KNC) je digitálny token, ktorý ponúka bezproblémové výmeny tokenov kdekoľvek. Je to decentralizovaná burza kryptomien typu peer-to-peer postavená na ethereu. Vďaka sieti Kyber Network umožňuje skupina dynamických rezerv sieti udržiavať si likviditu a zároveň udržiavať swapové burzy čo najlacnejšie a najrýchlejšie. Spoločnosť KNC dosiahla v januári 2018 svoje historické maximum 5,32 USD. S nástupom do roku 2020 sa cena spoločnosti KNC pohybuje okolo 0,18 USD. KNC je deflačný token ERC20, ktorý používajú manažéri rezervy v sieti Kyber Network na platenie poplatkov za výmenu za výmeny na reťazci. Dôležitá je „deflačná“ časť KNC: pri každej transakcii sa časť KNC spáli. Najväčším dôvodom optimizmu s KNC je, že rieši zásadný problém s likviditou, ktorému čelia mnohé centralizované burzy.

Crypto.com (MCO)

Crypto.com (MCO) v roku 2020

MCO je digitálny token používaný na prístup k radu produktov a služieb. Dnes je kľúčovou funkciou siete jej karty MCO Visa, peňaženka MCO a služby v oblasti budovania portfólia. Ekosystém prevádzkuje spoločnosť Crypto.com, ktorá pôvodne zahájila projekt pod značkou Monaco. Do budúcnosti plánuje Crypto.com pokračovať vo svojej misii na podporu „prechodu sveta na kryptomenu“. Na najzákladnejšej úrovni robí Crypto.com a jeho token MCO krypto prístupnejším a použiteľnejším pomocou nástrojov, ako sú predplatené vízové ​​karty a mobilné peňaženky. Karty Visa Crypto.com/MCO prichádzajú aj s jedinečnými výhodami, vrátane 10% cashbacku na Airbnb a Expedia a 100% zľavy na nákupy za štandardné programy predplatného Spotify a Netflix. Predplatená karta momentálne podporuje singapurský dolár (SGD), čo vám umožňuje minúť zostatok na bitcoine kdekoľvek, kde je akceptovaný SGD.

Ripio Credit Network (RCN)

Sieť Ripio Credit Network (RCN) v roku 2020

Tokeny Ripio Credit Network (RCN) sú na dolnom zozname kryptotrhových trhových kapitalizácií. Keď prechádzame do roku 2020, RCN tokeny sedia mimo najlepších 120 kryptomien podľa trhového stropu. Prečo si teda niektorí myslia, že tokeny RCN sú jednou z najlepších investícií do roku 2020? Ripio Credit Network je otvorená globálna úverová sieť, ktorá spája veriteľov, dlžníkov a pôvodcov pôžičiek na blockchaine a vytvára trhy dlhov bez trenia, transparentnosti a bez hraníc. To je fantazijný spôsob, ako povedať, že sieť Ripio Credit Network uľahčuje komukoľvek kdekoľvek na svete získať pôžičku alebo požičať peniaze na získanie úroku. Ak bude projekt úspešný, mohol by zmeniť globálny bankový sektor – a všetko je založené na tokene RCN.

Tierion (TNT)

Tierion (TNT) v roku 2020

Tierion (TNT) je token založený na ethereu používaný ako súčasť platformy Tierion na overenie údajov. Tierion premení blockchain na globálnu platformu na overovanie akýchkoľvek údajov, súborov alebo firiem. TNT umožňuje používateľom blockchainu ukladať, zdieľať a overovať obrovské množstvo dát v jednej rýchlej transakcii. Od roku 2020 pracuje Tierion s viac ako 500 aplikáciami na overovanie údajov na reťazci. Pretože počet aplikácií podporujúcich Tierion naďalej rastie, môžeme primerane očakávať, že hodnota TNT stúpne.

Decred (DCR)

Decred (DCR) v roku 2020

Decred (DCR) je bitcoinová vidlica s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá kladie dôraz na financovanie rozvoja, riadenie na reťazci a mechanizmy konsenzu. Spoločnosť DCR, ktorá bola založená v roku 2016, chce vyriešiť neefektívnosť bitcoinov a vytvoriť skutočne autonómnu digitálnu menu. V prípade DCR vytvárajú zúčastnené strany pravidlá pomocou inovatívneho modelu hlasovania na základe konsenzu. Konečným výsledkom je digitálna mena kontrolovaná ľuďmi, ktorí ju vlastnia, bez vonkajších tretích strán a iných vplyvných osôb. Od roku 2020 si vývojový tím Decred kladie za cieľ vytvoriť okrem iného inovatívny hybridný systém dokazovania práce (PoW) a dokladu o podiele (PoS), systém cenzúry odolný blockchain zakotvenú verejnú návrhovú platformu a inteligentné zmluvy..

Bitcoinová hotovosť (BCH)

Bitcoinová hotovosť (BCH) v roku 2020

Bitcoinová hotovosť (BCH) bola spustená 1. augusta 2017 po roztržke v rámci vývojového tímu bitcoinov. Vývojári spoločnosti BCH chceli odstrániť limity blokovania, aby zlepšili škálovateľnosť bitcoinov v reťazci. Vývojári BCH dnes naďalej zdôrazňujú hodnotu bitcoinu ako každodenného platobného mechanizmu, zatiaľ čo vývojári BTC sa skôr zameriavajú na hodnotu bitcoinu ako na dlhodobú formu ukladania bohatstva. Napriek zdanlivo nekonečným kontroverziám a útokom bitcoinových maximalistov je BCH podľa trhového stropu naďalej jednou z najlepších svetových kryptomien. BCH prežil aj hard fork z novembra 2018, ktorý vytvoril dve verzie BCH, ktoré sú dnes známe ako Bitcoin Cash (BCH) a Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV). Ak veríte v hodnotu bitcoinu ako možnosti denných platieb, potom by BCH mohla byť inteligentnou investíciou.

Čestné uznania a kandidáti na spánok

najlepšie kryptomenné mince, ktoré treba investovať v roku 2020

TRON (TRX): Tronix (TRX) je digitálna mena pre blockchain TRON. Cieľom spoločnosti TRON je vytvoriť decentralizovanú verziu internetu. Dnes je TRON už jedným z najväčších operačných systémov založených na blockchaine na svete a ponúka vysokú škálovateľnosť, priepustnosť a dostupnosť. Pretože používanie TRONu bude do roku 2020 stále rásť, možno očakávať, že hodnota TRX stúpne.

Tezos (XTZ): Tezos je open-source platforma pre aktíva a aplikácie podporované globálnou komunitou validátorov, výskumníkov a staviteľov. Platforma ponúka zabezpečené inteligentné zmluvy na inštitucionálnej úrovni, ktoré riešia kľúčové technologické bariéry blockchainu, ako je bezpečnosť inteligentných zmlúv, dlhodobá aktualizovateľnosť a otvorená účasť. Všetci držitelia tokenov Tezos (XTZ) sa môžu podieľať na aktualizáciách siete vyhodnotením, navrhnutím alebo schválením dodatkov. Držitelia tokenov môžu tiež pomôcť zabezpečiť sieť pečením alebo delegovaním tokenov.

DigixDAO (DGD): DGD je natívny token založený na ethereu, ktorý riadi sieť Digix. Decentralizovaná autonómna organizácia podporuje tokeny spojené s fyzickými aktívami. Napríklad cena Digix Gold (DGX) je viazaná na cenu zlata. V budúcnosti plánuje platforma podporovať ďalšie tokeny DG, ktoré predstavujú striebro, platinu a ďalšie drahé kovy. DGD dosiahla svoje historické maximum 600 dolárov vo februári 2018. Od roku 2020 sa DGD pohybuje na hodnote iba 17 dolárov.

Komodo (KMD): Komodo je otvorená, skladateľná platforma inteligentného reťazca. Jedinečnou vlastnosťou systému Komodo je, že podporuje transparentné, anonymné, súkromné ​​a zastupiteľné transakcie. Spoločnosť Komodo končí na konci roku 2020 a umiestňuje sa medzi 60 najlepšími kryptomenami podľa trhového stropu so súčasnou hodnotou okolo 0,65 USD, čo je pokles z historického maxima 10 USD dosiahnutého v decembri 2017. Do budúcnosti sa chce Komodo zamerať na blockchainové riešenia vhodné pre podnikanie. bezpečné, interoperabilné, škálovateľné a prispôsobiteľné.

Monero (XMR): Ultrabezpečná kryptomena zameraná na súkromie je nevystopovateľná a nevystopovateľná mena bude mať na internete vždy hodnotu. Či už používate XMR na aktivity na čiernom trhu alebo chcete, aby vaše pohyby peňazí zostali súkromné, Monero je vynikajúca voľba.

Zcash (ZEC): ZEC je decentralizovaná kryptomena s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Ak si myslíte, že bitcoin je HTTP, potom je ZEC HTTPS. Je to bezpečnejšia kryptomena, ktorá stále zverejňuje a zaznamenáva všetky transakcie na blockchaine, ale podrobnosti o odosielateľovi, príjemcovi a sume zostávajú súkromné. Vo svete, kde je súkromie čoraz vzácnejšie, budú mať kryptomeny ako XMR a ZEC naďalej hodnotu.

Siacoin (SC): Siacoin (SC) využíva technológiu blockchain a kryptomenu ako palivo pre lacné riešenie cloudového úložiska. Aj keď vývojový pokrok bol pomalý, SC by mohla v budúcnosti niekedy legitímne narušiť odvetvie cloudových úložísk za miliardy dolárov. Základnou vlastnosťou SC je, že vám umožňuje využívať svoj nevyužitý priestor na pevnom disku na zarábanie peňazí. Každý, kto medzitým potrebuje úložný priestor, môže minúť SC na prístup do tohto úložného priestoru. Súbory sú šifrované a distribuované v decentralizovanom cloude Sia.

Enjin Coin (ENJ): Spoločnosť Enjin bola prvýkrát založená ako herná komunitná platforma s názvom Enjin Network ešte v roku 2009. V roku 2017 sa spoločnosť Enjin rozhodla preniknúť do krypto priestoru pomocou ICO, ktorá údajne získala 18,9 milióna dolárov. Dnes ekosystém Enjin zahŕňa platformy Enjin, Explorer, Wallet a Beam, ktoré všetkým umožňujú hráčom vlastniť digitálne aktíva a zároveň umožňujú vývojárom hier získavať príjmy.

Enigma (ENG): Enigma si kladie za cieľ zabezpečiť decentralizovaný web pomocou svojho decentralizovaného open-source protokolu. Protokol Enigma umožňuje komukoľvek vykonávať výpočty šifrovaných údajov, čím prináša súkromie inteligentným zmluvám a verejným blockchainom.

Riešiť (RIEŠIŤ): Cieľom riešenia je využiť blockchain na narušenie priestoru správy zdravotnej starostlivosti. Token SOLVE založený na étere je potrebný na účasť na platforme a uskutočňovanie transakcií. Pretože používanie platformy Solve medzi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti na celom svete stále rastie, dá sa očakávať, že hodnota tokenu SOLVE stúpne.

Zoznam najlepších kryptomien na rok 2020: Najlepšie investície do kryptomien na kúpu odmietnutia zodpovednosti investorov

Obchodovanie a investovanie do kryptomien (tiež známych ako digitálne alebo virtuálne meny, kryptomeny, altcoiny, tokeny atď.) Je riskantné. Nie sme registrovaným sprostredkovateľom, analytikom, investičným poradcom ani ničím podobným. Vyššie uvedené informácie sú poskytované iba na informačné, informačné a vzdelávacie účely. Odporúčame nezávisle overiť a potvrdiť všetky informácie uvedené na tejto stránke. Neprijímame žiadnu zodpovednosť za akékoľvek straty alebo poškodenia spôsobené našimi informáciami. Kryptomeny nie sú vhodné pre všetkých investorov a všetky investície do kryptomien sa uskutočňujú na vaše vlastné riziko a uváženie.

krypto udalosť

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map