Najlepšie krajiny na spustenie vášho bezpečnostného tokenu

Ponuky bezpečnostných tokenov (STO) sú teraz v kryptomarkete bežné. Táto jedinečná stratégia získavania finančných prostriedkov dáva spoločnostiam možnosť ľahko monitorovať, distribuovať a regulovať svoje kampane s využitím technológie blockchain. STO kombinujú najlepšie vlastnosti ICO s prísnymi predpismi, ktoré sa vyskytujú na konkrétnych trhoch.

Okrem výhod, ktoré dosiahli spoločnosti, ktoré používajú stratégiu STO, existuje aj veľa dôvodov, prečo by investor vyhľadával tento typ investície. Po prvé, STO sú oveľa transparentnejšie ako ICO. Spoločnosti zapojené do STO musia zverejňovať citlivé informácie o spoločnosti vrátane ich adries, vrcholového manažmentu a financií.

Tieto informácie ďalej chránia investorov pred stupňovanými podvodmi, ktoré sa vyskytujú na trhoch ICO. Jeden správa zverejnená skupinou Statis Group ukázala, že až 80 percent ICO uskutočnených v roku 2017 sa ukázalo ako podvody. Presne táto podvodná činnosť viedla k vývoju bezpečnostných tokenov.

Teraz, keď sú bezpečnostné tokeny populárnejšie, chce mnoho krajín hostiť podniky súvisiace so STO. Vládni úradníci sú pripravení urobiť nejaké vážne ústupky, aby tieto podniky nalákali na svoje brehy. Ďalej sú uvedené najlepšie krajiny na spustenie vášho bezpečnostného tokenu.

Malta

Ostrovná krajina Malta je jedným z popredných miest na spustenie vášho bezpečnostného tokenu. Krajina prijala technológiu blockchain od začiatku. Maltský predseda vlády Joseph Muscat vydal tento rok verejné vyhlásenie, v ktorom uznal obavy regulátorov „a skutočnosť“, že táto technológia rýchlo mení priemyselné odvetvia po celom svete..

Malta prostredníctvom programu Master Explorer

Malta prostredníctvom programu Master Explorer

Maltskí úradníci to so svojou túžbou stať sa vedúcou blockchainovou krajinou na svete myslia vážne. V tom istom vyhlásení predseda vlády zdôraznil dôležitosť smerovania digitalizácie ekonomiky. Zašiel až tak ďaleko, že uviedol – „musíme byť tým, koho kopírujú ostatní.“

Na Malte sa nachádzajú niektoré z najväčších projektov bezpečnostných tokenov, ktoré sa v súčasnosti pracujú. V septembri oznámila Malta Stock Exchange (MSX) partnerstvo s Binance, najväčšia svetová burza podľa objemu. Spoločnosť Binance sa snaží v nasledujúcich mesiacoch vytvoriť v krajine novú platformu bezpečnostných tokenov.

Litva

Litva v minulom roku významne pokročila smerom k svojmu cieľu stať sa hlavným kapitálom bezpečnosti EÚ. Krajina zaviedla predpisy priateľské k bezpečnostným symbolom. Minister financií krajiny vydal rozsiahle nariadenia týkajúce sa bezpečnostných tokenov, ktoré sa vzťahovali na dane, účtovníctvo, emisiu a dodržiavanie predpisov.

Blockchainové spoločnosti posielajú svoje projekty supervízorom na finančných trhoch a ich kancelária zasiela späť odpovede týkajúce sa stavu vášho tokenu. Litovskí úradníci v zásade robia pre váš projekt verziu Howieho testu a dajú vám solídnu odpoveď predtým, ako sa vaša firma v projekte pohne ďalej..

Keďže Litva je členom EÚ, získali obrovskú výhodu legalizáciou a reguláciou STO vo svojej krajine. Vládni úradníci dúfajú, že nalákajú celú EÚ na hostenie ich STO v krajine.


Švajčiarsko

Švajčiarsko má dlhú históriu finančného bezpečného prístavu. Krajina sa vyznačuje nízkymi daňami a prostredím vhodným pre kryptomeny. Švajčiarsko bolo jednou z prvých krajín, ktoré prijali reguláciu kryptomeny.

Švajčiarsko zastáva prokryptový postoj od roku 2014, keď regulačné orgány zverejnili správu, ktorá podrobne popisuje význam kryptomien. Je zaujímavé, že správa potvrdila, že kryptomeny zvládajú rovnaké úlohy ako peniaze, ale prestala ich označovať ako zákonné platidlo kvôli nedostatku vydávajúcej krajiny.

STO predložia svoje projekty Švajčiarskemu úradu pre dohľad nad finančným trhom (FINMA). Tento regulačný orgán kontroluje každú STO, aby potvrdil, pod akým označením projekt spadá. Štítky tokenov zahŕňajú platobné, utility, aktíva a hybridné tokeny.

Izrael

Izrael je domovom mnohých startupov založených na blockchaine. Krajina vedie vo výskume vo svete & vývoj podľa nedávnej Bloomberg správa. Správa umiestnila Izrael na druhé miesto, čo sa týka inovátorov, iba za Južnou Kóreou. Izrael privítal blockchainové spoločnosti znížením kryptotermálnych daní v októbri tohto roku na polovicu.

Tel Aviv, Isreal

Podľa kryptoslate správa, Izrael začal rok 2018 s 88 spusteným blockchainom v prevádzke. V marci 2018 Izrael vydal predbežné oznámenie správa , ktorý podrobne upravuje predpisy pre ICO. Cieľom tejto správy bolo nastoliť „rovnováhu medzi technologickými inováciami a ochranou investorov“.

Bývalý šéf izraelského bezpečnostného úradu, profesor Shmuel Hauser, išiel tak ďaleko, že odporučil krajine, aby podporila vytvorenie medzinárodného blockchainového centra pre jeho odchod do dôchodku. Tento krok zabezpečí, že Izrael zostane dominantnou silou v kryptomere.

Kanada

Kanada naďalej vedie severoamerickú krypto revolúciu. Kanadská burza cenných papierov (CSE) oznámila vo februári plány na spustenie novej platformy tokenov cenných papierov. Platforma je založená na ethereum blockchaine.

V kanadskom Toronte sa narodil ethereum a mesto je naďalej silným centrom kryptoaktivity. Platforma navyše umožňuje používateľom ľahko spustiť svoj vlastný bezpečnostný token. Toto rozhodnutie je v súlade s túžbou Toronta byť lídrom v tomto odbore.

Podľa tlačová správa, nová platforma bezpečnostných tokenov je navrhnutá tak, aby spoločnostiam poskytla alternatívu k priestoru ICO.  Kabuni Technologies je prvý bezpečnostný token naplánovaný na uvedenie na platformu. Spoločnosť tiež predložila prospekt Britskej Kolumbijskej komisii pre cenné papiere (BSCE).

Dubaj

Dubaj zostáva silným vplyvom na kryptomarkete. Krajina bola jednou z prvých, ktorá vydala štátom podporovanú kryptomenu ešte v októbri 2017. Vo februári tohto roku začalo Dubajské multi komoditné centrum (DMCC) uľahčovať trh s kryptomenami.

DMCC je členom globálnej rady pre blockchain. Projekt sa pôvodne začal v rámci iniciatívy Dubai Smart City. Riaditeľ projektu, Franco Bosoni, v rozhovore o kryptomenách diskutoval o tom, ako vidí pre tieto digitálne aktíva budúcnosť podobnú komoditám. Dubaj je teraz v polovici vývoja silného rámca pre komoditu bezpečnostných tokenov, v ktorej bude pôsobiť.

Bezpečnostné tokeny – inteligentný ťah

Tieto krajiny sú príkladom inovatívneho ducha a ich rozhodnutie umiestniť svoje trhy v súlade s digitalizáciou ekonomiky sa určite vyplatí. Trh s bezpečnostnými tokenmi sa naďalej rozširuje a tieto krajiny teraz vidia výhody svojho pro krypto prístupu. Mali by ste čakať viac krajín mesiace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map