13 najlepších agregátorov noviniek o kryptomene

Pretože trh s kryptomenami neustále rastie, kryptoborzo, nadšenci a obchodníci musia držať krok s dianím na trhu takmer v reálnom čase. Najistejší spôsob, ako to dosiahnuť, je udržiavať prehľad o novinkách v oblasti kryptomeny.

Ale v priebehu 24 hodín sú hlásené stovky aktivít kryptomeny; od predpisov, podvodov, investičných príležitostí, nových kryptomien atď. Na pomoc pri filtrovaní prišli agregátory noviniek o kryptomene. Jedná sa o webové stránky alebo platformy, ktoré uvádzajú nadpisy toho, čo sa deje v krypto svete, a odkazy na aktuálne spravodajské články na webových stránkach tretích strán..

Ďalej sa pozrieme na 14 najlepších agregátorov noviniek o kryptomene.

1. CryptoPanic

Jednoducho najlepší agregátor, aký sme na trhu našli, je CryptoPanic. Na jednej obrazovke môžu návštevníci vidieť správy z celej kryptosféry a to, ako nové sú tieto správy.

On CryptoPanic, čitatelia môžu triediť správy do kategórií ako „býčí“ alebo „rastúci“, aby si mohli pozrieť pozitívne správy z mincí a kryptomien. Používatelia sa tiež môžu zaregistrovať a vyplniť svoje portfólio, aby mohli správy triediť podľa mincí, ktoré „hodlingujú“ alebo podľa projektov, o ktoré sa zaujímajú..

Cryptopanic má mnoho ďalších funkcií vrátane výkonného vyhľadávacieho panela, funkcie v anketách a bočného panela, ktorý obsahuje všetky hlavné ceny a pohyby mincí..

Skontrolujeme CryptoPanic každý deň pochopiť, čo sa deje v tomto ekosystéme. Každý seriózny investor do kryptomeny si vytvoril záložku CryptoPanic a každý deň sa aspoň niekoľkokrát vracia, aby zistil, čo sa deje.

logo krypto paniky

2. CryptoGoat

Táto webová stránka poskytuje ľahkú a čistú platformu pre tých, ktorí sa snažia držať krok s dianím v kruhoch kryptomeny a blockchainu. Zaistiť, aby sa k používateľovi dostali iba kvalitné a dôveryhodné správy, CryptoGoat obsahuje iba najlepších vydavateľov. Zahŕňajú AMBcrypto, blokt, chepicap, CoinDesk, NewsBTC, Zycrypto, Finance Magnates a ďalšie popredné spravodajské weby o kryptomene / blockchainu..

Platforma neobsahuje správy z platforiem sociálnych médií, ako sú Reddit alebo Twitter. Pre nich by to bola duplikácia, pretože sa domnievajú, že platformy sociálnych médií fungujú ako agregátory správ.

CryptoGoat navyše neponúka možnosť filtrovať správy podľa napríklad mince, kategórie atď. Zmiešanie zdrojov správ je najlepší spôsob, ako pomôcť používateľovi získať všeobecný prehľad o tom, čo sa deje v kryptosfére.

CryptoGoat neposkytuje na žiadnom odporúčanom serveri žiadne odporúčania a neposkytuje vlastný obsah, či už bezplatný alebo platený, aby mal pri agregácii správ nestranný postoj..

3. Coinna

Toto je ďalšia skvelá platforma na agregáciu kryptospráv. Zhromažďuje správy zo zavedených zdrojov správ vo virtuálnej mene a zobrazuje odkazy v centrálnom bode. Na niekoľko miest, ktoré platforma získava svoje spravodajské príbehy, patria okrem iných popredných vydavateľov Bitsonline, CoinCodex, Finance Magnates..

Platforma má čiernobiely motív, ktorý čitateľom ušetrí zháňanie najnovších správ. Medzi top vlastnosti Coinna je predvolená sekcia Správy, ktorá zobrazuje správy tak, ako sa streamujú. Staré príspevky sa tlačia nadol s novými príspevkami, ktoré zaujímajú najvyššiu pozíciu.

Obsahuje tiež filtre, ktoré čitateľovi pomáhajú pri výbere medzi témami ako bitcoin, blockchain, ťažba kryptomeny, jednotlivé mince atď.

Web má sekciu venovanú obchodovaniu alebo iným aspektom kryptomeny / blockchainu zabalenú vo forme tutoriálov. Články v tejto časti však pochádzajú z renomovaných krypto / blockchainových webov.

Coinna má sekciu iba pre Coinbase, ktorá obsahuje všetko a všetko, čo súvisí s Coinbase, poprednou kryptoburzou a peňaženkou poskytovanou v Spojených štátoch..

Ďalšou pozoruhodnou časťou na tomto webe je časť, ktorá zhromažďuje informácie týkajúce sa počiatočnej ponuky mincí a začínajúcich spoločností pripravujúcich alebo nedávno predstavených v krypto svete službu alebo produkt..

4. FAWS

Jedná sa o jedinečný agregátor noviniek o kryptomene. Okrem zhromažďovania informácií o tom, čo sa deje okolo kryptomien, poskytuje aj upozornenie na cenu mince, portfóliá a kontrolu ceny mince.

Vďaka tomu je platformou „one-stop-stop“ pre všetky kryptomeny. Okrem kryptografických webov CoinDesk, CoinTelegraph a Bitcoin.com, FAWS zdroje svojich správ z 37 ďalších špičkových zdrojov.

Pri návšteve platformy sa najskôr stretnete so stránkou správ. Na tejto stránke môžete vyhľadávať, na čom chcete mať neustále prehľad. Môže ísť o jednotlivé kryptomeny až po tlačové správy. Pokiaľ ide o sekciu mincí, FAW agreguje ceny mincí z najlepších búrz kryptomien ako Gemini a Poloniex. Informácie tiež čerpá z CoinMarketCap, vedúcej platformy agregátora cien kryptomeny.

FAWS chápe, že portfólio zahŕňa rôzne digitálne mince, ako také má sekciu portfólia, kde si používatelia môžu preniesť všetky svoje aktíva a platforma im poskytuje odhad ich hodnoty v zmysle ich digitálneho bohatstva..

5. CoinSpectator

Tu sú investori a obchodníci vítaní, aby mali prehľad o cenách kryptomeny aj o novinkách. Platforma získava informácie z iných vysoko lietajúcich webov s kryptomenami.

Za ceny kryptomeny, CoinSpectator predstavuje iba cenu najlepších šestnástich mincí na základe ich trhovej kapitalizácie.

Okrem toho web poskytuje informácie o krypto projektoch, ktoré sa začnú v blízkej budúcnosti. Na rozdiel od iných platforiem agregátorov noviniek, CoinSpeaker ponúka správy z platforiem sociálnych médií, napríklad Twiter. Obsahuje tiež informácie o ICO, či už v súčasnosti prebiehajú alebo budú čoskoro uvedené na trh.

Platforma vám dáva možnosť dostávať aktualizovaný zoznam toho, čo sa deje priamo vo vašej doručenej pošte, aby vám pomohla byť neustále na cestách..

logo coinspectator

6. Ccowl

Ccowl je dobre zostavená webová stránka, ktorá pomáha čitateľovi ľahko prejsť od krypto správ k cenám a späť. Pokiaľ ide o novinky, platforma získava svoje správy iba z najlepších webových stránok s kryptomenami. Napríklad na Ccowl, okrem iného nájdete správy z CoinDesk, NewsBTC, CCN, Bitcoin.com.

Webová stránka poskytuje vlastný index kryptomeny, ktorý pomáha poskytnúť prehľad o kombinovanej trhovej kapitalizácii 50 kryptomien. Aby sme však boli úprimní, index neobsahuje najlepšiu kryptomenu, bitcoin. To pomáha čitateľovi získať na prvý pohľad neskreslené informácie o výkonnosti trhu s kryptomenami v ktoromkoľvek danom čase.

Platforma má upozornenie na zmenu poradia, ktoré ukazuje, či kryptomena zmenila svoje poradie. Tu je monitorovaných dvadsaťpäť kryptomien. Ceny rôznych kryptomien sledovaných na platforme pochádzajú od spoločností Kraken, HitBTC, Binance, Bittrex, Poloniex a Bitfinex, ktoré sú rešpektovanými burzami kryptomien..

Pre celkovú trhovú kapitalizáciu Ccowl používa CoinMarketCap na získanie ponuky všetkých uvedených mincí a jej vynásobenie kurzami ponúkanými burzami.

7. CryptoCoin

Toto je ďalší renomovaný agregátor kryptospráv, ktorý existuje od konca roku 2014. Web ponúka novinky z rôznych spravodajských platforiem pre kryptomeny. Rovnako je určený pre záujemcov o technológiu, ktorá je základom kryptomien, Blockchain.

CryptoCoin ponúka možnosti vyhľadávania a časť pre úvodnú ponuku mincí, ktorá je momentálne otvorená pre investorov, plus nové mince na trhu. Pokiaľ ide o spravodajskú časť, platforma umožňuje používateľovi filtrovať pomocou parametrov, ako sú konkrétna minca, rok, mesiac atď.

Na rozdiel od iných platforiem, o ktorých sme doteraz hovorili, má CryptoCoin vyhradenú sekciu pre e-knihy týkajúce sa kryptomeny a blockchainu a možnosť stiahnutia.

Aby udržal používateľov v interakcii, obsahuje sekciu „Vedeli ste?“, Kde poskytuje zaujímavé, ale poučné fakty o kryptomenách. Používatelia môžu tiež klásť otázky alebo nájsť odpovede na svoje otázky v sekcii „Často kladené otázky (FAQ)“.

CryptoCoin umožňuje používateľom navrhnúť pridanie virtuálnej meny na platformu, aby sa ďalej podporila interakcia používateľov.

8. CoinLive

Platforma sa pri hľadaní súhrnného zoznamu analýz a správ o kryptomene v reálnom čase prezentuje ako webová stránka typu go-to. Z jeho webovej stránky, CoinLive je hlboko investovaná do poskytovania viac ako správ o virtuálnej mene. Sekcia s novinkami o kryptomene je ľahko použiteľná. Zahŕňa novinky z najlepších kryptozpravodajských platforiem a zahŕňa ICO, ktoré nedávno spustili alebo plánujú spustiť v blízkej budúcnosti.

Na platforme nájdete videorozhovory a podrobné a profesionálne analýzy trhu a prieskumy. Platforma víta príspevky obchodníkov vo forme postrehov, analýz alebo diplomových prác. To sa deje pripojením sa k crowdsourcingovému hnutiu platformy.

S takýmto prístupom sa platforma snaží podporiť prijatie kryptomeny poskytovaním správ, analýz trhu a príspevkov od obchodníkov, ktorí zažili kryptomenu na vlastnej koži. Pritom jedinec, ktorý testuje vody kryptomeny, lepšie pochopí trh.

logo agregátora coinlive

9. CoinLib

Viac ako čerstvé správy o digitálnej mene, CoinLib poskytuje výstrahy, grafy, údaje o jednotlivých minciach a portfólio. Všetky tieto informácie sú načítané a zobrazené v reálnom čase a sú prístupné bezplatne.

CoinLib sa odlišuje od ostatných webov agregujúcich novinky o kryptomene tým, že umožňuje používateľovi zostaviť portfólio, ktoré môže sledovať. Portfólio môže obsahovať aj kryptomenu, ktorú nedržíte, ale zaujíma vás, ako si vedie medzi svojimi partnermi.

Webové stránky poskytujú sekciu, kde môže mať používateľ prehľad o radoch obsadených rôznymi kryptomenami a sú upozornení na zmenu v prípade, že jedna kryptomena vysadí inú zo svojej pozície. CoinLib navyše umožňuje používateľovi aktivovať „nočný režim“, ktorý naštartuje tmavú tému, ktorá zvyšuje viditeľnosť obsahu stránky..

Pomocou CoinLib si môžete zvoliť individuálnu kryptomenu a vyhľadať ju za najlepšiu cenu na trhu. Toto uľahčuje nástroj na zisťovanie najlepších cien zabudovaný do webových stránok.

10. Flipboard

Táto webová stránka sa zrodila v roku 2018 a ponúka kombináciu správ o kryptomene a ďalších správ týkajúcich sa technológií. Flipboard predpokladá jedinečný prístup v tom, že obsahuje podcasty, prielomy, názory, názory odborníkov a množstvo ďalších finančných správ..

Flipboard tiež poskytuje odporúčania ku knihám z rôznych oblastí. Tiež s Flipboard, existuje exkluzívna sekcia, kde majú vaši spoluhráči prístup a zdieľanie obsahu a činov. Platforma je prístupná na stolnom aj mobilnom telefóne. Pre lepší prehľad o novinkách v oblasti kryptomeny, ktoré spadajú do sekcie technológií, je však najlepšia desktopová verzia platformy..

Ak nechcete byť neustále na platforme pre najnovšie krypto správy, ale stále musíte byť aktualizovaní, Flipboard umožňuje používateľom prihlásiť sa a denné správy o novinkách sa doručujú do ich doručenej pošty. Namiesto všeobecných správ platforma umožňuje používateľovi zvoliť si typ správ, ktoré chcú doručovať do svojej doručenej pošty každý deň.

flipboard agregátor noviniek krypto logo

11. Krypto správy

Toto je ďalšia skvelá platforma na zhromažďovanie správ. Krypto správy sa zameriava na ťažbu kryptomien, počiatočnú ponuku mincí, blockchain a všeobecné správy o kryptomene. Platforma je zabalená vo forme aplikácie pre Android. To znamená, že platforma je prístupná iba z mobilných zariadení so systémom Android.

Medzi jej hlavné zdroje správ o kryptomene patrí Forklog, CoinDesk, Bit Media a CoinTelegraph. Platforma z času na čas pridáva aj ďalšie zdroje.

Crypto News poskytuje správy o kryptomene súvisiace s analýzou trhu, predikciami a názormi; rôzne výmenné kurzy ponúkané vybraným počtom búrz kryptomeny; predpovede do budúcnosti technológie distribuovanej hlavnej knihy; perspektívy obchodovania s kryptomenami; najnovšie trendy v činnostiach ťažby kryptomien, plus správy týkajúce sa ťažby digitálnych mien a stavu počiatočných ponúk mincí.

Môžete si stiahnuť Aplikácia Crypto News pre Android a Aplikácia Crypto News pre iOS 

12. Algory

Týmto sa uzatvára náš zoznam 11 najlepších agregátorov kryptospráv. Avšak nemýľte si, že je posledný medzi agregátormi správ.

Platforma bola postavená v roku 2018 s ohľadom na každodenného obchodníka s kryptomenami. Algory sa chváli ako doteraz najväčší agregátor kryptospráv na trhu. Okrem agregovania správ z popredných spravodajských webov o kryptomene Algory zhromažďuje informácie o kryptomenách aj od spoločností ponúkajúcich produkty alebo služby súvisiace s kryptomenami alebo s blockchainom..

Okrem toho načítava údaje súvisiace s virtuálnymi menami z Twitteru, Redditu a ďalších platforiem sociálnych médií. Údaje zhromaždené na týchto platformách sa však analyzujú a do informačného kanála sa pridajú, iba ak ovplyvnia celkové výkyvy cien kryptomeny.

Počas svojho uvedenia v auguste minulého roka, Algory naznačil, že bude poskytovať krypto / blockchainové správy z takmer 1 000 zdrojov.

Platforma obsahuje filtre, ktoré umožňujú používateľovi využívať platformu v čo najkratšom čase prístupom iba k tomu, čo ho zaujíma. Aj pri takom množstve spravodajských zdrojov platforma nerobí kompromisy v rýchlosti. Jednou z jeho jedinečných funkcií je, že umožňuje používateľom vytvárať vyhradené pracovné priestory a správy o airdrops a zámkoch vkladov / výberov..

13. Coinjoy

Coinjoy je agregátor noviniek v oblasti kryptomeny a blockchainu, ktorý poskytuje informácie o trhu a denných správach, ktoré sa v priemysle konajú. Táto stránka už pridala podporu pre najväčšie a najpopulárnejšie spravodajské weby o kryptomenách na svete, vrátane UseTheBitcoin.

Stránka má tmavé rozhranie, vďaka ktorému je pre naše oči veľmi pohodlné vidieť a sledovať najnovšie správy. Coinjoy má zároveň ponuku s tromi rôznymi sekciami: Zdroje, Správy a Médiá. Na stránke Zdroje môžete vybrať a zrušiť výber webov, z ktorých chcete dostávať novinky a správy. Ak zrušíte výber niektorého z týchto webov, nebudete dostávať ďalšie informácie a správy, ktoré sú na ňom uverejnené.

Okrem toho web tiež zdieľa s komunitou živé ceny virtuálnych mien na pravej strane obrazovky. Toto používateľom veľmi uľahčí získanie najnovších informácií o kryptotrhu a o tom, či majú najnovšie správy pozitívny, neutrálny alebo negatívny vplyv na bitcoiny (BTC) a ďalšie virtuálne meny..

V budúcnosti by Coinjoy mohla pridávať nové funkcie a informácie o kryptotrhu, weboch a mnohých ďalších veciach.

Záver

Z našej diskusie vyššie sa môžete pohodlne informovať o najnovších správach z trhu s kryptomenami. To siaha od všeobecných správ až po konkrétne informácie ovplyvňujúce burzy kryptomeny alebo spoločnosti alebo jednotlivé projekty kryptomeny.

Náš vyššie uvedený zoznam najlepších agregátorov krypto správ siaha od jednoduchých platforiem po sofistikované platformy, ktoré ponúkajú viac než novinky. Tieto platformy obsahujú veci ako vynaliezavé videorozhovory, e-knihy o krypto / blockchaine, portfólio a najlepšie kryptomenové výmenné kurzy a príručky..

Neustále kontrolujte tento článok, či nie sú k dispozícii aktualizácie, pretože prichádzajú nové agregátory. Určite vás upozorníme na všetky vynikajúce knihy, ktoré by ste mali čítať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map