Kde a ako kúpiť Kin | Podrobný návod

V minulom roku spustila aplikácia pre zasielanie správ Kik, ktorú vlastní kanadská spoločnosť Kik Interactive, svoju vlastnú kryptomenu s názvom KIN. V čase svojho ICO, KIN vyzbieral viac ako 50 miliónov dolárov (viac ako 160 000 ETH) – je pravdepodobne stimulovaný investormi nadšený miliónovou používateľskou základňou spoločnosti Kik.

Týmto tokenom tím Kik a KIN vytvoril nový ekosystém digitálnych služieb; toto digitálne aktívum sa používa na odmeňovanie vývojárov za služby a do istej miery aj používateľov za ich použitie (ako hráči).

AdobeStock 220858839

Tento rok kryptomena získala na sile po uvedení svojej prvej na trh mobilná aplikácia, a krypto peňaženka. Táto minca, ktorá sa v čase tlače pohybuje okolo 0,0000830 dolárov s trhovým stropom 62 094 564 dolárov, je v plánoch niektorých investorov „nevyhnutnosťou“ kvôli schopnosti rýchlo preniknúť do mobilnej užívateľskej základne..

Ako však postupovať pri kúpe KIN?

1. Získajte KIN peňaženku

17. júla 2018 spoločnosť Kin Foundation, firma stojaca za spoločnosťou KIN, uviedla na trh peňaženku KIN, Kinit Beta, ktorý je teraz k dispozícii v obchode Google Play. Kinit však nie je pripravený byť plnohodnotnou KIN peňaženkou, pretože nemôže akceptovať tokeny ERC-20 zakúpené na burzách.

Pretože je teda KIN postavený na ethereum blockchaine, môžete použiť MyEtherWallet, ktorá podporuje všetky mince postavené na ethereum blockchaine. Keď budete mať peňaženku KIN, budete môcť ukladať tokeny KIN, poskytne vám tiež adresu (bežne označenú ako Vaša / Moja adresa), ktorá vám umožní prijímať tokeny..

Celý náš sprievodca na MyEtherWallet („MEW) si môžete prečítať tu. Nezabudnite dodržiavať všetky súčasné bezpečnostné opatrenia navrhnuté webom.

2. Kúpte si éter

V súčasnosti môžete KIN kúpiť iba v niekoľkých menách; nič z toho nie je USD alebo EUR. Ak chcete získať KIN, budete si musieť kúpiť ETH, BTC alebo XLM (Stellar) a obchodovať s nimi. Pri najvyššom dostupnom objeme obchodovania odporúčame kúpiť ethereum, ktoré použijete na obchodovanie s KIN.

ETH je kótovaný na nákup fiatov na mnohých známych burzách; najjednoduchšie sa orientovať v tom, že sú Coinbase, Gemini alebo Kraken. Peňaženku ETH nebudete potrebovať, pretože svoj ETH prevediete na novú burzu, aby ste mohli okamžite obchodovať za KIN.

3. Zaregistrujte sa na IDEX

KIN je k dispozícii na obchodovanie na niekoľkých burzách, ktoré môžete vidieť tu (uvedené podľa objemu). Nejde o veľké výmeny (jedna kritika KIN, ale aj oblasť, v ktorej môže rásť).

Odporúčame (od septembra 2018) používať na svoje obchodovanie IDEX alebo HitBTC. V tomto článku sa zameriame na IDEX.

Váš ďalší krok teda smeruje k IDEX oficiálna webová stránka, na ktorej sa môžete zaregistrovať vytvorením novej peňaženky. Znova si prečítajte tieto podmienky a pochopte ich, aby ste zaistili bezpečnosť svojich údajov. Bude sa od vás vyžadovať stiahnutie súboru Keystore. Po stiahnutí súboru Keystore a prijatí súkromného kľúča do peňaženky sa vráťte späť do svojej peňaženky a peňaženku odomknite pomocou stiahnutého súboru Keystore..

Teraz môžete prejsť do svojho profilu, kliknúť na „Peňaženka“ a nájsť Ethereum, aby ste mohli skopírovať adresu do svojej schránky. To bude adresa, na ktorú pošleš svoje Ethereum (ETH). Keď posielate svoje Ethereum zo svojej osobnej peňaženky alebo z burzy, ktorú ste si kúpili, na skopírovanú adresu, malo by sa zobraziť na stránke „My IDEX Balance“..

4. Vymeňte ETH za KIN

Ďalej na hlavnej stránke môžete vyhľadať KIN v zozname, kam IDEX vložil všetky svoje obchodovateľné mince. Kliknite na možnosť KIN a prinesie novú stránku, kde môžete teraz obchodovať s KIN s éterom, ktoré ste dostali. Môžete to urobiť za aktuálnu cenu, ktorá je uvedená v grafe PREDAJ (tj. Niekto ponúkol, že predáte KIn za určitú cenu), alebo môžete zadať svoju vlastnú cenu a vytvoriť plán „KÚPIŤ“ pre svoje ETH. Pre začiatočníkov odporúčame použiť cenu, ktorú burza poskytuje, čo by mala byť najnižšia cena, za akú niekto predal objednávku SELL.

Ak to chcete urobiť, jednoducho kliknite na položku „Market“ v rozbaľovacej ponuke IDEX. A potom zadajte, koľko KIN si chcete kúpiť. Dozviete sa, či ste sa pokúsili kúpiť viac, ako vám ETH umožní obchodovať. A nad obchodným boxom burza ukáže váš zostávajúci ETH zostatok.

Môžete skontrolovať svoju Peňaženku (tlačidlo vpravo hore) a uistiť sa, že váš KIN prešiel.

AdobeStock 222424582

5. Pošlite KIN do svojej peňaženky

Je dôležité si uvedomiť, že niektoré burzy pre vás nebudú mať KIN. Napríklad ak svoje mince pošlete na burzy ako Coinbase, stratia sa. Ak ste úspešne vykonali dané kroky pri nákupe KIN coinov, zobrazia sa na „Zostatku môjho IDEXu.“ Ak chcete tieto mince presunúť do svojej osobnej peňaženky, stlačte tlačidlo „Vybrať“ a podľa pokynov presuňte svoje KIN coiny z IDEX do vašej peňaženky, tej, ktorú ste vytvorili v prvom kroku.

V tomto okamihu by ste mali mať KIN tokeny, ktoré teraz môžete posielať do svojej peňaženky na MyEtherWallet. Neodosielajte do svojej aplikácie Kinit (odteraz), ale pomocou aplikácie Kinit môžete zarobiť viac KIN (iba nie KIN založený na ethereu)

Obrázok so súhlasom SNB

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map