Najdôležitejších 7 dôvodov, prečo si vlastniť peňaženku Ledger

Ledger Nano je hardvérová / chladiarenská peňaženka a jedna z najlepších peňaženiek v kryptomene používaných na ukladanie mincí. Okrem ukladania digitálnych mien do papierovej peňaženky by si k srdcu mala prísť ďalšia hardvérová peňaženka kvôli jej bezpečnostným funkciám. Hlavným dôvodom, prečo ľudia využívajú hardvérové ​​peňaženky, ako je napríklad peňaženka Ledger, je zabezpečenie ich súkromných kľúčov, ktoré sú vstupnou bránou ku kryptomenám, ktoré vlastníte. Napriek zariadeniu, na ktorom mohol byť súkromný kľúč vygenerovaný, je k nemu prístup cez akýkoľvek iný kanál, napríklad z peňaženky pre stolné počítače, mobilnej peňaženky alebo ústredne, ktorá umožňuje komukoľvek prístup k ich minciam pomocou ich súkromných kľúčov..

Jediným spôsobom, ako si môžete byť v bezpečí, je zabezpečiť, aby boli vaše súkromné ​​kľúče ukryté tam, kde ich nikto nevidí, a tiež že sa nenachádzajú v zariadeniach pripojených k internetu, ani by ste ich nemali sprístupniť prostredníctvom svojej e-mailovej adresy..

Ak je pre vás bezpečnosť nevyhnutná, potom by ste mali vedieť hlavné dôvody, prečo by ste mali vlastniť a Nano hardvérová peňaženka Ledger ktorá je v súčasnosti najbezpečnejšia a najlacnejšia na trhu.

Bezpečnosť

Pretože vaši poskytovatelia internetových služieb môžu byť ľahko hacknutí a ukradnuté informácie, sú zraniteľné aj naše systémy malých jednotiek a mobilné zariadenia. Najdôležitejšou vecou vašej peňaženky je váš seed seed / private key / recovery key. Preto nechcete, aby bol generovaný alebo uložený v zariadení, ktoré by mohlo byť ľahko napadnuteľné.

Vďaka Peňaženka Nano Ledger, vaše súkromné ​​kľúče uvidíte iba vy prostredníctvom OLED obrazovky zariadenia. Nie je k dispozícii cez váš osobný počítač ani ho nemožno kopírovať. Vaše súkromné ​​kľúče tak budú v bezpečí priamo na zariadení, aby ich mohli vidieť iba vaše oči.

Ďalšia úroveň zabezpečenia prichádza s nastavením hesla pre zariadenie. Ak ho stratíte alebo vám ho niekto ukradne, je zbytočné, že ho uvidí ktokoľvek, ibaže osoba zistí váš PIN kód v 3 pokusoch. Ak to neurobíte, obnoví sa výrobné nastavenie zariadenia a budú opäť potrebné vaše súkromné ​​kľúče.

Uchovávanie virtuálnych mien v hardvérovej peňaženke, ako je napríklad Ledger Nano, je teda jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré môže investor urobiť, ak má veľký počet virtuálnych mien, alebo ak so svojimi prostriedkami narába prostredníctvom centralizovanej výmeny..

Podpora pre kryptomeny

Ak máte Ledger Nano Wallet, nemusíte si sťahovať a inštalovať rôzne peňaženky pre všetky významné kryptomeny. Vďaka Peňaženka Ledger, môžete ukladať Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, ZCash, Dash, Stratis, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum Classic a mnoho ďalších. Poskytuje vám príležitosť uložiť všetky svoje aktíva na jednom mieste.

Táto hardvérová peňaženka ponúka podporu pre veľké množstvo digitálnych mien, čo umožňuje používateľom ukladať všetky svoje digitálne aktíva do tohto zariadenia. To uľahčuje investorov, ktorí majú diverzifikované portfólio a nemusia držať svoje virtuálne meny pomocou samostatných peňaženiek.

Okrem toho budú môcť používatelia odosielať, prijímať a prípadne vymieňať svoje digitálne meny rýchlym a ľahkým spôsobom pod rovnakou peňaženkou.

Jednoduché použitie

Vďaka OLED obrazovke a rozšíreniam prehliadača pre Ledger Nano nemusíte byť technický expert, aby ste to zistili. Nastavenie zariadenia je celkom jednoduché, všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa jednoduchých pokynov zobrazených na obrazovke zariadenia, aby ste si svoje súkromné ​​kľúče uložili tak, že si ich zapíšete, a tiež nastavením rôznych peňaženiek kryptomeny stlačením dolných tlačidiel na zariadení, aby ste zmenili obrazovky tiež na výber znakov a čísel.

Napriek tomu, že ide o hardvérovú peňaženku, nie je nič zložité používať, ak máte predchádzajúce znalosti o virtuálnych menách a ak poznáte adresy, súkromné ​​kľúče a rôzne spôsoby ukladania kryptomien..

Na jeho nastavenie by ste museli postupovať iba podľa pokynov na obrazovke. Ledger Nano S je najpopulárnejšia a najbežnejšia hardvérová peňaženka, ktorá má dve tlačidlá, ktoré vám umožňujú ľahkú manipuláciu so zobrazenými informáciami.

Zároveň s aplikáciou vytvorenou spoločnosťou Ledger pre používateľov mobilných telefónov a stolových počítačov uľahčí prácu tým, ktorí vlastnia digitálne aktíva. Ďalej ho možno tiež integrovať s veľkým počtom ďalších softvérových aplikácií tretích strán. Viac o tejto téme neskôr.

Potvrdenie bezpečných transakcií

S ďalšou vrstvou potvrdenia si môžete byť istí, že nikto nemôže odoslať žiadne vaše aktíva bez prístupu k samotnému zariadeniu. V prípade, že hackeri môžu diaľkovo ovládať váš osobný počítač, aj keď je vaše zariadenie Ledger Nano pripojené k portu USB, môžu robiť všetky ďalšie veci okrem zasielania vašich kryptomien. Je to preto, že máte zariadenie pri sebe a vy sami môžete autorizovať transakciu podržaním tlačidiel na zariadení. Do tej doby sa transakcia spracuje a transakcia sa potvrdí. Pokiaľ to neurobíte, nemusíte sa ničoho obávať.

Ako už bolo spomenuté, zariadenie je bezpečné, pretože nie je pripojené k internetu a má dlhšiu životnosť ako tradičná papierová peňaženka. Ak svoje zariadenie stratíte, svoje prostriedky môžete kedykoľvek získať pomocou frázy na obnovenie, ktoré poskytuje peňaženka pri prvom nastavení. To by vám uľahčilo nakladanie s vašimi prostriedkami v prípade, že nemáte prístup k zariadeniu peňaženky Ledger.

Ledger Nano S - bezpečná hardvérová peňaženka

Elegantný dizajn

Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu môže hladko prejsť do prívesku na kľúče alebo na retiazku na krk a slúžiť ako prívesok. Ale samozrejme to nechcete nosiť so sebou všade, kde o ne prídete.

Softvérová integrácia

Ledger Nano zariadenie nie je vyrobené tak, aby fungovalo iba s jeho príslušnými rozšíreniami; Môže tiež pracovať s rôznymi softvérovými aplikáciami tretích strán, ako sú Electrum, MyCellium (iba s Legacy, Not Segwit), GreenBits, Bitgo, MyEtherWallet a Copay. Toto vám poskytuje veľa možností prístupu k vašim kryptomienam.

cena

Ledger Nano je najlacnejší spomedzi svojich párov na trhu. Či už ste v oblasti kryptomien nováčikom alebo ste v nej už dlhšiu dobu alebo možno svoje mince používate na každodenné transakcie alebo ste len dlhodobým investorom, peňaženka Ledger vám poskytne lacnejšiu a bezpečnejšiu spôsob, ako udržať svoje investície v bezpečí.

Čo sa stane, keď zariadenie Ledger Nano podporuje novú kryptomenu?

Nemusíte kupovať nové zariadenie zakaždým, keď sa do peňaženky Ledger pridá iná kryptomena; priamy sprievodca vás prevedie procesom prístupu k adrese vašej peňaženky pre dané kryptomenu.

Záver

Kvôli veľkému množstvu hackerov a útokov, ktoré ovplyvnili rôzne kryptomenové burzy, je najlepším spôsobom, ako kryptomeny zadržať, urobiť to prostredníctvom hardvérovej peňaženky a peňaženka Ledger je jednou z najuznávanejších spoločností, ktorá tak robí.

Ledger Nano je bezpečný, má futuristický dizajn, je ľahko použiteľný pre jednotlivcov s predchádzajúcimi znalosťami virtuálnych mien a umožňuje investorom vysporiadať sa s veľkým počtom kryptomien pomocou jedného zariadenia. Táto peňaženka je navyše kompatibilná s ostatnými službami tretích strán a vytvára tak oveľa lepší používateľský zážitok.

V súčasnosti existujú dve hlavné hardvérové ​​peňaženky, ktoré Ledger predáva pre maloobchodných používateľov kryptomien, vrátane Ledger Nano S a Ledger Nano X. Viac sa o nich dočítate na oficiálnych stránkach spoločnosti Ledger.

Peňaženka Ledger má nakoniec tiež skvelý tím, ktorý je pripravený poskytnúť podporu v súvislosti s vašimi potrebami a riešením problémov, ktoré by mohli ovplyvniť bežné používanie peňaženky. Aj keď peňaženka nie je zadarmo, je vždy dôležité byť zabezpečená proti hackerom, útokom a podvodníkom.

Zdroj obrázku: HardwareWallets.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map