CryptoHopper Recenzie: Bitcoin Crypto Trading Bot Užívateľská príručka

CryptoHopper je robot na obchodovanie s bitcoinmi, ktorý vo vašom mene automaticky nakupuje a predáva kryptomeny. Je CryptoHopper skutočným riešením? Alebo je to ďalší príliš prešibaný podvod s bitcoinmi? Dozviete sa to dnes v našej recenzii.

Čo je to CryptoHopper?

CryptoHopper je robot na obchodovanie s kryptomenami, ktorý sľubuje zjednodušenie vašich skúseností s obchodovaním s kryptomenami. Ak sa dnes zaregistrujete na webe CryptoHopper, môžu obchodníci všetkých úrovní skúseností minimalizovať riziká a maximalizovať zisky – aspoň to tvrdí CryptoHopper.  čo je kryptohopper Tvorcovia produktu CryptoHopper opatrne tvrdia, že ich program nezaručuje zisky. Namiesto toho robot jednoducho obchoduje na základe svojej sady algoritmov. Tieto algoritmy sledujú externé signály a potom kupujú alebo predávajú kryptomeny na základe toho, čo tieto signály znamenajú.

Pomocou CryptoHopper môžete implementovať predvolené stratégie obchodovania s bitcoinmi. Alebo môžete do svojho profilu pridať pokročilejšie signály, kopírovať profesionálnych obchodníkov pomocou zrkadlového alebo kopírovaného obchodovania a dokonca si vytvoriť svoju vlastnú obchodnú stratégiu.

zoznam kryptohopper-krypto-burzy

CryptoHopper nemusí zaručiť zisky, ale web je plný tvrdení o „ľahkých peniazoch“. Existujú referencie od ľudí, ktorí tvrdia, že rýchlo zbohatli napríklad pomocou obchodného robota. Mnohí tvrdia, že dokázali zarobiť peniaze bez rizika: práve sa zaregistrovali do CryptoHopperu a zvyšok nechali na obchodnom robotovi..

CryptoHopper si môžete vyskúšať na sedem dní zadarmo. Predplatné sa začína na 19 $ mesačne.

Funkcie CryptoHopper

oficiálny kryptohopper

Obrázok vôbec prvého Cryptohopperu

Medzi kľúčové vlastnosti kryptoobchodného robota CryptoHopper patria:

Automatizované obchodovanie nepretržite: Nemáte chuť obchodovať ručne? To je v poriadku. CryptoHopper to urobí za vás, bude nakupovať a predávať kryptomeny vo vašom mene na základe analýzy obchodných signálov robota.

Arbitráž: CryptoHopper má arbitrážny nástroj, ktorý sleduje cenové rozdiely medzi burzami. Na jednej burze môžete nakupovať vysoko a na inej predávať s nízkym ziskom.

Skrat: CryptoHopper podporuje skrat, čo vám umožní dosiahnuť zisk pri poklese cien.

Obchodovanie s kopírovaním: Trhovisko CryptoHopper obsahuje obchodovanie s kopírovaním (tiež známe ako zrkadlové obchodovanie) od viac ako 40 odborných obchodníkov, čo vám umožňuje kopírovať každý obchod uskutočnený týmito obchodníkmi a dosahovať rovnaké výnosy ako oni.

kryptohopper-výhody-funkcie

Návrhár stratégie: CryptoHopper vám umožní vytvoriť si vlastné obchodné stratégie pomocou viac ako 130 indikátorov a vzorov svietnikov.

Simulované obchodovanie: CryptoHopper má simulované obchodné sandbox, kde sa môžete popasovať bez použitia skutočných peňazí.

Pripojte sa k 9 hlavným kryptoburzám: CryptoHopper sa pripája k 9 kryptoburzám prostredníctvom svojho API, vrátane Huobi, Binance, Poloniex, Bittrex, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex, KuCoin a Cryptopia.

Žiadne poplatky za obchodovanie: CryptoHopper si neúčtuje žiadne ďalšie poplatky nad rámec vášho mesačného predplatného. Stále však budete platiť všetky poplatky za obchodovanie účtované každou burzou.

Historické spätné testovanie: Ak ste vytvorili novú stratégiu a chcete ju otestovať v rôznych trhových podmienkach, pomocou historického nástroja na spätné testovanie CryptoHopper môžete zistiť, ako by váš algoritmus fungoval..

Trailing Stop Loss: Obmedzte svoje straty pomocou možnosti limit stop-loss spoločnosti Cryptohopper. Pomocou tejto možnosti môžete zabrániť tomu, aby vaše straty nikdy neprekročili konkrétne percento.

CryptoHopper nedrží vaše prostriedky: CryptoHopperovo API smie uskutočňovať obchody z vášho výmenného účtu. Nie je však povolené vyberať peniaze z vášho účtu. Vaše prostriedky zostanú na vami vybranej burze. CryptoHopper nedrží vaše prostriedky.

Zobraziť celú históriu obchodu: CryptoHopper vám umožňuje zobraziť celú históriu obchodov, vďaka čomu je ľahké sledovať, ktoré obchody robil robot a v ktorých časoch. Môžete tiež vidieť percentuálny zisk alebo percento straty z každého obchodu.

Viaceré ukazovatele: Zobrazte ukazovatele ako Bollinger Bands, MACD, RSI, Stoch a ďalšie.

Ako funguje CryptoHopper?

CryptoHopper sa pripája k burzám prostredníctvom aplikačného programovacieho rozhrania (API). Udelíte CryptoHopper API prístup k vášmu obchodnému účtu a program potom môže vo vašom mene vykonávať obchody, aby sa pokúsil automaticky zarobiť bitcoin.

Aby bolo jasné, CryptoHopper nemôže vyberať prostriedky z vášho účtu. API môže jednoducho zobraziť váš zostatok a vykonávať obchody. Tento prístup môžete kedykoľvek zakázať.

Hlavnou výhodou CryptoHopperu je, že z obchodného procesu sú odstránené emócie. Spoliehate sa na to, že obchod za vás urobí robot – nie svoje vlastné emócie. Vysoko volatilný a vysoko rizikový trh, ako je krypto, je pre emocionálnych obchodníkov ťažký. Robot vyradí vaše pocity z rovnice a pomôže vám uskutočňovať obchody podporované skutočnými údajmi – nie pocitmi.

CryptoHopper môžu používať začiatočníci aj pokročilí obchodníci.

Začínajúci obchodníci sa môžu zaregistrovať do CryptoHopperu a nechať robota okamžite začať obchodovať. Nemusíte prispôsobovať žiadne nastavenia, zaoberať sa obchodovaním s kópiami alebo vyvíjať svoje vlastné obchodné stratégie. Namiesto toho môžete CryptoHopper iba spustiť a zabudnúť na to.

stratégie obchodovania s kryptohoppermi

Pokročilejší obchodníci medzitým môžu venovať rôzne časti svojho portfólia rôznym stratégiám kryptoobchodovania. Môžu si vytvoriť svoje vlastné stratégie a podrobne ich otestovať. To je tiež v poriadku.

Niektoré z prispôsobiteľných nastavení v rámci obchodovacieho robota s bitcoinmi CryptoHopper zahŕňajú:

 • Stratégia (Vyberte konkrétnu stratégiu alebo vyberte možnosť „žiadna stratégia“ a používajte iba manuálne alebo externé signály
 • Percentuálny zisk
 • Percento nižšia ponuka a vyššia dopyt
 • Stop-loss a trailing stop-loss (povolené alebo zakázané)
 • Trailové stop-loss percento
 • Rameno koncové stop-strata na (vyberte číslo)
 • Použiť iba koncovú stop-stratu (povolenú alebo zakázanú)
 • Pozdržať aktíva, keď je nový cieľ rovnaký (povolený alebo zakázaný)
 • Automatické zatváranie pozícií v čase (1 mesiac)
 • Maximálny čas predaja otvoreného času a maximálny čas nákupu otvoreného času
 • Max. Otvorené polohy
 • Maximálne percento otvorených pozícií na jednu mincu
 • Percentuálna výška nákupu
 • Minimálna suma BTC na objednávku

Môžete si zvoliť ľubovoľné nastavenie, ktoré sa vám páči, na základe požadovaných výnosov, vystavenia riziku a ďalších metrík.

Ceny produktu CryptoHopper

cryptohopper-pricing-cost

CryptoHopper má tri možnosti predplatného a bezplatnú skúšobnú verziu.

Zásobník zadarmo (skúšobná verzia)

 • Sedemdňová bezplatná skúšobná verzia
 • 80 pozícií
 • Maximálne 15 vybraných mincí
 • Maximálne 2 spúšťače
 • Technická analýza každých 10 minút

Explorer Hopper (štartér)

 • 19 dolárov mesačne
 • Maximálne 15 vybraných mincí
 • Maximálne 2 spúšťače
 • Technická analýza každých 10 minút

Adventure Hopper (stredný)

 • 49 dolárov mesačne
 • 200 pozícií
 • Maximálne 50 vybraných mincí
 • Maximálne 5 spúšťačov
 • Technická analýza každých 5 minút
 • Výmena arbitráže

Hero Hopper (Pro)

 • 99 dolárov mesačne
 • 500 pozícií
 • Maximálne 75 vybraných mincí
 • Maximálne 10 spúšťačov
 • Technická analýza každé 2 minúty
 • Všetky mince za signály
 • Trhová arbitráž
 • Tvorca trhu

Všetky účty tiež obsahujú určité štandardné funkcie, vrátane 0 ďalších poplatkov za obchodovanie od spoločnosti CryptoHopper, viacerých typov príkazov (trailing stop, stop loss, TSL, automatické zatváranie a DCA), osobných a globálnych obchodných štatistík a prístupu k viac ako 120 ukazovateľom a sviečkam vzory.

Ako používať výučbu CryptoHopper

Prvá registrácia a prvé použitie CryptoHopperu je jednoduché.

Krok 1) Vytvorte si účet na stránke CryptoHopper.com. Zadajte svoje meno, e-mailovú adresu, používateľské meno a heslo.

pripojiť-kryptohopper-prihlásiť sa

Krok 2) Svoj e-mail potvrďte kliknutím na aktivačný odkaz.

kryptohopper-overenie účtu

registrácia kryptohoppera

Krok 3) Nastavte si účet pomocou sprievodcu CryptoHopper. Vyberte burzu a nakonfigurujte robota pomocou kľúčov API preferovanej burzy. Nastavte základné konfigurácie zásobníka. Keď to urobíte, môžete okamžite začať používať svoj zásobník. Nastavenia môžete ďalej prispôsobiť pomocou palubnej dosky.

Krok 4) Prihláste sa na odber signálnych služieb. CryptoHopper vám umožní prihlásiť sa na profesionálne upravený externý signál. Tieto služby signalizátora poskytujú skúsení obchodníci. Dobrý signál môže zistiť stav na trhu a napríklad povedať, že chcete kúpiť alebo predať. Predplatné bezplatných aj platených signálov je k dispozícii prostredníctvom služby CryptoHopper.

Krok 5) Poskytnite CryptoHopper API prístup k vášmu výmennému účtu. Budete musieť povoliť CryptoHopperu, aby obchodoval vo vašom mene (obchod a prístup na čítanie), aby mohol používať CryptoHopper.

cryptohopper-crypto-trading-history

O spoločnosti CryptoHopper

CryptoHopper má obmedzenú transparentnosť, pokiaľ ide o jeho manažérsky tím a ďalšie informácie. Zdá sa však, že je legitímne registrovanou holandskou spoločnosťou. Na stránke s kontaktmi je uvedená adresa v Amsterdame, dve e-mailové adresy spolu s číslom COC a DIČ.

Stále však nevieme, kto spoločnosť riadi alebo kto vytvoril CryptoHopper.

Oficiálna webová stránka tvrdí, že spoločnosť, ktorá je oficiálne registrovaná ako CryptoHopper BV, založili dvaja bratia. Jeden brat bol denný obchodník a druhý webový vývojár. Prototyp CryptoHopper postavili na Raspberry Pi pomocou 3D tlačeného puzdra. Postupom času vylepšovali model a nakoniec vytvorili CryptoHopper, ktorý dnes vidíme.

Doména CryptoHopper.com bola zaregistrovaná v júli 2017.

Záverečné slovo

kryptohopper-recenzia

CryptoHopper je automatizovaný obchodný robot pre kryptomeny, ktorý obchoduje vo vašom mene pomocou obchodných algoritmov. Bot je možné prispôsobiť rôznymi stratégiami. Môžete napríklad kopírovať ďalších obchodníkov alebo pridať do svojho profilu rôzne signály. Môžete si dokonca vytvoriť vlastnú stratégiu založenú na získavaní ďalších bitcoinov prostredníctvom mikroobchodov.

Potom udelíte CryptoHopper API prístup k vášmu výmennému účtu. Tento prístup umožňuje API vykonávať obchody vo vašom mene. CryptoHopper sa môže pripojiť k deviatim rôznym burzám vrátane niektorých najpopulárnejších búrz, ktoré sú dnes k dispozícii (podporované sú Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Huobi, Kraken a Poloniex).

Jedným z mála problémov, ktoré máme s CryptoHopper, je nedostatok transparentnosti o spoločnosti. Poznáme adresu spoločnosti, ale nevieme nič o ľuďoch, ktorí spoločnosť riadia. Našťastie, CryptoHopperu nemusíme dôverovať žiadnymi prostriedkami: má iba prístup API.

Ak hľadáte praktický spôsob nákupu a predaja kryptomeny, môže byť CryptoHopper dobrou voľbou – pokiaľ neočakávate obrovské zisky bez rizika a bez námahy. Aj keď sú všetci fixovaní na cenu bitcoinu a majú predpovede BTC na Mesiac, môže byť chytré nasadiť automatizovaného, ​​samonastaviteľného a prispôsobiteľného kryptoobchodného robota ako CryptoHopper, ktorý vám pomôže nahromadiť satoshi a dúfať v jednu z týchto futuristických predpovedí. skutočne sa stane a urobí z vašich úspešných obchodov v budúcnosti vyššiu hodnotu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map