Aktualizácia OKExChain Hackathon, zostáva menej ako dva týždne

OKExChain Hackathon, organizovaný spoločnosťou OKEx, sa začal 5. júna a zaznamenal účasť mnohých známych subjektov z celého sveta. Medzitým sa zapojilo aj desať renomovaných zakladateľov projektov, hlavných vedcov a technologických analytikov, ktorí budú spoločne skúmať navrhované projekty..

Účastníci Hackathon

Od dnešného dňa sa na Hackathon zaregistrovalo 23 tímov a 2 individuálni vývojári a prihlásených bolo 16 prihlášok, ktoré sa zaoberajú rôznymi aspektmi, vrátane decentralizovaných búrz, digitálnych peňaženiek, virtuálnych strojov, prehliadačov blockchain, produktov staking service, vývojových nástrojov a krížového reťazca. interakcie.

Pokiaľ ide o aplikácie pre platobné služby a digitálne peňaženky, tímy ako Squeezer, Beijing ChainsGuard, OneChain a DappBirds postupne predložili svoje plány vývoja produktov.

Squeezer je zámorská platforma, ktorá integruje mikroslužby s blockchainovým priemyslom na podporu vývojárov aplikácií. Spoločnosť Beijing ChainsGuard sa špecializuje na bezpečnostné riešenia a služby, zatiaľ čo OneChain prináša do transakcií a používania peňaženky sociálny prvok. DappBirds je platforma DApp, ktorá integruje analýzu dát, dizajn, distribúciu, prevádzku a ďalšie aspekty a obsahuje takmer 5 000 DApps a viac ako 10 000 inteligentných zmlúv..

Okrem toho sa na vývoji aplikácií podieľali aj TokenView a Cosmostation, známi tvorcovia prehliadačov blockchain. Prehliadač blokov vytvorený TokenView v súčasnosti podporuje takmer 100 dotazov na dáta blockchainu, zatiaľ čo Cosmostation je operátor uzla validátora podnikovej triedy a vývojár aplikácií koncového používateľa..

Niekoľko tímov a vývojárov tiež predložilo návrhy v oblasti stakingových produktov, blockchain poistenia, API, vývojových nástrojov, SDK a virtuálnych strojov. Niektoré z nich zahŕňajú NewDEX, AITEX, Ankr, NetCloth, Bi23 Labs a wallet.fo atď. Zatiaľ čo iné tímy, ktoré ešte svoje produkty nepredložia, zahŕňajú Bit Dimension, Navigato.io, Tavitt a Zxplus.

Hackathonské odmeny, pravidlá a podrobnosti

Cieľom OKExChain Hackathon je povzbudiť používateľov k tvorivému vývoju aplikácií založených na verejnom reťazcovom systéme OKExChain. Uzávierka kampane je 20. júla. Výhercovia budú verejne vyhlásení koncom augusta a OKExChain odmení tímy a jednotlivcov až do výšky 5 000 dolárov v tokenoch OKB.

Podľa pravidiel Hackathonu získajú výhercovia v prípade návrhov, ktoré sú určené iba na vylepšenie OKExChain vylepšenia, OKB v hodnote až 500 dolárov. Príspevky, ktoré zahŕňajú OIP a produkty, budú kvalifikované na získanie odmien OKB v hodnote až 5 000 dolárov.

Recenzenti hackatónu

Medzi priemyselných lídrov, ktorí budú príspevky spoločne posudzovať, patria zakladateľ DappOS, FengNiao, finančný zakladateľ, spoluzakladateľ a hlavný vedec IPFS Force Zone, Xin Li, zakladateľ FIBOS, Ma Xiang, prevádzkový riaditeľ čínskej verzie CoinDesk, Leiyang Xin, Dapp. zakladateľ a CEO spoločnosti Kyle Lu, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ Ankr, Ryan Fang, partner TokenInsight, Wei Zhao, hlavný analytik TokenInsight, Johnson Xu, technický expert na blockchainový priemysel AWS, Wang Shiyu a softvérový inžinier AWS, Yuan Ye.

Zostávajú dva týždne

Cieľom spoločnosti OKExChain je podporovať vývoj rozsiahlych komerčných blockchainových aplikácií. Technológia viacerých reťazcov prijatá spoločnosťou OKExChain uľahčuje výmenu hodnoty a vytvorenie celého ekosystému služieb s pridanou hodnotou, ktoré sa navzájom dopĺňajú. V súčasnosti testovacia sieť OKExChain implementovala množstvo špičkových technických funkcií vrátane prispôsobených aplikácií, viacreťazcového ekosystému a vrstvenia dát..

Kampaň Hackathon zostáva už len necelé dva týždne a vývojári sa môžu zúčastniť predložením návrhov na technologický vývoj spoločnosti OKExChain, návrh produktov a ekologické plánovanie alebo budovaním vývojových nástrojov, SDK, prehliadačov, peňaženiek a stakingových služieb na základe testnetu OKExChain..

O spoločnosti OKExChain

Odkazy na návrhy: https://github.com/okex/OIPs

OKExChain Technická komunita:

Oficiálny web OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Nárokovanie TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/sk/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

V prípade akýchkoľvek otázok, spätnej väzby alebo návrhov nás kontaktujte na čísle

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map