Návrh ekologickej spolupráce YeeCo a OKExchain

Úvod do spolupráce

Spoločnosť YeeCo je umiestnená v decentralizovanej a vysoko výkonnej internetovej infraštruktúre, ktorá umožňuje voľný obeh všetkých vecí na internete. Spoločnosť YeeCo sa integruje do reálnej ekonomiky v rámci scenára vysokorýchlostného hromadného prepojenia predstavovaného technológiou 5G, vytvára inteligentný internet, dosahuje kombináciu blockchainu YeeCo s umelou inteligenciou, internetom vecí a technológiou 5G a podporuje rozvoj inteligentnej zdravotnej starostlivosti, inteligentná doprava, inteligentné mestá, digitálna spoločnosť a tokenizácia majetku. YEE je obehový token v ekológii YeeCo a tiež najzákladnejšie cirkulačné médium v ​​reťazci ekológie.

YeeCo je pred uvedením na hlavnú sieť rozdelený do 7 fáz PoC, aby sa zlepšil súvisiaci technologický výskum a vývoj. Spoločnosť YeeCo v súčasnosti vykonáva výskum a vývoj podľa plánovania v bielej knihe. YeeCo Testnet bol oficiálne uvedený na trh v marci a hlavný sieťový server YeeCo sa očakáva v júni.

Spoločnosť OKExchain, ako vedúci ekosystém v priemysle, sa vždy zaviazala budovať vysoko efektívny ekosystém verejných reťazcov bez hraníc. Vlastnosti "vysoký výkon", "viacreťazcové spolužitie" a "decentralizácia" spôsobili v priemysle rozsiahle obavy. OKExchain má zároveň s YeeCo veľmi vysoký stupeň zhody v oblasti základných technologických rámcov, ako je architektúra horizontálnych fragmentov a vrstvenie údajov..

Preto po nepretržitej diskusii a výskume YeeCo a OKExchain budú spoločne podporovať hĺbkovú spoluprácu v troch aspektoch: technická architektúra, pristátie aplikácií a ekologická výstavba na reťazci. Obe strany spolupráce využijú svoje silné stránky, využijú svoje vlastné technológie a zdroje, rozšíria územie decentralizovanej ekológie a dodajú obom stranám väčšiu vitalitu v procese rýchleho rozvoja.

Plán spolupráce

YeeCo&OKExchain: Viacreťazcová technologická architektúra založená na schéme úplného rozdelenia

Technické pozadie

YeeCo je založené na novom inovatívnom a vysokom výkone "črep + vrstva" architektúra, prijíma inovatívne riešenie plne rozdelené na PoW a delí všetky štyri aspekty pracovného zaťaženia sieťovej komunikácie, vykonávania transakcií, štátneho úložiska a úložného priestoru údajov a dosahuje plynulé škálovanie, aby sa zlepšila prevádzková efektívnosť s rozvojom obchodného rozsahu.

Originálna konečná deterministická technika CRFG spoločnosti YeeCo zároveň dokáže realizovať odblokované krížové transakcie, čím sa zabezpečí, že efektivita krížových transakcií nebude obmedzená počtom zlomkov a výkonnosť bude môcť s počtom zlomkov lineárne rásť, a vyriešiť problémy s efektívnosťou a bezpečnosťou pri krížových transakciách a transakciách medzi reťazcami.

Okrem toho spoločnosť YeeCo zavádza vrstvu reťazca obchodných pobočiek medzi základným koreňovým reťazcom a centralizovaným systémom, aby ďalej decentralizovala časť aplikácie, ktorá by mohla bežať iba v centralizovanom systéme, aby vyhovovala požiadavkám otvorenosti, dôveryhodnosti a odolnosti proti neoprávnenej manipulácii. Odvetvový reťazec si môže zvoliť medzi rozsahom konsenzu a podporovanou výpočtovou zložitosťou, aby vyhovoval požiadavkám na výkonnosť aplikácie.

OKExchain technicky trvá na tom "úlomok s podnikaním ako s dimenziou", ktorá implementuje delenie údajov podľa podnikania, rieši problém škálovania tradičných schém rozdelenia, a tým podporuje pristátie aplikácií vo veľkom meradle. Súčasne spoločnosť OKExchain navrhla princíp fungovania "jedna aplikácia, jedna reťaz", pomocou OKExchain na vybudovanie doplnkového aplikačného ekosystému a vytvorenie "aliancia obchodného reťazca".

Predbežné plánovanie spolupráce

Po vyšetrení a overení spoločnosť YeeCo navrhla, že po uvoľnení sietí oboch strán spoločnosť OKExchain nasadí súvisiace služby na nezávislé úlomky siete YeeCo ako rozšírenie ekologického podnikania spoločnosti OKExchain. Vrstvený mechanizmus spoločnosti YeeCo môže podporovať nasadenie viacerých odvetvových reťazcov s rôznymi obchodnými scenármi. Podľa skutočných obchodných potrieb môžu rôzne odvetvové reťazce prijať rôzne modely nasadenia a diferencované konsenzuálne algoritmy na splnenie rôznych požiadaviek rôznych aplikačných scenárov na výkon, bezpečnosť a decentralizáciu systému a na rozšírenie obchodného usporiadania reťazca OKExchain..

Medzitým, kvôli existencii technológie ťažby YeeCo, je možné na všetky zlomky použiť jeden výpočtový výkon, takže obtiažnosť každého reťazca zlomkov sa posunie na rovnakú úroveň ako celá sieť, čím sa zabráni bezpečnostnému riziku hackerských útokov; zatiaľ čo multi-mining využíva výpočtový výkon jednotlivých črepov na všetky črepy, príjmy baníkov sa budú zvyšovať aj so zvyšujúcim sa počtom črepov, čo baníkom pomáha maximalizovať ich príjem z ťažby..

YeeCo&OKExchain: Spolupráca ekologických zdrojov založená na veľkých dátach a ďalších oblastiach

Technické pozadie

Pokiaľ ide o scénu pristátia, spoločnosť YeeCo berie 5G ako príležitosť vychádzať z dodávateľského reťazca a poskytnúť kompletné riešenie obsahujúce YeeCo pre skutočný priemysel. S cieľom agregácie a využitia veľkých dát sa YeeCo používa na inováciu obchodného modelu pre inštitúcie verejnej služby.

V súčasnosti sa spoločnosť YeeCo zameriava na dva priemyselné odvetvia: jedným je oblasť audio a video komunikácie vo vysokom rozlíšení, ktorá pomocou blockchainového tokenu povzbudzuje sociálne zdroje, aby sa pripojili k uzlu video komunikácie, s cieľom zvýšiť efektivitu video komunikácie; druhou je kontrolná a nabíjacia scéna v ťažobnom priemysle, ktorá plne využíva kryptografiu, tokeny a kontrakty a navrhuje nabíjacie modely autorizácie softvéru, aby vyhovovala potrebám dodávok softvéru, ktorými môžu byť veľké uzly zariadení.

Predbežné plánovanie spolupráce

YeeCo má priepustnosť až 50 000 alebo dokonca milión TPS, čo dokáže ľahko zvládnuť prudký nárast dát, ktorý priniesla rozsiahla popularizácia inteligentného internetu vecí. Na základe vysokého výkonu udržiavať vysoký stupeň decentralizácie a výrazne zlepšiť bezpečnosť inteligentného internetu vecí prostredníctvom konsenzu POW a konečnej deterministickej technológie CRFG; flexibilné riešenia naprieč reťazcami a nová generácia inteligentných zmlúv poskytnú bohatý základ pre vývoj aplikácií pre inteligentný internet vecí.

Po vydaní siete YeeCo Mainnet sa ujme vedenia v otázkach video komunikácie vo vysokom rozlíšení, riadenia ťažby a nabíjania a ďalších scenárov. Počas tohto obdobia spoločnosť YeeCo víta spoločnosť OKExchain a ďalšie sociálne zdroje, ktoré sa usadzujú v ekosystéme, a spoločne pomáhajú rýchlo pristávať príslušným aplikačným scenárom. Okrem toho sa spoločnosť YeeCo zameria aj na internet vecí, veľké dáta, 5G a ďalšie smery exportu priemyselných riešení, aby uľahčila rýchle nasadenie partnerov a urýchlila ich vlastný obchodný pokrok..

YeeCo&OKExchain: Verejné reťazce ekologických výrobkov a developerská ekologická výstavba

Pozadie plánovania

Ekológia verejného reťazca pokrýva širokú škálu, vrátane búrz, peňaženiek, vizuálnych prehľadávačov, nástrojov správy (hlasovanie, návrhy), komunitných fór a ďalších komponentov, testovania schopností produktu a infraštruktúrnych služieb tímu pre vývoj verejných reťazcov..

Medzitým je z dôvodu veľkých technických rozdielov medzi rôznymi verejnými reťazcami od vývojového tímu verejného reťazca tiež potrebné, aby poskytol základný systém vývojových dokumentov, podporoval otvorené SDK, peňaženku a zásuvné moduly, vývojárske kurzy atď., Aby pomohol jednotlivým vývojárom. začnite rýchlo a znížte náklady na vývoj a učenie.

Predbežné plánovanie spolupráce

YeeCo môže poskytnúť ekológii OKExchain štandardizované vývojové riešenia vrátane peňaženiek, ťažobných programov A / N, vývoja programov ťažobných bazénov, blokovanie prehľadávačov, nástrojov správy (hlasovanie, návrhy) a ďalších produktov a poskytovanie podporných vývojových dokumentov, otvoreného zdrojového kódu a mnohých ďalších potrebných prostriedky na vývoj, ktoré vývojárom pomôžu stavať ekologicky.

YeeCo zároveň zamýšľa pripojiť sa k ekológii OKExchain ako partner pre ekologickú výstavbu, importovať vyspelý vývojársky tím pre ekológiu OKExchain pod zámienkou získania licencie pre vývojárov a pomôcť YeeCo a OKExchain rýchlo vybudovať on-chain ekosystém..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map