OKB dosahuje najvyššiu úroveň zatiaľ čo OKT, natívny token OKExChain sa čoskoro spustí

Spoločnosť OKEx, najväčší svetový spot kryptomeny a burza derivátov, nedávno oznámila spustenie spoločnosti OKExChain, komerčného verejného blockchainu vlastneného spoločnosťou OKEx, a OKEx DEX, prvej decentralizovanej aplikácie založenej na OKExChain. Spoločnosť OKEx prijala mechanizmus konsenzu delegovaných dôkazov o podiele (DPOS) a vydala OKT ako natívny token OKExChain. Emisie OKT sa budú týkať blokov Genesis a Blok uzlov a očakáva sa, že sa budú každý rok zvyšovať o 1 – 5%. To znamenalo kľúčový míľnik spoločnosti OKEx, a preto tiež vytvoril tlak na ekosystém OKB.

Z tohto dôvodu OKB, globálny token utilít prijatý spoločnosťou OKEx, vzrástol o viac ako 24% za 7 dní na 7,44 USD (16. februára 2020) a dosiahol novú maximu.

OKT, natívny token OKExChain

OKT je natívny token OKExChain, ktorý slúži ako základný token pre konsenzusný mechanizmus OKExChain Delegated Proof of Stake (DPoS). Rovnako ako pôvodné tokeny iných verejných reťazcov DPoS, aj držiteľ OKT sa môže zúčastniť volieb alebo hlasovania uzlov a cena OKT je určená vývojom verejného reťazcového ekosystému, napríklad DEX a ďalších aplikácií DeFi na ňom..

Preto je OKT nezávislým tokenom, ale nie vidlicovou mincou OKB s rôznymi funkciami a rôznymi faktormi ovplyvňujúcimi ich ceny.

Pokiaľ ide o emisné pravidlá, OKT sa bude vydávať najskôr v bloku genézy a neskôr každý rok s dodatočnou emisiou 1 až 5% a 100% genézy bloku OKT sa podľa oznámenia namapuje na držiteľov OKB..

Koexistencia OKB a OKT

Základným rozdielom medzi OKB a OKT je prevádzková logika. Hodnota OKB sa odráža na obchodnej výkonnosti spoločnosti OKEx a podpore schémy spätného výkupu a spaľovania OKB. OKB už vstúpila do deflačného veku po spálení 700 miliónov nevydaných OKB a sľúbil, že už nikdy nevydá ďalšie OKB. V súčasnosti sa model deflácie stal dôležitým dôležitým pilierom ceny OKB a účinným prostriedkom na ochranu záujmov používateľov..

Avšak ako základný znak natívneho verejného reťazca, ktorý prijíma mechanizmus konsenzu DPOS, je spoločnosť OKT navrhnutá tak, aby uspokojila dopyt spoločnosti OKExChain po vyššej slobode pri motivovaní medzinárodných používateľov k udržaniu svojho vysoko autonómneho ekosystému. Preto, je potrebný systém nepretržitého vydávania tokenov a pružnejšie stimulačné mechanizmy, čo je v rozpore s predstavou OKB o deflácii. Z toho vyplýva dôvod vydania OKT ako natívneho tokenu OKExChain namiesto OKB.

Trhové obavy OKT zníži hodnotu OKB. Z tohto hľadiska cena spoločnosti OKB v poslednej dobe hovorí jasne. Vzhľadom na to, že cenové piliere dvoch tokenov sú úplne odlišné, môže spoločnosť OKT v skutočnosti zvýšiť vývoj ekosystému OKB tým, že inšpiruje vitalitu aplikácií a prípadov použitia založených na OKExChain. Trh by mal brať do úvahy, že obchodná výkonnosť OKEx je dôležitým faktorom pre cenu OKB.

Ak to zhrnieme, OKT a OKB sa zásadne líšia, ale navzájom sú prospešné.

Budúce kroky na zvýšenie hodnoty OKB

Od svojho vydania dosiahla OKB veľký úspech. V súčasnosti je v ekosystéme OKB už 11 prípadov použitia interných a 32 externých aplikácií. Pokiaľ ide o obchodné kanály, otvorili sa fiat brány pre 8 hlavných mien, vrátane amerického dolára, eura, kórejského wonu, indonézskej rupie a vietnamského dongu. Okrem toho už bolo 13 978 364 OKB odkúpených a spálených. Podľa údajov CoinMarketcap je ROI OKB až 322,29%.

„Posledné dva roky boli pre nás nepretržitým skúmaním tvorby hodnoty prostredníctvom OKB. Prešli sme dlhou cestou a teraz si nesmierne veríme v našu schopnosť zvyšovať hodnotu prostredníctvom OKB pre našich používateľov, pričom to považujeme za nevyhnutný základ nášho obchodného ekosystému a most, ktorý spája OKEx s našimi oceňovanými používateľmi, “uviedol Jay Hao, CEO spoločnosti OKEx v nedávnom otvorenom liste. „Vytváranie udržateľných hodnôt pre našich používateľov bolo vždy prioritou spoločnosti OKEx. Keď sa humbuk zníži alebo keď narazíme na medvedí trh, náš tím bude ticho stavať a zlepšovať sa na našej platforme. Tento rok bude rozvoj ekosystému OKB našou najvyššou prioritou. “


KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map