Reťazec OKEx a OKEx DEX – revolučný ekosystém DeFi

Technológia blockchain je revolučnou infraštruktúrou internetu a dosiahla svoju nevídanú výšku. V ére blockchainu centrálne banky na celom svete experimentujú s touto technológiou a objavuje sa mnoho noviniek ako Váhy. Takáto decentralizovaná technológia typu peer-to-peer nie je iba technologickým pokrokom, ale pretvorí globálnu ekonomiku tak, ako to urobil internet..

V spoločnosti OKEx veríme, že technológia blockchain sa stane základnou infraštruktúrou a katalyzátorom pre ďalší prielom človeka. Vyťažením z rozvoja globálnej decentralizácie sa snažíme posúvať hranice toho, čo definuje krypto burzu a čo môže priniesť na trh. V apríli 2019 sme oznámili, že vyvíjame náš vlastný blockchain – OKExChain, aby sme prispeli do komunity našimi decentralizovanými aplikáciami.

Vízia OKExChain

OKExChain je decentralizovaný blockchain navrhnutý tak, aby bol základ pre rozsiahle komerčné aplikácie riadené blockchainom. Chceme vybudovať decentralizovaný a otvorený verejný reťazec, ktorý zmocní všetky zúčastnené uzly, aby používatelia mohli voľne vydávať a prevádzkovať decentralizované aplikácie, vydávať svoje vlastné kryptomeny, vytvárať obchodné páry a slobodne obchodovať. Zúčastnená medzireťazcová technológia je kľúčom k dosiahnutiu jej poslania.

Prostredníctvom svojich cross-chain modulov môžu používatelia zdieľať scenáre hodnoty a aplikácie blockchainovej technológie, užívatelia a prípady použitia sú vzájomne prepojené, aby dosiahli ľahké a rýchle budovanie ekosystémov a systémov s pridanou hodnotou..

Technické výhody OKExChain

Cieľom OKExChain je priniesť novú úroveň slobody pre obchodníkov a používateľov, ktorí sa snažia vytvoriť svoju vlastnú decentralizovanú burzu. Spoločnosť OKExChain bola vyvinutá s internými a externými partnermi v oblasti ekosystému vedenými spoločnosťou OKExChain viacreťazcový paralelný vývoj ktoré môžu výrazne urýchliť vývojový proces a podporiť spustenie rozsiahlych aplikácií. Aj keď jednu aplikáciu môže vyvinúť niekoľko strán súčasne, môže podporiť benígnu vnútornú konkurenciu medzi výrobkami pri implementácii pravidelných aktualizácií, a tým zlepšiť používateľskú skúsenosť..

On-chain rozšírenie dát je ďalšou jedinečnou vlastnosťou OKExChain. Údaje o reťazci sú rozdelené do 3 vrstiev: údaje o blokoch, údaje o prevádzke a údaje mimo reťazca; a zachovávajú si výhody technológie blockchain – nezvratné a bez zásahu. Prostredníctvom špeciálnych algoritmov výpočtu na reťazci sa uchovávajú iba prevádzkové údaje, aby sa znížilo množstvo prenášaných údajov, keď je na dosiahnutie konsenzu potrebné veľké množstvo údajov. To môže účinne zlepšiť prevádzkovú efektívnosť verejného reťazca a zároveň znížiť náklady na dokovanie údajov mimo reťazca.

Dôveryhodný a transparentný OKEx DEX

Okrem OKExChain sme spustili OKEx DEX, otvorená, inkluzívna a bezpečná decentralizovaná burza, ktorá umožňuje používateľom lepšiu kontrolu nad svojimi vlastnými prostriedkami a slobodné spravovanie.

Ako prvá aplikácia DeFi na OKExChain si OKEx DEX kladie za cieľ vytvoriť vlastné a bezhraničné finančné decentralizované obchodné prostredie na zaistenie bezpečnosti aktív, aby sa rôzne subjekty z odvetvia mohli podieľať na kryptoobchodovaní s úplnou transparentnosťou na reťazci.

Využitím tohto úžasného nástroja na vytvorenie vlastného DEX na OKExChain budú mať používatelia úplnú kontrolu nad svojimi aktívami a môžu si prispôsobiť, aké aktíva a obchodné páry chcú uviesť na zozname; denné vyrovnanie ziskov s cieľom zabezpečiť lepšie obchodné skúsenosti a likviditu; a prístup k transparentným obchodným záznamom aj na OKExChain.

Trojuholník OKExChain-OKB-OKT

Ako pôvodný token ekosystému OKEx zaznamenala OKB od svojho zrodu široký úspech a vo februári 2020 dosiahla svoje historické maximum 5,9 USD. Po zavedení nášho vlastného blockchainu migrujeme OKB do hlavnej siete OKExChain v blízkej budúcnosti budúcnosti rozšíriť ekologické aplikácie tokenu a prostredníctvom schémy spätného výkupu a spaľovania spálime celkovo 700 miliónov nevydaných OKB. Veríme, že pri zníženom obehu bude OKB stúpať každý deň vyššie.

Ako jeden z natívnych tokenov na OKExChain bude OKB otvorený pre obchodovanie na OKEx DEX a využije otvorené a dôveryhodné prostredie v reťazci na spojenie s používateľmi decentralizovaných búrz a obchodných párov postavených na platforme. OKT, ďalší natívny token vydaný pre blok Genesis a blok uzlov OKExChain, bude 100% namapovaný na držiteľov OKB podľa ich držania. OKT a OKB sú neoddeliteľné na OKExChain, budú vzájomne prepojené, aby podporili ekologický rozvoj OKExChain.

OKExChain Testnet

Čakanie skončilo – dnes s radosťou oznamujeme, že OKExChain je naživo!

S cieľom optimalizovať výkonnosť testovacej siete OKExChain ako základnej infraštruktúry v decentralizovanej oblasti sú všetci používatelia vyzvaní, aby vyskúšali výkonnosť služby OKExChain. Zúčastnení používatelia môžu tiež zadarmo dostať mincu OKT testnet!

Ako nainštalovať OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest/getting-start/install.html

OKT testnet: https://www.okex.com/dex-test

DEX adresa & sprievodca: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest

Získajte zadarmo OKT: https://www.okex.com/activities/pro/drawdex

Sledujte OKEx dňa:

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map