Saturn sa pripája k ekosystému OKExChain

Keď posúvame OKExChain TestNet 0,10 vpred, OKEx s hrdosťou víta Saturn v ekosystéme OKExChain!

Sieť Saturn buduje infraštruktúru otvoreného zdroja, ktorá uľahčuje prácu s kryptomenami tým, že odbúrava bariéry pre začínajúce blockchainové podniky a umožňuje každému prístup k finančnej slobode, ktorú presadzovala decentralizácia.

V roku 2018 vydal tím Saturn peňaženku Saturn Wallet, prvú krypto peňaženku s natívnou podporou viacerých reťazcov pre prístup k decentralizovaným aplikáciám, bežne nazývaným DApps, na platformách Ethereum a Ethereum Classic. Na vydanie nadviazal jeho vlajkový produkt Saturn Protocol v1, decentralizovaný výmenný protokol na bezpečné obchodovanie s ETH, ETC, ako aj s tokenmi ERC-20 a ERC-223..

Na platforme je teraz uvedených viac ako 870 tokenov – viac ako 8 800 používateľov si vybralo Saturn Network na bezpečné obchodovanie so svojimi aktívami a zároveň si mohlo vychutnať jednu transakciu obchodov peňaženka-peňaženka.

Prehľad protokolu Saturn

V súčasnosti tím pracuje Saturn Protocol v2, veľká aktualizácia infraštruktúry, ktorá zavedie niekoľko nových funkcií na zlepšenie protokolu pre všetkých jeho investorov, používateľov a zainteresované strany. Medzi kľúčové nové funkcie patrí:

  • Automatické vytváranie trhu: Posunom k ​​modelu AMM pridaním skupín likvidity a vkladom sa umožní vytvorenie skupiny likvidity OKB.
  • Obchodné páry token-to-token: Po vyriešení problémov s likviditou bude Saturn Network tiež schopný podporovať páry token-to-token.
  • Správa DAO: Saturn Protocol vlastní komunita s tokenmi riadenia. Saturn DAO tiež umožní pravidelné výplaty zisku držiteľom tokenov vo forme dividend.
  • Atómové swapy s viacerými reťazcami: Vylepšená interoperabilita medzi rôznymi ekosystémami blockchainu vo forme Atomic Swaps umožňuje napríklad decentralizované obchodovanie medzi OKT a ETH..
  • Saturnové krúžky: Právomoci Saturn Protocol motivujú pridružený model k spusteniu vlastnej výmeny.

Saturn Protocol v2 s likviditnou bankou OKB

Spolupráca spoločností Saturn Network a OKExChain

Saturn Network a OKExChain sú nadšení, že môžu zdieľať niekoľko dizajnových konceptov a vývojových plánov, ktoré by mohli otvoriť budúce krížové synergie medzi protokolom Saturn a OKExChain / OpenDEX.

Zoznam sietí Saturn OKB

OKB je globálny obslužný token pre kryptomenovú burzu OKEx. Pretože je OKExChain súčasťou ekosystému OKEx, je skvelým spôsobom, ako podporiť ďalšie prijatie, zaradenie tokenu OKB do siete Saturn..

Tím Saturn bude pomáhať spoločnosti OKExChain pri vytváraní fondu likvidity OKB na protokole Saturn Protocol v2 – čo umožní ďalšiu integráciu s rastúcim ekosystémom DeFi na ethereu.

Uzol validátora OKExChain

Saturn Network sa pripojil k testnetu OKExChain prevádzkovaním uzla validátora. Akonáhle sa OKExChain presunie do svojej hlavnej siete, mohli by sa vytvoriť ďalšie synergie – napríklad Saturn Network sa stal operátorom OKExChain / OpenDEX.

Nasadenie OKDex venovaného partnerstvu OKExChain / Saturn Network bude slúžiť ako most likvidity medzi týmito dvoma ekosystémami umožnením obchodných párov SATURN / OKT a STRN / OKT.

Interoperabilita s Ethereum Classic

Oba tímy zdieľajú spoločný záujem na zabezpečení ďalšej interoperability s Ethereum Classic (ETC) a OKExChain. Ako súčasť ekosystému OKEx je OKExChain domovom pre najväčšie trhy ETC podľa objemu obchodov. Saturn Network je v súčasnosti najpoužívanejší DApp na Ethereum Classic.

Tím Saturn odporúča spoločnosti OKExChain nasadiť most aktív medzi ním a digitálnymi aktívami založenými na Ethereum Classic na podporu obchodovania a tvorby trhu pre ETC a ETC tokeny na OpenDEX. Na uľahčenie adopcie spustí tím Saturn zrkadlo OpenDEX a front-end pre most aktív.

Propagujte OKB v DeFi na viacerých reťazcoch

Saturn Network, ako líder v oblasti technológií DeFi, bude integrovať syntetické digitálne aktíva OKB a / alebo OKB do svojich decentralizovaných finančných protokolov. To podporí OKB v používateľskom ekosystéme DeFi na sieťach Ethereum, Ethereum Classic a ďalších podporovaných reťazcoch virtuálnych strojov Ethereum. Bude tiež propagovať DeFi medzi používateľmi OKExChain a OKCoin.

Tím Saturn odporúča, aby spoločnosť OKExChain spustila ľahký úplný uzol Saturn so svojim vlastným prstencom Saturn Ring, arbitrážnymi robotmi, atómovými swapmi pre roboty na prenos hodnôt medzi reťazcami a udržiavala decentralizované cenové ponuky OKB spolu s tímom Saturn a ďalšími členmi komunity DeFi.

O spoločnosti OKExChain

OKExChain Technická komunita: https://t.me/okexchaintech

Oficiálny web OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Nárokovanie TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/sk/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map