Sieť OKExChain bude uvedená na trh v januári, keď sa dokončí nasadenie inteligentnej zmluvy EVM

Správa o pokroku v oblasti vývoja OKExChain v mesiaci december 2020

OKExChain je verejná blockchainová iniciatíva vyvinutá spoločnosťou OKEx, ktorá obsahuje súbor reťazcov otvoreného zdroja, ktoré sa dajú použiť ako platforma pre decentralizované aplikácie vrátane decentralizovaných búrz. Podrobnejšie informácie nájdete v našom sprievodcovi po OKExChain. 

V decembri 2020 došlo k významnému vývoju spoločnosti OKExChain – vrátane oznámenia spoločnosti OKEx o oficiálnom spustení hlavnej siete v januári 2021.

OKExChain bude uvedený do štyroch fáz – počnúc fázou genézy, ktorá trvá od 31. decembra 2020 do 14. januára 2021. Potom prejde do druhej fázy. Bude to zahŕňať ďalšie testovanie stability siete, aby sa zaistila jeho bezpečnosť a spoľahlivosť. V tretej etape, ktorá nasleduje po procese hlasovania o návrhu validátora, bude povolená transakčná funkcia a používatelia môžu vybrať svoje OKT z OKEx do OKExChain. Počas štvrtej a poslednej fázy bude povolený virtuálny stroj smart contract a OKExChain bude kompatibilný so všetkými projektmi na Etherea. V tom čase bude úplne spustená hlavná sieť.

V decembri dosiahla príprava na spustenie siete OKExChain 80% dokončenie a uzol API v testnete OKExChain bol upgradovaný na v0.15.1. Nasadenie inteligentnej zmluvy EVM dosiahlo 100% dokončenie.

Pokiaľ ide o vývoj ekosystému, zástupcovia tímu OKExChain boli oficiálnymi porotcami na DoraHacks Hackathon v Hangzhou.

Zhrnutie

 • OKExChain aktualizovaný na v0.15.1
 • Sada OKExChain-go-SDK bola aktualizovaná na verziu 0.15.0
  • https://github.com/okex/okexchain-go-sdk/releases
  • OKExChain-java-SDK aktualizovaný na v0.16.0
   • https://github.com/okex/okexchain-java-sdk/releases
   • Príprava spustenia siete OKExChain dosiahla 80% dokončenie

    Celková príprava na spustenie mainnetu OKExChain dosiahla v decembri 80% dokončenie. Vývojári pripravili najmä dokumenty potrebné na spustenie mainnetu.

    Zatiaľ čo aktuálna verzia OKExChain je v0.15.1, vývojári sa pripravujú na aktualizáciu na v0.16.0. Toto je dokončené na 90%. Modul DEX a Swap v OKExChain bol aktualizovaný na v0.16 a prvé decembrové regresné testovanie bolo dokončené.

    Decentralizované aplikácie v module farmy OKExChain sú nasadené a očakáva sa, že budú dokončené 16. januára. Modul ťažby likvidity OKExChain je pripravený na spustenie po absolvovaní testov kvality a systému. OKExChain navyše povolí nástroj, ktorý uľahčuje automatické vydávanie testovacích tokenov. Tento nástroj je momentálne nasadený a očakáva sa, že bude dokončený do 15. januára.

    Uzol API testnet OKExChain bol inovovaný na v0.15.1

    Uzol API v testnete OKExChain bol inovovaný na v0.15.1. Okrem toho podporuje middleware orientovaný na správy v module streamu Apache Kafka – umožnenie prenosu súhrnov objednávok transakcií do spoločnosti OKEx DEX.

    Nasadzovanie opráv chýb v rozhraní Rest API bolo dokončené a momentálne je v štádiu testovania.

    Nasadenie inteligentnej zmluvy EVM dosiahlo 100% dokončenie

    Nasadenie inteligentnej zmluvy EVM dosiahlo 100% dokončenie a vstupuje do fázy dolaďovania. Stresové testovanie inteligentnej zmluvy EVM dosiahlo 60%.

    Používatelia môžu teraz spojiť ich peňaženky MetaMask s testnetom spoločnosti OKExChain. 

    Počas interného testovania EVM spoločnosti OKExChain sme zistili deväť chýb a všetky chyby sme odoslali komunite Ethermint..

    Oficiálni porotcovia tímu OKExChain z DoraHacks Hackathon

    Zástupcovia tímu OKExChain boli oficiálnymi porotcami na prvom DoraHacks Hackathon v Hangzhou. Téma hackathon súvisiace s ekosystémom Polkadot a nasadením DApps pomocou inteligentného zmluvného jazyka Polkadot, Substrate.

    Podajte žiadosť a staňte sa validátorom testnetu OKExChain!

    Aby sme podporili rast OKExChain, prijímame inštitúcie, aby sa stali validátormi OKExChain a partnermi ekosystému OKExChain..

    Ak sa chcete zúčastniť volieb validátora OKExChain, musíte vložiť najmenej 10 000 OKT. Validátorov volia držitelia OKT. a najlepších 21 validátorov s najväčším počtom hlasov sa stane validátorom OKExChain.

    OKExChain každé tri sekundy vyprodukuje nový blok a každý nový blok vygeneruje ako odmenu jeden OKT. Za každú OKT ide 0,5 z nich do farmárskeho bazéna OKExChain. Za druhú polovicu odmeny bude 25% z nej pridelených validátorom na základe váhy počtu hlasov, ktoré dostali. Zvyšných 75% bude rozdelených medzi validátorov a uzly kandidátov na základe váhy získaných hlasov.

    Celý zoznam validátorov a kandidátskych uzlov pre testnet OKExChain možno nájsť tu. Ak sa chcete uchádzať o funkciu validátora OKExChain a partnera pre ekosystém, prihlášku pošlite na adresu [chránené e-mailom].

    O spoločnosti OKExChain

    Technická komunita OKExChain:

    Oficiálna webová stránka OKExChain: https://okex.com/okexchain

    Oficiálna webová stránka spoločnosti OKEx DEX: https://okex.com/dex-test

    Odkaz na získanie testovacích coinov: https://okex.com/drawdex

    Dokumentácia OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/sk/latest/

    OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map