Andy Strott, spoluzakladateľ spoločnosti Realecoin ™ – séria rozhovorov

Andy Strott je spoluzakladateľom spoločnosti Realecoin ™ – fondu, ktorý investuje do viacgeneračného bývania produkujúceho príjmy, ktoré je potrebné prestavať alebo zrekonštruovať, a do príležitostí pre núdzové hypotekárne dlhy v USA.

Andy pracoval ako výkonný riaditeľ u niektorých z najväčších správcov fondov v Spojených štátoch – BlackRock, Alliance Bernstein a MFS Investment Management. Pracoval v dvoch rôznych európskych krajinách a bol vybraný ako vedúci nových iniciatív v zahraničí. Pán Strott usporiadal štruktúrované realitné fondy a príležitosti spoločného podnikania, ako aj vykonal upisovanie za viac ako 5 miliárd dolárov v oblasti nového rozvoja, prestavby pre viac rodín, zlyhaných úverov, preklenovacieho a medziposchodového financovania. Pán Strott tiež pôsobil ako poradca technologických startupov a v spolupráci s Fang.com, najväčšou webovou stránkou s nehnuteľnosťami v Číne, vyvinuli prvý čínsky portál pre zoznam cezhraničných komerčných nehnuteľností pre čínskych investorov. Pán Strott získal magisterský titul v odbore obchodná administratíva na Columbia Business School.

AT: Špecializujete sa hlavne na viacgeneračné nehnuteľnosti, ktoré produkujú príjem a ktoré potrebujú prestavbu alebo renováciu. Ako získavate tieto vlastnosti?

AS: Fond Realecoin investuje do nehnuteľností určených pre viac rodín, ktoré potrebujú prestavbu alebo renováciu A problémový hypotekárny dlh v USA. Všetky naše projekty čerpáme z dlhoročnej siete vzťahov v realitnom priemysle, ktorá sa datuje pred viac ako 30 rokmi..

AT: Aký je váš priemerný čas držby nehnuteľnosti?

AS: Každá investícia je jedinečná, ale v prípade našich nehnuteľností s viacerými rodinami by mala byť doba pozastavenia v priemere medzi 3 až 5 rokmi. V prípade nášho núdzového hypotekárneho dlhu sú naše doby držania približne 18 – 36 mesiacov.

AT: Existujú určité štáty alebo mestá, na ktoré sa zameriavate, alebo ktorým sa inak vyhýbate?

AS: Pokiaľ ide o naše objekty pre viac rodín, pozeráme sa po USA v primárnych a sekundárnych mestách. Pokiaľ ide o náš problémový hypotekárny dlh, investujeme hlavne do regiónov Juhovýchod, Juhozápad a Stredozápad. Máme tendenciu vyhýbať sa metropolitnej oblasti NYC a mnohým častiam Kalifornie kvôli spornejšiemu prostrediu, ktoré zvyšuje náš čas a náklady.

AT: V súčasnosti sa zameriavate na americké nehnuteľnosti. Akékoľvek plány na medzinárodný vstup?

AS: Nie.

AT: Prvá nehnuteľnosť, ktorú kupujete, je 162-164 východná 82. ulica na Upper East Side v New Yorku. Čo vás prinútilo zvoliť si tento vývoj ako prvý?

AS: Na tomto majetku pracovali Azrakovia a investovali doň viac ako 2 milióny dolárov do renovácie bytov a zvýšenia nájomného. Nehnuteľnosť je v tejto fáze plne prenajatá a predstavuje atraktívne IRR pre portfólio fondov.

AT: Ako sa plánujete odlíšiť od konkurencie ako BlockEstate a Property Coin?

AS: Naším hlavným rozdielom je, že sme diverzifikovaným portfóliom tak nehnuteľného majetku, ako aj dlhu.

AT: Budete vyplácať dividendy? Ak áno, majú sa distribuovať štvrťročne alebo ročne? Aká je očakávaná výplata dividend?

AS: Áno. Štvrťročne. 6-8%.

AT: Ako sa kompenzuje vrcholový manažment fondu? 

AS: 2,5% z poplatkov za správu, ktoré vyplácajú platy celému nášmu tímu. Plus 20% zo zisku. Budeme tiež držať 10% digitálnych cenných papierov Realecoin, ktoré sú vydané.

AT: Mohli by ste sa s nami stručne podeliť o niektoré z položiek v kontrolnom zozname náležitej starostlivosti pri kontrole nehnuteľností, ktoré by mohli potenciálne získať?

AS: Patria sem:

 • Informácie o nájomcovi – nájmy, kópia aktuálneho nájomného, ​​zoznam záloh, kópie dohôd o spoločných priestoroch.
 • Dohody s tretími stranami – štrukturálne správy, správy o životnom prostredí, nová správa fázy I, ak je k dispozícii Štúdia HVAC, ak je k dispozícii, opravy striech.
 • Názov / Prieskum – Záväzok k poistnej zmluve s výnimkami, prieskum, poistenie vlastníckeho práva, kópia vyhlásenia o vecnom bremene.
 • Správy / plány – osvedčenia o obsadenosti, stavebné potvrdenie, osvedčenie o obsadení všetkých nájomcov, kompletná sada stavebných plánov, kompletná sada súborov CAD pre nehnuteľnosť, plány AsBuilt.
 • Plány a schválenia rozvoja staveniska
 • Rozpis vynikajúcich TI a LC
 • Servisné dohody – výťah, úprava vody, bezpečnosť atď.
 • Záruky – strecha, iné
 • Finančné / prevádzkové dokumenty
 • Prevádzkový rozpočet (posledné tri roky, YTD)
 • Prognóza prevádzkového rozpočtu
 • YE Mesačné výkazy ziskov a strát
 • Zlepšenie základného imania položiek

AT: Čokoľvek iné, čo by ste sa chceli zmieniť o Realecoine?

AS: My v Realecoine sme na čele obrovskej iniciatívy na križovatke nehnuteľností a technológií, ktorá má investorom uľahčiť investovanie do nehnuteľností v USA. Nie je potrebné hovoriť, že dosiahnutie nášho predpredaja trvalo veľa času a práce mnohých ľudí, a napriek tomu sme iba v prvých dňoch tohto podnikania a tešíme sa na ďalšiu fázu nášho podnikania.

AT: Ďakujem, že ste si našli čas a venovali sa rozhovoru. Každý, kto sa chce dozvedieť viac, môže navštíviť webovú stránku Web spoločnosti Realecoin.

* Realecoin sa odvtedy premenoval na Resolute.Fund. Činnosť a ciele spoločnosti zostávajú rovnaké, jediná zmena je v názve *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map