George Waller, generálny riaditeľ spoločnosti Blocksafe Technologies – Interview Series

George slúži ako generálny riaditeľ spoločnosti BlockSafe Technologies. George je spoluzakladateľom spoločnosti StrikeForce Technologies, Inc. a je podnikateľom a technológom s viac ako 30-ročným pôsobením v počítačovom priemysle. George zohral kľúčovú úlohu pri zavádzaní dvoch z popredných technológií kybernetickej bezpečnosti, t. J. Mimopásmovej autentifikácie a šifrovania klávesových skratiek na trh. Dnes sú tieto technológie široko používané v bankovníctve, zdravotníctve, vzdelávaní, výrobe a vládnom sektore.

Pred založením spoločnosti StrikeForce pracoval George ako výkonný viceprezident a hlavný stratég v spoločnostiach: Connexus Corporation, RxRemedy, TeachMeIT, Incubation Systems a HealthSCOUT.

George vyštudoval letecké inžinierstvo na Akadémii letectva.

AT: Niet pochýb o tom, že hackerstvo a odcudzenie kryptomeny je v priemysle obrovským problémom. Čo vás prinútilo rozhodnúť sa vysporiadať s touto výzvou?

GW: Ako nadšenec blockchainu a kryptomeny malo zmysel uplatniť naše dlhoročné skúsenosti s vývojom softvéru pre kybernetickú bezpečnosť iba na zjavný problém, ktorý sužuje priemysel kryptomien. Je zrejmé, že ide o problém, ktorý je potrebné vyriešiť skôr, ako trh a technológie dospejú, aby dosiahli bod hromadného prijatia.

AT: Zdá sa, že CryptoDefender ™ je váš vlajkový produkt, ktorý je navrhnutý tak, aby používateľom pomáhal pri bezpečnom prihlasovaní do ich kryptopeňaženiek a zabraňoval keyloggingu, clickjackingu atď. O niektorých z týchto funkcií by som chcel ísť podrobne. Na úvod nám môžete povedať niečo o šifrovaní stlačení klávesu a o tom, ako to funguje?

GW: Šifrovanie klávesových skratiek okamžite chráni všetky stlačené klávesy, ktoré ste napísali na klávesnici počítača alebo mobilného zariadenia. Táto technológia obchádza tradičnú cestu, ktorou sa operačný systém telefónu uberá pri zadávaní klávesov stlačených na obrazovke. Spravidla to umožňuje, aby zadané údaje boli viditeľné pre každého, kto používa malvér na sledovanie toho, čo je zadané. Šifrovanie klávesových skratiek namiesto toho zašifruje zadané informácie a vloží ich priamo do požadovaných polí, čím zabráni malwaru v sledovaní napísaných informácií..

AT: Úprava anti-schránky je ďalšou vlastnosťou CryptoDefender ™. Čo to presne je??

GW: Úprava anti-schránky chráni mechanizmus kopírovania a vkladania na stolových počítačoch. Únos schránky je, keď malwarový program čaká na kopírovanie adresy odoslania bitcoinov do vyrovnávacej pamäte schránky, a potom nahradí túto adresu odoslanej peňaženky adresou peňaženky hackera, akonáhle kliknete na „odoslať transakciu“, vaše tokeny sú automaticky odoslaná inej osobe, a keď k tomu dôjde, neexistuje spôsob, ako vrátiť vaše tokeny.

AT: Ponúkate zabezpečený prehliadač ako jednu z funkcií produktu CryptoDefender ™. Je tento prehliadač určený na použitie na počítači alebo mobilnom zariadení?

GW: Tento produkt je určený iba pre mobilné zariadenia, je bezpečný & tvrdený prehliadač, ktorý zabraňuje útokom typu Man-in-the-Browser.

AT: Anti-Clickjacking a Anti-Screen Capture sú pre priemerného používateľa o niečo jednoduchšie pochopiteľné. Zdá sa, že to je niečo, čo ponúkajú ďalšie bežnejšie antivírusové produkty, prečo by si mal používateľ zvoliť BlockSafe Technologies ™?

GW: Často to nie je funkcia ponúkaná v rámci väčšej ochrany pred vírusmi. Mnoho bežných antivírusových aplikácií koná reaktívne, zameriava sa na sledovanie toho, čo sa stiahne alebo nainštaluje do zariadenia, a potom na ne urobí krížový odkaz s databázou známych hrozieb. Často nemajú funkcie na to, aby interne monitorovali všetko, čo sa deje, či je monitorovaná obrazovka, či sa jedná o oprávnené použitie atď. BlockSafe Technologies vytvára softvérové ​​riešenia určené na konkrétne účely, kde identifikujeme najväčšie hrozby škodlivého softvéru a potom navrhneme riešenia, ktoré uspokojený so špecifickými potrebami ekosystémov kryptomeny a blockchainu.

AT: Plánujete ponúknuť podnikový softvér na zabezpečenie výmeny. Aký je predpokladaný dátum vydania tohto softvéru?

GW: ExchangeDefender ver 1.0 je teraz k dispozícii.

AT: Ako plánujete zostať vpredu pred zlými hercami vo vesmíre?

GW: Jednou z najdôležitejších rolí, ktorú ako profesionáli v oblasti kybernetickej bezpečnosti máme, je byť si neustále vedomý neustále sa vyvíjajúcich nástrojov a metód používaných na získanie neoprávneného prístupu k osobným účtom a v konečnom dôsledku k odcudzeniu kryptomeny a ďalších digitálnych aktív. V súčasnosti sú hackerské nástroje neustále sofistikované. Monitorujeme prostredie kybernetickej bezpečnosti 24 hodín denne, rozoberáme útoky a vektory útokov, aby sme mohli byť vždy o krok vpred.

AT: Rozhodli ste sa spustiť STO a podľa mojich vedomostí ste prvou softvérovou spoločnosťou, ktorá tak urobila. Čo vás prinútilo rozhodnúť sa ísť touto cestou?

GW: V súčasnosti existujú ďalšie, ktoré spustili STO. Dôvod, prečo sme spustili STO, je ten, že veríme v blockchain. Nevideli sme iba príležitosť využiť novú metódu získavania finančných prostriedkov, sme nadšenci a veriaci v to, ako môže blockchain zmeniť svet. Páči sa nám myšlienka byť jednou z prvých softvérových spoločností, ktoré získavajú financovanie týmto spôsobom, rovnako ako sme priekopníkmi v oblasti blockchainovej kybernetickej bezpečnosti, chceme byť priekopníkom aj v spôsobe štruktúrovania spoločnosti..

Veríme, že ako spoločnosť, ktorá si dnes kladie cestu, sme vytvorili precedens pre zajtrajšok. Tým, že sa držíme najvyšších možných štandardov dodržiavania predpisov, môžeme pomôcť nastaviť latku pre STO a blockchainové startupy budúcnosti.

AT: Aká spoločnosť pomáha pri procese STO?

GW: Poradná skupina PCG nám pomáha.

AT: Aká je tvoja tvrdá čiapka?

GW: Už sme dosiahli náš mäkký limit, náš pevný limit je 27 miliónov dolárov.

AT: Všetko, čo by ste nám chceli povedať o BlockSafe Technologies ™?

GW: Kybernetická bezpečnosť alebo jej nedostatok a hrozba hackerstva je jedinou najväčšou prekážkou, ktorá ohrozuje rast kryptomien a blockchainov. Hackerstvo, krádež a kriminalita sa stali synonymom tohto odvetvia. Investori na celom svete budú váhať investovať do kryptomeny & blockchainový priestor, ak neexistuje dôvera. Budú to infraštruktúra kybernetickej bezpečnosti a vývojári softvéru, ktorí dodajú dôveru potrebnú pre inštitúcie, podniky aj investorov, aby mohli plne prijať túto rozvíjajúcu sa technológiu.

AT: Ďakujeme, že ste súhlasili s týmto rozhovorom, želáme vám veľa šťastia v súvislosti s vašou STO. 

Viac informácií o tomto STO nájdete na stránke s podrobnosťami o tokenoch Blocksafe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map