Matthew Sullivan, generálny riaditeľ spoločnosti QuantmRE, Inc – Interview Series

Matthew Sullivan je generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti QuantmRE. Matthew, ktorý je ostrieľaným podnikateľom, má v oblasti inovácií v oblasti nehnuteľností osvedčené skúsenosti vďaka svojim skúsenostiam ako spoluzakladateľa Fondu so zabezpečeným príjmom z nehnuteľností vo výške 50 miliónov dolárov a ako zakladateľ a prezident Crowdventure.com, spoločnosti zaoberajúcej sa crowdfundingom nehnuteľností.

AT: QuantmRE investuje do nehnuteľností pre jednu rodinu obývaných vlastníkmi prostredníctvom akciového podielu. Môžete sa s nami podeliť o to, ako to funguje?

MS: Dohody EQRE spoločnosti QuantmRE umožňujú majiteľom samostatných rodinných domov a bytových domov možnosť udeliť ekonomické právo na časť budúceho zhodnotenia nehnuteľnosti výmenou za poplatok alebo inú protihodnotu..

Dohoda EQRE nie je pôžička alebo úverová transakcia, ale skôr je to nástroj spotrebiteľského financovania založený na kapitále navrhnutý ako alternatíva k tradičnému hypotekárnemu dlhu..

Výnos vyplatený vlastníkovi domu sa môže použiť na doplnenie dôchodku a finančných prostriedkov, vylepšenie majetku, zníženie dlhu, diverzifikáciu investícií a ďalšie finančné účely..

AT: Existuje prevod vlastníctva na nehnuteľnosť?

MS: Nie – majiteľ domu zostáva uvedený ako vlastník titulu. Spoločnosť QuantmRE zaznamená v kancelárii krajského zapisovateľa listinu o dôveryhodnosti vo vašom majetku. Toto je záložné právo na nehnuteľnosť, ktorá chráni naše záujmy, ale nejde o pôžičku, zabezpečenie alebo swapový nástroj. Naša dohoda s majiteľom domu je jednoducho spotrebiteľská zmluva, ktorá pripomína našu investíciu do nehnuteľnosti.

AT: Mohli by ste sa s nami podeliť o svoje upisovacie kritériá pri uzatváraní týchto kapitálových dohôd?

MS: Používame trojstupňový upisovací štandard založený na kapitálovej pozícii v domácnosti. Každá úroveň zohľadňuje počiatočnú LTV, pôvodnú kombinovanú LTV a v závislosti od úrovne určitú úroveň FICO a históriu výkonnosti hypotéky. Po transakcii je maximálna CLTV 90%.

AT: Uviedli ste, že sa zameriavate na nehnuteľnosti v Kalifornii. Existujú konkrétne regióny alebo mestá v Kalifornii, ktorým sa vyhýbate alebo na ktoré zacieľujete?

MS: Keďže výnosy fondu EQRE sú určené zvýšením hodnoty podkladových aktív, plánujeme sa zamerať na oblasti v Kalifornii, v ktorých je pravdepodobné zdravé zhodnotenie aktív..

AT: Čo sa stane s kapitálom, keď majiteľ domu predá svoj dom alebo ak chce majiteľ domu splatiť spoločnosť QuantmRE skôr, ako predajú svoj dom?

MS: Majiteľ domu predá percento vlastného imania v domácnosti QuantmRE. Výmenou platíme majiteľovi domu USD. Toto nehnuteľné aktívum, ktoré sme kúpili od majiteľa domu, čo je percento vlastného imania v jeho dome, ide do spoločného fondu s iným vlastným imaním od iných majiteľov domov. Naše investičné tokeny sú nenávratne spojené s týmito skupinami aktív. Výťažok získaný z predaja našich investičných tokenov sa použije na financovanie nákupu ďalších podielových podielov v rodinných rezidenciách..

Keď majiteľ domu predá svoj dom, zaplatí spoločnosti QuantmRE hodnotu percenta vlastného imania, ktoré sme pôvodne kúpili, plus akékoľvek dohodnuté zhodnotenie / odpis spojený s našou časťou vlastného imania.

Ak chce vlastník domu splácať spoločnosť QuantmRE a nepredať svoj dom, suma splácania bude vychádzať z hodnoty domu v čase navrhovaného splácania, v rámci určitých ustanovení našej dohody, aby sa zabezpečilo, že spoločnosť QuantmRE zbytočne neutratí stratu ak trhové podmienky nie sú v tom čase priaznivé.

AT: Často spomínate výraz „sloboda spravodlivosti“. Čo to znamená a ako to prospieva majiteľovi domu?

MS: Opisujeme našu službu ako „slobodu vlastného imania“, pretože s touto dohodou nie sú spojené žiadne pôžičky, úroky alebo mesačné splátky. Náš program Zdieľaný kapitál je navrhnutý tak, aby umožnil majiteľom domov uvoľniť takzvané „mŕtve peniaze“, ktoré sú uzamknuté v základnom imaní ich domov, bez toho, aby prijali ďalší dlh. To znamená, že vlastníci, obyvatelia druhých domov, prázdninových nehnuteľností a domov s príjmom / prenájmom môžu získať prístup k významnému množstvu kapitálu bez úrokov, bez mesačných splátok a bez obmedzení, ako môžu minúť peniaze.

AT: Čo sa stane, ak majiteľ domu prestane platiť daň z nehnuteľnosti alebo splácať hypotéku?

MS: Majiteľ nehnuteľnosti je zodpovedný za jej náležitú údržbu, včasné zaplatenie všetkých daní z nehnuteľnosti a ubezpečenie sa, že je nehnuteľnosť správne poistená v súlade s ustanoveniami dohody o spoločnom imaní so spoločnosťou QuantmRE. Ak majiteľ domu nie je schopný vykonať tieto platby, môže spoločnosť QuantmRE zakročiť a pomôcť majiteľovi domu pri ochrane nášho majetku, platba hypotéky na dom a všetkých daní je však dôležitým a kľúčovým článkom našej dohody.

 

AT: Rozhodli ste sa uzavrieť partnerstvo so spoločnosťou Securrency pri registrácii investorov a razení tokenov. Môžete nám povedať viac o tomto partnerstve?

MS: Securrency poskytuje dôležitú technologickú súčasť ponuky spoločnosti QuantmRE, ktorá má poskytovať overovaciu službu mimo reťazca, ktorá nám umožňuje kontrolovať distribúciu našich tokenov krytých aktívami. Vďaka technológii spoločnosti Securrency sme schopní zistiť stav KYC a AML potenciálneho investora, vydávať tokeny cenných papierov a sledovať zmenu vlastníctva až na zlomkovú úroveň. Schopnosť udržiavať aktualizovanú tabuľku limitov je kritickou požiadavkou zákona o cenných papieroch, rovnako ako schopnosť rozdeľovať dividendy a nahradiť stratené alebo odcudzené tokeny. Najdôležitejšie je, že funkcia Securrency nám umožňuje spoľahlivo kontrolovať, ako, kde a kedy sa naše tokeny pohybujú od peňaženky k peňaženke. To znamená, že sme schopní splniť najprísnejšie požiadavky BSA, AML a KYC na našu ponuku pre domácich aj zahraničných investorov.

AT: Ste partnerom spoločnosti Prime Trust, mohli by ste nám povedať viac o tomto partnerstve?

MS: Partnerstvo spoločnosti QuantmRE s Prime Trust umožňuje investorom nakupovať tokeny cenných papierov EQRE bez potreby vlastnej digitálnej peňaženky – Prime Trust funguje ako regulovaný a poistený správca týchto digitálnych aktív a je schopný držať digitálne aktíva ako EQRE v mene investor.

AT: Môžete nám dať vedieť, keď očakávate spustenie STO pre token EQRE?

MS: Akreditovaní investori sú dnes schopní investovať do EQRE tokenov návštevou www.QuantmRE.com.

AT:  Je ešte niečo, o čo by ste sa chceli s QuantmRE podeliť??

Prinášaním technológií Blockchain do odvetvia nehnuteľností regulovaným a kompatibilným spôsobom spoločnosť QuantmRE znovu predstavuje spôsob financovania domov. Zároveň riešime niekoľko problémov týkajúcich sa vnútornej hodnoty tokenov, o ktorých sa domnievame, že vytvoria nové úrovne dôveryhodnosti tokenov krytých aktívami a poskytnú odrazový mostík pre hromadné prijatie ponúk kryptomenových bezpečnostných tokenov..

Ďakujeme za rozhovor, znie to ako jeden z najunikátnejších realitných projektov. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac, navštívte stránku Webová stránka QuantmRE STO alebo si pozrite stránku s podrobnosťami o zozname tokenov QuantmRE.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map