Oliver T. Roehl z The Art Token, umelecký stratég a nákupca – séria rozhovorov

RS: Môžete povedať čitateľom predpoklady The Art Token (TAT) a ako to funguje?

OTR: S nástrojom TheArtToken (TAT) bol vytvorený token, ktorý je podporený a zabezpečený v hodnote solídnou medzinárodne vybranou umeleckou zbierkou. Medzinárodne obchodované majstrovské diela súčasného umenia tvoria základ pre bezpečnosť a trvácnosť kryptomien investora.

TAT je revolučný prístup, ktorý prináša umenie ako stabilnú, úspešnú a bezpečnú alternatívnu triedu aktív na blockchaine. Každá TAT je podporená 100% starostlivo upravenými renomovanými umeleckými dielami. Vďaka svojmu pomeru 1: 1 nemá TAT žiadne ďalšie alebo skryté náklady / poplatky, vďaka čomu sa 100% investovaného kapitálu premení na hmotné aktívum. TAT zabezpečuje digitálne meny prostredníctvom analógových hmotných aktív.

Okrem toho môžu investori profitovať z hľadaného plne funkčného procesu výplaty umenia, kde si každý držiteľ TAT môže vymieňať svoje TAT s fyzickými umeleckými dielami.

RS: Prečo si myslíte, že umenie je dobrým investičným prostriedkom?

OTR: Málokedy bola iná trieda aktív schopná tak udržateľne znásobiť investovaný kapitál. Zvyšovanie hodnoty umeleckých diel bolo neustále a dokonca dosahuje ohromujúci zisk, keď iné investičné produkty utrpia kvôli ekonomickým krízam obrovské straty. Najmä kategória „Post War & Súčasné “je zvlášť vhodné ako trieda aktív. Vedenie ako najbezpečnejšie aktívum už viac ako 50 rokov s ročnou výkonnosťou 10,85%.

Oliver T. Roehl z The Art Token, umelecký stratég a nákupca - séria rozhovorov

RS: Majú investori kontrolu nad tým, kedy sa umelecké dielo predá a za akú hodnotu sa umelecké dielo predá?

OTR: TAT je riadený tímom odborníkov pokrývajúcich všetky sektory trhu s umením, aby sa maximalizovala dlhodobá čistá hodnota aktív (NAV) jej základnej umeleckej zbierky. Spravidla nákup & presadzuje sa stratégia držby, pomocou ktorej je možné využiť trhové príležitosti v záujme investorov. Celý tím preto neustále hlboko sleduje trh a rozhodne v najlepšom záujme TAT.

RS: Existuje nejaký druh dividendy, ktorá sa vypláca investorom?

OTR: Neexistuje žiadna výplata dividend. Každá transakcia je reinvestovaná do umeleckej zbierky TAT. Tvorba a uchovávanie hodnôt je hlavnou prioritou TAT.

RS: Aké je obdobie držby TAT a ako dlho musia investori držať svoje TAT, aby si udržali úplnú investičnú hodnotu?

OTR: Neexistuje žiadna minimálna doba držania. Investori môžu svoje tokeny kedykoľvek predať na partnerských burzách alebo priamo uplatniť svoje tokeny v umení. Držaním TAT však investori majú priamy úžitok z zhodnotenia základnej umeleckej zbierky a zabezpečenia svojho bohatstva prostredníctvom diverzifikovanej triedy aktív.

RS: Čo si myslíte, je realistický dátum, kedy budú investori schopní obchodovať s TAT ​​na burze?

OTR: Sme v procese uzatvárania dohôd s medzinárodnými výmenami. Tešíme sa, že čo najskôr ohlásime naše partnerstvá. Očakávame však, že k zaradeniu dôjde v lete 2019.

RS: Ako často bude ocenené / skontrolované umenie, ktoré vlastní TAT?

OTR: TAT bude štvrťročne vykonávať nezávislé externé audity aj interné analýzy hodnoty. Investori budú mať prístup k vývoju cien a auditu dokumentácie na webovej stránke TAT.

RS: Web TAT poznamenáva, že token TAT je možné uplatniť na fyzické umelecké diela – je to iba umelecké dielo, ktoré TAT vlastní alebo má TAT partnerstvá s inými umelcami / galériami atď..?

OTR: Áno, proces vykúpenia zahŕňa všetky umelecké diela, ktoré TAT vlastní. TAT nemá byť „krypto-umeleckou galériou“. Cieľom TAT je maximalizovať bezpečnosť a ochranu investovaných mien prostredníctvom svojej neustále sa rozrastajúcej umeleckej zbierky.

RS: TAT poznamenáva, že „100% investovaného kapitálu sa premení na umenie“, zatiaľ čo pre investorov je skvelé, že celý ich kapitál ide do umenia, ako to funguje pri monetizácii a počiatočnej zľave?

OTR: Pre nás je zásadné, aby sa investori uistili, že neplatia zbytočné poplatky alebo že nebudú čeliť skrytým nákladom. Preto sa rozhodujeme úplne vzdať počiatočných alebo ročných poplatkov / nákladov. Cieľom nákupnej politiky TAT je nakupovať celé umelecké zbierky vo veľkom počte a nie jednotlivé umelecké diela po kúsku. Vďaka tomu TAT zarobí maržu, ktorá uhradí všetky výdavky. To všetko je založené na našom prístupe k vynikajúcej partnerskej sieti, ktorá sa v priebehu rokov rozrástla.

Aby mohla TAT vzdať pôvodnú zľavu, TAT sa vzdala svojej marže.

RS: Je ešte niečo, čo by si chcel čitateľom povedať o The Art Token?

OTR: Nedávny vývoj ukázal, aké dôležité môžu byť bezpečnostné tokeny z hľadiska zachovania bohatstva. Hodnota TAT, ktorá bola základom umeleckej zbierky, bola stabilná, zatiaľ čo ostatné aktíva, tokeny a meny zostali vysoko volatilné. TAT je jedinečnou príležitosťou na prenos fyzického majetku do digitálneho veku. Kombinuje to najlepšie z oboch svetov a umožňuje vám profitovať zo spoločných výhod najnovšej otvorenej technológie blockchain a najstaršieho hmotného majetku vytvoreného človekom na svete. Vítame vás pri prístupe k stabilnému a úspešnému & bezpečná alternatívna trieda aktív, ktorá je schopná udržateľne znásobiť investovaný kapitál už desaťročia.

Každý, kto sa chce dozvedieť viac, môže navštíviť stránku s výpismi tokenov TheArtToken alebo Web TheArtToken.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map