Remy Jacobson, generálny riaditeľ spoločnosti RealT – Interview Series

Remy Jacobson nedávno spustil crowdfundingovú platformu s názvom RealT, ktorá umožňuje investorom v kryptomene investovať do nehnuteľností, počnúc nájomnými domami v Detroite v štáte Michigan. Spoločnosť expanduje vedľa Clevelandu, New Orleans a južnej Floridy.

Na južnej Floride Jacobson vedie vývojovú firmu J Cube Development so sídlom v Aventure. V novembri predal developerskú stránku vo Wynwoode spoločnosti Quadrum Global pre 8,55 milióna dolárov.

Antoine: RealT plánuje tokenizáciu nehnuteľností v meste Detroit v štáte Michigan. Prečo ste si vybrali Detroit v porovnaní s konkurenčnými mestami so silnejšími trhmi s nehnuteľnosťami?

Remy: Detroit je optimálnym miestom pre RealT na začiatok. Nehnuteľnosti v Detroite sú už dnes medzi medzinárodnými investormi veľmi žiadané kvôli nízkym cenovým značkám a vysokým cenám nájmu. Ako majitelia RealToken sú príjmy z prenájmu konkrétnym zdrojom potešenia, ktoré dostávajú. Nízkorozpočtové nehnuteľnosti s vysokými cenami prenájmu sú skvelým spôsobom, ako poskytnúť hodnotu našim prvotným používateľom.

 

Antoine: Budete sa zameriavať na kapitálové zisky alebo výnosy z prenájmu?

Remy: Budeme sa pozerať na obe oblasti. Výnosy z nájmu budú investorovi vyplácané prostredníctvom ich peňaženky Ethereum priebežne a s rastúcou hodnotou nehnuteľnosti a cenou nájmu sa bude zvyšovať aj ich príjem z prenájmu. Investori majú tiež možnosť predať za svoje tokeny po vykonaní náležitej starostlivosti aj výnosy z kapitálu.

 

Antoín: Aká bude priemerná doba držania?

Remy: RealTokens predávané v zámorí budú voľne prevoditeľné do zámoria na osoby mimo USA, ktoré sa kvalifikovali na základe recenzií AML / KYC, ale aby boli dodržané príslušné americké zákony o cenných papieroch, tieto ReatTokens nemusia po dobu 12 mesiacov. RealTokeny, ktoré sa predávajú akreditovaným investorom v USA, môžu byť po 90 dňoch prevedené na ďalších akreditovaných investorov, ktorí sú na zozname povolených. Po 12 mesiacoch sa stanú voľne prevoditeľnými na kohokoľvek..

Z praktického hľadiska je príliš skoro na to, aby ste povedali, ako dlho budú kupujúci chcieť ponechať svoje RealTokeny.

 

Antoine: Čo vás viedlo k rozhodnutiu o modeli tokenizácie?

Remy: Chceli sme sprístupniť investície do nehnuteľností v USA, najmä pre zahraničných investorov. Tokenizáciou majetku môžeme väčšiemu počtu ľudí ponúknuť investície za dostupné ceny. Je tiež dôležité, aby blockchain bola technológia, ktorá podporuje tokenizáciu, pretože to zaisťuje efektívnosť a vysledovateľnosť investícií do nehnuteľností, ktoré tradičnému sektoru nehnuteľností zjavne chýbajú. Náš model tokenizácie ponúka výhodu pravidelnej transakcie s nehnuteľnosťou navrch v transparentnosti blockchainu. RealT je most medzi fyzickým a digitálnym svetom: všetky listiny, prevádzkové dohody a ďalšie právne dokumenty sú viditeľné na blockchaine a zároveň sú v dôveryhodnosti s právnickou firmou.


 

Antoine: Ako plánujete prilákať retailových investorov, ktorí nemusia byť oboznámení s bezpečnostnými tokenmi alebo kryptomenou všeobecne?

Remy: RealT znížil bariéru vstupu do nehnuteľností na dostupnú a dostupnú sumu. RealT môže byť neoddeliteľnou súčasťou portfólia moderných investorov a teraz ho možno držať vo vnútri peňaženky spoločnosti Ethereum. Naším cieľom je byť Coinbase nehnuteľností. Jedným z našich hlavných cieľov je čo najpriamejší koncept a proces investovania do nehnuteľností. Je pre nás dôležité, aby ľudia, ktorí by inak nikdy neuvažovali o investovaní do nehnuteľností prostredníctvom blockchainu, pochopili, že na to, aby sa mohli zúčastniť, nemusia byť uväznení v byrokracii a žargóne. Náš trh a proces nákupu je intuitívny a pred zakúpením tokenov vedie kupujúcich stráviteľnými krokmi.

 

Antoine: Môžete sa s nami podeliť o výhody, ktoré budú investorom ponúknuté?

Remy: Investori sa môžu tešiť z pasívnych výnosov z prenájmu, ktoré budú priebežne vyplácané do ich peňaženky Ethereum, hneď ako investujú do nehnuteľnosti. Tento príjem bude vyplácaný v stabilných minciach, ktoré sú viazané na americký dolár, aby sa investori nemuseli v danom okamihu zaoberať volatilitou konkrétnej kryptomeny. Ako vlastníci tokenov môžu investori prispieť aj k dôležitým rozhodnutiam týkajúcim sa údržby a údržby nehnuteľnosti, do ktorej investovali. Toto sa deje prostredníctvom jednoduchého hlasovacieho procesu.

 

Antoine: Budú môcť investori zvoliť investíciu, do ktorej chcú byť zapojení? Alebo bude bezpečnostný token pôsobiť ako fond, ktorý vlastní viac nehnuteľností?

Remy: Pomocou RealT si môžete vybrať konkrétne nehnuteľnosti a stať sa ich vlastníkom. Ako investor získate vlastníctvo skutočnej nehnuteľnosti. RealTokeny sú dôležitými stavebnými kameňmi v ekosystéme éteru. Tým, že pôjdete úplne dole k základu nehnuteľností, k samotným jednotlivým nehnuteľnostiam, RealT umožňuje komukoľvek vytvoriť portfólio nehnuteľností pomocou RealTokens. Je to dôležitý rozdiel; realitné fondy budúcnosti môžu mať ako aktíva veľmi dobre RealTokens. To je dôvod, prečo majú investori RealT na našom trhu plné videnie a môžu si zvoliť presnú nehnuteľnosť, do ktorej chcú investovať, a koľko tokenov chcú za túto nehnuteľnosť kúpiť. Nájomné, ktoré potom získajú, bude pochádzať priamo z nehnuteľnosti, do ktorej investovali.

 

Antoine: Je táto ponuka exkluzívna pre investorov akreditovaných v USA? Budete prijímať medzinárodných investorov?

Remy: Ponuka je primárne zameraná na medzinárodných investorov. Americký trh s nehnuteľnosťami bol tradične relatívne neprístupný pre obyvateľov s bydliskom mimo USA. Chceme to zmeniť a otvoriť možnosť pre kohokoľvek na svete investovať do nehnuteľností v USA a profitovať z pasívneho príjmu z prenájmu. Prijímame samozrejme akreditovaných investorov.

Ponuka sa v USA poskytuje iba akreditovaným investorom podľa nariadenia D podľa zákona o cenných papieroch z roku 1933 a v zámorí osobám mimo USA podľa nariadenia S podľa zákona o cenných papieroch..

 

Antoine: Ako sa plánujete odlíšiť od konkurencie ako BlockEstate, Realecoin, Slice RE atď..

Remy: Hlavným rozdielom je, že RealT funguje a žije. Pokiaľ je nám známe, sme prvá platforma, ktorá oficiálne začala fungovať a ponúka vyhliadky na kúpu tokenizovaného majetku. RealT navyše namiesto toho ponúka investičný fond, ktorý sa špecializuje na nehnuteľnosti, tokenizuje samotné nehnuteľnosti. Toto vracia jednotlivcovi autonómiu a umožňuje mu vybrať si vlastnosti, ktoré chce, pri zvolenej veľkosti investície. Za spoločnosťou RealT máme veľmi silný tím s odbornými znalosťami v oblasti blockchainu a kryptomeny, ako aj rozsiahlymi znalosťami v oblasti nehnuteľností. Mnoho projektov v oblasti tokenizovaných nehnuteľností je prevádzkovaných buď kryptonadšencami, alebo realitnými profesionálmi, ale v spoločnosti RealT kombinujeme tieto odborné oblasti a ponúkame komplexné a plne vyhovujúce služby.

 

Antoine: Existuje ešte niečo, s čím by si sa s nami chcel o RealT podeliť?

Remy: RealT bude naďalej pridávať nové typy nehnuteľností z rôznych miest, aby pokračovala vo vzorkovaní toho, čo chcú naši zákazníci vidieť, aby si ich mohli kúpiť. RealT má plány na tokenizáciu nehnuteľností vo všetkých hlavných mestách USA a tešíme sa, až zistíme, ktoré mestá generujú najväčší dopyt. A vytváranie likvidity.

Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku Web RealT.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map