Sebastiaan Lichter, zakladateľ a hlavný produkt Blockportu – Interview Series

Sebastiaan Lichter je zakladateľom a hlavným produktom spoločnosti Blockport. Blockport je skratka pre „portál Blockchain“, ktorá poskytuje každému prístup do sveta kryptomeny a blockchainu.

AT: Blockport spája slovo „sociálny“ s výrazom „obchodovanie“. Pre našich investorov, ktorí Blockport nepoznajú, môžete s nami zdieľať obchodné a spoločenské funkcie, ktoré Blockport ponúka?

SL: Našou hlavnou víziou je prepojiť tradičný svet s touto novou digitálnou ekonomikou kryptomien zameraním na užívateľskú prívetivosť, bezpečnosť, transparentnosť a likviditu. Zmenu v spoločnosti však nemožno vynútiť. Preto musíme ľudí vzdelávať vytváraním prúdov zábavného a pútavého obsahu.

Kombináciou svetov sociálnych médií a obchodovania ponúkame našim používateľom nové a jedinečné skúsenosti so sociálnym obchodovaním, ktoré intuitívne uľahčuje komunitu zdieľania znalostí.

Unikátne funkcie sociálneho obchodovania spoločnosti Blockport umožňujú ľuďom sledovať a kopírovať sa navzájom priamo na platforme. Týmto spôsobom sa začiatočníci môžu učiť od skúsených obchodníkov a skúsení obchodníci sú motivovaní zdieľať svoje vedomosti so začiatočníkmi, pretože môžu za odmenu získať tokeny Blockport (BPT)..

Skúsení obchodníci si môžu na Blockporte vytvoriť verejný profil „vedúceho obchodníka“, ako to robia influenceri na Instagrame alebo Facebooku, a zdieľať svoje portfólio, obchodné aktivity a poznatky s nasledovníkmi. Ak chcete nasledovať skúseného obchodníka, kompenzujete ho zaplatením BPT.

Všeobecnou myšlienkou tohto modelu je motivovať začiatočníkov aj skúsených obchodníkov, aby používali Blockport ako svoju hlavnú platformu na obchodovanie s kryptomenami, a stimulovať ich k vzájomnej spolupráci a zdieľaniu poznatkov..

AT: Koľko krajín podporujete a odkiaľ pochádza väčšina vašich používateľov?

SL: V súčasnosti podporujeme 39 európskych krajín a 16 krajín mimo EÚ, ale väčšina našich používateľov pochádza zo západoeurópskych krajín, ako sú Holandsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, škandinávske krajiny, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Belgicko atď..

Od februára 2019 však otvoríme dvere celkovo ďalším 150 podporovaným krajinám mimo EÚ.

AT: Aký je váš časový harmonogram pre registráciu zákazníkov z USA?

SL: Naším cieľom je tento rok v druhom štvrťroku otvoriť dvere do prvých štátov USA. Tento mesiac sme zabezpečili nového bankového partnera, ktorý nám umožňuje prijímať a spracovávať menu USD.

AT: Momentálne máte token obslužného programu, Blockport Tokens (BPT). Aká je užitočnosť za týmto tokenom?

SL: BPT má dva základné nástroje. Prvý je, že sa používa na prístup a používanie funkcií sociálneho obchodovania. Sledovateľ musí zaplatiť vedúcemu obchodníkovi určité množstvo BPT za sledovanie alebo kopírovanie jeho obchodných aktivít.

Druhým nástrojom je, že poskytuje používateľom určitú zľavu z poplatkov za obchodovanie.

AT: Čo sa týka rozhodovania o zaradení nových tokenov do Blockportu? Je to založené na volebnom systéme?

SL: Spracovávame bežné žiadosti o zaradenie do zoznamu prostredníctvom našej budúcej žiadosti o zaradenie do zoznamu a prispôsobujeme sa požiadavkám našej užívateľskej základne a komunity. Nedávno sme spustili volebnú kampaň, v ktorej sa umiestnilo Electroneum (ETN) a na našom zozname sme dostali Stellar Lumens (XLM)..

Všeobecne vychádzame pri rozhodovaní z niekoľkých faktorov, ktoré zahŕňajú aj proces náležitej starostlivosti o token a tím, ktorý stojí za projektom.

AT: Blockport uvádza STO v marci 2019. Môžete nám povedať mäkkú aj tvrdú čiapku?

AL: Pre prvé kolo v marci 2019 sa plánuje mäkká a tvrdá čiapka na 1 milión EUR, respektíve 5 miliónov EUR.

AT: Na čo sa použijú prostriedky z STO?

SL: Hlavne pre, ale bez obmedzenia na: Marketing, Globálna expanzia (zameranie na americký trh), Vývoj produktu & Licencovanie.

AT: Účastníci STO dostanú Blockport Securities (BPS). Každý bezpečnostný token predstavuje „depozitný doklad“ alebo „certifikát“. Aké výhody tieto tokeny ponúkajú investorom?

SL: BPS predstavuje nepriamy vlastnícky podiel v spoločnosti Blockport. Token BPS neposkytuje vlastníkom hlasovacie práva, pretože tieto sa pripisujú sprostredkovateľovi vydávajúcemu BPS, ale držiteľovi tokenu umožní profitovať z platieb dividend vyplácaných spoločnosťou Blockport svojim akcionárom a profitovať zo zvýšenia hodnoty podnikania Blockport nadčas.

AT: 24. januára 2019 ste sa oficiálne presťahovali z verzie Beta. Ako zareagoval trh?

SL: Veľmi pozitívne! Od našich používateľov a komunity sme dostali veľa pozitívnych ohlasov. Ľudia naozaj radi konečne využívajú našu platformu a tešia sa z bezproblémového obchodovania so svojimi obľúbenými kryptomenami. Ďalším krokom okrem nových vkladov v bitcoinoch (BTC) je tiež podpora vkladov v éteroch (ETH) a blockportových tokenoch (BPT), ktoré sú vysoko na zozname želaní našich používateľov..

AT: Existuje ešte niečo, o čo by si sa chcel s Blockportom podeliť??

SL: Veľmi vzrušujúce časy pred nami! Dali sme veľa času a prostriedkov na to, aby sme do roka úplne postavili základnú platformu Blockport, a to je pre tím veľký míľnik, sme na to veľmi hrdí.

Budúci rok nám umožní rozšíriť využitie našej platformy a globálnu dostupnosť pridaním mnohých zaujímavých nových funkcií, ako je sociálne obchodovanie, pokročilé nástroje obchodníka, ďalšia podpora fiat mien a nové zoznamy..

Okrem toho tiež pracujeme na rozšírení našich obchodných vzťahov o dôveryhodné projekty v ekosystéme, ktoré môžu posilniť našu víziu a poslanie vytvoriť scenár prospešný pre všetkých..

Pre každého, kto sa chce dozvedieť viac, navštívte stránku Blockport.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map