Čo je PrimeXBT – recenzia výmeny PrimeXBT

PrimeXBT je nová platforma na obchodovanie s kryptomenami, ktorá umožňuje obchodníkom využívať maržu a využívať obchodovanie s bitcoinmi a inými mincami až 100-násobne. Burza už dnes vidí v obchodovaní denné objemy viac ako 80 miliónov dolárov – čo z nej robí jednu z väčších a zavedenejších platforiem, najmä pre obchodovanie s bitcoinmi.

Na burze je jednoduchý a ľahký proces registrácie. Obchodníci môžu platformu začať používať v rovnakom okamihu, keď sa zaregistrovali, a registračný proces PrimeXBT trvá menej ako minútu. Registrácia taktiež nemá žiadny aspekt KYC (know-your-customer), takže obchodníci nemusia uvádzať osobné informácie, ako sú cestovné pasy, dane alebo identifikačné čísla. Rovnako je možné otvoriť si všetky účty.

PrimeXBT sa pýši svojou technológiou, ktorá umožňuje používateľom ľahké obchodovanie. Na silne nasýtenom kryptoburzovom trhu ponúka PrimeXBT ľahký nábeh a ľahký prístup obchodníkov k zobrazeniu grafov, histórie obchodovania a aktuálnych kníh objednávok na svojich obchodných pároch..

PrimeXBT ponúka niekoľko ďalších výhod:

 • PrimeXBT ponúka bezplatný účet a proces registrácie, ktorý trvá menej ako jednu minútu.
 • Nie je potrebný žiadny KYC, vaše osobné údaje sú preto súkromné.
 • Minimálny vklad je iba 0,001 BTC, vklady je možné vkladať pomocou BTC, kreditnej karty alebo viac ako 100 mincí.
 • Marža až 1: 100.
 • Schopnosť predaja majetku nakrátko, pričom využíva výhody poklesu cien aj stúpania cien.
 • Bezkonkurenčná agregovaná likvidita od 12 rozdielnych špičkových dodávateľov.
 • 24-hodinová podpora je k dispozícii nepretržite, kedykoľvek ju potrebujete.
 • Špičkové funkcie zabezpečenia vrátane výpisu adries, dvojfaktorovej autentifikácie a oveľa viac.
 • Podpora viacerých monitorov pre najvážnejších obchodníkov na trhu.
 • Obchodovanie párov s 5 najlikvidnejšími kryptoaktívami.

Obchodovanie s pákovým efektom a marginom a krátkodobý predaj

Pákové obchodovanie je kľúčovou vlastnosťou systému PrimeXBT. Je to nástroj, ktorý umožňuje obchodníkom profitovať z menších pohybov cien, pretože môže znásobiť zisky alebo straty v oboch smeroch..

Tu je príklad: povedzme, že aktuálna cena BTC je 4 300 dolárov a na zakúpenie jedného bitcoinu máte 4 300 dolárov. Rozhodli ste sa využiť 100-násobnú páku. To znamená, že si môžete kúpiť 100 BTC za 4 300 dolárov. Ak sa bitcoin zvýši iba o 100 až 4 400 dolárov, zarobíte 10 000 dolárov, pretože ste nárast znásobili svojou stokrát vyššou pákou.

Ako vysvetľujú zdroje spoločnosti PrimeXBT:

Pákový efekt funguje tak, že sa používa vklad, ktorý sa nazýva „marža“, a poskytuje vám tak väčšiu expozíciu. V podstate znižujete zlomok celej hodnoty svojho obchodu – a zvyšok vám poskytuje PrimeXBT. Naše produkty umožňujú obchodníkom dostať sa do styku s hlavnými kryptomenami, ako sú bitcoiny a ethereum a ďalšie, bez viazania veľkého množstva kapitálu.

Krátky predaj je ďalšou možnosťou dostupnou na PrimeXBT. Obchodník môže „shortovať“ coinu alebo aktívum, keď chce staviť na to, že dané aktívum bude klesať v cene a hodnote. Ak si myslíte, že bitcoin je prepredaný a bude klesať jeho cena, môžete kapitál zarobiť jeho „predajom na krátko“. Táto príležitosť dáva obchodníkom možnosť staviť na rast alebo pokles ceny bitcoinu, kde pravidelné investovanie (nákup aktíva) zvyčajne znamená, že si investor myslí, že hodnota stúpne.

Tieto obchodné techniky sú komplikované. Obchodníci by si mali predtým, ako vstúpia do akéhokoľvek scenára obchodovania s pákovým efektom, urobiť vlastný prieskum.

Vklady a výbery PrimeXBT

Uloženie vkladu dňa PrimeXBT je jednoduché a ľahké. Nový používateľ môže na hlavnom paneli účtu kliknúť na možnosť „Vložiť“. Okamžite sa vygeneruje bezpečná bitcoinová adresa, ktorá sa použije na prevod BTC.

prilepený obrázok 0 3

Výbery sú tiež jednoduché, vyžadujú si však ďalší krok. Pred výberom musia používatelia vykonať interný prevod zo svojho obchodného účtu do nastavenej osobnej peňaženky v sekcii Účet.

Keď to urobíte, obchodník pridá na zoznam povolených BTC adresu na výber. Jednou z bezpečnostných funkcií PrimeXBT sú výbery iba z účtov na bielom zozname – zabezpečenie vašich finančných prostriedkov pred prechodom na nechcené alebo náhodné adresy.

Keď je toto všetko nastavené – interný prevod a pridanie adresy BTC na bielu listinu – môže obchodník zadať požadovanú sumu na výber a kliknutím na tlačidlo Odoslať spustiť.

Typy objednávok PrimeXBT

PrimeXBT ponúka niekoľko rôznych druhov typov objednávok. Nižšie sú uvedené pokročilé typy objednávok s krátkymi popismi. Viac informácií o všetkých týchto typoch objednávok nájdete tu.

prilepený obrázok 0 4

 • Trhové objednávky – príkaz nastavený na vykonanie ako prvý dostupný (v niektorých prípadoch môže byť okamžite)
 • Limitovať objednávky – stanovuje „limit“ na ceny, za ktoré by obchodník nakupoval alebo predával
 • Stop objednávky – pokyn na kúpu alebo predaj aktíva, akonáhle dosiahne konkrétnu („stop“ cenu)
 • Príkazy na ochranu – možnosť obmedziť straty alebo chrániť zisky z akýchkoľvek obchodov alebo objednávok

Tu je pohľad na ľahko použiteľnú a príťažlivú hlavnú obchodnú obrazovku PrimeXBT. Odtiaľto môžete monitorovať dostupné obchodné páry a svoje pákové obchody.

Hlavná obchodná obrazovka PrimeXBT

Aké mince sú podporované na burze PrimeXBT?

PrimeXBT v súčasnosti ponúka na obchodovanie päť hlavných kryptomien. Týchto päť je:

 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • XRP
 • EOS

Každá z týchto mincí podporovaných PrimeXBT je párovaná s obchodným párom USD – čo znamená, že obchodníci môžu používať fiat menu (americký dolár) na nákup, predaj a obchodovanie s ktoroukoľvek z vyššie uvedených kryptomien. Podporované coiny na PrimeXBT predstavujú päť najpopulárnejších kryptomien, ktoré sú momentálne na trhu.

Aké sú poplatky za PrimeXBT?

PrimeXBT poplatky za obchodovanie sú jednoduché a nízke. To by malo uľahčiť používateľom platformy ľahké a lacné obchodovanie.

Napríklad konkurent PrimeXBT, Bitmex, používa na svoje obchodovanie oveľa komplikovanejšiu štruktúru poplatkov. Tu vidíte štruktúry poplatkov spoločnosti Bitmex:

poplatky za bitmex

To je oveľa komplikovanejšie ako jednoduchý systém poplatkov, ktorý sa používa na PrimeXBT. Tu je štruktúra poplatkov spoločnosti PrimeXBT:

primexbt obchodné poplatky

Kompletné informácie o poplatkoch a limitoch nájdete tu. Ako uvádza jeho stránka a poslanie, PrimeXBT „sa riadi jasnými zásadami – ceny by mali byť konkurencieschopné a transparentné a nikdy by nemali byť zaťažené falošnými stimulmi.“

Záver – je PrimeXBT bezpečný?

Áno, burza ponúka služby podobné iným burzám a bezpečnosť a technológie, ktoré pomáhajú obchodníkom.

Pri akomkoľvek obchodovaní s aktívami vždy existuje riziko, najmä v prípade, ktorý je rovnako volatilný ako kryptomeny. K tomu sa pridáva obchodovanie s pákovým efektom, ktoré zvyšuje riziká. Viac informácií o týchto rizikách si môžete prečítať na webe PrimeXBT na stránke Zverejnenie rizika. Transparentne hovorí o trhových a obchodných rizikách.

Obchodníci by si tiež mali prečítať Zmluvné podmienky a zásady ochrany osobných údajov spoločnosti PrimeXBT. Pomôžu vám byť informovaní o akýchkoľvek ďalších rizikách spojených s obchodovaním.

Okrem nich je však PrimeXBT bezpečný a spoľahlivý spôsob obchodovania s kryptami.

Zaregistrujte sa ešte dnes pomocou tento odkaz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map