10 krokov k zvládnutiu obchodovania s kryptoklipovou pákou

Ak ste začínajúcim pákovým obchodníkom alebo ním chcete byť, určite by ste to počuli miliónkrát. Pákové obchodovanie s kryptami je nebezpečné. Je to veľmi riskantné a luxus, v ktorom musíte robiť chyby, je veľmi minimálny, najmä ak obchodujete s maržou nad 20x. Preto je veľmi dôležité robiť riadenie rizík pre všetky obchody, ktoré podnikáte. Toto je 10 krokov, ktoré musíte dodržať, aby ste zvládli obchodovanie s kryptomenami.

Ak chcete získať pákové obchody profesionálneho tímu obchodníkov, spolu s ich presným portfóliom, lekciami a úplným kurzom obchodovania s kryptomenami, vyberte sa na stránku Boss Akadémia kryptoobchodovania – Vyskúšaj zadarmo.

Začnite v malom

Pochopenie rizík obchodovania s pákovým efektom na platforme Cryptos je najlepší spôsob, ako sa vydať na cestu. Pretože peniaze, ktoré investujete do obchodovania s maržami, už nie sú vaše, je najlepší spôsob, pretože si nie ste istí, ako budú vaše obchody prebiehať. Neponáhľajte sa do toho naplno. Majte malé a prehľadné portfólio. Naučte sa chodiť skôr, ako plánujete behať.

Majte plán

Je veľmi dôležité mať pred obchodovaním herný plán, predovšetkým obchodovanie s maržou, pretože existuje veľký rizikový faktor. Trávenie väčšiny času učením sa pravidlám hry vám môže dať skvelý náskok pred samotným skokom do mora. Keď jasne pochopíte pravidlá, ktoré ste sa naučili, môžete okolo nich budovať stratégie. Stratégia je jedna vec, ktorá odlišuje profesionálne obchodovanie od hazardných hier.

Obchodujte na spotovom trhu skôr, ako začnete obchodovať s kryptami

Spotové trhy pozostávajú z jednoduchého nákupu a predaja ľubovoľného aktíva. Grafy, ktoré tam vidíte, sú omnoho stabilnejšie ako grafy kryptomeny. Každý nový obchodník by mal byť na spotových trhoch neustále ziskový, a to ešte predtým, ako začne uvažovať o obchodovaní s využitím páky. Použitie pákového efektu zvýši vaše zisky a straty. Môže to byť obzvlášť dobré pre denné obchodovanie, ale len sa uistite, že viete, čo robíte.

Vezmite zisk a zastavte straty

Osvedčeným postupom je počas víťazných obchodov vyberať zisky. Ak obchodujete s využitím pákového efektu na meranie rizika, aby ste odmenili, pravdepodobne budete mať tvrdé zastavenie a zisk. Viactýždňové swingové obchodovanie na mieste môže využívať Take Profit aj Stop Loss. Stop príkazy je možné použiť aj proti vám. Existuje veľa prípadov, keď „zastavenie lovu objednávok“ s veľkými inštitúciami tlačí cenu za podporu alebo odpor. Ak k tomu dôjde, vaša objednávka sa nemusí vykonať za spúšťaciu cenu, ale môže vás uzavrieť za najhoršiu možnú cenu, kde nemôžete dosiahnuť väčší zisk..

Ovládnite trik s jedným kopom

Mať plán pred uskutočnením obchodovania s maržou je veľmi dôležité a osvojenie si jednej efektívnej stratégie, ktorá môže priniesť konzistentné výsledky, vám môže poslúžiť lepšie ako poznať stovku stratégií. Z tejto svetovej techniky, ako si zarobiť peniaze, nepotrebujete nič intelektuálne, stačí jedna jednoduchá taktika, ktorá pre vás predtým fungovala a ktorá vám vyhovuje. Nájdite si svoje sladké miesto na trhu, vyberte si svoju obľúbenú kryptomenu a držte sa svojho plánu. Ak nemáte plán, nemali by ste byť na bojisku. Obchodníci, ktorí majú tendenciu vykonávať náhodné objednávky bez plánu, zvyčajne prichádzajú o svoje peniaze, najmä pokiaľ ide o obchodovanie s maržami.

Obchodujte s kvalitou nad množstvom

Jednou z častých chýb, ktoré obchodníci s kryptomenami využívajú, je ich nutkanie byť stále v obchode. Honba za trhom v nepriaznivých podmienkach nie je vôbec dobrým rozhodnutím v oblasti obchodovania s maržami. Mali by ste byť dostatočne trpezliví na to, aby ste počkali na obchody, u ktorých je vyššia pravdepodobnosť výhry nad stratou obchodu. Na riadenie rizika tiež vždy musíte mať stratégiu ukončenia. Ak nepoužívate algoritmus, ktorý má schopnosť skalpovať plochý trh, držte sa ďalej od akcie stabilnej ceny. Keď sú trhy neefektívne, najlepšie urobíte, ak budete trpezliví a čakáte.

Obchodujte s fiatom, keď sú ceny vysoké

Je bežnou praxou, že väčšina altcoinov sa obchoduje pomocou bitcoinov, pretože na väčšine búrz sú altcoiny spárované s BTC. Obchodovanie s altcoinmi je skvelý spôsob, ako akumulovať veľa BTC. Ale keď využívate obchodovanie počas trendov v krypto medveďoch, je často najlepšie použiť ako strelivo USD alebo iné fiat meny. Použitie odpisového aktíva ako kolaterálu môže zvýšiť vaše straty.

Spravujte riziko

Pravdepodobnosť, že vyhráte obchod, nie je vôbec zaručená, aj keď máte najefektívnejšiu obchodnú stratégiu s najlepšími trhovými podmienkami, najmä keď obchodujete s kryptotékou na páku. V obchodovaní neexistujú absolútne nič a nikdy nie je zaručené nič. Preto je na zmiernenie straty veľmi dôležité riadenie rizík. Technická analýza je efektívny spôsob, ako prečítať cenovú akciu a formulovať svoju stratégiu. Zníženie rizika protistrany, veľkosť pozície, nastavenie pozícií alebo zaistenie vašej pozície a ľahký vývoj páky sú niektoré z krokov, ktoré môžete podniknúť na zníženie rizika, zatiaľ čo využívate obchod Cryptos.

Zamerajte sa na zisky a diverzifikujte

V okamihu, keď si uvedomíte, že zarábate peniaze, ktoré vám menia život, je lepšie inkasovať niektoré zo svojich mincí, aby ste zaistili príjem. To znamená úplné odstránenie peňazí z kryptotrhov a ich diverzifikácia inde. Ak to zvládnete perfektne, potom ste hru už vyhrali.

Berte prestávky a učte sa

Obchodovanie je návykové, najmä keď pri obchodovaní s kryptomenami vidíte obrovské zisky. Cvičte a meditujte. Trávenie času so svojou rodinou a priateľmi vás môže viac uvoľniť. Tento pokoj potrebujete, keď celý deň vidíte grafy cenových akcií. Venujte nejaký čas výskumu vývoja, ktorý sa deje. Každý deň sú v krypto priestore nejaké alebo iné nové inovácie. Pochopte, čo je to, že učenie a získavanie vedomostí je neustály proces. # Kryptolove

Zdroj obrázku: BitcoinExchangeGuide

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map