4 slávni ľudia, ktorí podporili Ripple (XRP)

Vlnenie je názov zdieľaný platformou blockchain a menou, ktoré boli prvýkrát uvedené na trh v roku 2012 ako následná iterácia Ripplepay. Ďalej nájdete niektorých z najväčších ľudí, ktorí podporili Ripple na jeho ceste stať sa jednou z najlepších kryptomien vôbec!

Platforma Ripple má mnoho funkcií, je to systém hrubého zúčtovania v reálnom čase (RTGS), zmenáreň a prevod peňazí. Táto multifunkčnosť je možná vďaka použitiu spoločnej účtovnej knihy, ktorá je kontrolovaná a riadená sieťou pozostávajúcou z nezávisle overujúcich serverov, ktoré nepretržite porovnávajú záznamy transakcií. Má tiež protokol otvoreného zdroja, ktorý bol vytvorený s cieľom umožniť rýchle a lacné peňažné transakcie.

Ripple (XRP) používa zdieľanú verejnú databázu, ktorá implementuje proces zhody medzi overovacími servermi, aby sa zabezpečilo, že budú postupovať v najlepšom záujme siete. Overovacie servery môžu byť vlastnené kýmkoľvek bez ohľadu na to, či ide o jednotlivca alebo inštitúciu.

Mince XRP a bitcoiny nezdieľajú rovnaký dizajn, pretože prvé z nich nikdy nemali slúžiť iba ako forma elektronickej meny. Pretože Ripple sa neťaží, nevyžaduje žiadne energetické a výpočtovo náročné kroky ako v prípade bitcoinu.

Keď na konci roku 2017 – začiatkom roku 2018 vzkriesil celý kryptotrh, mala spoločnosť Ripple svoje historické maximum 3,83 dolárov, ale keď sa kryptotrh toto leto prepadol, nasledoval aj Ripple, čo ju viedlo k súčasnej cene 0,297389 dolárov.

Podľa údajov z Coinmarketcap, Token XRP spoločnosti Ripple je teraz najväčším altcoinom a dosahuje trhový strop 15 miliárd dolárov, čím prekonal 13 miliárd dolárov z Etherea. Výsledkom je, že ETH bol zosadený zo svojej pozície a stal sa treťou najväčšou kryptomenou, vďaka ktorej je XRP na čele druhej najväčšej meny na svete..

Novo získaný štatút XRP môže byť spôsobený neustálou publicitou, ktorú spoločnosť Ripple zaznamenala v posledných mesiacoch.

zvlnenie XRP

Zdroj: Dreamstime.com

Táto služba sa dostala do titulkov svojho vývoja a použitia a tiež sa ukázalo, že mnohé známe mená podporovali Ripple, jej platformu a pôvodné mince.

Zoznam najslávnejších ľudí, ktorí podporili Ripple

Snoop Dogg

Snoop Dogg, Snoop Doggy Dogg alebo Snoop Lion – ako sa mu v roku 2013 veľmi páčilo – jeden z najslávnejších hudobných rapperov, bol pozvaný spoločnosťou Ripple, aby vystúpila na stretnutí svojej komunity počas konferencie konsenzu 2018..

Aj keď neuviedol nič o investovaní alebo držbe žiadneho XRP, budeme predpokladať, že podporil Ripple a celkovo tento projekt, pretože sa na podujatí zúčastnil. Diváci si mohli vychutnať komornú šou v podaní Snoopa, po ktorej nasledovalo uvedenie rebrandingu XRP.

Aj keď sú to iba špekulácie, mnohí sa domnievajú, že Ripple platil umelcovi nielen v hotovosti, ale aj v tokenoch XRP.

Ashton Kutcher

Možno to vieš Ashton Kutcher z rolí vo filmoch Dva a pol chlapa, Show 70. rokov, Kamarát, kde je moje auto a Punk’d, ale Kutcher je tiež dôvtipným investorom v oblasti rizikového kapitálu a jedným z najhlasnejších podporovateľov XRP..

Ak vezmeme do úvahy Kutcherovu záľubu v technologických investíciách, bolo len otázkou času, kedy prejaví záujem o Ripple a jeho XRP coinu. V máji 2018 odhalil, že spolu so svojím obchodným partnerom Guyom Osearym darovali Ellen DeGeneres za jej charitatívny fond pre voľne žijúce živočíchy XRP v hodnote 4 milióny dolárov..

“Vždy myslíte na všetkých ostatných,” povedal Kutcher moderátorovi talkshow. “Chceli sme vám ukázať, že ľudia na vás myslia.”

„Zvlnenie je v podstate platforma, ktorá umožňuje ľuďom prevádzať peniaze z bankového účtu na bankový účet, z človeka na človeka, skutočne bezpečne, skutočne jednoducho, skutočne rýchlo,“ znelo Kutcherovo krátke vysvetlenie platformy pre divákov na výstave DeGeneres Show..

Podporil Ripple spoluzakladaním spoločnosti rizikového kapitálu A-Grade Investments a investoval do viac ako 60 spoločností a startupov z technologického priemyslu, z ktorých najvýznamnejšie sú spoločnosti Skype, Foursquare, Airbnb, Path a Fab.com..

Ashton Kutcher - jeden z ľudí, ktorí podporili Ripple

Zdroj: Ripple XRP News Tech

Madonna

Na zozname celebrít, ktoré podporovali Ripple, je dokonca aj samotná popová kráľovná. Tento rok, Madonna zverejnila na svojom účte na Twitteri, že k jej 60. narodeninám bolo jej cieľom poslať značný dar sirotám v Malawi pomocou mincí Ripple. Po verejnom oznámení partnerstva spoločnosť Ripple (XRP) zverejnila na svojej webovej stránke, že budú zodpovedať všetkým darom poskytnutým prostredníctvom speváčkinej facebookovej stránky.

Počiatočný cieľ stanovili Ripple a Madonna na 60 000 dolárov, ale charitatívnej organizácii v Malawi sa podarilo získať oveľa viac, celková suma bola až 200 000 dolárov (darovalo ich neskôr 800 jednotlivcov).

Vysoký viceprezident pre operácie Eric van Miltenburg uviedol v súvislosti s partnerstvom toto:

„Je nám cťou, že sme súčasťou úžasnej práce Raising Malawi s niektorými z najviac postihnutých detí na svete, a sme vďační našim investorom v spoločnosti Sound Ventures, že nám predstavili úvod a túto dôležitú vec.“

Bill Clintonová

Bývalý 42. prezident USA., Bill Clinton, bol pozvaný ako hlavný rečník na konferenciu Ripple’s Swell v San Franciscu, ktorá sa konala tento rok v októbri.

Ripple uviedol, že si vybrali Clintona, pretože „pomohol uviesť do obdobia extrémneho rastu a adopcie internetu formovanie toho, čo je dnes“.

Clinton podporoval Ripple a svet kryptomien a blockchainu všeobecne s tým, že technológia distribuovanej účtovnej knihy (DLT) má „ohromujúce“ možnosti a nespolieha sa na národné hranice.

„Celá táto blockchainová dohoda má potenciál, ktorý má, len preto, že je uplatniteľná cez národné hranice [a] príjmové skupiny. Obmeny a možnosti sú ohromne veľké, ”uviedol bývalý prezident. „Všetko by sme to mohli zničiť negatívnou politikou identity a hospodárskou a sociálnou politikou. Myslíš na to. “

Bill Clinton - slávny podporovateľ Ripple

Zdroj: ripple.com

Záverečné slová

Spoločnosť Ripple urobila veľké kroky pri zavádzaní mnohých finančných inštitúcií na svoju platformu od svojich počiatkov. V súčasnej sieti sú stovky z najväčších svetových bánk a platobných systémov.

Spoločnosť Ripple Labs si okrem toho ďalej získala podporu a pozornosť slávnych ľudí, čo zvýši prijatie platformy a mincí pre bežné použitie a tiež urobí token užívateľsky prívetivým..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map