5 blockchainových projektov využívajúcich umelú inteligenciu

Spolu s príchodom blockchainu je umelá inteligencia inováciou, ktorá by mohla zmeniť svet. S rastom popularity kryptomien v používaní a aplikáciách rastie aj počet projektov zameraných na spojenie týchto dvoch technológií..

Blockchainové projekty využívajúce umelú inteligenciu (AI)

Tu je päť sľubných blockchainových projektov, ktoré využívajú umelú inteligenciu:

SingularityNET

Toto blockchainový projekt sa stal svetovo známym vďaka vytvoreniu robota s názvom Sophia, vôbec prvého robota s občianstvom. Vďaka tomu je to jeden z najuznávanejších a najvýznamnejších projektov, pokiaľ ide o blockchain a AI.

Singularity je decentralizovaný trh s AI vytvorený pre vývoj a financovanie projektov AI. Je napájaný zo siete pozostávajúcej z algoritmov umelej inteligencie pochádzajúcich z celého sveta.

Blockchainový projekt využívajúci umelú inteligenciu

Toto otvorené trhovisko umožňuje blockchainu a firmám rozvíjať svoje vlastné projekty umelej inteligencie nákupom a predajom algoritmov a údajov o umelej inteligencii. Tento zavedený projekt blockchainu vedú členovia tímu, ktorí majú rozsiahle znalosti a skúsenosti v oblasti technológií blockchain, AI a strojového učenia.

Dr. Ben Goertzel – jeho zakladateľ – chce vytvoriť blockchainovú sieť založenú na AI pomocou SingularityNET, aby fungovala ako mozog Sophie.

SingularityNET bola pre vývoj Sophie kľúčová, zodpovedala za vytvorenie a implementáciu jej modulov sluchu, empatie a zraku.

AICoin

AICoin je platforma umožňujúca svojim používateľom obchodovať a investovať do kryptomien spôsobom, ktorý generuje zisk pre zúčastnené strany.

aicoin - blockchain & amp; umela inteligencia

Vďaka implementácii umelej inteligencie môžu investori generovať príjmy izolovaním jedinečných ziskových vzorcov, ktoré sa potom uplatňujú na všetky ich obchody..

Od investorov sa vyžaduje, aby si kúpili tokeny, aby sa mohli zúčastniť. Vlastníci tokenov potom môžu hlasovať v prospech obchodu, ktorý uprednostňujú, pomocou integrovanej technológie inteligentných zmlúv.

AICoin si kladie za cieľ vytvárať zisky pre svojich investorov v krátkodobom aj dlhodobom horizonte. Obchodovanie zaručuje, že zisky sa vytvárajú krátkodobo, zatiaľ čo reinvestovanie a rast ceny tokenu poskytujú príjem na dlhšie časové obdobie

Recenzie na túto platformu boli mimoriadne pozitívne. Investori tvrdia, že v období od septembra 2017 do júna 2018 dosiahli 100-percentný výnos.

Za projektom stojí tím zložený zo skúsených a profesionálnych jednotlivcov, ktorí sú úplne odhodlaní poskytovať svojim investorom najlepšie možné výsledky.

Reťazec DeepBrain

Reťazec DeepBrain (DBC) začínala ako ICO spustená na blockchaine NEO. Táto výpočtová platforma využíva blockchain na vytvorenie algoritmov AI. Vzhľadom na skutočnosť, že výpočty AI sú neuveriteľne nákladné, sa vývojári v DeepBrain Chain snažia znížiť tieto náklady o 70%.

hlboký mozog

Platforma sa označuje ako „decentralizovaná neurónová sieť“. Neurónová sieť predstavuje komplexný systém prvkov potrebných na spracovanie a zamestnanie údajov. Uzly siete DeepBrain Chain poskytujú výpočtový výkon potrebný pre jeho AI. Výmenou za dodanie tejto výpočtovej sily sú tokeny DBC distribuované do uzlov.

Okrem poskytnutia potrebného výpočtového výkonu pre vývoj AI bude platforma DBC slúžiť aj ako bezpečná platforma pre obchodovanie s dátami. Toto trhovisko umožní ktorémukoľvek z jeho používateľov nakupovať a predávať s údajmi bez obáv o problémy súvisiace so zabezpečením.

Implementáciou technológie blockchain sa zabráni rôznym typom zneužívania a úniku údajov.

Tím, ktorý stojí za reťazcom DeepBrain Chain, nedávno oznámil, že sa predĺži ich doba blokovania, čo znamená, že počas tejto doby nebudú na trh vydané nové tokeny DBC..

Peculium

The Peculium projekt je platforma založená na blockchaine zameraná na povzbudenie jednotlivcov k záchrane svojich aktív. Peculium to dosahuje kombináciou konvenčných úspor s kryptomenami.

Umelá inteligencia sa v tomto prípade používa na zefektívnenie prechodu od tradičného sporenia k digitálnym menám, aby pomohla pravidelným zákazníkom, ako aj profesionálnym obchodníkom a sprostredkovateľom pri správnom reinvestovaní..

Platforme sa nedávno podarilo prilákať počiatočné investície vo výške 8,1 milióna dolárov. Projekt je podporený tímom odborných obchodníkov a vývojárov softvéru.

Matrix AI Network

Matrix je open-source platforma využívajúca blockchain, ktorá bude podporovať používanie inteligentných zmlúv a riešení strojového učenia. Infraštruktúra platformy bola vyvinutá a založená na systémoch AI a táto technológia bude použitá na neustále zlepšovanie platformy nezávislou automatickou optimalizáciou jej blockchainových sietí..

Matrix Blockchain AI projekt

Matrix mení spôsob vykonávania inteligentných zmlúv zlepšením rýchlosti, ľahkosti, bezpečnosti a flexibility.

Platforma tiež využije ťažobnú silu siete Matrix na riešenie zložitých a nákladných výpočtov AI.

Tvorca inteligentných zmlúv v prirodzenom jazyku umožňuje komukoľvek rozvíjať a realizovať inteligentné zmluvy v ich rodnom jazyku (t. J. Angličtina, španielčina, francúzština atď.). Umožní to každému vytvárať a používať inteligentné zmluvy na rôzne typy úloh. Ukázalo sa, že čínske vykonávanie prirodzeného jazyka funguje efektívne.

Sieť AI bude bežať na vlastnom blockchaine. Mainnet Matrix je naplánovaný na spustenie v Q3 2018. Medzitým všetky súčasné verzie ich služieb bežia pomocou blockchainu Ethereum. Po spustení siete sa Matrix prepne z tokenu založeného na ERC-20 na svoju vlastnú natívnu kryptomenu. Token MAN sa použije na vykonávanie aplikácií a prístup k službám AI.

Tento projekt je tiež súčasťou iniciatívy Belt and Road, jedného z najväčších infraštruktúrnych projektov v Číne. Projekt je zameraný na vybudovanie infraštruktúry, na ktorej nové a efektívne námorné a pozemné trasy uľahčia prepravu medzi Európou, Čínou, Ruskom a Afrikou.

Cole je nezávislý autor zameraný na kryptomenu a rozvíjajúce sa technológie. Predchádzajúce články o Masternodes boli uvedené na popredných krypto weboch a sú citované v Whitepapers

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map