6 krypto podcastov, kde sa dozviete viac o tomto odbore

Ak chcete porozumieť základom blockchainu a investovaniu do kryptomeny jednoduchším spôsobom, najlepší spôsob, ako asimilovať vedomosti, je pravidelné sledovanie podcastu o kryptomene.

Nižšie je uvedený zoznam najlepších podcastov, ktoré si môžete vypočuť, aby ste ľahko pochopili krutosť sveta kryptomeny:

1. Zlé krypto

The Zlý krypto podcast založili hostitelia Travis Wright a Joel Comm na konci roku 2017. Aj keď majú obaja vedomosti o technických záležitostiach, pripustili, že keď sa začínali, dozvedeli sa tiež niečo o kryptách..

Bad Crypto Podcast 2 1024x538

Zdroj: https://nick.weisser.me

Podcast bežne obsahuje rozhovory s odborníkmi a praktické vysvetlenia plné mnohých humorných momentov. Ich prostredníctvom sa tisíce poslucháčov dozvedia všetko najnovšie o bitcoinoch, altcoinoch, ICO a udalostiach súvisiacich s blockchainom.

Ich informatívny, ale absurdný formát vytvára vtipný efekt, ktorý začiatočníkom kryptomeny uľahčuje porozumenie pojmov a konceptov..

Hostitelia nechcú len vzdelávať svojich poslucháčov; tiež chcú, aby sa bavili rovnako ako oni, keď diskutujú o novej téme. Pripúšťajú však, že nie sú odborníkmi v tejto oblasti a stále sa učia s časom.

Pre skúsených nadšencov kryptomeny teda môže byť podcast menej informatívny, ale pre tých z vás, ktorí s kryptomenami ešte len začínajú, je to zábavný a ľahký spôsob pochopenia konceptov sveta kryptomeny..

2. Nespútaný

The Nespútaný podcast hostí Laura Shin, bývalá šéfredaktorka spoločnosti Forbes, a je skvelé, či ste na začiatočníckej alebo pokročilej krypto úrovni. Svoju bývalú pozíciu vo Forbes využila na privedenie významných mien z tohto odvetvia, aby mohla hovoriť vo svojich rozhovoroch.

480 x 270 95011

Zdroj: https://www.stitcher.com

Tento týždenník sa snaží „vzdelávať ľudí v tom, ako blockchainy zmenia spôsob, akým zarábame, míňame a investujeme svoje peniaze.“


Keď Shin už nejaký čas pojednávala o správach týkajúcich sa kryptomeny a blockchainov, vie, aké otázky si majú položiť a ako predstaviť informácie, ktoré jej ponúkli.

3. Majstrovstvo mincí

Majstrovstvo mincí je prehliadka investora a obchodníka Cartera Thomasa. Tento podcast je nevyhnutnosťou pre všetkých nadšencov kryptomien bez ohľadu na úroveň ich znalosti v tejto oblasti.

Predstavuje subjekty pochádzajúce z pohľadu investora a je „miestom pre všetkých, ktorí majú záujem profitovať zo sveta digitálnych kryptomien Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Monero a ďalších.“

Thomas sa stal známym pre svoju pohotovú racionalizáciu, stručnú analýzu a stručné zhrnutie dňa. Väčšina jeho diskusií je zameraná na obchodovanie, vďaka čomu je jeho podcast ideálnym zdrojom informácií a informácií o krypto investíciách.

Epizódy Coin Mastery sa zameriavajú na aktuálne udalosti na krypto trhu, takže je najlepšie, ak sériu začnete sledovaním jej najnovších epizód..

4. Bitcoinová podcastová sieť

Sieť bitcoinových podcastov predstavuje niekoľko rôznych podcastov zlúčených do jedného. Pôvodne sa vysielal ako pravidelný podcast a časom sa vyvinul do siete zloženej z ôsmich rôznych odborníkov, ktorí diskutujú o rôznych témach týkajúcich sa kryptomeny a zdieľajú svoje názory na túto záležitosť..

Medzi prispievateľov výstavy patrí Jason Jenkins z Jenkins Risk Management. Medzi hosťami je rôzna škála hostí, od anjelských investorov až po losangeleských DJov. Všetci hovoria o svojej účasti v kryptomene. Epizódy šou sú dosť zdĺhavé a trvajú viac ako 90 minút, takže ak hľadáte rýchle informácie o tom, čo sa deje v kryptomene, mali by ste si radšej nájsť ďalší podcast.

5. Investujte ako najlepší

Hostiteľ Investujte ako najlepší, Patrick O’Shaughnessy, je manažér portfólia v O’Shaughnessy Asset Management a hostil trojdielnu sériu s názvom Hash Power, ktorá poskytuje zrozumiteľný úvod do know-how blockchainového priemyslu.

“Hash Power má byť úvodom, ale v skutočnosti je to pozvanie preskúmať tento rozvíjajúci sa svet na vlastnú päsť.”

Tento podcast všeobecne pojednáva o investovaní, ale spoločnosť O’Shaughnessy vyvinula ďalšie úsilie na vytvorenie trojdielneho zvukového dokumentu zameraného na krypto, aby iniciovala nové v tejto doméne..

Témy tejto šou siahajú od blockchainu cez investovanie do kryptomeny až po bitcoinové špekulácie a všeobecné rozhovory o altcoinoch a ICO. Seriál prechádza všetkými svojimi predmetmi veľmi zreteľným a ľahko pochopiteľným spôsobom a potrebné informácie získava prostredníctvom rozhovorov s významnými menami z brandže..

Okrem Hash Power vytvoril O’Shaughnessy aj série, ktoré sa zameriavali na zložitejšie témy a podrobnejšie ich skúmali.

6. Poďme sa rozprávať o bitcoinoch!

The Poďme sa rozprávať o bitcoinoch! podcast prvýkrát vznikol v roku 2013, vďaka čomu sa jeden z najstarších podcastov zameral výlučne na bitcoiny a kryptomeny. Dnes počet epizód seriálu prekročil 370. Témy predstavenia sú mimoriadne rozmanité a komunita fanúšikov je tomuto vysielaniu veľmi oddaná..

hovorme bitcoing

Zdroj: https://softwareengineeringdaily.com

Podcast pôvodne vytvoril Andreas Antonopolous, ale teraz nie je jediným moderátorom, do relácie sa zapojilo viac ľudí a tiež širší rozsah obsahu. Let’s talk bitcoin je tiež názov siete pozostávajúcej z 10 predstavení, ktoré sa zameriavajú aj na témy spojené s kryptomenami.

Antonopoulos je dôležitou osobnosťou vo všetkom, čo súvisí s bitcoinmi. Na túto tému píše knihy, blogy, bol pozvaný diskutovať o mnohých predstaveniach a intenzívne o tom hovoril vo svojej vlastnej šou. V jednom okamihu získal dary bitcoinu v hodnote 2 milióny dolárov od venovaných členov komunity ako prejav ocenenia jeho príspevkov.

Antonopoulos je tiež členom výboru pre dohľad nad referenčnou sadzbou bitcoinu na chicagskej obchodnej burze a v roku 2014 bol menovaný za prednášajúceho na univerzite v Nikózii – vôbec prvej univerzite, ktorá získala magisterský titul v digitálnej mene..

Cole je nezávislý autor zameraný na kryptomenu a rozvíjajúce sa technológie. Predchádzajúce články o Masternodes boli uvedené na popredných krypto weboch a sú citované v Whitepapers

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map