6 najlepších bitcoinových peňaženiek SegWit pre rok 2019

Segwit (Segregated Witness) bol aktivovaný v bitcoinovej sieti 24. augusta 2017 ako soft fork, ktorý je kompatibilný s predchádzajúcimi bitcoinovými transakciami. Od tej doby vývojári bitcoinových peňaženiek a burzy kryptomien implementovali SegWit na svojich platformách pomaly. V tomto článku sa však pozrieme na šesť najlepších bitcoinových SegWit peňaženiek dostupných v roku 2019.

Implementácia Segwitu preto priniesla rýchlejšie zvýšenie kapacity a ďalšie zvýšenie limitu blokovania, ako sa navrhuje. Segwit poskytuje používateľom okamžité 80% zníženie poplatkov. Peňaženky Segwit a Core sú tiež schopné navzájom bezproblémovo obchodovať, na rozdiel od všetkých ostatných bitcoinových forkov, ku ktorým došlo.

Vaše štandardné semeno štandardnej peňaženky nebude fungovať, keď sa pokúsite obnoviť svoje kryptomeny na aktivovanej peňaženke Segwit. Napriek tomu môžete svoje bitcoiny previesť do peňaženky Segwit, ako by ste ich poslali do ktorejkoľvek inej štandardnej peňaženky. Všetko, čo musíte urobiť, je vygenerovať novú adresu Segwit zo svojej peňaženky Segwit a poslať svoje mince zo svojej štandardnej peňaženky tam.

Najlepšie bitcoinové peňaženky SegWit (bitcoinové peňaženky, ktoré podporujú SegWit)

Peňaženka Ledger

Ledger Nano S - bezpečná hardvérová peňaženka

Peňaženka Ledger je hardvérová peňaženka, ktorá vám umožní bezpečne uložiť vaše súkromné ​​kľúče v zariadení. Kľúče uložené v chránenej oblasti mikrokontroléra nemožno zo zariadenia odoslať vo forme obyčajného textu. Adresy Segwit boli pre zariadenia Ledger aktivované 24. augusta 2017. Aj keď to úplne nenahradilo pôvodné adresy, je vhodné presunúť vaše bitcoinové prostriedky na novo vygenerovanú adresu Segwit. Kliknite tu podrobného sprievodcu nastavením adresy Segwit v zariadení Ledger.

Peňaženka Trezor

Peňaženka Trezor je podobná peňaženke hlavnej knihy. Je to tiež hardvérová peňaženka. Bola to druhá hardvérová peňaženka, ktorá rýchlo implementovala SegWit do zariadenia. Pridáva novú podporu pre kryptomeny a tiež vylepšuje svoj softvér, aby poskytoval optimálne používateľské skúsenosti.

Toto zariadenie je bezpečná a inteligentná bitcoinová peňaženka (podporuje aj iné alternatívne kryptomeny) peňaženka na USB zariadení, ktorá je malá a ľahká.

Peňaženka Samourai

Samourai Wallet je ďalšia peňaženka na ukladanie bitcoinových kryptomien, ktorá podporuje SegWit pre nižšie a rýchlejšie transakcie. Tím sa tiež zameral na bezpečnosť a súkromie, vďaka čomu bola peňaženka jednou z najlepších možností pri zvažovaní bezpečného uloženia vašich peňaženiek..

Peňaženka je šifrovaná na mobilnom zariadení pomocou šifrovania AES-256. Má tiež zabezpečené prihlásenie pomocou pinov, ktoré používateľom umožňuje nastaviť päť až osemciferný pin na prístup k funkciám v aplikácii peňaženky. Nikdy tiež opakovane nepoužíva adresy a tiež neuniká cenné metadáta o vás alebo vašich transakciách.


Peňaženka Electrum

Elektrum je ľahký bitcoinový klient, ktorý existuje od novembra 2011. Aktivovaná peňaženka SegWit bola napísaná v jazyku Python a má krátky kód, ktorý je ľahké skontrolovať.

Šifrovaná peňaženka, ktorá obsahuje vaše bitcoiny, je chránená heslom, ktoré zlodejom zabráni. Klienti nemusia pred použitím aplikácie sťahovať celý blockchain, pretože tieto informácie vyžaduje od servera. Transakcie sa podpisujú priamo na zariadení a bez vášho upozornenia sa neodosielajú žiadne dáta. Vďaka tomu je peňaženka Electrum časom bezpečná a dôveryhodná.

Peňaženka GreenAddress

The Peňaženka GreenAddress je projekt opensource, ktorý umožňuje používateľom odosielať a prijímať a tiež ukladať bitcoiny na zariadení, na ktorom sú nainštalované. Aktivovaná peňaženka SegWit sa integruje do stolných aj mobilných zariadení a implementuje užívateľsky prívetivé rozhranie.

Cieľom vývojového tímu je poskytnúť pohodlie a bezpečnosť v peňaženke GreenAddress. Zariadenie implementuje viacnásobnú dvojfaktorovú ochranu a autentizáciu pred malvérom zameraným na jeho používateľov.

Papierová peňaženka SegWit

najlepšie bitcoinové peňaženky SegWit

Na záver náš zoznam najlepších SegWit ukončíme papierovou peňaženkou SegWitAddress. Skladá sa z papierového výtlačku, ktorý obsahuje vaše verejné a súkromné ​​bitcoinové kľúče, a QR kódu, ktorý môžete naskenovať a poslať bitcoiny do peňaženky. Táto peňaženka je pre uber paranoidných a ukladanie súkromných kľúčov už nie je bezpečnejšie. S dostupnosťou hardvérových peňaženiek, ktoré slúžia na rovnaký účel a sú efektívnejšie, však môžu byť papierové peňaženky časovo náročnejšie.

najlepšie bitcoinové peňaženky SegWit

Záverečné poznámky

Teraz je preto minulosťou sedieť a reptať nad vysokými poplatkami a latenciou pri potvrdzovaní transakcií v bitcoinovej sieti. Vyššie je uvedených niekoľko možností, ktoré môžete dnes začať využívať. Očakávame, že čoskoro uvidíme viac peňaženiek a dokonca aj búrz podporujúcich aktiváciu SegWit na svojich platformách.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map