6 nezávislých platforiem a pracovných miest, ktoré platia v bitcoinoch!

Svet sa postupne vzďaľuje od konceptu 9-5, pracovných miest v oblekoch a kravatách a mesačného platu. Na celom svete boli ľudia povzbudzovaní k sebestačnosti a sebestačnosti prácou z pohodlia domova.

Zlepšuje sa to, vynález virtuálnych mien ako Bitcoin, Ethereum a podobné spoločnosti prelomil bariéry v spôsobe vyplácania nezávislých pracovníkov po tom, čo poskytli svoje služby klientom na druhom konci sveta. Bežnou metódou bolo hľadanie ľudí, ktorí mohli platiť počas vášho volebného obdobia – čo môžete ľahko vyplatiť – a známe metódy boli bankový prevod, Western Union a PayPal, ktoré mali všetky svoje vlastné výzvy.

Teraz môžu nezávislí pracovníci využívať výhody bezhraničnej ponuky kryptomien, vďaka čomu je ľahké dostať zaplatené za ich služby bez ohľadu na to, kde na svete sú. A keďže sú kryptomeny veľmi žiadané, je veľmi ľahké nájsť, s kým ich vymieňať, alebo s nimi obchodovať na kryptoburzových burzách pre miestne meny..

Každý deň sa objavuje čoraz viac platforiem, kde môžu nezávislí pracovníci pracovať a dostávať platby v bitcoinoch a iných formách kryptomien podľa vlastného výberu. Nižšie je uvedených niekoľko miest, kde môžete nájsť zamestnávateľov pri hľadaní virtuálnych pracovníkov alebo zverejňovať ponuky toho, čo môžete poskytnúť výmenou za kryptomeny.

6 pracovných miest, ktoré platia v bitcoinoch

# 1. CryptoGrind

Jedným z najlepších miest pre freelancerov, ako dostávajú platby v bitcoinoch, je Cryptogrind. Na tejto platforme majú používatelia možnosť prechádzať rôznymi sekciami dostupných úloh pomocou základných slov alebo značiek kľúčových slov. Nezávislý pracovník je schopný nastaviť profil, ktorý obsahuje jeho životopis, základné informácie a typ služieb, ktoré môže poskytovať. Jednou z jedinečných vlastností platformy je schopnosť nezávislého pracovníka diktovať cenu jeho služieb.

Platforma slúži aj ako úschova medzi uchádzačom o zamestnanie (nezávislí pracovníci) a zamestnávateľom, pričom drží dohodnutú sumu, kým sa služba neposkytne v plnom rozsahu a kým zamestnávateľ nebude s touto prácou v pohode, a to kliknutím na tlačidlo..

Na rozdiel od iných platforiem na voľnej nohe, CryptoGrind poplatky za používanie ich platformy relatívne nižšie. Navyše môžete získať ďalšie 2% provízie od používateľov, ktorých na platformu uvediete, z toho, čo na platforme zarobia.

Ak teda hľadáte nejaké príjmy navyše alebo máte každý deň len pár hodín nazvyš, prečo neponúknuť svoje služby na tejto platforme pre niekoho, kto to potrebuje, a nechať si ľahko zaplatiť.

# 2. XBTFreelancer

Na rozdiel od bývalého, Nezávislý pracovník XBT je pracovná rada, na ktorej môžu zamestnávatelia slobodne zverejňovať ponuky a ktokoľvek, kto dokáže poskytnúť ponuku služieb. Pracovné ponuky na tejto platforme sú početné kategórie, od písania, prekladu, webdizajnu a vývoja, moderovania na sociálnych sieťach a mnohých ďalších..

Platforma povzbudzuje používateľov, aby využili svoju funkciu úschovných služieb, aby ochránili tých, ktorí poskytujú ich služby, pred podvodmi..

Platforma existuje už pomerne dlho a získala si veľkú pozornosť kryptokomunity. Na tejto platforme je celkom ľahké nájsť požadovanú prácu v závislosti od toho, čo môžete ponúknuť.

# 3. Spoločnosť

Jedná sa nepochybne o jednu z najpopulárnejších platforiem pracovných ponúk kryptomeny na internete dnes. Popularita je spôsobená skutočnosťou, že na tejto platforme je pomerne veľa zamestnávateľov, ktorí v nemalej miere neustále hľadajú rôzne stupne nezávislých pracovníkov. Programátori, webdizajnéri, autori obsahu a všetci sú na platforme pravidelne žiadaní.

Na rozdiel od XBT Freelancer zamestnávatelia poskytujú všetky podrobnosti o tom, ako sa uchádzať o tieto pracovné miesta, ako sú zverejnené zamestnávateľmi. Aj keď to môže byť v niektorých prípadoch riskantné, ľudia sa však prostredníctvom tejto platformy mohli stretnúť aj s dôveryhodnými zamestnávateľmi..

Pracovný plagát / zamestnávateľ by zvyčajne označil spôsob platby, ktorý je zvyčajne v kryptomenách, ale niekedy by zamestnávatelia pre istotu radšej pracovali s ľuďmi, ktorí sú registrovaní na iných nezávislých platformách ako Fiverr a Upwork, len aby sa ubezpečili, že to nerobia. stretnúť sa s ľuďmi, ktorí by vybrali platbu vopred za prácu, ktorá má byť doručená, a uniknúť.

Avšak, Spoločnosť dá sa povedať, že je jedným z najlepších miest, kde sa stretávajú uchádzači o zamestnanie a zamestnávatelia, a pracovné miesta zverejnené na tejto platforme sú väčšinou dlhodobé.

# 4. r / Jobs4Bitcoins

Na rozdiel od ostatných ide o skupinu na platforme sociálnych médií s názvom Reddit, ktorá sa v priebehu rokov stala populárnou pre zverejňovanie pracovných ponúk a ponúkanie kryptomien ako spôsobu platby, predovšetkým bitcoinov pre kohokoľvek, kto môže úlohu dokončiť.

Ak poznáte skupiny na Facebooku, mali by ste celkom dobre pochopiť, ako fungujú subreddity.

The r / Jobs4Bitcoins sub-reddit má v súčasnosti členskú základňu asi 19 000 používateľov z celého sveta. Aj keď to nie je vlastná platforma, stala sa populárnejšou ako niektoré platformy, pretože získanie niečoho nie je tak ďaleko a načítanie požadovanej práce je také ľahké ako posielanie chatových rozhovorov.

V čase písania tohto článku obsahovala najnovšia aktualizácia aplikácie Reddit pre používateľov Redditu funkciu oznámení, podobne ako v prípade YouTube. To je užitočné pre tých, ktorí nemajú čas, aby platformu v pravidelných intervaloch vždy kontrolovali, či neobsahujú úlohy, na ktoré majú nárok. Aplikácia jednoducho upozorňuje ľudí na to, čo bolo nedávno zverejnené, a freelanceri môžu ľahko filtrovať to, čo ho zaujíma, z toho, čo nie je.

Je síce možné nájsť ľudí, ktorí chcú platiť inými spôsobmi mimo kryptomien, ale platby za služby sa tu ponúkajú v bitcoinoch, ethereách a iných formách kryptomeny, na ktorých sa obe strany v počiatočnej fáze dohodnú..

# 5. Krypto úlohy

Ďalšia populárna pracovná tabuľa pre svet kryptomien. Rovnako ako iné rady pre prácu, aj zamestnávatelia používajú Krypto úlohy platforma na hľadanie kvalifikovaných kandidátov na rôzne úlohy, ktoré je potrebné vykonať, na plný alebo čiastočný úväzok.

Platforma sa môže pochváliť asi 5 000 členmi, čo z nej robí dobré miesto pre hľadanie požadovanej práce. Uverejnené pracovné miesta zahŕňajú veľa kategórií. Pre tých, ktorí majú celkom dobrý nápad, ako vyvíjať decentralizované aplikácie a opravovať ďalšie úlohy spojené s blockchainom, je Crypto Jobs asi tým najlepším miestom na prácu.

Autori nevynechávame, pretože neustále stúpa dopyt po skúsených autoroch. 2 z 10 pracovných miest zverejnených na platforme by mali byť pozíciou pre tých, ktorí majú talent na písanie, a ako taká vytvárať značné príjmy z písania na internete.

# 6. Kointelegraf

Kointelegraf je predovšetkým známa vydávaním aktuálnych spravodajských článkov o dianí vo svete blockchainu a kryptomeny. Nedávno sa platforma ponorila do prepojenia svojej čitateľskej základne s pracovnými miestami.

Na rozdiel od iných platforiem si môžete byť istí, že úlohy zverejnené na serveri Cointelegraph pochádzajú z pravých zdrojov, pretože pred ich zverejnením na platforme sú správne overené..

Pracovná časť webu sa nachádza na subdoméne, jobs.cointelegraph.com. Jednoducho použiteľná platforma nielen spája ľudí s ich požadovanými / vzdialenými úlohami, ale tiež vedie používateľov / uchádzačov o zamestnanie v oblasti osvedčených postupov pri hľadaní zamestnania online..

Je to jedna z najspoľahlivejších platforiem, dobre známa, rešpektovaná a obliehaná zamestnávateľmi, ktorí hľadajú kvalifikovaných ľudí.

Čo potrebuješ

Práca z domu si vyžaduje dobré funkčné pripojenie na internet, osobný počítač, stabilnú elektrinu a predovšetkým peňaženku na kryptomeny, ktorá je nevyhnutná na získanie platieb online..

Typ požadovanej kryptomeny závisí od toho, akú mincu / token prijmete. Ak sa chcete vyhnúť inštalácii viacerých aplikácií peňaženky kryptomeny do telefónu, môžete si ľahko nainštalovať peňaženku tretej strany, ktorá pojme viac mincí, ako napríklad Exodus, Coinomi, a oveľa viac.

Nakoniec

Zoznam zostavený vyššie, ktorý bol vybraný, sa považuje za test, ktorý obstál v teste času. Prišlo a zatvorilo sa mnoho ďalších platforiem na voľnej nohe a len málo ďalších skutočne nezískalo potrebnú pozornosť.

Ak využívate niektorú z vyššie uvedených platforiem, môžete si byť istí, že ste o krok bližšie k tomu, aby ste si zarobili na živobytie online, v závislosti od toho, aké služby môžete ponúknuť alebo od vašej dostupnosti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map