7 spôsobov, ako prijímať platby Monero na vašom webe

Monero, jedna z top 10 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie, je postupne mnohými akceptovaná. Jednotlivci a verejné podniky tiež dostávajú mince Monero priamo alebo prostredníctvom svojich webových stránok / obchodov za poskytnuté tovary alebo služby. To prispelo k uvedeniu Monera na výslnie a tiež k jeho umiestneniu na masové prijatie.

Ak sa tiež chcete stať súčasťou komunity tých, ktorí prijímajú Monero za tovar a služby online, mali by ste sa pozrieť na tieto nástroje a zistiť, ako jednotlivé funkcie fungujú a ako ich implementovať na vašom webe..

Predtým, ako budete môcť prijať Monero online, musíte mať webovú stránku / web. Je to potrebné, pretože ide o rozhranie, ktoré popisuje produkt alebo službu, ktorú vykresľujete, a následne bude na stránku pripojený skript alebo doplnok Monero API, ktorý platby spracuje..

Niektoré spôsoby a platformy umožňujú automatické spracovanie platieb Monero a my si podrobne všetky podrobíme.

Ako môžete prijímať platby Monero na svojom webe?

1. Prijímajte platby Monero prostredníctvom adresy vašej peňaženky

Monero platby

Môžete si tiež ušetriť stres a nemusíte platiť poplatky za spracovanie jednoduchým umiestnením adresy peňaženky Monero na svojom webe. Každý, kto platí za váš produkt alebo službu, ho iba skopíruje a po odoslaní platby z peňaženky Monero vás upozorní. Všetko, čo budete potrebovať, bude hash transakcie alebo ID platby na potvrdenie, že platba prostredníctvom prieskumníka Monero Blockchain Explorer v situácii, keď máte viac platieb v rovnakej výške.

2. Mincovné platby

Monero platby

The platby mincami platforma umožňuje akceptovať Monero a viac ako 80 ďalších kryptomien na vašom webe za poplatok 0,50%. To je užitočné pre tých, ktorí majú online obchody, alebo pre tých, ktorí poskytujú nejaké služby, môžu byť na voľnej nohe alebo tak nejako. Zaregistrovanie sa na platforme vám dáva možnosť zvoliť si, či chcete prijať iba mince Monero alebo všetky mince, ktoré v súčasnosti podporujú. Svoje Monero môžete tiež previesť na iné kryptomeny a naopak. Môžete si slobodne zvoliť, či chcete, aby sa platby uskutočňovali v sekcii zostatok pri platbách mincami, alebo aby sa platby mali automaticky posielať na vašu zadanú adresu peňaženky. Coinpayments je k dispozícii pre hlavné platformy ako WHMCS, WooCommerce, Opencart, Prestashop, Magento a OSCommerce.

3. Coingate

Monero platby

The splodiť platforma je ďalšia, ktorá pomáha spracovávať prijaté platby Monero a platí vám v EUR, USD alebo v bitcoinoch. Kroky registrácie sú jednoduché a za pár minút ste pripravení začať prijímať platby. Coingate je k dispozícii aj pre POS, ktoré môžete použiť v offline obchodoch.

4. Rozšírenie Monero WooCommerce


To je k dispozícii na GitHub a v závislosti od vašich znalostí jazyka PHP; možno budete potrebovať programátor PHP, ktorý vám pomôže s nastavením vecí. Sprievodcu stiahnutím a nastavením nájdete tu https://github.com/monero-integrations/monerowp. Ak je správne nastavené, ste pripravení začať prijímať nejaké mince Monero vo vašom obchode WooCommerce.

5. GloBee

The GloBee platforma je ľahko integrovateľný plugin pre používateľov BitPay. Má doplnky pre viac platforiem elektronického obchodu ako platforma Coinpayments, takže s nimi môžete pracovať.

Myšlienka, že budete mať web na spracovanie vašich platieb, vám ušetrí potrebu posielať vašu adresu Monero vždy, keď váš zákazník potrebuje zaplatiť. Vďaka tomu sa tiež stanete profesionálnejším a budete dostávať platby od kohokoľvek kdekoľvek na svete s upozornením alebo bez neho.

6. PayKassa

PayKassa je online platobná brána pre Monero a mnoho ďalších kryptomien, ktorá pomáha používateľom okamžite prijímať platby XMR na svojich webových stránkach. Používatelia majú tiež možnosť uskutočniť hromadné platby prostredníctvom mnohých platobných systémov. Zatiaľ má platforma viac ako 2 214 webov, ktoré využívajú jej služby.

Na platforme môžu používatelia bezpečne bezpečne ukladať, posielať a vymieňať kryptomeny. Prístup k účtu je používateľom k dispozícii nepretržite bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú, a z ľubovoľného zariadenia.

Palubná doska PayKassa je pre používateľov ľahká navigácia a umožňuje im spravovať svoje Monero v jednej osobnej skrinke. Aby bola zaistená maximálna bezpečnosť, platforma zabezpečuje, aby všetky jej služby fungovali pomocou pripojenia SSL (HTTPS). Dôležitá informácia je tiež šifrovaná pomocou najlepších kryptografických algoritmov.

7. Obývacia izba satoshi (Iba pre Austrálčanov)

Táto platforma slúži ako sprostredkovateľ platieb. Monero platby uskutočnené na webe / v obchode končí na vašom bankovom účte. Takto je veľmi ľahké získať platby za všetok tovar alebo služby zakúpené na vašom webe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map