8 najlepších blockchainových konzultačných spoločností

Za posledných pár rokov blockchainová technológia dokázala, že je to jeden z najsľubnejších vývojov našej doby, ktorý má potenciál narušiť nielen finančný sektor. S pribúdajúcimi technológiami rastie aj priemysel blockchainového poradenstva s cieľom viesť blockchain a podnikanie správnym smerom..

V skutočnosti je blockchainová technológia tak životaschopná a jej potenciál je taký obrovský, že čoraz viac spoločností sa v súčasnosti snaží využiť svoju moc na zlepšenie svojho podnikania. Pokiaľ nejde o nič iné, blockchain je dôležitý, pretože decentralizuje moc od existujúcich autorít pomocou inteligentných zmlúv, kryptomien a vlastníctva aktív. Technológia blockchain je platným riešením aj pre ďalšie typy problémov, ktoré obchodné spoločnosti zvyčajne majú, ako sú výpadky siete a narušenia bezpečnosti..

Bezpochyby môže technológia blockchain hrať dôležitú úlohu pri mapovaní budúcej cesty akejkoľvek spoločnosti. Jediným (potenciálnym) problémom je skutočnosť, že blockchain a kryptomeny sú vo všeobecnosti zvyčajne veľmi zložité pojmy. To je miesto, kde vstupujú do hry blockchain konzultantské spoločnosti.

Zoznam spoločností poskytujúcich poradenstvo v oblasti blockchainu

Tieto spoločnosti ponúkajú odborné poradenské služby, ale sú tiež zdatné v oblasti vytvárania aplikácií s technológiou blockchain. Náš zoznam obsahuje niektoré z najväčších mien v oblasti blockchainového poradenstva a vývoja, dizajnu, vývoja aplikácií, atď.

LeewayHertz

Spoločnosť bola založená v roku 2007 so sídlom v San Franciscu, LeewayHertz je jednou z najpopulárnejších konzultačných spoločností kryptos / blockchain alebo poskytovateľov technológií blockchain.

Spoločnosť zohrávala dôležitú úlohu pri vytváraní viac ako stovky veľkých podnikových digitálnych platforiem a je známa svojím zameraním na blockchain, AI, mobilné aplikácie, IoT, AR / VR riešenia a cloudové platformy..

Vývojový tím tvoria skúsení vývojári s bohatými skúsenosťami v oblasti blockchainu. Leeway Hertz je tiež známy tým, že využíva niektoré z najlepších blockchainových technológií, ako sú Ethereum, Hyperledger, R3Corda a Hashgraph.

LeewayHertz Blockchain konzultačná spoločnosť

Zdroj: Medium.com

Máte blockchainový projekt uvedený na trh? Vyskúšajte službu tlačovej správy Blockchain od spoločnosti TheBitcoin!

Altoros

Altoros je ďalšia populárna IT konzultačná spoločnosť známa pre vývoj, nasadzovanie a správu podnikových cloudových a softvérových riešení. Ďalšími oblasťami, kde je spoločnosť zdatná, sú big data, AI a vývoj technológie blockchain.

Spoločnosť so sídlom v Sunnyvale (Silicon Valley) sa zameriava na zlepšenie pracovných tokov, dosiahnutie transparentnosti a zlepšenie zákazníckej skúsenosti v podnikoch. Spoločnosť je tiež známa tým, že ponúka riešenia a rámce založené na blockchaine, ako aj personalizované riešenia pre služby. Spoločnosť má pobočky v západných Massachusetts, Nórsku, Dánsku, Veľkej Británii, Minsku, Bielorusku, Buenos Aires a Santa Fe v Argentíne..


Appinventiv

Appinventiv je spoločnosť so sídlom v New Yorku, ktorá poskytuje svojim klientom veľké množstvo služieb súvisiacich s krypto / blockchainom vrátane konzultácií ICO, vývoja inteligentných zmlúv, ako aj technologických auditov a implementácie IoT v blockchaine..

Aj keď je Appinventiv relatívne nová spoločnosť (založená v roku 2014), dokázala pomôcť mnohým podnikom revolučne zmeniť svoje pracovné postupy prostredníctvom integrácie blockchainu, čo sa dnes javí ako podstatná súčasť rastového potenciálu ktorejkoľvek spoločnosti..

Niektoré z vývojových blockchainových služieb spoločnosti zahŕňajú vývoj a audit inteligentných zmlúv, použitie Hyperledger, Wallet Development, vývoj kryptomien, vývoj stratégie ICO, vývoj blockchainu dodávok a integráciu blockchainu v IoT..

ArcTouch

ArcTouch je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom mobilných aplikácií a blockchainov, ktorá je známa tým, že pomáha podnikom získať konkurenčnú výhodu na trhu, vedie intenzívne technologické workshopy a poskytuje stratégiu, dizajn, inžinierstvo a správu životného cyklu aplikácií..

Spoločnosť má technické skúsenosti s prácou s platformami Blockchain-as-a-Service od spoločností AWS, Microsoft a IBM, s poprednými blockchainovými platformami, ako je napríklad Ethereum., Hyperledger, BigChain, a Hviezdna, rovnako ako špičkové služby peňaženky a inteligentné zmluvné jazyky, ako sú TestRPC, Solidity a Truffle.

Pokiaľ ide o blockchainové služby, medzi služby ArcTouch patrí implementácia prototypov založených na blockchaine, vývoj dApp na blockchainových platformách, hodnotenie súkromných blockchainových sietí pre experimentovanie a vývoj, ako aj implementácia a tvorba inteligentných zmlúv.

Technologická skupina Treehouse

Technologická skupina Treehouse je jednou z najuniverzálnejších blockchainových poradenských spoločností. Spoločnosť je známa tým, že pomáha špičkovým spoločnostiam pri vývoji a nasadzovaní spoľahlivých a bezpečných zmlúv pomocou Etherea.

Tím je tiež zdatný v oblasti bezpečnostného auditu, automatizovaných a manuálnych testov, vytvárania testovacích prípadov a ponúkania konzultačných služieb v súlade s tokenovými štandardmi ERC-20..

Technologická skupina Treehouse

Zdroj: treehousetechgroup.com

ABES Lab

ABES Lab je nová spoločnosť (založená v roku 2017) so sídlom vo Philadelphii a je dcérskou spoločnosťou veľkej spoločnosti pre vývoj softvéru s názvom Aplana Software Inc. Tím odborníkov ponúka širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú návrh architektúry, poradenstvo v oblasti blockchainu, podporu a údržbu, služby a vývoj aplikácií a inteligentné zmluvy.

Spoločnosť sa výrazne zameriava na implementáciu inovatívnych riešení súvisiacich s technológiou blockchain v oblasti riadenia dodávok, ako aj riadenia a vykonávania zmlúv. Jeho cieľom je tiež transformovať správu zmlúv na plne automatizovaný proces založený na bezproblémovom schvaľovaní, vykonávaní, vytváraní a sledovaní. Tím je vysoko kvalifikovaný na vytváranie dApps, ako aj na prácu s Hyperledger, Solidity a Ethereum.

ChromaWay

ChromaWay je spoločnosť, ktorá sa zameriava na implementáciu inteligentných zmluvných riešení vo vládnych agentúrach, finančných inštitúciách a realitných firmách. Spoločnosť je známa zavedením „Postchain”(Databáza konzorcia) alebo na vytvorenie SofiWay, inovatívneho programu, ktorý zlepšil fungovanie platieb medzi ľuďmi. ChromaWay stojí aj za vzrušujúcim projektom s elektronickou menou, ktorý sa volá E-koruna.

Od svojho založenia v roku 2014 sa spoločnosť so sídlom v Štokholme usilovne usilovala o priekopníctvo v blockchainovom priemysle, ako aj o pomoc podnikom vyťažiť z toho, čo táto technológia ponúka..

Kamtor

Kamtor poskytuje riešenia novej doby založené na súkromných aj verejných blockchainoch pre podniky aj jednotlivcov. Medzi služby poskytované spoločnosťou patrí vývoj a nasadenie ICO, vývoj inteligentných zmlúv (dňa Ethereum, EOS, alebo HyperLedger), tvorba kryptomeny a peňaženiek, vývoj distribuovaných aplikácií na platformách Ethereum a EOS, ako aj tvorba súkromných blockchainov.

konzultačná firma kamtor blockchain

Zdroj: www.kamtor.com

Medzi ďalšie čestné uznania v našom zozname blockchainových poradenských spoločností patria VironIT, Unicsoft, Neoterik, Coinfabrik, Empirica, N-iX, Espeo, Stručný softvér, LimeChain, 10Mraky, a Ciklum.

Dúfame, že náš zoznam vám pomôže zvoliť tú správnu blockchain poradenskú spoločnosť alebo poskytovateľa technológie blockchain, aby čo najviac podporili vaše podnikanie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map