8 najlepších peňaženiek XRP v roku 2019 – Ako bezpečne uložiť vaše zvlnenie

V tejto príručke najlepších XRP peňaženiek v roku 2019 si prejdeme sedem krypto peňaženiek, kde si môžu používatelia ukladať svoje XRP. Je však dôležité poznamenať, že na rozdiel od bitcoinových peňaženiek, ktoré sú zvyčajne zadarmo, peňaženky Ripple vyžadujú, aby používatelia mali na rezerváciu adresy svojej peňaženky 20 XRP. Preto je nevyhnutné vybrať si správnu peňaženku prvýkrát, aby ste predišli utrácaniu 20 XRP na viacerých adresách.

Zvlnené peňaženky spadajú do štyroch kategórií. Máme softvérové ​​peňaženky, ktoré zahŕňajú mobilné peňaženky a stolové peňaženky. Potom sú tu hardvérové ​​peňaženky, papierové peňaženky a nakoniec si môžete vymeniť ponúkané peňaženky, kde si používatelia môžu kúpiť a uložiť XRP na platformách. Bez väčších okolkov začnime.

Ako nakupovať Ripple (XRP)

XRP bol kótovaný na mnohých burzách a je možné ho nakupovať za použitia fiat mien a tiež za každú z významných kryptomien..

Medzi mnohými možnosťami nákupu XRP, Binance, Changelly a ShapeShift sú niektoré z najlepších búrz kryptomeny, kde si môžete ľahko kúpiť Ripple s inými kryptomenami. Na rozdiel od iných búrz si výmena jednej mince za druhú na platforme Changelly alebo shapeshift nevyžaduje posielanie finančných prostriedkov na platformu alebo registráciu účtu, aby ste mohli platformu používať. Všetko, čo potrebujete, je poslať (na adresu generovanú týmito platformami) mince / žetóny z peňaženky, v ktorej máte mince, ktoré chcete vymeniť za XRP (môžu to byť éter alebo bitcoin), a potom zadajte svoju peňaženku Ripple, kam chcete vaše XRP uložené. Mince budú okamžite prevedené na. Bez ďalších krokov by ste mali mince Ripple dostať v odhadovanom časovom rámci.

Predtým sme napísali článok o najlepších miestach na kúpu Ripple; možno to budete chcieť skontrolovať.

Ak ste zaregistrovaní na burze Binance, prečítajte si náš článok Ako nakupovať XRP od spoločnosti Binance.

Najlepšie peňaženky XRP

Tu sú naše najlepšie tipy pre peňaženky Ripple v konkrétnom poradí:

The Ledger Nano S

Zariadenie Ledger Nano S je hardvérová peňaženka na kryptomeny pre viac kryptomien – vrátane Ripple (XRP). To, čo robí Ledger perfektnou peňaženkou, je skutočnosť, že dáva používateľom úplnú kontrolu nad ich kryptomenovými aktívami. Poskytuje nielen prístup k vašim súkromným kľúčom, ale aj šifruje kľúčové frázy používané na prístup k vašej peňaženke priamo v zariadení. Nikto nemôže získať prístup k týmto kľúčom, pokiaľ im to nepoviete.

K tomu, že sú vaše súkromné ​​kľúče zabezpečené, sú pridané ďalšie bezpečnostné funkcie, vďaka ktorým sa Ledger perfektne hodí na ukladanie vašich mincí Ripple..

Transakcie v zariadení si vyžadujú fyzické overenie stlačením tlačidiel na zariadení pred ich spustením. Čo znamená, že nikto nemôže prevádzať vaše kryptomeny, ak fyzicky nie sú s vašou peňaženkou. To vám dáva istotu bezpečia v prípadoch, keď počítačoví útočníci napadli váš počítač.

Ledger nie je len na uloženie Ripple, ale aj na kopu ďalších kryptomien. Význam nákupu knihy je nákladovo efektívny, pretože na to, aby ste mohli držať iné kryptomeny, nemusíte kupovať viac peňaženiek.

Peňaženka Toast

Toastová peňaženka je bezplatná softvérová peňaženka Ripple XRP pre iOS, Android, Windows, Mac a Linuxové zariadenia.

Toast sa ľahko používa a nováčikovia aj geekovia si v aplikácii ľahko nájdu cestu. Peňaženka vám tiež poskytuje prístup k vašim súkromným kľúčom, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu nad vašou investíciou. Peňaženka Toast je k dispozícii aj pre Prehliadače Chrome.

Peňaženka Guarda

Peňaženka Guarda je jednou z najpokročilejších a najuznávanejších peňaženiek na ukladanie nielen XRP, ale aj veľkého množstva digitálnych aktív na trhu kryptomien.. Guarda je webová peňaženka s rôznymi menami, ktorá umožňuje jednotlivcom prijímať, ukladať, posielať a vymieňať kryptomeny. 

Pretože sa XRP stáva široko používaným spoločnosťami a používateľmi po celom svete, Guarda pracuje na tom, aby mohla ponúknuť najlepšie riešenia používateľom, ktorí požadujú služby pre XRP. Jednou z hlavných výhod tejto peňaženky je, že môžete ukladať iné digitálne meny, nielen XRP. Pomocou jednoduchého rozhrania pomáha peňaženka Guarda investorom narábať so svojimi prostriedkami vo virtuálnych menách. 

Peňaženka je k dispozícii pre používateľov počítačov a mobilných telefónov. Prostredníctvom tohto neväzbového riešenia budú mať používatelia možnosť bezpečne uložiť svoje digitálne aktíva a byť chránení pred útokmi tretích strán a hackermi. Burzy kryptomeny sú voči týmto problémom zraniteľné a pre držiteľov XRP je najlepšie urobiť, aby si požadované mince kúpili a čo najskôr ich poslali do kryptomeny.. 

Niektoré z kryptomien, ktoré sú k dispozícii používateľom na ukladanie do digitálneho aktíva Guarda, zahŕňajú bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), XRP, litecoin (LTC), ethereum classic (ETC), bitcoinové zlato (BTG) a mnoho ďalších. 

Peňaženka navyše spolupracuje s rôznymi nadáciami, okrem iných vrátane spoločností Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance a Bitcoin Gold. Aj keď sa držiteľom XRP bude táto peňaženka javiť ako veľmi užitočná, je možné uložiť aj širokú škálu kryptomien. 

Najlepšie peňaženky XRP: Peňaženka Exarpy Browser

Nie všetky webové peňaženky sú bezpečné, ale s funkciami Exarpy poskytuje, určite vyzerá bezpečne, ak budete dodržiavať všetky uvedené pravidlá. Nejde ani tak o webovú peňaženku, aj keď je k nej prístup pomocou webového prehliadača, k funkciám tejto peňaženky je možné pristupovať aj po odpojení od internetu.

Exarpy je hostená peňaženka Ripple, ktorá sa používa na ukladanie, odosielanie a prijímanie ľubovoľného množstva mincí Ripple bez akejkoľvek účasti tretej strany..

Upozorňujeme, že použitie tejto peňaženky je spoplatnené, pretože si účtuje 0,025 zvlnenia za každú transakciu, čo zahŕňa aj poplatok za sieť zvlnenie..

Burza Gate.io

Prečo sme spomínali, Gate.io je to kvôli jeho ľahkému použitiu. Je dôležité si uvedomiť, že mať svoje kryptomeny uložené na burzách nie je najlepší nápad. Burzy by ste mali používať na nákup alebo predaj, zatiaľ čo držíte svoje mince / žetóny v peňaženke, nad ktorou máte úplnú kontrolu. Ak na udržanie Ripple využijete výmeny, uistite sa, že to nie je obrovské množstvo; taký, o ktorý si môžete dovoliť prísť.

Gate.io Exchange ponúka a mobilná aplikácia spolu s webovou platformou, ktorá uľahčuje odosielanie a prijímanie mincí Ripple na všetkých zariadeniach.

Najlepšie peňaženky XRP: Binance

Binance je ďalšia ústredňa, napríklad Gate.io. Je to jedna z dôveryhodných búrz, ktoré plánujú decentralizáciu.

Binance je rýchlo rastúca burza spustená v roku 2017 a priťahuje pozornosť miliónov používateľov kryptomeny po celom svete.

Kúpte si XRP na Binance ešte dnes!

Uloženie vášho XRP (Ripple) na Binance vám dáva výhodu ľahkej konverzie vašich coinov na iné kryptomeny a späť. Na burze by ste však nemali držať príliš veľa svojich mincí Ripple; kedykoľvek môžete previesť do hardvérovej alebo softvérovej peňaženky, nad ktorou máte úplnú kontrolu.

V tejto príručke nájdete informácie o tom, ako kúpiť XRP na Binance

Atómová peňaženka

najlepšie peňaženky XRP

Toto je bezplatná väzba peňaženka na plochu ktorá podporuje XRP a ďalších asi 300 kryptomien. Peňaženka nielen umožňuje používateľom spravovať XRP, ale tiež im pomáha pri výmene meny prostredníctvom zabudovaného výmenného modulu poháňaného spoločnosťou Changelly. Používatelia si tiež môžu kúpiť XRP pomocou kreditnej karty.

Funkcie sú ponúkané v jednoduchom rozhraní, ktoré poskytuje mnemotechnická pomôcka. Pri prvom spustení aplikácie používateľom sa vygeneruje zárodok, ktorý je povinný bezpečne uložiť. Skvelé na tejto peňaženke je, že používatelia majú úplnú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami a ich súkromné ​​kľúče sú šifrované v zariadení.

Papierová peňaženka

najlepšie peňaženky XRP

Aj keď papierové peňaženky predstavujú krok späť vzhľadom na existenciu hardvérových peňaženiek, sú na tom s nimi čo sa týka bezpečného ukladania finančných prostriedkov. Papierové peňaženky sú iba papierom, ktorý obsahuje verejné a súkromné ​​kľúče peňaženky vytlačené na nich. Je zaujímavé, že kľúče sa väčšinou generujú offline, a preto je pre cudzincov, najmä hackerov, ťažšie vedieť o ich existencii..

Ich jednou hlavnou nevýhodou je, že kúsok papiera sa môže ľahko stratiť, stratiť alebo poškodiť vodou alebo ohňom. Za týmto účelom si môže užívateľ objednať peňaženku s plombou odolnou proti neoprávnenej manipulácii a potom ju laminovať, potom uložiť do bezpečnostnej schránky alebo dokonca zakopať na svojej záhrade..

Záver

Pozorne si prečítajte všetky vyššie uvedené peňaženky a pravdepodobne budete chcieť pozrieť ďalšie videá o tom, ako každá z nich funguje, sledovaním videí na YouTube.

Postupom času by malo pribudnúť viac peňaženiek integrujúcich Ripple do ich aplikácie, aby bola ľahko prístupná.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map