9 skvelých NEO peňaženiek na plyn – najlepších peňaženiek, ktoré môžete využiť na NEO a zarábať PLYN

NEO je jednou z najsľubnejších kryptomien, ktoré pútajú pozornosť začínajúcich aj ostrieľaných investorov. Od roku 2017 prešlo NEO významnými zmenami v maximálnych a minimálnych hodnotách. V čase písania tohto článku bola hodnota kryptomeny na CoinMarketCap ohodnotená na 9,85 USD. Ak hľadáte obchodovanie s NEO mincami, je prirodzené, že ich držíte v najlepších NEO peňaženkách.

Vieme, že používatelia NEO môžu zápasiť s rôznymi výzvami, ako je nedostatok vedomostí o tom, ktoré peňaženky NEO sú najlepšie na použitie. Tu je zoznam bezpečných a zabezpečených peňaženiek NEO, ktorým môžu investori dôverovať.

NEON - peňaženka

Zdroj: coinelitist.com

NEON peňaženka

Web peňaženky NEON: https://neonwallet.com/

NEON typ peňaženky: Desktop

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: Zadarmo

NEON peňaženka je jednou z najlepších NEO stolových peňaženiek, ideálna na odosielanie, príjem a ukladanie NEO aj GAS. Dôležité je, že táto peňaženka umožňuje používateľom nárokovať si automaticky generovaný plyn, pokiaľ vo svojej peňaženke držia NEO.

Pri tomto nie je dôvod na obavy o bezpečnosť finančných prostriedkov, pretože súkromný kľúč nikdy neopustí zariadenie. Preto má užívateľ plnú kontrolu nad finančnými prostriedkami. Peňaženka NEON má plnú podporu vývojárov NEON, vďaka čomu je pre používateľov stopercentne bezpečná. Toto zariadenie je k dispozícii v operačných systémoch Windows, Linux a Mac, ale iba v angličtine.

Inštalácia je rovnako ľahká, pretože používatelia si môžu zariadenie jednoducho stiahnuť a nainštalovať do svojich počítačov. Po stiahnutí súkromný kľúč nikdy neopustí počítač používateľa ani neprechádza žiadnou treťou stranou. Používatelia však musia mať v čase sťahovania ohľad na akúkoľvek chybu alebo malware, aby eliminovali akékoľvek riziko hackerstva.

Aj keď peňaženka nie je výtvorom vývojárov NEO, skontrolovali ju a vyhlásili za bezpečnú pre sieť a jej používateľov.

Peňaženka LEDGER NANO S.

Zdroj: tokenclub.co

LEDGER NANO S | Peňaženky NEO

Web peňaženky LEDGER NANO S: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

LEDGER NANO S Typ peňaženky: Hardvér; Podpora viacerých mien

Jednoduchosť použitia: Ľahké; podporuje Windows, Linux a Chrome OS

Bezpečné: Veľmi bezpečné

Náklady: Zaplatené

Peňaženka Ledger Nano S je nepochybne najlepšou hardvérovou peňaženkou na trhu a jednou z najlepších peňaženiek v kryptomene všeobecne. Peňaženka, ktorá svoju podporu NEO vyhlásila v poslednom štvrťroku 2017, je ideálna pre používateľov, ktorí majú v úmysle držať svoje mince NEO strednodobo alebo dlhodobo, mimo zvedavých očí zločincov. Funguje spolu s NEON peňaženkou, takže používatelia môžu získať svoje získané plyny GAS pomocou kombinácie Nano S a NEON – pretože sú to najbezpečnejší a najbezpečnejší používatelia, ktorých si môžu predstaviť.

Najlepšie na tom všetkom je, že používatelia s touto kombináciou nemusia zadávať súkromný kľúč ani si ho ponechať vo svojom počítači. To výrazne minimalizuje pravdepodobnosť hacknutia. Okrem toho nikto nemôže posielať NEO alebo PLYN, pokiaľ nemá prístup k hardvérovému zariadeniu používateľa Ledger Nano S..

Ďalšou výhodou Ledger Nano S je schopnosť pojať viac ako 30 ďalších kryptomien. Peňaženka sa ľahko používa, má iba dve tlačidlá a OLED obrazovku, v ktorej sa dá ľahko orientovať. Používatelia jednoducho musia stlačiť obe tlačidlá súčasne, aby potvrdili akýkoľvek nákup, čo vylučuje možnosť hacknutia. Dôležité je, že peňaženka prichádza so zabezpečeným PIN ako ďalšia vrstva zabezpečenia (2FA).

ANSY Wallet Najlepšie NEO peňaženky

Zdroj: pecguesthouse.com

Peňaženka Guarda

Web peňaženky Guarda: https://guarda.co/

Typ peňaženky Guarda: Desktop, mobil, web

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: Zadarmo

Guarda je jednou z najpopulárnejších peňaženiek v kryptomene na ukladanie NEO. Táto peňaženka funguje na trhu už niekoľko rokov a ponúka používateľom možnosť ukladať, posielať, prijímať a vymieňať si NEO coiny rýchlym a jednoduchým spôsobom.

Jednou z najdôležitejších funkcií tejto peňaženky je, že umožňuje používateľom vysporiadať sa s veľkým počtom digitálnych aktív z rovnakého rozhrania v akomkoľvek zariadení, pri ktorom sa cítia pohodlnejšie. Peňaženku je možné použiť ako rozšírenie pre Chrome, ako aplikáciu na smartfóne alebo ako stolovú peňaženku.

Používatelia NEO budú môcť nakladať so svojimi NEO prostriedkami, ale aj s inými kryptomenami, ktoré môžu mať. Všetko by sa uskutočňovalo v jednom a užívateľsky prívetivom rozhraní, ktoré vytvoril Guarda.

Niektoré z virtuálnych mien podporovaných spoločnosťou Guarda zahŕňajú okrem iného Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC) a Litecoin (LTC). Podporované sú aj tokeny ERC-20.

Okrem toho spoločnosť Guarda ponúka podporu používateľom nepretržite, čo znamená, že ak majú používatelia problém s peňaženkou alebo s ich majetkom, boli by schopní nájsť potrebné riešenia v krátkom čase a nemuseli čakať týždne do vydania. je vyriešený.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tejto peňaženke, môžete kontaktovať tím na čísle [chránené e-mailom].

Atómová peňaženka

Atómová peňaženka

Atomic je jedným z najpopulárnejších Neo peňaženky na kryptotrhu. Je to neväzobná softvérová aplikácia, ktorá bola od svojho uvedenia v roku 2018 uznaná ako pohodlný spôsob správy NEO, BTC, ETH, LTC, ADA, DOT a ďalších 40+ blockchainov a 500+ tokenov v jednom používateľovi – priateľské rozhranie viac ako 500 000 používateľmi.

Môže sa vám zdať atraktívne, že peňaženka vám ponúka nákup, výmenu a vkladanie digitálnych aktív okrem základných funkcií, ako je odosielanie a prijímanie kryptomien. Navyše, keďže ide o prvú peňaženku s vlastným vernostným programom, užívatelia získavajú cashback za výmenu 60+ krypto párov prostredníctvom okamžitej a anonymnej výmeny v aplikácii.

Ak chcete rozšíriť svoje portfólio, môžete ľahko kúpiť špičkové kryptomeny pomocou bankovej karty na celom svete. Podporovaných je 19 miestnych fiat mien. Okrem toho sa môžete ponoriť do decentralizovaného stávkovania v hre Atomic. K dispozícii je 10 (a počíta sa) populárnych aktív PoS, vrátane XTZ, ATOM, ZIL a natívneho tokenu AWC spoločnosti Atomic, s APR 5 – 23%.

Nakoniec je Atomic Wallet k dispozícii na hlavných platformách OS pre stolné počítače a iOS a Android. Môžete zostať v anonymite, pretože pre začatie používania aplikácie nie je povinný žiadny kód KYC, overenie ani vytvorenie účtu. Ako neväzobná peňaženka Atomic neuchováva žiadne vaše súkromné ​​informácie ani finančné prostriedky. Svoje kryptomeny vždy prevezmete kontrolu, pretože súkromné ​​kľúče sú šifrované iba vo vašom zariadení a nikdy ich neopustíte. Posledný, v prípade akýchkoľvek otázok, sa môžete kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis, ktorý je efektívny a funguje nepretržite.

ANSY peňaženka

Web ANSY Wallet: https://snowypowers.github.io/ansy/

ANSY typ peňaženky: Papier

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné (pokiaľ je papier bezpečný)

Náklady: zadarmo

Ďalšou možnosťou pre používateľov NEO je papierová peňaženka, jednoducho kúsok papiera, na ktorý používateľ napíše verejnú aj súkromnú adresu. Ak je k dispozícii verejná adresa, môžu používatelia do tejto peňaženky posielať ľubovoľné množstvo NEO. Súkromná adresa tiež umožňuje používateľom míňať svoje tokeny. Oba kľúče zostávajú offline, v bezpečnej úschove podľa výberu vlastníka.

Pokiaľ je papier zabezpečený a bezpečný, nič nehrozí. Papierová peňaženka je ideálna na ukladanie NEO aj GAS tokenov. Používatelia si však prostredníctvom tohto typu peňaženky nemôžu nárokovať tokeny generované plynom. Papierovú peňaženku je možné generovať prostredníctvom prehľadávačov ako Chrome alebo Edge. V čase písania tohto článku je peňaženka k dispozícii iba v angličtine.

Najlepšie na papierovej peňaženke Ansy je, že používateľ je jediným správcom verejných a súkromných kľúčov. Pokiaľ peňaženka zostane na bezpečnom mieste, mince zostanú v bezpečí. Medzi najlepšie miesta na uloženie papierovej peňaženky patrí ohňovzdorný trezor alebo uzamykateľná zásuvka, do ktorej má prístup iba používateľ – záleží to však na voľbe kohokoľvek..

NEO peňaženka NEO peňaženky

Zdroj: coinsutra.com

NEO Peňaženka | Peňaženky NEO

Web peňaženky NEO: https://neowallet.cn/

NEO typ peňaženky: Web

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

NEO peňaženka je jednou z možností, ktorú by mali zvážiť používatelia, ktorí hľadajú niečo intuitívne a jednoduché. Ľahká peňaženka na báze API má užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré používateľom uľahčuje ľahké sledovanie ich transakcií. S peňaženkou môžu bez problémov manipulovať skúsení aj začínajúci používatelia.

Používatelia NEO peňaženky, ktorú vyvinula komunita NEO, si môžu byť istí, že všetky informácie, ktoré odosielajú, sú šifrované kvôli absolútnej bezpečnosti. To z neho robí jednu z najlepších NEO ‘peňaženiek, ktoré treba zvážiť. Webová peňaženka je tiež veľmi ľahká, rýchla a ľahko použiteľná. Pokiaľ ide o bezpečnosť, patrí medzi najbezpečnejšie, pretože na jej servery neprichádzajú žiadne informácie. Ako používateľ zostane váš súbor peňaženky vo vašom zariadení, čo znamená, že všetky vaše prostriedky NEO, ako aj váš súkromný kľúč, sú v bezpečí.

S peňaženkou NEO môžu používatelia zálohovať svoju peňaženku, aby jej pomohli zostať v bezpečí. Rovnako ako peňaženka NEON, aj táto dáva používateľom možnosť ukladať a vymieňať svoje aktíva NEO a GAS. Peňaženka NEO je v súčasnosti k dispozícii pre webové prehliadače ako Chrome (Google) a Edge (Microsoft). Okrem toho podporuje iba čínštinu a angličtinu a do svojho systému čoskoro pridá ďalšie prehliadače. Dôležité je, že peňaženka umožňuje používateľom požadovať generáciu GAS za uchovávanie svojich NEO tokenov.

NEO GUI Najlepšie NEO peňaženky

Zdroj: docs.neo.org

Peňaženka NEO GUI | Peňaženky NEO

Web peňaženky NEO GUI: https://neo.org/client

NEO GUI typ peňaženky: Desktop

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

NEO GUI, vyvinuté komunitou NEO, je oficiálnou peňaženkou pre stolné počítače pre držiteľov NEO. Funguje prostredníctvom grafického používateľského rozhrania (GUI). Keďže ide o synchronizačné zariadenie, zmiešanie s celým blockchainom NEO trvá trochu času. Po dokončení procesu synchronizácie môžu používatelia vytvoriť novú peňaženku, ktorá je chránená heslom.

Potom môžu peňaženku zálohovať importom súkromného kľúča vo formáte HEX alebo WIF. Je dôležité poznamenať, že používatelia môžu ušetriť čas na synchronizáciu stiahnutím už synchronizovaných údajov blockchainu NEO a kopírovaním súboru priamo do svojho koreňového držiteľa klienta.

Okrem toho je peňaženka ideálna na odosielanie, prijímanie a ukladanie NEO aj GAS. Používatelia môžu tiež generovať GAS odmeny za držanie svojich NEO tokenov. Peňaženka v súčasnosti funguje iba na balíku Windows 7 Service Pack 1 a novších verziách.

Peňaženka NEO GUI podporuje iba anglický a čínsky jazyk a poskytuje najlepšiu voľbu pre používateľov, ktorým nevyhovuje rozhranie príkazového riadku (CLI). Vďaka atraktívnemu rozhraniu je jednoduché použitie pre začínajúcich aj skúsených nadšencov NEO. Peňaženka sa ľahko nastavuje a korunuje sa iba niekoľkými krokmi.

NEO Tracker NEO najlepšie peňaženky

Zdroj: blockonomi

Peňaženka NEO Tracker

Web peňaženky NEO Tracker: https://neotracker.io/wallet

Typ peňaženky NEO Tracker: Web

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

NEO Tracker je webová peňaženka s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá využíva JavaScript. Zariadenie je užívateľsky prívetivé a ideálne na odosielanie, príjem a ukladanie NEO aj GAS. Používatelia tejto peňaženky môžu tiež získať GAS odmeny za sumu, ktorú majú v NEO.

Je dôležité poznamenať, že ide o oficiálnu offline peňaženku, ktorá generuje iba potrebné údaje pomocou prehliadača počítača. Na serveroch peňaženky sa nič neukladá, čo znamená, že používateľ má úplnú kontrolu nad finančnými prostriedkami. Aj keď nejde o produkt vývojárov NEO, peňaženka implementuje osvedčené postupy, aby zaistila bezpečnosť finančných prostriedkov používateľov.

Po vygenerovaní peňaženky dostanú používatelia súbor s úložiskom kľúčov, ktorý si musia stiahnuť, aby mohli získať prístup k svojim úplne šifrovaným súkromným kľúčom. NEO Tracker je k dispozícii pre používateľov Microsoft Edge aj Google Chrome.

Dôležité je, že sa produkt ľahko nastavuje, pretože používateľom stačí vytvoriť si jeden účet pre všetky príslušné činnosti. Môžu si prezerať svoju históriu transakcií, prezerať svoje zostatky a nárokovať GAS, ako aj odosielať a prijímať NEO, GAS a ďalšie tokeny kryté NEO blockchainom.

O3 NEO Peňaženka NEO peňaženky

Zdroj: reddit.com

O3 Peňaženka NEO

Web peňaženky O3 NEO: https://o3.network/

O3 NEO typ peňaženky: Mobil / Desktop

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

Ak hľadáte peňaženku NEO na cestách, potom by O3 mohla byť ideálnou voľbou. Táto peňaženka je použiteľná pre mobilnú sieť a podporuje zariadenia so systémom Android aj iOS. V ére internetu je to jedna z veľkých peňaženiek NEO, ktoré umožňujú používateľom sledovať ich transakcie ako na dlani. Peňaženka je otvorená, čo znamená, že poskytuje najvyššiu úroveň transparentnosti, ktorá je vlastná technológii blockchain.

Peňaženka podporuje väčšinu hlavných operačných systémov a udržuje pravidelné aktualizácie v sieti NEO. Okrem toho poskytuje používateľom kontrolu nad ich digitálnymi aktívami na vysokej úrovni. Zatiaľ čo súkromný kľúč zostáva šifrovaný a uložený v šifrovanom kľúči, používatelia by sa mali pred spustením peňaženky ubezpečiť, že ich zariadenia sú zabezpečené, aby sa zabránilo akejkoľvek šanci prilákať akýkoľvek malware..

Má príťažlivé a intuitívne rozhranie, ktoré umožňuje používateľom pohodlne interagovať a spravovať svoje mince NEO. Peňaženka tiež pojme všetky aktíva v sieťach NEO a Ontology vrátane tokenov NEO, ONT a NEP-5 a používatelia si tiež môžu nárokovať odmeny GAS a ONG. Celkovo je to ideálne riešenie pre začiatočníkov aj veteránov, pretože im pomáha spravovať svoje aktíva NEO priamo zo svojich zariadení s Androidom.

Záverečné myšlienky

Mnoho používateľov nevie, či NEO peňaženka generuje GAS alebo nie, a dokonca ani to, ktoré peňaženky môžu používať na odosielanie alebo prijímanie NEO alebo GAS tokenov. Tiež sa snažia poznať rozdiel medzi NEO legit peňaženkami a podvodmi. Avšak uprostred toho všetkého má NEO nejaké možnosti, čo sa týka odosielania, prijímania alebo ukladania mince. Táto príručka poskytuje Najlepšie peňaženky NEO ten by mal určite zvážiť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map