Ako kúpiť Dash na Binance

Skrátene ako „digitálna hotovosť“ je Dash jednou z najdlhšie fungujúcich mincí so stredným a vysokým trhovým stropom v súčasnosti. Pred niekoľkými rokmi, keď bol jedným z najväčších altcoinov, udržiava si miesto hneď vedľa top 10 najcennejších mincí. V súvislosti s programom Dash a jeho neustálym vývojom však treba byť nadšení.

Táto príručka vám ukáže, ako môžete získať svoje prvé mince Dash prostredníctvom populárnych Výmena Binance.

Čo je Dash?

Dash je transakčná kryptomena, ktorá zaujíma silnú pozíciu na dvoch rôznych trhoch. Spolu s Monero a ZCash je Dash prostredníctvom siete „PrivateSend“ umiestnený ako jeden z najsilnejších coinov zameraných na súkromie. To umožňuje používateľom odosielať a prijímať Dash bez toho, aby ostatní boli schopní sledovať transakciu (a podľa toho aj peňaženky používateľov).

Dôležitejší je však pokrok, ktorý spoločnosť Dash dosiahla v prijatí kryptomeny v reálnom svete. Jeho ľahké použitie na transakcie viedlo k tomu, že Dash sa stal vedúcou alternatívou k bojujúcim národným menám v krajinách ako Venezuela a Kolumbia. Na pozadí zdrojov venovaných vývojovým tímom na rozšírenie ich dosahu v Južnej Amerike v súčasnosti existuje viac ako 3000 obchodníkov, ktorí akceptujú Dash ako platbu v krajine, čo z nej robí jednu z najbežnejšie používaných kryptomien v skutočnom svete..

Okrem týchto dvoch predajných miest predstavuje Dash aj príťažlivý príklad pre investorov so schopnosťou získať pasívny príjem prevádzkovaním Dash Masternode.

Máte záujem? Tu je príklad, ako si môžete kúpiť žetóny Dash.

Krok 1: Zaregistrujte si účet na Binance

Najlepšou možnosťou nákupu tokenov Dash v tejto chvíli je výmena bitcoinu alebo ethereum na veľkej burze ako Binance. V súčasnosti niekoľko významných fiat brán alebo búrz ponúka možnosť kúpiť Dash s možnosťami, ako sú kreditná alebo debetná karta alebo bankový prevod..

Prvým krokom, ak ste tak ešte neurobili, je registrácia účtu na Binance.

binančný register 2

Krok 2: Overte svoj účet

Po otvorení účtu budete musieť predložiť niekoľko overovacích dokumentov, aby ste mohli začať obchodovať.

Okrem toho si tento čas na ochranu svojho účtu nastavte dvojfaktorovým overením.

Krok 3: Pošlite BTC alebo ETH na svoj účet Binance


Po nastavení a overení účtu budete musieť mať v peňaženke Binance nejaké bitcoiny alebo ethereum, s ktorými budete môcť obchodovať.

Ak ešte nemáte žiadnu z týchto mincí alebo si chcete kúpiť viac, môžete nakupovať kreditnou alebo debetnou kartou na webe, ako napr. Coinmama a Changelly, alebo prostredníctvom výmeny fiat ako Coinbase.

Ak chcete posielať coiny na váš účet Binance, prejdite do ponuky v hornej časti stránky a vyberte možnosť Fondy a potom Výbery..

V rozbaľovacej ponuke vyberte mincu, ktorú chcete poslať.

zloženie vkladu 1

Zobrazí sa vám adresa peňaženky, do ktorej chcete poslať svoje mince. Nezabudnite poslať iba zadanú mincu na túto adresu (tj. BTC do BTC peňaženky alebo ETH do ETH peňaženky). Akákoľvek iná minca, ktorá sa sem pošle, môže byť stratená.

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

Počkajte na potvrdenie transakcie spoločnosťou Binance. Často sa dokončí takmer okamžite, v závislosti od zaťaženia siete to však môže trvať až niekoľko hodín.

Krok 5: Vyhľadajte a vyberte pár BTC alebo ETH

Po úspešnom dokončení transakcie prejdite do sekcie výmeny na webe. Dostanete sa sem výberom možnosti „Exchange“ a potom „Basic“.

Prejdite do vyhľadávacieho poľa na pravej strane stránky. Vyberte si mincu, s ktorou obchodujete, a vyhľadajte výraz „Dash“. Kliknite na pár, ktorý sa objaví (DASH / BTC alebo DASH / ETH).

pomlčka binance 21

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance ponúka údaje, ako napríklad analytické grafy v reálnom čase, objem obchodov a história objednávok, ktoré vám pomôžu robiť správne pohyby v správny čas.

Dajú vám tiež možnosť nastaviť limitné príkazy. To znamená, že zadáte cenu, za ktorú chcete kúpiť alebo predať Dash, a burza automaticky uskutoční váš obchod, akonáhle cena dosiahne tento bod.

Krok 6: Vyberte množstvo Dash, ktoré chcete kúpiť

V poli pod obchodnými grafmi vyberte množstvo Dash, ktoré chcete kúpiť, a cenu, za ktorú chcete kúpiť. Prípadne prejdite na kartu „Trhy“, kde si môžete kúpiť Dash za aktuálnu trhovú cenu (odporúča sa pre začiatočníkov alebo začínajúcich obchodníkov)..

pomlčka pomlčka 2

Krok 7: Kúpte si Dash!

Kliknite na zelené tlačidlo „Kúpiť DASH“ a máte hotovo!

Krok 8: Presuňte svoje mince do zabezpečenej peňaženky Dash

Osvedčeným postupom v kryptomene je uchovávať svoje mince v zabezpečenej peňaženke, mimo burzy, ak sa s nimi neobchoduje. Týmto spôsobom máte úplnú kontrolu nad bezpečnosťou svojich finančných prostriedkov namiesto toho, aby ste dôverovali bezpečnostným opatreniam burzy.

Potrebujete na to peňaženku, ktorá podporuje Dash. Pre najvyššiu úroveň zabezpečenia môžete investovať do hardvérovej peňaženky, ako je Ledger Nano S alebo Trezor Model T. Alternatívy zahŕňajú peňaženku Dash Core pre stolné počítače alebo mobilné zariadenia a peňaženky s viacerými mincami, ako napr. Exodus (pre desktop) alebo Coinomi (pre mobil).

Keď budete mať svoju peňaženku Dash pripravenú, budete si musieť vyberať mince z Binance. Ak chcete uskutočniť výber, choďte na „Fondy“ a potom na „Výbery“.

Na ďalšej obrazovke vyberte z rozbaľovacej ponuky možnosť Dash.

pomlčka pomlčka 3

Teraz zadajte adresu z peňaženky Dash. Skontrolujte, či je adresa správna, a potom stlačte tlačidlo Odoslať.

Ešte chvíľu počkajte, kým Binance potvrdí, že vaša transakcia bola dokončená. Keď sa vyjasní, mince by sa mali objaviť vo vašej peňaženke Dash.

Uč sa viac

Prečítajte si viac o DASH na UseTheBitcoin! Môžete si prečítať, ako funguje inovatívny systém masternode od spoločnosti Dash, alebo ako ťažíte populárnu mincu.

Pre investorov si môžete prečítať informácie o ekonomických prácach spoločnosti Dash na princípe proof of-stake, alebo prejsť priamo na článok o predikcii cien a technickej analýze DASH, ktorý je pravidelne aktualizovaný.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map