Ako nakupovať bitcoiny bez ID?

Nákup bitcoinov (BTC) bez ID nie je v dnešnej dobe ľahká úloha. Tí, ktorí chcú kúpiť bitcoin bez ID, musia na to vyhľadať netradičné metódy.

Burzy a krypto platformy sa prispôsobujú predpisom krajín z celého sveta. Ak chcete manipulovať s bitcoinmi prostredníctvom tradičných platforiem, budete musieť zdieľať svoje ID a súkromné ​​informácie.

Toto je súčasť postupov KYC a AML, ktoré sa implementovali v rôznych jurisdikciách. Ak chcete vedieť, ako nakupovať bitcoiny bez ID, zdieľame všetky informácie, ktoré by ste mali mať. 

Kde kúpiť bitcoin bez ID?

Existuje mnoho platforiem a spôsobov, ako nakupovať bitcoiny bez overenia totožnosti. Ide len o to nájsť správny spôsob, ako to urobiť. Aj keď to môže byť prvýkrát komplikované, nemalo by to byť také ťažké, ak to robíte pravidelne.

Pri hľadaní búrz, ktoré by vyhovovali vašim potrebám na nákup digitálnych aktív, by ste mali urobiť to isté, ak chcete nakupovať a posielať bitcoiny bez overenia totožnosti. To vám umožní nájsť správnu platformu na nákup bitcoinov bez ID.

Existuje niekoľko platforiem a spôsobov, ako nakupovať bitcoiny bez overenia totožnosti. Nie všetky však môžu byť pre vás prístupné. Bude to veľmi závisieť od regiónu, kde sa nachádzate.

Takže, kde teda kúpiť bitcoin bez ID? Existuje niekoľko platforiem P2P, ktoré používateľom v súčasnosti umožňujú prístup k BTC bez zdieľania súkromných informácií. Tieto platformy P2P môžu byť skvelým spôsobom, ako získať prístup na trh s kryptomenami.

Výmeny P2P bez overenia KYC

Toto je zoznam P2P platforiem, ktoré odpovedia na vašu otázku, kde kúpiť bitcoin bez id.

Výmeny P2P bez overenia KYC

HodlHodl je prvá platforma, na ktorú by ste mali myslieť, ak sa chcete vyhnúť overeniu KYC. Platforma nedrží vaše prostriedky, používatelia sa môžu zaregistrovať a jednoducho začať obchodovať. Pracujú s podmienenými adresami a zmluvami. Používatelia kontrolujú svoje informácie a finančné prostriedky.

Stena mincí

Stena mincí je decentralizovaná platforma na výmenu kryptomien P2P. Používatelia môžu nakupovať a predávať bitcoiny bez identifikácie. Spoločnosť funguje od roku 2017. Nákupcovia a predajcovia sú navzájom prepojení a nepotrebujú poskytovať údaje KYC. V posledných rokoch sa táto platforma stala jednou z najpopulárnejších na trhu. Používatelia si môžu kúpiť bitcoin bez ID v priebehu niekoľkých sekúnd a pomocou užívateľsky prívetivého rozhrania.

BitQuick

BitQuick môže byť jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov nákupu bitcoinu. Z knihy objednávok si môžete vybrať prostriedky, ktoré chcete kúpiť. Sumu uvedenú v hotovosti potom musíte zaplatiť fyzickými účtami na účet príjemcu. Budete musieť ísť do ktorejkoľvek pobočky banky predajcu a vyplniť vkladový lístok. Ak tak urobíte, budete musieť nahrať potvrdenie na odkaz, ktorý dostanete e-mailom. Takto ľahko nakupujete bitcoiny bez overenia pomocou nástroja BitQuick. Vezmite do úvahy, že existuje limit nákupu vo výške 400,00 USD bez identifikačného čísla.

Ďalšie spôsoby nákupu bitcoinu bez informácií o KYC

Bitcoinové bankomaty

Bitcoinové bankomaty sú tiež dobrým spôsobom, ako nakupovať bitcoiny bez identifikačných údajov. Nie všetky však môžu používatelia kúpiť BTC bez ID. Niektoré z nich majú overenie totožnosti. Ďalej vám to nemusí umožniť nakupovať bitcoiny kreditnou kartou bez identifikačného čísla. Vo väčšine týchto bankomatov by ste mali používať hotovosť. Na tomto odkaze nájdete umiestnenie servera Bitcoinové bankomaty okolo sveta.

Bisq

Bisq je tiež skvelým riešením, ak chcete získať prístup k bitcoinom bez poskytovania súkromných informácií. Na tejto platforme sa môžete spojiť s kupujúcimi a predávajúcimi bez zdieľania súkromných informácií.

Totalcoin

Totalcoin funguje nielen ako miesto na nákup a predaj bitcoinu, ale aj ako peňaženka na kryptomeny. Môžete si ho stiahnuť do svojho smartphonu alebo použiť webovú verziu. Na tejto platforme môžete na nákup alebo predaj BTC pomocou ich služieb používať iba svoj e-mailový účet.

Ako nakupovať bitcoiny bez ID?

Ako vidíte, existujú rôzne spôsoby, ako získať bitcoin bez KYC. Nie všetky však budú k dispozícii tam, kde sa nachádzate. Ak si chcete kúpiť bitcoin kreditnou kartou bez identifikačného čísla v Nemecku, nemusíte mať rovnaké platformy ako osoba v Kolumbii.

Môžete tiež kúpiť kryptomeny od predajcov poukážok a uplatniť prostriedky online. Toto by mohla byť alternatíva, ak vyššie uvedené platformy nie sú vo vašom regióne k dispozícii.

Teraz, keď viete, kde kúpiť bitcoin bez ID, sa musíte naučiť iba používať tieto platformy. Každý z nich bude pracovať iným spôsobom. Je to podobné ako pri použití bankového účtu od rôznych bánk. Každá platforma má iné vlastnosti a ponúka používateľom rôzne riešenia.

Niektoré z nich vám môžu umožniť nakupovať a posielať bitcoiny bez overenia totožnosti pomocou bankových účtov. Iné riešenia by mali k dispozícii iba možnosť debetnej alebo kreditnej karty. Bitcoinové bankomaty napríklad manipulovali iba s hotovosťou. To uľahčí používateľom bez technických znalostí prístup k bitcoinom.

Ak chcete ešte viac chrániť svoje súkromie, bitcoiny môžete kedykoľvek kúpiť od ľudí, ktorých poznáte. Takto ochránite svoje údaje a súkromie oveľa lepšie ako ktorákoľvek z vyššie spomenutých platforiem. Vieme však, že to môže byť trochu ťažké urobiť. Preto je vždy dobré mať kontakty, ktoré by boli pripravené na nákup alebo predaj BTC.

Ako nakupovať bitcoiny online bez identifikačného čísla?

Riešenia nákupu bitcoinu online bez identifikačného čísla boli spomenuté v predchádzajúcich častiach. Preto by ste sa mali vyhnúť sieťam P2P, ktoré vám navrhujú osobné stretnutie. Navyše, ak chcete nakupovať bitcoiny online bez identifikačných údajov, budete určite chcieť vylúčiť zo svojich riešení bitcoinové bankomaty.

Online riešenia sú tie platformy, ktoré sú pripojené k internetu a na ktorých sa nemusíte fyzicky pohybovať. Všeobecne platí, že tieto online riešenia bývajú pohodlnejšie a poskytujú lepšie ceny ako nákupy osobne.

Napriek tomu stojí za zmienku, že v niektorých regiónoch nie sú k dispozícii žiadne online platformy na nákup bitcoinov. Preto sa po celom svete rozšírili bitcoinové bankomaty alebo miestni predajcovia poukážok.

Ak chcete nakupovať bitcoiny online a bez identifikačného čísla, určite by ste si mali skontrolovať, či sú vo vašom regióne dostupné služby. Ak nie, museli by ste si vybrať z tých riešení, ktoré vám umožňujú nakupovať bitcoiny v hotovosti alebo osobne.

Kde môžem kúpiť bitcoin bez ID?

Existujú rôzne spôsoby nákupu bitcoinu bez ID. Môžete použiť online a offline riešenia. Všetko bude závisieť od dostupnosti vo vašom regióne a riešení, pri ktorých sa budete cítiť pohodlnejšie.

Oranžový bitcoinový bankomat s logom bitcoinu

Nasledujú niektoré z najobľúbenejších miest, kde môžete kúpiť bitcoin bez ID.

 • Burzy kryptomien bez KYC
 • Platformy P2P online
 • Platformy P2P offline
 • Bitcoinové bankomaty
 • Miestni predajcovia
 • Cez Vouches
 • Decentralizované výmeny

Umožňujú používateľom získať prístup k najcennejšej virtuálnej mene na svete. Niektoré z vyššie spomenutých riešení budú mať odlišné poplatky a provízie. Preto by ste mali hľadať ten, ktorý vám bude najvýhodnejší.

Okrem toho musíte brať do úvahy ďalšie veci. Niektoré platformy napríklad budú vyžadovať, aby ste používali e-mailový účet. Niektorí ďalší by od vás ani nežiadali, aby ste si otvorili účet. Nie všetky však fungujú rovnako a odlišné budú aj možnosti platby.

Aj keď vám niektoré riešenia neumožňujú používať kreditné alebo debetné karty, iné by vám túto možnosť určite ponúkli. Ak chcete používať hotovosť, najlepšie urobíte, ak použijete offline riešenia vrátane bankomatov alebo poukážok.

Decentralizované burzy (DEX) sú tiež skvelým spôsobom, ako obchodovať s bitcoinmi bez ID. Trh decentralizovaného financovania (DeFi) ponúka rôzne možnosti obchodníkom aj jednotlivcom. DEXs nevyžadujú od vás registráciu, aby ste mohli začať obchodovať. Môžete začať používať svoju peňaženku a vymieňať si svoje virtuálne meny.

Ak držíte ethereum (ETH) alebo iné meny ERC-20, pravdepodobne ich budete môcť vymeniť za zabalené BTC (wBTC). Toto je virtuálna mena, ktorá umožňuje vystaviť sa bitcoinu bez toho, aby ste ho držali. Pre každý wBTC na trhu existuje podpora BTC.

Hlavný rozdiel je v tom, že bitcoin nie je možné použiť v DEX, pretože väčšina z nich beží na vrchole ethereum. Ďalej DEX nevyžadujú, aby ste sa registrovali, zdieľali svoje súkromné ​​informácie alebo aby ste vyhoveli predpisom KYC. To je dôvod, prečo to môže byť jeden z najlepších spôsobov nákupu bitcoinu bez overenia ID.

Ako zlepšiť súkromie pri manipulácii s kryptomenami?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete zlepšiť svoje súkromie pri manipulácii s kryptomenami. Aj keď nemáte prístup k vyššie uvedeným platformám, mali by ste vedieť niekoľko vecí, ktoré chránia vaše súkromie.

Ak chcete nakupovať a posielať bitcoiny bez overenia ID, môžete použiť niektorú z metód, ktoré sme opísali. Ochrana nášho súkromia na trhu je však určite veľmi dôležitá. Aj keď nakupujeme bitcoiny pomocou tradičných búrz alebo platforiem, mali by sme chrániť svoje údaje a informácie.

Jednou z vecí, ktoré môžete urobiť, je zmeniť adresu BTC, ktorú používate. To vám umožní znížiť vystavenie škodlivým entitám, ktoré by chceli sledovať vašu aktivitu. BTC a krypto transakcie sú verejné. Každý ich môže vidieť a analyzovať. To je dôvod, prečo môžete peňaženky meniť zakaždým, keď uskutočníte prevod.

Na ochranu vašich informácií môžete navyše použiť kryptomeny, napríklad Monero (XMR). Aj keď sú informácie o BTC vždy k dispozícii, spoločnosť Monero neumožňuje zdieľanie súkromných údajov s tretími stranami. Môžete mať rovnaké výhody, ako keď nakupujete a odosielate bitcoiny bez overenia totožnosti.

Výhody a nevýhody nákupu bitcoinu bez ID

Ak kupujete bitcoin bez ID, existujú pozitívne aj negatívne veci. Analýza výhod a nevýhod nám poskytne lepšiu predstavu o tom, či sa oplatí nakupovať bitcoiny bez ID. Využitie týchto výhod a nevýhod vám tiež pomôže pochopiť, kde je najlepšie miesto na nákup bitcoinu.

Výhody

 • Je to súkromnejšie ako použitie tradičných búrz
 • Niektoré z platforiem fungujú veľmi efektívne
 • Znižuje riziko úniku údajov
 • Umožňuje vám komunikovať s bitcoinovou komunitou iným spôsobom
 • Ponúkajú vám možnosť nakupovať bitcoiny offline

Nevýhody

 • Rozhranie platforiem nemusí byť také užívateľsky prívetivé
 • Poplatky a provízie sú zvyčajne vyššie
 • Majú slabšiu zákaznícku podporu
 • Tieto platformy nemusia byť dostupné vo všetkých regiónoch

Samozrejme, môžete brať do úvahy aj ďalšie veci. Všetko bude závisieť od toho, čo hľadáte. Ak chcete kúpiť bitcoin bez ID, bude analýza týchto vecí určite dôležitá.

Nákup bitcoinu bez ID Konečný verdikt

Dobrá správa je, že existujú rôzne spôsoby, ako získať prístup k bitcoinu bez ID. Pomôže to tým používateľom, ktorí skutočne chcú chrániť svoje súkromie pri používaní internetu. Naše údaje sú v súčasnosti vystavené, použité, predané a využívané.

Súkromné ​​aj verejné spoločnosti využívajú svoje pozície na to, aby viac kontrolovali ľudí. Ak chcete mať prístup k bitcoinom, je určite dobré vedieť, že to dokážeme aj bez poskytnutia identifikačného čísla. Aj keď existujú nejaké nariadenia KYC, niektoré platformy nám pomáhajú nakupovať bitcoiny bez ID.

Po výhodách a nevýhodách zdieľaných v tomto článku získate tiež lepšiu predstavu o tom, čo môžete očakávať, ak hľadáte miesta na nákup bitcoinov. Ako už bolo povedané, vlády zvyšujú svoj tlak na trhu. Chcú, aby burzy a platformy získavali údaje používateľov. Rok 2021 bude dôležitým rokom pre pochopenie toho, ako sa bude vyvíjať trh.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map