Ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou na Binance

Binance je jednou z najpopulárnejších výmenných platforiem na kryptotrhu. Vždy však mala jednu slabinu – nepodporovala obchodovanie s fiat menami. Teraz platforma robí zmeny, ktoré zákazníkom umožnia nakupovať kryptomeny s fiat menou. Burza nedávno spolupracovala s Simplex, platobný procesor na poskytovanie krypto nákupov kreditnou kartou. 

Používanie kreditných kariet v kryptomenách je kontroverzné, pretože špičkové burzy sa v tejto téme striedali. Napríklad Coinbase prestal v roku 2018 povoľovať nákupy kreditnými kartami, ale keď to umožnil, zákazníkom by vznikli ďalšie poplatky. 

Spoločnosť Binance sa však rozhodla urobiť tento odvážny krok, ale kreditné karty je možné použiť iba na nákup obmedzenej sady tokenov, konkrétne bitcoinu, litecoinu, ethereum a XRP. 

Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Binance Changpeng Zhao, „Krypto priemysel je stále v počiatočných fázach a väčšina svetových peňazí je stále v zlom … Budovanie fiatových brán to, čo teraz potrebujeme na rozvoj ekosystému, zvýšenie adopcie a zavedenie kryptomeny pre ďalších používateľov.“

Existuje však niekoľko obmedzení. Po prvé, spôsob platby nie je podporovaný v niektorých krajinách a dokonca ani v Spojených štátoch amerických nepokrýva niekoľko štátov, napríklad Washington DC, Nové Mexiko, New York a Gruzínsko. Podpora pre banky tiež nie je univerzálna a tým, ktorí môžu službu využívať, bude účtovaný poplatok 3,5% a na svoje tokeny si bude musieť počkať 10 – 30 minút. 

Na tomto pozadí sa pozrime, ako môžete nakupovať bitcoiny so zapnutou kreditnou kartou Binance.

Krok 1: Zaregistrujte sa na Binance 

Nakúpte bitcoiny kreditnou kartou na Binance

Vyplňte nevyplnené údaje a rovnakými údajmi sa prihláste do účtu. 

Krok 2: Prístup na stránku kreditnej karty Binance 

Zamierte do Fondy časť na paneli nástrojov Binance a vyberte ikonu Nakúpte kreditnou kartou možnosť. 

Vyberte bitcoin ako kryptomenu, ktorú chcete kúpiť, a potom zadajte sumu objednávky. Na druhom paneli sa zobrazuje celková suma, ktorá vám bude účtovaná, vrátane poplatkov vo výške 3,5%. 

Nakúpte bitcoiny kreditnou kartou na Binance

Ďalej sa zobrazí výzva na potvrdenie objednávky. Prečítajte si krátke vylúčenie zodpovednosti, aby ste pochopili proces nákupu. Po prečítaní a porozumení vylúčenia zodpovednosti kliknite na Prečítal som si vyhlásenie o odmietnutí zodpovednosti a súhlasil s ním, potom Prejdite na položku Platba

Nakúpte bitcoiny kreditnou kartou na Binance

Táto funkcia bola aktualizovaná vo februári 2019. Niektoré zastarané blogy vám povedia, že na zakúpenie bitcoinu musíte vložiť určitú formu altcoinu. Nejde o nákup bitcoinu, ale o obchodovanie alebo výmenu jednej mince za druhú. 

Binance však ponúka podporu pre fiat-to-crypto. 

Tip 1: Pri prvom nákupe vám odporúčame, aby ste pre istotu začali s malým množstvom. Akonáhle je malá čiastka na vašom účte Binance, môžete nakupovať čoraz častejšie a dokonca aj často, bez obáv, či budú vaše mince pripísané na váš účet.. 

Tip 2: Vkladanie mincí z jednej burzy do spoločnosti Binance môže mať určité obmedzenia a môže byť spojené s poplatkami za výber. Odporúčame vám túto novú funkciu používať a využívať jej pohodlie, pretože ju môžete vkladať priamo do svojej peňaženky. 

Krok 3: Poskytnite svoje údaje 

Budete presmerovaní na web Simplex. Vyplňte prázdne miesta požadovanými podrobnosťami, potom overte telefónne číslo a e-mail, ktoré ste poskytli pri otvorení účtu Binance. 

Do telefónu dostanete overovací kód. Zadajte štvormiestny kód do telefónu. 

Okrem toho dostanete overovací odkaz prostredníctvom e-mailu, ktorý ste poskytli. Po tomto kroku kliknite na pokračovať. 

V ďalšom kroku je potrebné vyplniť údaje o kreditnej karte. Zaistite, aby sa podrobnosti zhodovali s fakturačnou adresou. Vaša karta sa však zatiaľ neúčtuje – kliknite na Zaplatiť teraz vás prevedie overením ID. 

Nakúpte bitcoiny kreditnou kartou na Binance

Krok 4: Overenie 

V tomto kroku sa od vás bude vyžadovať overenie totožnosti tým, že sa odfotíte, ako držíte kreditnú kartu, ktorú ste použili na platbu. 

Na požiadanie o poskytnutie selfie uveďte:

Musí byť viditeľné vaše meno a prvé a posledné štyri číslice čísla vašej karty; máte povolené zakryť stredné číslice prstami. 

Môžete tiež nahrať platné ID, cestovný pas a vodičský preukaz. Uistite sa, že ste nahrali každú stranu dokumentu v poradí. 

Ak ste tieto kroky vykonali nábožne, vaše bitcoiny by mali byť pripísané na váš účet Binance za 20 minút alebo menej. V závislosti od niektorých faktorov, napríklad od preťaženia siete, to však môže trvať až hodinu. 

Blahoželáme! Práve ste uskutočnili prvý nákup bitcoinu pomocou kreditnej karty. 

Existuje veľa búrz, kde si môžete kúpiť bitcoin, ale Binance je zďaleka najlepšia a najlikvidnejšia renomovaná burza. 

Ak ste si ešte účet Binance neotvorili, je váš čas. V špičkách môže burza prestať prijímať nových uchádzačov z dôvodu veľkého počtu uchádzačov, čo bolo svedkom v decembri 2017. 

Pre istotu teda zaregistrujte účet Binance hneď teraz a nahromadte nejaké bitcoiny. Ako povedal Changpeng Zhao, “Ak vy a ja veríme v budúcnosť bitcoinov, je najlepšie držať ich čo najviac, keď to nikoho nezaujíma.” Všetko, čo potrebujete, je trpezlivosť. 

Podľa týchto pokynov môžete nakúpiť bitcoiny kreditnou kartou na Binance. 

Vyskúšajte program Binance ešte dnes

UseTheBitcoin robil výskum už viac ako dva roky, zaoberal sa novinkami a pomáhal čitateľom nájsť najlepšie blockchainové projekty. Jedna vec, ku ktorej sa stále vraciame, je Binance.

Binance sa vyhlásil za najlepšiu obchodnú platformu pre začiatočníkov a skúsených obchodníkov a ponúka vám stovky mincí, do ktorých treba investovať. Začnite obchodovať ešte dnes Binance!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map