Ako nakupovať ethereum pomocou kreditnej karty?

Existuje mnoho spôsobov, ako kúpiť Ethereum kreditnou kartou. Hlavnou výzvou však je nájsť správnu platformu. Z tohto dôvodu sme vytvorili tento príspevok. Povieme vám, ako kúpiť Ethereum kreditnou kartou. Ďalej tiež budete vedieť, kde kúpiť Ethereum pomocou kreditnej karty. 

To vám pomôže získať jasnú predstavu o tom, ako získať expozíciu voči druhej najväčšej kryptomene na svete. Okrem neho tiež budete vedieť, ktoré sú najlepšie platformy, ktoré ponúkajú prístup k virtuálnym menám pomocou kreditných kariet.

Čo je to Ethereum?

Ethereum je jednou z najväčších kryptomien na svete. V dnešnej dobe je možné kryptomenu ETH použiť na platforme Ethereum na rôzne veci. Používatelia ho môžu používať aj na trhu s decentralizovaným financovaním (DeFi). Toto je jedna z prvých sietí implementujúcich inteligentné zmluvy.

ETH sa stal druhou najväčšou kryptomenou na svete a dlhé roky zostal na druhom mieste. V súčasnosti má ETH trhovú kapitalizáciu viac ako 100 miliárd dolárov. Rôzne prípady použitia a riešenia, ktoré poskytuje Ethereum, zvýšili dopyt po virtuálnej mene ETH.

Z týchto dôvodov existuje niekoľko investorov, ktorí sa chcú dostať do kontaktu s ekosystémom éteru. Aj keď je možné získať prístup a vystavenie sa éteru pomocou širokej škály platobných metód, kreditné karty patria medzi najjednoduchšie dostupné riešenia.

Ethereum zatiaľ nebolo spochybnené inými virtuálnymi menami. Tretia najväčšia kryptomena je stablecoin, ktorý má trhové ocenenie o takmer 100 miliárd dolárov menšie ako Ethereum. Ostatné blockchainové siete ako EOS alebo Tron (TRX) sa navyše za posledné roky nemohli dostať na prvé tri miesta.

Ako nakupovať ethereum kreditnou kartou

Ak si chcete kúpiť Ethereum kreditnou kartou, musíte nájsť správnu platformu. Platforma, ktorú použijete, bude závisieť od mnohých vecí. Napríklad budete musieť skontrolovať, či sú vo vašom regióne k dispozícii burzy s kryptomenami, ktoré akceptujú kreditné karty.

Kde nakúpiť ethereum kreditnou kartou

Ak chcete kúpiť Ethereum kreditnou kartou, musíte si zvoliť burzu kryptomien. Tieto platformy umožňujú používateľom nakupovať ethereum a tiež ďalšie virtuálne meny ako bitcoin alebo litecoin.

Každá z týchto búrz napriek tomu ponúkne odlišné riešenia. Preto je určite dôležité vedieť, ktoré platformy ponúkajú podporu kreditných kariet. Niektoré z týchto búrz navyše nemusia byť k dispozícii vo vašom regióne. Následne budete musieť vykonať vlastný prieskum platforiem, ktoré môžete použiť.

Ďalej môže existovať malá šanca nájsť osobu, ktorá by akceptovala kreditné karty. Na platformách P2P by to mohla byť dobrá voľba, ak nechcete používať burzy. Vo vašom regióne to však môže byť ťažké nájsť.

Nakúpte ethereum s Coinbase

Coinbase je, ako už možno viete, jednou z najpopulárnejších obchodných platforiem na trhu. Obchodujú s ním noví a skúsení používatelia. Dobré na tom je, že ethereum môžete ľahko kúpiť pomocou kreditnej karty.

Vďaka tejto platforme je to pre používateľov veľmi jednoduché a jednoduché. Coinbase vás bude sprevádzať celým procesom. Ak ste na kryptotrhu nováčikom, bude to skutočne správna platforma, ktorú budete používať.

Coinbase vám umožní nakupovať nielen Ethereum, ale aj ďalšie virtuálne meny. Okrem toho budete mať možnosť zúčastniť sa s ich službami v širokej škále blockchainových sietí.

logo coinbase s modrým pozadím. V tejto burze si môžete kúpiť Ethereum pomocou kreditnej karty

Krypto platforma Cex.io

CEX.io patrí medzi najefektívnejšie obchodné platformy v krypto priemysle. Používatelia môžu získať prístup k širokej škále virtuálnych mien vrátane ETH za pár sekúnd. Okrem toho bola platforma postavená tak, aby používatelia mali bezproblémový zážitok.

Používatelia si môžu kúpiť Ethereum kreditnou kartou VISA alebo Mastercard pomocou platformy CEX.io. Môžete platiť v rôznych menách vrátane USD, EUR a GBP. To bude závisieť od krajiny, kde sa nachádzate, alebo od oficiálnej meny karty.

Proces bude veľmi jednoduchý. Budete musieť zadať údaje o svojej karte a dokončiť nákup. Niektoré z informácií, ktoré budete musieť poskytnúť, sú okrem iného meno, číslo karty, dátum exspirácie a kód CVV.

priehľadné logo cex.io

Binance podporuje nákupy ETH kreditnou kartou

Binance je ďalšia platforma, ktorá ponúka používateľom možnosť získať prístup k ETH a iným digitálnym aktívam. Toto môže byť určite najlepší spôsob nákupu Ethereum pomocou kreditnej karty. To bude závisieť od dostupnosti tejto platformy vo vašom regióne. Ďalej, ak chcete kúpiť Ethereum kreditnou kartou bez overenia, nebude to správna voľba. 

Používatelia tejto platformy sa budú musieť zaregistrovať, aby si mohli kúpiť ETH. Dostanete tiež overenie totožnosti, ktoré je v súlade so všetkými predpismi KYC a AML, ktoré výmena dodržiava. Po vykonaní všetkých krokov budete môcť pomocou kreditnej karty získať prístup k tejto virtuálnej mene.

Za zmienku stojí, že Binance ponúka používateľom aj iné spôsoby prístupu k ETH. To je dôvod, prečo, ak metóda kreditnej karty nie je k dispozícii vo vašom regióne, môžete určite vyskúšať niektoré z ďalších riešení ponúkaných touto burzou.

Logo a heslo Binance

Poloniex: Alternatívna burza na nákup éteru kreditnou kartou

Poloniex je jednou z najstarších búrz na trhu. V posledných rokoch stratila pozíciu voči iným platformám ako Binance alebo Coinbase. Poloniex však patrí medzi platformy, ktoré umožňujú používateľom nakupovať Ethereum kreditnou kartou.

Ako už možno viete, musíte si na burze vytvoriť účet. Ak tak urobíte, budete mať prístup k možnosti, ktorá vám umožní kúpiť Ethereum kreditnou kartou.

Kdekoľvek by ste mohli kúpiť Ethereum kreditnou kartou, vrátane spoločností Poloniex, Binance alebo Coinbase, vyžadovali by ste zdieľanie svojich osobných údajov. Ako sme už spomenuli vyššie, je to spôsobené tým, že pre kryptoburzy sú teraz potrebné nariadenia KYC.

Ak teda hľadáte súkromie, nemusí to byť najlepší spôsob, ako kúpiť Ethereum kreditnou kartou.

logo poloniex

Trust Wallet: Použite svoju peňaženku na nákup ETH pomocou kreditnej karty

Dôverujte Peňaženke je iná metóda, ako kúpiť Ethereum pomocou kreditnej karty. Táto platforma funguje iným spôsobom. Hlavný rozdiel oproti iným platformám súvisí s tým, že Trust Wallet je iba peňaženka na kryptomeny. Coinbase, Poloniex a Binance sú burzy.

Peňaženka Trust vám napriek tomu umožňuje nakupovať digitálne aktíva. Toto je jeden z najlepších spôsobov nákupu ethereum pomocou kreditnej karty, o ktorej v súčasnosti diskutujú používatelia Reddit, ak nechcete používať burzu.

Na spracovanie platby si budete musieť stiahnuť iba Trust Wallet pre Android alebo iOS, klepnúť na tlačidlo „Kúpiť“, ktoré umiestnili do aplikácie, a zdieľať údaje o kreditnej karte. Môže to trvať len pár sekúnd a celý proces je veľmi jednoduchý a rýchly.

Svoj ETH potom môžete bezpečne uložiť do Trust Wallet. To by vám uľahčilo nákup a držanie ETH namiesto nákupu a starosti s tým, kam uložiť toto digitálne aktívum. Pretože jeho cena neustále rastie, môže to byť dobrý spôsob, ako uložiť ETH mimo burzy.

Berte do úvahy, že po celom svete existuje veľa ďalších búrz. Tieto platformy vám umožnia kúpiť Ethereum kreditnou kartou. Cieľom je nájsť najlepšiu platformu, ktorá by vyhovovala vašim potrebám.

Výhody nákupu Ethereum kreditnou kartou

Jednou z pozitívnych vecí nákupu Ethereum pomocou kreditnej karty je, že zabudnete na manipuláciu s hotovosťou alebo bankové prevody. Stačí len vložiť požadované množstvo ETH, informácie o kreditnej karte a to je všetko. Toto je jeden z najlepších spôsobov nákupu virtuálnych mien.

Celý proces bude navyše dosť rýchly ako pomalý. Platby kreditnou kartou sa spracujú za niekoľko sekúnd. To znamená, že krypto platformy môžu pridať prostriedky na váš účet za pár hodín alebo dokonca minút.

Ďalšou pozitívnou vecou pri nákupe Ethereum kreditnou kartou je, že by ste nemuseli používať ďalšie kryptomeny. Jedným zo spôsobov, ako kúpiť Ethereum, je nákup pomocou BTC. Obchodný pár BTC / ETH má veľkú likviditu. Používateľom však nemusí byť pohodlné najskôr si kúpiť BTC a potom získať ETH.

Výmeny a kryptografické platformy používateľom zvyčajne uľahčujú prístup k kryptomenám. Ak navyše používate svoju kreditnú kartu, nemusíte sa obávať výmeny meny. Systém spracuje vašu platbu v cudzej mene (alebo v miestnej mene) bez toho, aby ste si to všimli.

Používatelia nepotrebujú na zakúpenie produktu Ethereum kreditnou kartou žiadne konkrétne vedomosti alebo zručnosti. Tento nákup bude skutočne vyzerať ako každý iný online nákup, ktorý vyžaduje, aby používatelia zdieľali informácie o kreditnej karte.

Nevýhody nákupu Ethereum kreditnou kartou

Existujú aj niektoré negatívne body nákupu Ethereum kreditnou kartou. Napríklad budete musieť zdieľať informácie o svojej kreditnej karte s burzou kryptomien. To by mohlo byť pre vaše súkromie veľmi negatívne.

Ak dôjde k napadnutiu platformy pre kryptomeny, kde ste sa rozhodli kúpiť Ethereum pomocou kreditnej karty, môžu uniknúť vaše informácie. To by mohlo byť finančne zničujúce. Mnoho výmen v minulosti zaznamenalo hackerstvo a narušenie údajov.

Okrem toho môžu prevody kreditnými kartami zahŕňať niektoré vyššie poplatky ako bankové prevody. Musíte si rozmyslieť, či uprednostňujete rýchlosť pred poplatkami. Bankový prevod môže byť pomalší, ale môže byť lacnejší. To je však niečo, čo sa mení podľa platformy, ktorú použijete na nákup Etherea kreditnou kartou.

Ako nakupovať ethereum kreditnou kartou bez overenia?

Ak chcete kúpiť Ethereum kreditnou kartou bez overenia, bude to komplikovanejšie. Skutočne to bude akosi nemožné urobiť. Pri výmenách je potrebné potvrdiť vašu totožnosť. Je to spôsobené rastúcimi nariadeniami KYC a AML implementovanými vládami z celého sveta.

Jedným zo spôsobov, ako kúpiť Ethereum kreditnou kartou bez overenia, je použitie riešení osobne. To znamená, že by ste sa museli stretnúť s osobou, ktorá je pripravená prijať platby kreditnou kartou alebo debetnou kartou.

To nemusí byť také ľahké. Berte do úvahy, že existuje niekoľko online platforiem, ktoré používateľom ponúkajú možnosť nákupu kryptomien bez overenia ID. Napriek tomu ide väčšinou o podvody. Preto by ste sa mali držať ďalej od spoločností, ktoré vám to sľubujú.

Najlepšie urobíte, keď budete vždy blízko k najväčším platformám na obchodovanie s kryptomenami na trhu. Týmto spôsobom budete mať istotu, že sú vaše prostriedky chránené. Zdieľanie informácií o kreditnej karte alebo posielanie prostriedkov na online platformu bez dobrého mena môže byť nebezpečné.

Ak si chcete kúpiť Ethereum kreditnou kartou bez overenia, možno si budete musieť pred použitím tienistých platforiem dvakrát rozmyslieť.

Záverečné slová o nákupe éteru kreditnou kartou

Ak ste chceli vedieť, kde kúpiť Ethereum pomocou kreditnej karty, tento príspevok s vami zdieľal odpoveď. Kryptomeny sú najlepší spôsob nákupu Ethereum kreditnou kartou. Existujú však aj iné platformy, ktoré vám to tiež umožňujú. Jednou z týchto platforiem je kryptomenová peňaženka s názvom Trust Wallet.

Ak chcete kúpiť Ethereum kreditnou kartou bez overenia ID, môže to byť trochu zložité. Z tohto dôvodu by ste mali byť pri platformách, ktoré používate, opatrní. Najlepšie urobíte, ak použijete najpopulárnejšie a najuznávanejšie platformy na kryptotrhu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map