Ako nakupovať Monero (XMR) na Binance

Snáď najznámejšia a najuznávanejšia „mince na ochranu súkromia“, Monero si vybrala miesto na kryptotrhu, ktoré mnohých nadchlo. Je príkladom toho, na čo bolo kryptomena pôvodne navrhnutá: oslobodenie od cenzúry alebo vonkajšej kontroly so schopnosťou okamžitej transakcie a prekračovania hraníc..

Čítajte ďalej a dozviete sa, ako kúpiť tokeny Monero ich zakúpením na internete Výmena Binance.

Čo je to Monero?

Monero (známe pod symbolom XMR) je minca vyrobená na transakčné použitie, výslovne na súkromné ​​transakcie. U mincí, ako sú bitcoiny, je možné všetko sledovať vo verejnej knihe, od transakcií až po adresy peňaženiek. Aj keď je táto transparentnosť v niektorých kruhoch vítaná, pre ostatných predstavuje vážne obavy.

Spoločnosť Monero sa zaoberá ochranou súkromia v kryptomene niekoľkými pôsobivými funkciami. Patria sem zahmlievanie čiastok a cieľov transakcií a „tajné adresy“, ktoré zakrývajú skutočné adresy oboch strán transakcie. Používatelia tak môžu odosielať a prijímať Monero bez obáv z ich vypátrania.

Okrem svojich funkcií ochrany súkromia, ktoré sa označujú za najlepšie na trhu, spoločnosť Monero nedávno predstavila novú aktualizáciu, ktorá drasticky znížila poplatky spojené s transakciami XMR. To znamená, okrem súkromia, Monero ponúka lacnejší a efektívnejší spôsob transakcie s kryptomenou pre kohokoľvek.

Teraz sa pozrime, ako si môžete kúpiť mince Monero.

Krok 1: Zaregistrujte si účet na Binance

Rovnako ako v súčasnosti s mnohými mincami, môže byť nákup Monera kreditnou alebo debetnou kartou alebo bankovým prevodom zložitý. Na účely tohto sprievodcu vám teda ukážeme, ako nakupovať XMR za bitcoiny alebo ethereum.

Prvým krokom, ak ste to ešte neurobili, je otvorenie účtu v spoločnosti Binance. Tento proces je všeobecne rýchly a ľahký a je otvorený pre používateľov takmer kdekoľvek na svete.

binance register

Krok 2: Overte svoj účet

Predtým, ako začnete obchodovať, musíte tímu Binance predložiť niekoľko overovacích dokumentov. Ďalej nezabudnite nastaviť dvojfaktorové overenie, ktoré ochráni váš účet.

Krok 3: Pošlite BTC alebo ETH na svoj účet Binance

Po dokončení krokov overenia budete potrebovať vo svojej peňaženke Binance BTC alebo ETH.

Ak ešte nemáte žiadnu z týchto mincí, môžete nakupovať kreditnou alebo debetnou kartou na webe, ako je tento Coinmama alebo Changelly, alebo na fiat burze ako Coinbase.

Ak chcete poslať coiny do svojej peňaženky Binance, choďte na platformu Binance a zvoľte „Fondy“, potom „Vklady“. Z rozbaľovacej ponuky vyberte mincu, ktorú chcete poslať.

zloženie vkladu

Zobrazí sa vám adresa peňaženky, do ktorej chcete posielať mince. Na túto adresu nezabudnite poslať iba zadanú mincu (t. J. BTC do BTC peňaženky alebo ETH do ETH peňaženky). Môže sa stratiť akýkoľvek iný typ mince, ktorý sa sem pošle.

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

Počkajte, kým váš vklad potvrdí Binance. Transakcie sa často zúčtujú veľmi rýchlo, ale v závislosti od zaťaženia siete môže trvať niekoľko hodín.

Krok 5: Vyhľadajte a vyberte pár BTC alebo ETH

Po dokončení vkladu sa môžete presunúť do sekcie výmeny na webe. Urobíte to výberom možnosti „Exchange“ a potom „Basic“.

Prejdite do vyhľadávacieho poľa na pravej strane. Vyberte mincu, s ktorou obchodujete, a vyhľadajte výraz „XMR“. Vyberte pár, ktorý sa objaví (napr. XMR / BTC alebo XMR / ETH).

XMR binance 1

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance ponúka údaje, ako sú grafy v reálnom čase a história objednávok, ktoré vám pomôžu sledovať výkonnosť mince a nakupovať v najlepšom čase.

Burza vám tiež umožní nastaviť limity nákupu alebo predaja. To znamená, že si môžete zvoliť cenu (v BTC alebo ETH), za ktorú chcete kúpiť. Akonáhle cena dosiahne tento bod, burza automaticky uskutoční váš obchod.

Krok 6: Vyberte množstvo XMR, ktoré chcete kúpiť

Vyberte cenu, ktorú chcete kúpiť, alebo vyberte možnosť „Market“ a kúpte za aktuálnu cenu (to je dobré pre začiatočníkov / začínajúcich obchodníkov). Potom zadajte množstvo XMR, ktoré chcete kúpiť. Môžete si zvoliť konkrétne množstvo XMR alebo 25%, 50%, 75% alebo 100% BTC / ETH coinov v peňaženke Binance.

XMR binance 2

Krok 7: Kúpte si Monero!

Stlačte zelené tlačidlo „Kúpiť XMR“ a keď Binance potvrdí vašu transakciu, máte hotovo!

Krok 8: Presuňte svoje mince do bezpečnej peňaženky Monero

Najlepší postup v kryptomene je držať svoje mince mimo burzy, keď práve neobchodujete, v zabezpečenej peňaženke, ktorú ovládate. Týmto spôsobom máte úplnú kontrolu nad bezpečnosťou svojich tokenov a nedôverujete v bezpečnostné postupy burzy.

Potrebujete na to peňaženku, ktorá podporuje Monero. Pre najvyššiu úroveň zabezpečenia slúži hardvérová peňaženka ako napríklad Trezor Model T alebo Ledger Nano S sa odporúča. Alternatívy od vývojárskej komunity XMR zahŕňajú Peňaženka GUI pre Desktop alebo MyMonero online peňaženka.

Keď už máte peňaženku XMR nastavenú a pripravenú, môžete si svoje mince vyberať z burzy Binance. Urobíte to tak, že prejdete do ponuky v hornej časti stránky a vyberiete možnosť Fondy a potom Výbery..

V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť XMR.

XMR binance 3

Pridajte adresu z peňaženky Monero a množstvo Monera, ktoré chcete vybrať. Skontrolujte, či je adresa správna, a potom stlačte tlačidlo „Odoslať“. Skontrolujte, či je vaša transakcia úspešne dokončená.

… a to je všetko! To je všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si mohli kúpiť Monero (XMR) Binance.

Uč sa viac

Monero je jedným z najvzrušujúcejších blockchainových a kryptomenových projektov. Ako sme písali, Monero XMR je momentálne najlepšou mincou na ochranu osobných údajov na trhu. Môžete si tiež prečítať o nepriestrelnej aktualizácii spoločnosti Monero a našom článku o predikcii cien Monero XMR. Na záver sa dozviete, ako ukladať XMR na Ledger.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map