Ako nakupovať OmiseGO (OMG) na Binance

Vzostup Etherea za posledných pár rokov ustúpil mnohým novým a vzrušujúcim blockchainovým projektom postaveným na sieti Ethereum. Niektoré z týchto projektov sa dostali na významné miesto, vrátane OmiseGO, prvý token Etherea, ktorý zlomil ocenenie v hodnote 1 miliardy dolárov. Odvtedy cena OMG kolísala so zvyškom trhu. Viac sa o tom dozviete v našom sprievodcovi cenou OMG alebo si pozrite našu najnovšiu technickú analýzu OMG.

Táto príručka vám povie, ako môžete získať svoje prvé OMG tokeny v populárnej podobe Binance výmena.

Čo je OmiseGo?

Spoločnosť OmiseGO využíva blockchain na zníženie spoliehania sa sveta na tradičné centralizované finančné inštitúcie. Projekt sa snaží vytvoriť platformu, ktorá umožní ľuďom ovládať svoje vlastné aktíva a okamžite vymieňať medzi triedami aktív (Fiat, Crypto a ďalšie) bez potreby centralizovaného sprostredkovateľa.

OmiseGO tým zabezpečí väčšie pohodlie a funkčnosť pre bankové obyvateľstvo a novú úroveň začlenenia pre bankové subjekty (napríklad v rozvíjajúcich sa alebo rozvojových krajinách). To, čo robí OmiseGO najsľubnejším, je ich plán pre škálovateľnosť, využívajúci plazmový rámec, podobný koncept ako Lightning sieť.

Projekt stavia spoločnosť Omise, poskytovateľ digitálnych platieb pôsobiaci v niekoľkých krajinách juhovýchodnej Ázie. Sieť OmiseGO je však postavená tak, aby bola úplne decentralizovaná a bez akejkoľvek kontroly nad samotným Omise. Platformu v podstate vlastnia jej používatelia a držitelia tokenov OMG. Používatelia, ktorí „vsadia“ OMG tokeny a zadržia v peňaženke určitú sumu, zarobia transakčné poplatky účtované v sieti.

Chcete si kúpiť žetóny OmiseGo (OMG) a začať zarábať pasívne odmeny? Táto príručka vám ukáže, ako na to.

Krok 1: Zaregistrujte si účet v službe Binance

Ak ešte nemáte účet, budete sa musieť zaregistrovať. Registračný proces pre Binance je veľmi rýchly a otvorený pre ľudí takmer kdekoľvek na svete.

register binance 2

Krok 2: Overte svoj účet

Skôr ako začnete obchodovať, musíte predložiť niekoľko overovacích dokumentov. Tento proces je vo väčšine prípadov opäť dosť rýchly v porovnaní s inými burzami.

Chráňte svoj účet navyše nastavením dvojfaktorového overenia.

Krok 3: Pošlite BTC alebo ETH na svoj účet Binance

Máloktorá burza v súčasnosti ponúka možnosť kúpiť OMG s Fiatom. Takže ak ešte nemáte investované do kryptomeny alebo chcete investovať viac, najlepšou možnosťou je kúpiť bitcoin alebo ethereum a potom obchodovať za OMG.

Ak si chcete kúpiť niektorú z týchto mincí, môžete to urobiť kreditnou alebo debetnou kartou od spoločnosti Coinmama alebo Changelly.

Keď už máte pripravené BTC alebo ETH, musíte mince poslať do svojej peňaženky Binance. Ak to chcete urobiť, prihláste sa na stránku Binance a vyberte možnosť „Fondy“ a potom „Vklady“..

Z rozbaľovacej ponuky vyberte mince, ktoré posielate.

zloženie vkladu 2

Binance zobrazí adresu peňaženky, na ktorú sa má poslať. Uistite sa, že posielate iba zadanú mincu na túto adresu (tj. BTC do BTC peňaženky alebo ETH do ETH peňaženky). Môže sa stratiť akýkoľvek iný typ mince, ktorý pošlete.

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

Transakcie sa zvyčajne dokončia veľmi skoro po odoslaní, ale v závislosti od zaťaženia siete to môže trvať až niekoľko hodín.

Krok 5: Vyhľadajte a vyberte pár BTC alebo ETH

Po potvrdení transakcie prejdite do sekcie výmeny na webe. Dostanete sa sem kliknutím na „Výmena“ a potom na „Základné“.

Teraz hľadajte vyhľadávacie pole na pravej strane stránky. Vyberte mincu, s ktorou chcete obchodovať, a do vyhľadávacieho poľa zadajte OMG. Vyberte pár, ktorý sa objaví (OMG / BTC alebo OMG / ETH).

omg binance 1

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance ponúka množstvo údajov, ako napríklad analytické grafy v reálnom čase, objem obchodov a história objednávok, ktoré vám pomôžu robiť správne pohyby v správny čas. Dajú vám tiež možnosť nastaviť limitné príkazy. To znamená, že vložíte cenu, za ktorú chcete kúpiť (alebo predať) OMG, a burza automaticky uskutoční váš obchod, akonáhle cena dosiahne tento bod.

omg binance 2

Krok 6: Vyberte množstvo OMG, ktoré chcete kúpiť

Nájdite políčko pod obchodnými grafmi. Na strane „Kúpiť“ zadajte požadovanú cenu alebo vyberte možnosť „Market“ a nakupujte za aktuálnu cenu (pre začínajúcich obchodníkov by to malo byť v poriadku).

omg binance 3

Ďalej vložte množstvo OMG, ktoré chcete kúpiť. Prípadne sa rozhodnite minúť 25%, 50%, 75% alebo 100% svojich BTC / ETH zadržaných na Binance.

Krok 7: Kúpte si OMG!

Objednávku dokončíte kliknutím na veľké zelené tlačidlo. A ste hotoví!

Krok 8: Presuňte svoje mince do zabezpečenej peňaženky OmiseGO

Chytrým riešením, čo môžete urobiť, keď skončíte s obchodovaním, je presunúť svoje mince do zabezpečenej peňaženky mimo burzy. Takto budete mať úplnú kontrolu nad bezpečnosťou svojich finančných prostriedkov namiesto toho, aby ste sa spoliehali na bezpečnostné opatrenia burzy.

Na to budete potrebovať krypto peňaženku, ktorá podporuje OMG token. MyEtherWallet je dôveryhodná webová peňaženka, ktorá podporuje všetky tokeny ERC-20 vrátane OMG. The Peňaženka Exodus je výkonná peňaženka pre stolné počítače pre systémy Windows, Mac a Linux. Exodus podporuje širokú škálu tokenov a má zabudovanú aj burzu.

Pre najvyššiu úroveň zabezpečenia sa môže vyplatiť minúť peniaze na získanie hardvérovej peňaženky ako Ledger Nano S alebo Trezor. Oba podporujú OMG.

Keď máte pripravenú peňaženku, môžete si svoje žetóny vybrať z Binance. Ak to chcete urobiť, choďte na „Fondy“ a potom kliknite na „Výbery“.

Z rozbaľovacej ponuky vyberte OMG. Teraz zadajte, koľko tokenov chcete vybrať, a vložte adresu zo svojej peňaženky OMG.

omg binance 4

Skontrolujte, či je adresa peňaženky správna, a stlačte tlačidlo „Odoslať“. Keď sa vaša transakcia vymaže (ak je sieť zaneprázdnená, môže to trvať až niekoľko hodín), máte hotovo! Teraz ste dokončili sprievodcu nákupom tokenov OmiseGo (OMG). Užite si to!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map