Ako nakupovať Ripple (XRP) od spoločnosti Binance Sprievodca pre začiatočníkov

Ripple kryptomena je minca vytvorená pre každodenné transakcie. Nielen jednotlivci, ale aj banky. Viac ako 75 bánk si zvolilo sieť Ripple ako efektívny prostriedok medzinárodných finančných transakcií, ako to dokumentuje Yahoo News!

Rôzny vývoj v oblasti Ripple z neho urobil najlepšiu voľbu nielen pre denné transakcie, ale aj pre investičnú príležitosť pre najbližšiu budúcnosť. Preto veľa ľudí hľadá kúpiť Ripple. Od svojho spolupracovníka môžete počuť, že chcel kúpiť Ripple, keď to bolo 0,004 dolára alebo menej. To je skutočne niečo, čo si veľa ľudí želá.

Či už iba posielate nejaké svojim blízkym na druhý koniec sveta alebo ich kupujete, aby ste ich udržali ako investície, tento článok vás prevedie tým, ako získať niektoré jednoduchými krokmi výmenou s hlavnými kryptomenami na Binance Exchange.

Predtým, ako na Binance získate nejaké XRP, musíte mať na výmenu za Ripple rovnakú bitcoin, ethereum alebo litecoin (alebo akýkoľvek iný) v rovnakej hodnote. Existuje niekoľko spôsobov, ako nakupovať bitcoiny a ďalšie alternatívne kryptomeny pomocou fiat. Môžete nakupovať od priateľov alebo rodiny, na trhoch, ako sú LocalBitcoins, alebo nakupovať od Coinbase. Na webe je veľa zdrojov, ktoré vás prevedú tým, ako na to. Pamätajte, že XRP spoločnosti Ripple je potrebné uchovávať v dobrej peňaženke Ripple.

Teraz, keď ste si kúpili nejaké bitcoiny alebo zlomky bitcoinu, pristúpime k ich výmene za Ripple. V ďalších krokoch vás to naučíme ako kúpiť Ripple (XRP).

Krok 1 – Zaregistrujte sa na burze Binance

Musíte si otvoriť účet na platforme Binance Exchange. Ak to chcete urobiť, prejdite na oficiálnu stránku Binance Exchange a kliknite na ikonu Registrovať odkaz v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 2 – overte svoj účet

Vyplňte registračný formulár a overte svoj účet. Ak je pre vás bezpečnosť dôležitá a chcete pri tejto jednorazovej transakcii zostať v anonymite, môžete vyskúšať túto dočasnú e-mailovú službu.

Krok 3 – Prejdite na tlačidlo „Fondy“ v službe Binance

Teraz, keď ste prihlásení, musíte poslať niektoré z kryptomien, ktoré ste si kúpili, na server Binance plošina. V hornej časti vyhľadajte odkazy „Fondy“ a potom kliknite na možnosť „Vklady“.

Krok 4 – Vyberte požadovanú kryptomenu na vklad

Kliknite na šípku rozbaľovacej ponuky a do zobrazeného vyhľadávacieho poľa zadajte BTC.


Krok 5 – Generovanie adresy peňaženky

Vytvorila by sa pre vás adresa peňaženky. Skopírujte túto adresu, choďte do peňaženky, v ktorej máte uloženú svoju kryptomenu (predtým zakúpenú), a odošlite na adresu peňaženky vygenerovanú Binance.

Krok 6 – Počkajte na potvrdenie prevodu

Potom, čo ste poslali svoje bitcoiny alebo iné, do ktorých ste zakúpili Binance, možno budete musieť chvíľu počkať, kým sa transakcia premietne do vašej peňaženky a tiež sa úplne potvrdí.

Bez ohľadu na stránku, na ktorej sa nachádzate, vyhľadajte odkaz Exchange v hornej časti stránky vedľa stránky Binance logo. Kliknite na ňu a vyberte zobrazenú možnosť „Základné“.

Krok 7 – Pochopenie rozhrania platformy

Keď je stránka Basic úplne načítaná, v pravej hornej časti stránky vyhľadajte pár kryptomien, s ktorým chcete obchodovať. Ak budete mať BTC (Bitcoin) na výmenu za XRP (Ripple), budete chcieť vyhľadať pár XRP / BTC. Rovnaký postup, ak ste financovali pomocou akejkoľvek inej kryptomeny, stačí nahradiť BTC tým, čo máte.

Krok 8 – Nezabudnite kúpiť Ripple za nižšiu cenu pomocou limitu nákupu 

Uistite sa, že je aktívna karta Limit, to je časť priamo pod cenovým grafom XRP / BTC. Značka na trhu by za vás kúpila Ripple za vyššiu cenu, ako keby ste si ju nastavili sami. Ak ste nováčikom, môžete si na karte Market kúpiť Ripple od spoločnosti Binance.

Krok 9 – Výpočet množstva zvlnenia, ktoré si môžete kúpiť 

Koľko BTC stojí Zvlnenie, uvidíte v prvom políčku Cena. V druhom políčku Suma sa očakáva zadanie počtu Zvlnenie, ktorý chcete kúpiť. Pomocou možností pod ním vyberte, ktoré percento z vašich financovaných coinov sa má použiť, 25%, 50% alebo všetky vaše prostriedky 100% a hodnota Ripple, ktorú môžete získať, sa automaticky zobrazí v poli „Suma“..

Krok 10 – Nákup zvlnenia 

Kliknite na tlačidlo Kúpiť XRP od Binance.

Teraz viete, ako môžete vymeniť svoje bitcoiny za Ripple Binance. Rovnakým spôsobom postupujte aj pri ethereu, litecoinoch alebo akejkoľvek inej kryptomene, ktorú musíte vymeniť za XRP. Ako posledná vec nezabudnite zabezpečiť svoje symboly Ripple ich uložením na peňaženku Ripple.

V súčasnosti je možné nakupovať XRP na Binance prostredníctvom rôznych digitálnych mien vrátane Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC) a Tether (USDT). XRP predstavuje na burze Binance viac ako 2,5% súčasného objemu obchodov. 

Postup nákupu XRP pomocou iných digitálnych mien ako bitcoin je veľmi podobný. Po overení účtu budete musieť poslať prostriedky na váš účet Binance. V časti Fondy vyberte možnosť Vklady a vyberte digitálnu menu, ktorú chcete vložiť. 

Po vygenerovaní adresy peňaženky budete môcť posielať prostriedky. Za zmienku stojí, že virtuálnu menu môžete posielať iba na túto adresu. To znamená, že ak ste vygenerovali adresu USDC, môžete na ňu posielať iba mince USDC. Na túto adresu neposielajte ďalšie kryptomeny viac ako USDC. To isté platí pre ostatné digitálne meny a generované adresy.

Na nákup XRP bude veľmi jednoduché použiť ktorúkoľvek zo spomínaných kryptomien. Ak máte ďalšie kryptomeny, budete ich musieť vymeniť za niektorého z tých, ktorí používajú burzu Binance.

Existuje viac miest, kde si môžete kúpiť Ripple. Binance nie je jediný, ale vybrali sme si ho kvôli svojej bezpečnosti a priateľskému rozhraniu v porovnaní s inými ústredňami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map